Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils pusmaratons / 05.05.2019

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. AmandaValtasaSK Metroons/ NikeMārupe200:19:41.840:19:44
2. AgateCauneValmieras BSSValmiera200:20:00.380:20:02
3. JolantaPenceJaunsardzeLejasciems200:25:30.120:25:36
4. EmīlijaVahere-AbražuneRīga200:25:44.470:25:47
5. LīgaKurošaDaugavpils200:25:52.890:25:57
6. UnaVelikaDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils200:25:45.460:26:01
7. AmandaGriķeDaugavpils200:26:09.170:26:13
8. AlbertaZeltiņaIlūkstes novada Bebrene200:26:23.850:26:28
9. Alise-GabrielaMitenieceJēkabpils200:26:42.520:26:48
10. FelicitaVeļikaMārupe200:27:48.550:27:53
11. BaibaLucijanovaRēzeknes 1.vskRēzekne200:27:47.010:28:01
12. VioletaNasireDaugavpils200:28:07.060:28:12
13. AsnateCauneValmieras BSSValmiera200:28:04.350:28:18
14. AnnaGošaMARATONA KLUBSTārgale200:28:54.260:28:57
15. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīga200:29:55.980:30:00
16. DanaPuzāneLudza200:30:16.920:30:27
17. MartaPelšaJ4VJelgava200:30:35.900:30:52
18. AlisaLarionovaSaskaņas pamatskolaDaugavpils200:30:58.930:31:13
19. NikolaBogačasporta ielaRīga200:31:25.040:31:30
20. ArinaGrigorjevaDaugavpils200:31:27.020:31:41
21. KristaJukšaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:31:18.870:31:41
22. PolinaNevedomskaDaugavpils200:31:27.190:31:42
23. VioletaŽuseleDaugavpils200:31:30.490:31:42
24. AnastasijaPetkuneDaugavpils200:31:36.830:32:10
25. AleksandraRomanovskaDaugavpils200:31:57.400:32:18
26. EvitaIesalniecesporta ielaJēkabpils200:32:34.370:32:39
27. NadeždaFedotovaDaugavpils200:33:10.840:33:25
28. AnnaBrakovskaJelgavas 4 vidusskolaJelgava200:33:07.540:33:30
29. ValentīnaKudeļkinaSPARS-MKDaugavpils200:33:43.370:33:50
30. LidijaUnzuleDaugavpils200:33:51.000:34:19
31. AnnaLukjančikaDaugavpils200:34:39.460:34:50
32. IneseDzedoneDaugavpils200:34:57.110:35:24
33. MaijaKuzņecovaDaugavpils200:35:13.230:35:41
34. ViktorijaVageleDaugavpils200:35:30.790:35:57
35. JekaterinaRomanovaDaugavpils200:36:03.570:36:17
36. DagnijaSusejaRēzekne200:35:42.540:36:18
37. AnastasijaPetrovaDaugavpils200:36:05.950:36:19
38. EvelīnaVasiļjevaDaugavpils200:35:57.370:36:25
39. Alise-ElizabeteBaumaneSaules skolaDaugavpils200:36:03.600:36:33
40. KsenijaBaranovskaDaugavpils200:35:54.950:36:35
41. KristīneMaliņaDaugavpils200:36:29.070:36:54
42. LivijaFranskevičaDaugavpils200:36:43.690:37:09
43. EvelinaProkofjevaDaugavpils200:37:32.510:37:42
44. AnnaVnukovaDaugavpils200:37:34.820:37:50
45. KristīneŠvirksteDaugavpils200:37:35.770:37:51
46. AleksandraKaļiņinaDaugavpils200:37:25.740:37:54
47. AnnaUnzuleDaugavpils200:37:28.180:37:56
48. LīgaSomaDaugavpils200:38:34.560:38:59
49. SintijaMelneSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:38:39.600:39:08
50. IzabellaLiegumaDaugavpils200:39:02.580:39:11
51. AnastasijaVasiljevaDaugavpils200:39:03.020:39:12
52. LīgaPaule12. vidusskolaDaugavpils200:39:02.130:39:27
53. VeronikaTokarevičaRīga200:38:58.780:39:31
54. SintijaAntropovaRīga200:39:15.860:39:38
55. JanaDubovskaDaugavpils200:39:35.590:39:46
56. ElzaKozačkovaLudza200:39:36.160:39:54
57. SantaTihanovaSaules SkolaDaugavpils200:40:10.720:40:35
58. AnitaKlesūne-MežuleDaugavpils200:40:19.540:40:44
59. ViktorijaZiņenkoDaugavpils200:40:42.470:40:50
60. ElvīraJakumovičaDaugavpils200:40:41.180:41:03
61. EvelīnaVahere-AbražuneRīga200:41:34.120:41:40
62. JustineBaļikoSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:42:10.360:42:41
63. LauraPriedīteSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:42:10.760:42:41
64. LikaFjodorovaSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:42:54.860:43:23
65. ArtaNovickaSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:43:59.800:44:32
66. SolvitaMaļinaDaugavpils200:44:28.960:44:50
- AnastasijaKurahtanova0DNF

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. JelizavetaHaindravaLudzaLudza20:24:24
2. AnastasijaKarnilovaDaugavpils200:24:36.150:24:51
3. LāsmaBauskaRēzeknes nov.200:24:53.940:24:57
4. ElīzaViekale-GasjūneFolkmaņiJelgava200:26:34.170:26:39
5. DiānaŅikiforovaDaugavpils200:26:47.190:26:54
6. AnastasijaKoroļovaDaugavpils200:27:08.580:27:15
7. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgre200:27:52.910:27:59
8. ValērijaČervinskaDaugavpils200:27:57.270:28:03
9. KateŠķipareSalaSala200:27:53.060:28:13
10. AļonaČūbrevicaKrāslava200:28:19.010:28:40
11. KristīnePenceJaunsardzeLejasciems200:28:34.090:28:40
12. OksanaKainovaRīga200:29:17.210:29:29
13. ValerijaŠepetovskaDaugavpils200:29:56.840:30:06
14. MilanaStepanovaDaugavpils200:30:39.210:30:47
15. EvelīnaMonskaDaugavpils200:30:45.530:30:58
16. SamantaJefremaDaugavpils 3.vidusskolaDaugavpils200:31:04.310:31:35
17. JeļenaŅikiforovnaDaugavpils200:32:11.760:32:28
18. DianaBogdanovaDaugavpils200:32:34.130:32:37
19. RūtaGabrāneBebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskIlūkstes novads200:32:29.640:32:50
20. LauraBunkaLiepāja200:32:52.260:32:53
21. LindaPutromaDaugavpils200:34:05.840:34:21
22. LindaKrasovskaDaugavpils200:34:56.620:35:06
23. AgijaRuģeleJēkabpilsJēkabpils200:35:17.550:35:24
24. SabīnaMiļevičaDaugavpils200:35:15.810:35:26
25. KarīnaKuharevičaDaugavpils200:35:25.140:35:32
26. AmandaNeimaneDaugavpils200:35:23.350:35:58
27. AnastasijaLavrentjevaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:36:59.050:37:18
28. ViktorijaZupkovaDaugavpils200:37:24.570:37:35
29. JelizavetaJefimovaDaugavpils200:37:32.390:37:42
30. BarbaraBērziņaDaugavpils200:37:47.480:37:57
31. AļesjaMenickaDaugavpils200:38:13.560:38:20
32. DiānaMihailovaDaugavpils200:38:14.180:38:20
33. MadaraSilovaĀdaži200:37:42.980:38:22
34. EvelīnaKožeņevskaDaugavpils200:38:24.900:38:25
35. LīvijaKolinkaDaugavpils200:38:16.650:38:26
36. LauraOstrovskaDaugavpils200:38:33.320:39:04
37. SintijaLoceDaugavpils200:38:34.130:39:05
38. LīgaStašanovaDaugavpils200:39:03.300:39:12
39. BeāteGarāDaugavpils200:39:05.790:39:38
40. ElīzaFedotovaDaugavpils200:39:19.450:39:41
41. ValrijaPogodinaDaugavpils200:39:47.830:39:54
42. EgitaZadvinskaLudza200:39:35.420:39:54
43. AnnaVasiļjevaDaugavpils200:39:50.950:39:56
44. KristinaLocikaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:39:50.390:40:17
45. SofijaRotjkoDaugavpils200:41:06.440:41:43
46. AnnaMikulaņecaDaugavpils200:41:47.050:41:55
47. AgnesePaule12. vidusskolaDaugavpils200:41:31.770:41:58
48. JūlijaGuščinaDaugavpils200:41:48.120:41:59
49. AnnaSeļivanovaSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:41:54.970:42:28
50. ViktorijaPavlovaDaugavpils200:42:26.380:42:36
51. ViktorijaPlizkoDaugavpils200:42:25.990:42:36
52. AlesjaRadionovaDaugavpils200:42:29.860:43:06
53. VeraKoževņikovaDaugavpils200:43:07.480:43:18
54. AnastasijaPašķevičaDaugavpils200:42:45.570:43:23
55. SofjaKločonokaDaugavpils200:45:08.910:45:42
56. KarīnaSmilginaDaugavpils200:45:42.500:46:17
57. EvaTvopaDaugavpils200:45:42.910:46:18
58. KsenijaSemjonovaDaugavpils200:47:22.220:47:56
59. ViktorijaŠabkinaDaugavpils200:47:20.630:47:56
60. SerafimaPetrovskaDaugavpils200:47:40.770:48:19
61. OļesjaŠuļjaSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:49:36.970:50:09
62. ViktorijaPopovičevaDaugavpils200:47:20.820:57:24

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. DaceAlmaneSK Tērauds-1Tukums200:20:09.790:20:12
2. EvitaGrencbergaSK Tērauds/NIKEĀdaži200:20:27.040:20:29
3. GuntaHolštromaMatisons Runner’s Club/NikeKazdanga200:20:43.420:20:45
4. GintaValtereLīvānu VK/ Baltais/CompressportLīvāni200:21:16.880:21:20
5. GundegaVancāneSK TĒRAUDS-1Ķekava200:22:16.990:22:20
6. DaigaDābolaJelgavas Sporta servisa centrsOzolnieki200:22:28.950:22:31
7. SantaMatuleSK TĒRAUDS-1Rīga200:22:28.300:22:32
8. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļi200:23:25.340:23:28
9. Sindija-GuntraZaulaSK TēraudsLimbaži200:24:13.760:24:16
10. SabīnaDadaļevaLudza200:25:37.110:25:40
11. AlīnaDjačokaRīga200:25:54.520:25:58
12. DanaRimvide-MickevičaPašvaldības policijaDaugavpils200:26:26.470:26:34
13. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāni200:26:39.380:26:44
14. SanitaVitkovskaIlūkstes novada SSBebrenes pagasts200:26:26.420:27:00
15. VijaLarionovaOK StigaDaugavpils200:27:10.500:27:21
16. IevaLivčāneStopiņu novads200:27:40.490:27:49
17. LīgaNovokšanovaSwedbankRIga200:28:13.580:28:20
18. AnceLūkaDeva FitnessLiepāja200:28:12.990:28:25
19. TamaraJefremovaDaugavpils200:28:22.360:28:32
20. SigneKaupužaCēsis200:28:26.230:28:34
21. LīgaJākobsoneRīga200:28:17.660:28:41
22. AntraMeluškāneRiebiņiRiebiņi200:28:37.210:28:50
23. DianaLebedevaRezekne200:28:46.930:28:58
24. IngunaŪbeleSPORTLANDRīga200:29:03.730:29:12
25. IlzeGošaMARATONA KLUBSVentspils200:29:06.150:29:15
26. MarinaGrigorjevaMana aptiekaDaugavpils200:29:20.240:29:24
27. JekaterinaBarišņikovaCeram OptecLīvāni200:29:14.300:29:44
28. DiānaElksneSPORTLANDRīga200:29:43.530:29:52
29. ZaneTurčinaSPORTLANDRīga200:29:43.380:29:52
30. LīgaLaizāneDaugavpils200:29:14.200:29:53
31. TatjanaBondereDaugavpils200:29:45.790:29:54
32. DaceSaveikoRīga200:29:40.950:30:03
33. SantaLorenceOzolniekiJelgava200:30:27.870:30:34
34. LilijaSapiroRīga200:30:31.750:30:45
35. DaceNikolajevaRīga200:30:32.900:30:46
36. AnnaDanceRIGAS SATIKSMERiga200:30:37.430:30:50
37. AnastasijaIsajevaZS34ArtBNDaugavpils200:30:39.480:30:55
38. ZitaKravaleSiguldas maratona klubsSigulda200:30:53.130:30:58
39. AlīnaSadovskaLī Sporta klubsRēzekne200:30:27.310:30:59
40. IngaElksneJēkabpils200:30:45.760:31:00
41. VinetaBrižakaMARATONA KLUBSliepaja200:30:55.850:31:02
42. OlgaTrofimovaRīga200:30:54.580:31:06
43. VitaGerasimovaDaugavpils200:31:02.010:31:28
44. KristinaŽuseleDaugavpils200:31:18.000:31:30
45. JuliannaLipinskaDaugavpils200:30:57.600:31:31
46. IlgaPokšānePreiļi200:31:20.340:31:34
47. IndraUpenieceSIA Joker Ltd.Preiļi200:31:16.980:31:40
48. IngaMežavilkaSPORTLANDSigulda200:31:26.350:31:41
49. MadaraVanagaJelgava200:31:16.500:31:48
50. AllaMajevskaDaugavpils200:31:14.660:31:50
51. EvitaGorbikaDaugavpils200:31:27.620:31:55
52. AijaKrēsliņaSPORTLANDOgre200:31:42.330:32:02
53. AgitaTimaSPORTLANDRīga200:31:42.930:32:02
54. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpils200:32:03.600:32:09
55. LilitaBuleLUDZA200:31:37.580:32:16
56. LauraBolužaDaugavpils200:32:11.010:32:17
57. SintijaKotikaCeram OptecLīvāni200:31:48.200:32:21
58. SandraGrobiņaDaugavpils200:31:54.800:32:29
59. OlgaOrasevskazas pargaujacesis200:32:23.640:32:29
60. MarinaSeļionovaDaugavpils200:32:12.770:32:31
61. JolantaReča-LāžeDaugavpils pašvaldībaDaugavpils200:32:07.390:32:37
62. KristīnaRamanauskaite-KiduleDaugavpils200:32:02.880:32:38
63. EmīlijaZeltiņaRēzekne200:32:19.370:32:38
64. MadaraVdovičenkoSPORTLANDRīga200:32:35.220:32:43
65. SandraViekale-GasjūneFolkmaņiJelgava200:32:36.670:32:43
66. MārītePokšānePreiļi200:32:32.590:32:44
67. MarijaGolovenkinaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:32:21.090:32:48
68. NatālijaMickevičaDaugavpils200:32:39.460:32:49
69. AivaDemitereTalsi200:32:33.540:32:57
70. AnastasijaKozikaAstarte-NaftaBirži200:32:39.850:33:01
71. IngaZeltiņaIlūkstes novada Bebrene200:33:11.800:33:26
72. GunaGrosaSK OzolniekiOzolnieki200:33:06.350:33:29
73. IlutaLiberteRāmava200:32:53.990:33:30
74. IevaLiepiņaRīga200:33:14.420:33:43
75. ElitaIndriksoneJelgava200:33:35.300:33:50
76. AnitaBērziņaSPORTLANDOgre200:33:31.080:33:52
77. KaterinaBorisovaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:33:34.680:33:52
78. DanaKoršenkovaRēzekne200:33:27.620:33:52
79. GerdaČevere-VeinbergaValmiera200:33:25.240:33:53
80. SigitaŠulcaLīgatne200:33:25.090:33:58
81. EvitaKučerovavsk noskrienRīga / Ventspils200:33:52.340:34:02
82. AndaMizāneJēkabpils200:33:44.070:34:02
83. JeļenaLučkinaMARATONA KLUBSRīga200:34:02.570:34:17
84. LudmilaLapinskaDaugavpils200:33:51.420:34:19
85. DaceRudzusiekaSPORTLANDRīga200:34:30.800:34:36
86. IevaCeplišaRīga200:34:30.070:34:45
87. LīgaAsmaneSPORTLANDJelgava200:34:12.860:34:46
88. TeiksmaĢirkaleBauska200:34:17.650:34:46
89. AļonaIvanovaHadrona pavēlnieceDaugavpils200:34:32.150:34:46
90. IlgaAsmaneSPORTLANDJelgava200:34:17.580:34:50
91. ElīnaŠkutāneRīga200:34:16.670:34:54
92. GrētaGrundaDaugavpils200:34:32.600:35:04
93. JekaterinaVasiļjevaDaugavpils200:34:34.180:35:04
94. TīnaPumpišaALOJA-STARKELSENRīga200:34:54.230:35:09
95. EritaKalniņaSK Ozolnieki BJelgava200:34:40.090:35:11
96. LiānaČernecovaRēzekne200:34:47.020:35:13
97. DinaSomaDaugavpils200:34:56.200:35:20
98. IritaJevstigņejevaAstarte-NaftaBirži200:35:04.090:35:25
99. SņežanaSkudraDaugavpils200:35:07.880:35:25
100. LīgaGaņģīteStūnīši200:35:03.020:35:29
101. VinetaKraftaRīga200:35:12.470:35:34
102. ElzaRūsiņaJersika200:35:27.820:35:39
103. AgneseViosnaSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:35:19.260:35:48
104. JeļenaDmitračenokaSalaspils200:35:52.350:35:53
105. ZaneKraševskaDaugavpils200:35:36.500:35:54
106. SigitaHasnereRīga200:35:27.050:36:03
107. VeltaDzervinikaRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne200:35:43.920:36:08
108. SarmaDonāneBērzgales pagasts200:35:33.270:36:09
109. SantaBriedeSigulda200:35:46.950:36:10
110. PoļinaMaļuhinaDaugavpils200:35:40.200:36:10
111. LailaBrakovskaJelgava200:36:01.410:36:23
112. VioletaMihejevaSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:35:57.610:36:28
113. JanīnaŽubuleRīga200:36:27.060:36:32
114. IjaVagaleRīga200:36:17.410:36:36
115. VeltaRožāneSIA Joker Ltd.Rēzekne200:36:39.270:37:02
116. ZojaPļešanovaDaugavpils200:36:49.700:37:07
117. TatjanaKurtišaDaugavpils200:37:09.830:37:19
118. IlzeMelgalveHONEST RENTValmiera200:37:11.890:37:31
119. DžūlijaBubnovaDaugavpils200:37:05.810:37:35
120. LienePriedeOlaine200:37:04.390:37:44
121. SvetlanaPetkuneCeram OptecDaugavpils200:37:24.230:37:57
122. ZaneAzauckaAstarte-NaftaJelgava200:37:46.370:38:06
123. GitaBernāneDaugavpils200:37:59.840:38:13
124. JanaBužinskaRīga200:38:04.280:38:13
125. IneseGrigaleĀdaži200:37:43.760:38:22
126. ElīnaKravčukaDaugavpils200:38:10.540:38:28
127. LīgaMālnieceRīga200:37:54.030:38:31
128. NataliaChuchunovariga200:38:04.810:38:41
129. TatjanaGračovaCeram OptecDaugavpils200:38:22.340:38:56
130. IngaJedigarevaDaugavpils200:38:57.070:39:24
131. KristīneTokarevičaRīga200:38:58.760:39:31
132. IngaŠverņikaDaugavpils200:39:27.860:39:34
133. VintraAntropovaRīga200:39:15.790:39:38
134. JuliannaDoroškevičaRēzekne200:39:08.730:39:41
135. ĢertrūdeSilauniecefrančiOlaines nov.200:39:34.800:39:42
136. NataljaArefjevaDaugavpils200:39:31.640:39:43
137. NadeždaGavriļenkoDaugavpils200:39:33.150:39:49
138. SintijaVanagaDaugavpils200:39:41.410:39:57
139. EvaMasaļskaDaugavpils200:39:31.980:40:00
140. MadaraSomaDaugavpils200:39:43.520:40:00
141. IngaTalleNMPDJelgava200:39:44.860:40:08
142. SandraIvanovaDaugavpils200:40:00.780:40:11
143. DiānaKotovaDaugavpils200:40:01.590:40:11
144. SvetlanaVasiļjevaRīgas SatiksmeJelgava200:40:06.010:40:17
145. ElīnaKunceIkšķile200:40:38.390:41:12
146. IngaŠpakovskaDaugavpils200:40:40.890:41:12
147. DiānaBebre-KondrāteSkrīveri200:40:48.990:41:19
148. AijaKraukleSmiltene200:40:40.140:41:20
149. KristīneRibnereJēkabpils200:40:51.950:41:26
150. IlzeŠtālmaneRundāles novads200:41:14.490:41:28
151. SabīneGošaMARATONA KLUBSVentspils200:41:35.310:41:56
152. MargaritaStoļarovaSaules skolaDaugavpils200:41:59.060:42:29
153. JanaJasinskaDaugavpils200:44:27.340:44:44
154. GunaJākobsone-ŠņepsteRīga200:45:46.420:46:08
155. DzintraRafaela-MačevskaJelgava200:46:46.380:47:07
156. KarīneJepifanovaDaugavpils200:49:38.560:50:09

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. HermanisValtassSK Metroons/ NikeMārupe200:19:48.090:19:50
2. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NikeRīga200:20:30.570:20:34
3. JānisKravalisSiguldas maratona klubsSigulda200:20:34.380:20:37
4. RaivoLiekmanisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsNīkrāce200:20:58.090:21:02
5. IļjaZilisDaugavpils200:22:06.320:22:08
6. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga200:22:13.680:22:19
7. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TĒRAUDSRīga200:22:30.700:22:35
8. Miks-JānisCauneRīga200:22:43.260:22:47
9. AleksejsBalinskisDaugavpils200:23:22.500:23:37
10. RičardsČudnovsLiepāja200:23:36.260:23:39
11. EduardsBeljašovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:23:43.840:23:52
12. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpils200:24:29.370:24:33
13. RaimondsLozdaSpars-MKDaugavpils200:24:17.360:24:35
14. MihailsSazonovsRēzeknes nov.200:24:33.540:24:41
15. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novads200:24:35.560:24:45
16. AinisKuļikovskisDaugavpils200:24:40.460:24:48
17. IļjaKondrašovsDaugavpils BJSSDaugavpils200:24:52.140:24:54
18. ArtjomsRomanovsDaugavpils200:24:58.740:25:03
19. DāvisBautris200:25:04.990:25:08
20. JorensLāžePiltene200:25:15.900:25:31
21. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga200:25:23.970:25:32
22. Roberts-KārlisKarssSS ArkādijaRīga200:25:36.870:25:40
23. NikolajsZamjatinsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:25:33.560:25:56
24. MarksOrlovsDaugavpils200:26:00.720:26:12
25. RihardsPrikulis-PastarsDaugavpils200:25:56.630:26:12
26. MilānsTihonovičsDaugavpils200:26:10.300:26:27
27. JānisLāčaunieksRēzeknes 5.vsk.Rēzekne200:26:00.390:26:28
28. ŅikitaBirjukovsDaugavpils200:26:19.160:26:34
29. NikitaBaikovsRiebiņiRiebiņi200:26:29.230:26:37
30. SebastiansŽigarkovsDaugavpils200:26:40.710:26:45
31. RodionsKrupskisDaugavpils200:26:30.050:26:47
32. MaksimsFiļipovsDaugavpils200:26:42.810:26:59
33. RihardsAzarevičs12.vskDaugavpils200:26:59.170:27:02
34. DanielsRomanovskisIlūkstes novada SSIlūkste200:27:25.600:27:30
35. GļebsZilisDaugavpils200:27:30.980:27:34
36. RenārsJanuzisDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:27:10.310:27:36
37. KasparsŠustovsPreiļi200:27:24.210:27:36
38. Nauris-KristapsMetumsRanka200:27:04.500:27:45
39. JēkabsĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbaži200:27:41.380:27:49
40. EmīlsKapacisJaunstrūžānu pamatskolaStruzani. Miera 2-38200:27:41.550:27:49
41. ArtjomsLeonidovsDaugavpils200:27:48.090:27:52
42. Lūkass-SandijsFareņuksVienības pamatskolaDaugavpils200:27:45.840:27:59
43. EdgarsAblaževičsDaugavpils 3.vidusskolaDaugavpils200:27:58.540:28:03
44. DāvidsDaņilovsDaugavpils200:27:59.780:28:03
45. ArtjomsDmitrijevsDaugavpils200:28:05.630:28:18
46. FrancisKozlovsOlaines nov200:28:20.520:28:26
47. VitalijsOrlovsDaugavpils200:28:22.930:28:26
48. ArtūrsAstamonovsDaugavpils200:28:47.870:28:55
49. ĒriksJaskevičsRēzekne200:29:06.120:29:14
50. DamirsŅikitinsRigas satiksmeRīga200:29:09.760:29:21
51. DariansLebedevsRezekne200:29:11.770:29:22
52. ArmandsPreilisDaugavpils200:29:05.260:29:31
53. JānisOrlovsDaugavpils200:29:40.200:29:51
54. MaksimsPrakopavičusDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:29:32.820:29:55
55. VladislavsKrivoboksDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:29:33.220:29:56
56. TomsViekals-GasjūnsFolkmaņiJelgava200:29:52.350:29:59
57. GuntisKurošsDaugavpils200:30:18.980:30:22
58. MārtiņšVoinoMārupe200:30:20.190:30:23
59. LinardsLocsDaugavpils200:30:04.990:30:36
60. ArmīnsPreilisDaugavpils200:30:32.720:30:38
61. DanilsZeļenkovsDaugavpils200:30:21.360:30:39
62. ArmandsValainisDaugavpils200:30:34.940:30:42
63. LeonsDriņģisDaugavpils200:30:05.180:30:43
64. AleksandrsPodkolzinsDaugavpils200:30:39.940:30:58
65. AigarsTihonovsSaules SkolaDaugavpils200:30:41.540:31:02
66. RenātsMihailovsDaugavpils200:31:03.990:31:11
67. ArnoldsVasiļjevsDaugavpils200:31:04.720:31:12
68. MareksJakumovičsDaugavpils200:31:17.610:31:21
69. NikitaVasiļjevsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:31:21.800:31:39
70. SergejsDmitračenoksSalaspils sporta skolaSalaspils200:31:35.120:31:42
71. AleksejsNašatinsDaugavpils200:31:47.550:31:55
72. BogdansBogdanovsBJC "Jaunība"Daugavpils200:31:58.490:32:14
73. SandisMalkevičsDaugavpils200:31:55.320:32:22
74. GatisPokšānsRiebiņiPreiļi200:32:12.740:32:24
75. Artūrs-DanielsFiļimonovsDaugavpils200:32:03.550:32:34
76. DaniilsRadevičsBJC "Jaunība"Daugavpils200:32:15.290:32:34
77. JegorsTerentjevsDaugavpils200:32:39.980:32:54
78. LaurisGarkuls---Daugavpils200:32:49.260:33:25
79. MartinsRogoļevsDaugavpils 3. vidusskolaDaugavpils200:33:34.560:33:54
80. LaurisRaičonoksDaugavpils200:33:56.520:34:02
81. TomsGrandānsRīga200:34:08.160:34:17
82. SergejsKirejevsDaugavpils200:34:37.730:34:46
83. DmitrijsRatniksDaugavpils200:34:25.160:34:50
84. ArmandsAšķeļaņecsDaugavpils200:34:43.980:34:57
85. ArnisMuižnieksDaugavpils200:34:59.080:35:11
86. ĒriksNaglisDaugavpils200:34:56.900:35:11
87. SavelijsPetrovsDaugavpils200:35:21.710:35:35
88. MaksimsStepanovsDaugavpils200:35:19.970:35:35
89. RomansJakuševičsDaugavpils200:35:17.300:35:37
90. NormundsLaizānsSPORTLANDJēkabpils200:35:15.800:35:37
91. DmitrijsBaturaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:35:34.470:35:52
92. EmīlsSokolovsDaugavpils200:35:52.310:36:10
93. ArmandsLiepiņšDaugavpils200:36:33.290:36:44
94. RaivisVanagsDaugavpils200:36:41.920:36:52
95. RihardsNogovicinsSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:37:09.000:37:38
96. KristapsŠtālmanisRundāles nov.200:38:02.320:38:17
97. GlebsŠukļinsDaugavpils200:37:59.210:38:24
98. RičardsJedigarevsSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:38:52.140:39:20
99. ArtjomsArefjevsDaugavpils200:39:30.090:39:42
100. IļjaLazjuksDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:40:23.830:40:41
101. ArmandsGaidels12 vsk.Daugavpils200:40:59.980:41:03
102. VladislavsPudānsDaugavpils200:40:34.620:41:03
104. TomsValpētersDaugavpils200:40:53.860:41:33
103. DāvisDronkaDaugavpils200:40:54.230:41:33
105. TeodorsSolovjovsSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:42:56.800:43:25

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdaži200:17:47.400:17:48
2. DanilaProščinkoDTCDaugavpils200:17:51.350:17:52
3. SantisSetkovskisIlūkstes novada SSBebrenes pagasts200:19:05.440:19:06
4. SandisKornijenkoDaugavpils krievu licējsDaugavpils200:19:24.100:19:25
5. Artūrs-JānisKarssRīga200:19:41.540:19:43
6. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novads200:20:17.640:20:20
7. RūdolfsFišersMARATONA KLUBSDobele200:20:24.450:20:27
8. MārtiņšPlešnersIlūkstes novada SSDvietes pagasts200:20:25.330:20:30
9. RenārsLeiskinsDaugavpils200:20:48.410:20:50
10. EmīlsŽubulisRīga200:21:14.970:21:17
11. EmīlsKravalisSiguldas maratona klubsSigulda200:21:37.690:21:39
12. RitvarsBērziņšRīga200:22:14.620:22:19
13. DāvidsAukšmukstsRīga200:22:21.230:22:27
14. RenardsSkutelsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:22:27.140:22:44
15. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpils200:23:06.790:23:09
16. NikitaKondrašovsDaugavpils200:23:36.030:23:38
17. ŅikitaFedootovsDaugavpils200:23:47.520:23:58
18. PāvelsTitovsDaugavpils200:23:56.660:24:05
19. MarksAširovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:23:43.200:24:08
20. MārtiņšMažēnsDaugavpils200:24:14.350:24:22
21. MarisLocsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:25:07.330:25:25
22. EdijsMeizānsPiltenes vsk.Piltene200:25:15.320:25:30
23. ŅikitaArefjevsDaugavpils200:25:46.360:26:06
24. EgilsGovilovskisDaugavpils200:26:23.550:26:32
25. DaniilsAnenkovsDaugavpils200:26:32.860:26:36
26. VasilijsIsačenkoDaugavpils200:26:27.130:26:36
27. ImantsMaļinaDaugavpils200:27:48.660:27:56
28. Markuss-ReinisJansonsJelgava200:27:46.120:28:06
29. AleksejsIvanovs.Daugavpils200:27:49.800:28:09
30. ArtursBaranovsDaugavpils200:28:21.560:28:22
31. JuraVoļikovDaugavpils200:28:41.640:28:52
32. ŅikitaRjabovsDaugavpils200:29:34.760:29:44
33. JurijsPlečkensDaugavpils200:29:39.050:29:55
34. DainisJevdokimovsDaugavpils200:29:46.420:30:25
35. JēkabsTišanovsJēkabpils200:30:28.990:30:45
36. PāvelsGrigorjevsGrou StreetDaugavpils200:30:09.520:30:48
37. AleksejsLoginovsDaugavpils200:30:14.380:30:48
38. Mārtiņš-RūdisMetumsRanka200:30:37.940:31:19
39. RuslansKožanovsDaugavpils200:30:59.650:31:20
40. LaurisZeltiņšRīga200:31:08.900:31:34
41. LaurisKumpiņšDaugavpils200:32:26.080:33:05
42. MartiņšOšūkovsDaugavpils200:33:43.540:34:00
43. ArtjomsZubkovsDaugavpils200:34:42.100:35:02
44. ŅikitaAleksejevsDaugavpils200:34:56.570:35:06
45. DanielsDaņilovsDaugavpils200:34:53.100:35:27
46. AleksandrsTerentjevsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils20:37:22
47. RobertsCakulsMatisons Runner’s ClubRēzekne200:37:32.160:37:49
48. PāvelsVasiļkovsDaugavpils200:39:04.050:39:41
49. ArtūrsTirelisDaugavpils200:39:05.990:39:42
50. VadimsJakimovičsDaugavpils200:40:14.960:40:25
51. ArtūrsFedkinsDaugavpils200:42:29.910:42:33
52. MārisČiževskisDaugavpils200:45:09.120:45:42

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/Kurzemes radioAizpute200:16:40.420:16:41
2. ArnisOzoliņšSK Tērauds/NIKEValka200:17:22.180:17:23
3. AigarsFeterisMatisons Runner’s Club/NikeSalaspils200:17:24.790:17:25
4. RenārsRozeAdidasOgres novads200:17:32.040:17:33
5. RomasBazelisNeko RunnersVilnius200:17:52.850:17:54
6. DāvidsFrancsPATRIA SPORTLAND200:18:14.000:18:16
7. RainersTrubačsLīvānu VK/ Baltais/CompressportPreiļi200:18:20.770:18:22
8. DzintarsSkrundenieksSPORTLANDLiepāja200:19:01.750:19:02
9. AndrejsBondarevsLīvānu VKLīvāni200:19:27.880:19:28
10. EdgarsApinisPATRIA SPORTLAND200:19:34.000:19:36
11. AnatolijsPurviņšSalaspils200:19:33.870:19:36
12. SalvisBrasavsJelgavas Sporta servisa centrsJelgava200:20:11.610:20:14
13. AigarsMatisonsMatisons Runner’s Club/NikePiltene200:20:44.120:20:46
14. AinārsBelovsFOLKMAŅIJelgava200:21:58.520:22:04
15. JānisKučinskisDaugavpils200:22:19.080:22:24
16. Kristaps-AnsisBalandiņšFOLKMAŅIKuldīga200:22:26.180:22:31
17. EndijsRomanovsLudzaRēzekne200:22:55.570:22:59
18. TomassRedisonsFOLKMAŅIOzolnieki200:23:18.510:23:23
19. DmitrijsBelousovsCeram OptecLīvāni200:23:31.320:23:35
20. RuslansKoroļovsDaugavpils200:22:52.270:23:39
21. AndrejsSaveljevsKraslava200:23:35.630:23:40
22. PjotrsVartminskisCeram OptecLīvāni200:23:38.810:23:43
23. VladislavsSokolovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:23:26.230:23:49
24. EduardsLinkevičsPašvaldības policijaDaugavpils200:23:52.070:23:57
25. LaurisStepanovsDaugavpils200:23:55.690:23:59
26. AndrejsGerasimovsdaugavpils200:23:58.280:24:03
27. SašaŠpeniksKrāslava200:23:59.510:24:20
28. AleksejsFatičevsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:23:57.010:24:21
29. EmīlsŠalsAizkraukleSkrīveri200:24:13.760:24:21
30. ViktorsĻeščovsPašvaldības policijaDaugavpils200:24:33.530:24:39
31. EdgarsUtānsPašvaldības policijaDaugavpils200:24:54.910:25:00
32. IvarsGetiņšRēzekne200:24:36.660:25:08
33. LaurisIkaunieksRīga200:25:00.450:25:13
34. RaivisMickevičsSPORTLANDDaugavpils200:25:02.030:25:13
35. ValērijsNazarovsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpils200:24:46.440:25:16
36. VladislavsBaranovskisDaugavpils200:25:36.290:25:39
37. EdgarsPetkunsDaugvpils200:25:35.890:25:41
38. ArvidsKapustaAksioma EskobaraDaugavpils200:25:36.890:26:10
39. JānisNetembergsSPORTLANDJelgava200:25:38.620:26:13
40. RuslansMikulovsDaugavpils200:26:09.060:26:19
41. MārisBērziņšSPORTLANDRīga200:26:03.990:26:25
42. NormundsGeriņšZS 34.BNDaugavpils200:26:15.360:26:25
43. AigarsTarunsPašvaldības policijaDaugavpils200:26:30.180:26:37
44. AndrejsVarlamovsSPORTLANDRīga200:26:14.440:26:39
45. VadimsŠpakovskisDaugavpils200:26:11.180:26:43
46. ArtūrsŠkutāns200:26:42.850:27:01
47. JurijsKrupinsSpars-MKPreili200:26:57.650:27:02
48. DmitrijsPetkevicsDaugavpils200:27:28.520:27:37
49. ArtūrsTetinsAstarte-NaftaBirži200:27:20.040:27:41
50. JurijsSjanitaDaugavpils pašvaldībaDaugavpils200:27:29.440:27:51
51. SvjatoslavsMassansDaugavpilsDaugavpils200:27:47.270:27:53
52. KārlisKangarsSPORTLANDRīga200:27:34.020:27:58
53. SandisGugānsJelgava200:27:53.600:27:59
54. VjačeslavsGorins200:27:41.640:28:00
55. JurisMortulevsRiga200:27:59.010:28:11
56. AlvisKrievānsAknīste200:27:46.620:28:17
57. AleksandrsVisockisBe ActiveDaugavpils200:28:23.920:28:28
58. AleksejsIvanovsSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:28:07.210:28:38
59. AleksandrsRodčenkoDaugavpils200:28:23.770:29:01
60. ValerijsSmirnovsAtletikaRīga200:29:02.090:29:13
61. JānisŠķēpsDaugavpils200:29:03.050:29:18
62. AivarsTimšānsDaugavpils200:28:49.020:29:19
63. RenātsŅikitinsRīgas SatiksmeRīga200:29:10.010:29:21
64. IlmārsSarkansDaugavpils200:29:06.530:29:27
65. AnatolijsLipinskisRīga200:29:02.970:29:36
66. EdvīnsBalodisRundāles novads200:29:25.360:29:40
67. HarijsKauliņšSPORTLANDGulbene200:29:18.160:29:43
68. RaimondsLāčaunieksSK MagnenRēzeknes novads200:29:29.920:29:58
69. IntarsAbražunsRīga200:29:52.880:29:59
70. ValērijsKalānsDaugavpils200:29:22.690:30:00
71. EdgarsBabiskoDaugavpils200:29:43.380:30:01
72. ViktorsTēraudsNavRēzeknes novads.200:29:25.600:30:01
73. AndisPāžeSK Ozolnieki -LSCJelgava200:30:04.970:30:06
74. ArvīdsAugustānsRēzeknes BJSSRēzekne200:29:34.980:30:21
75. RomualdsMinickisSK Ozolnieki 60+Jūrmala200:29:45.030:30:23
76. RihardsRižovsRĒZEKNES BJSSRēzekne200:29:42.760:30:27
77. VitālijsAukšmukstsCeram OptecRiebiņi200:30:25.140:30:38
78. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīga200:30:13.990:30:41
79. MārisSiliņšSPORTLANDRīga200:30:22.610:30:46
80. JānisUpenieksSPORTLANDRīga200:30:17.600:30:46
81. AivarsDriņģisDaugavpils200:30:15.240:30:53
82. IļjaPodkolzinsDaugavpils200:30:38.390:30:57
83. ArtūrsBaklāvsLudza200:30:28.840:31:00
84. AndrejsSmirnijsDaugavpils200:30:51.940:31:04
85. ŅikitaRižakovsDaugavpilsDaugavpils200:30:44.720:31:20
86. NikolajsIvanovsLATGOLADaugavpils200:31:01.790:31:28
87. AleksejsPimanovsCeram OptecDaugavpils200:31:21.800:31:34
88. AinārsNaglisRīga200:31:31.430:31:54
89. NikolasTerenejevsRīga200:31:51.840:32:04
90. VairisPastarsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpils200:32:00.360:32:05
91. HelvijsSilapētersDaugavpils200:31:36.880:32:06
92. LaimonisŠakinssavvaļnieksAbrene200:31:44.100:32:10
93. JānisPutniņšPutnini.lvRagana200:31:46.100:32:11
94. EdgarsLaizānsLudza200:31:37.680:32:16
95. PeterisRožinskisRiebini200:32:11.470:32:25
96. PāvelsSemjonovsDaugavpils200:32:12.580:32:30
97. MārtiņšŠkutānsRīga200:31:53.160:32:31
98. MarjanVeikšaDaugavpils200:32:19.530:32:33
99. RolandsLāžeDaugavpils pašvaldībaDaugavpils200:32:06.700:32:37
100. DāgsKauliņšSPORTLANDGulbene200:32:18.130:32:43
101. IntarsBusulisSkrienArBusuliTalsi200:32:21.770:32:49
102. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpils200:32:50.250:32:54
103. IvansTerentjevsDaugavpils200:32:43.820:32:57
104. EdmundsDemitersTalsi200:32:34.660:32:58
105. AleksandrsZimovsDaugavpils200:32:34.820:33:11
106. DžordžsBārensCeram OptecRīga200:32:41.980:33:12
107. KasparsNaglisRīga200:32:48.740:33:19
108. GuntarsIndriksonsJelgava200:33:25.640:33:41
109. JurisStivriņšDaugavpils pašvaldībaDaugavpils200:33:24.130:33:48
110. SergeyOzerniyМосква200:33:24.300:33:51
111. JurisŠulcsSIA Joker Ltd.Cēsis200:33:24.430:33:58
112. ReinisBirzietisAstarte-NaftaJelgava200:33:43.480:34:03
113. JurijasKopasovsDa-maratonsDaugavpils200:34:52.740:34:57
114. VadimsBistrovsDaugavpils200:34:33.150:34:58
115. RolandsNaglisRīga200:35:06.250:35:35
116. SandisPromsDaugavpils200:35:13.200:35:38
117. AndrisGrocsRezekne200:35:36.220:35:53
118. JānisDzerviniksRēzekne200:35:56.980:36:21
119. RostislavsBelovsDaugavpils200:35:55.010:36:27
120. IvarsŽubulisRīga200:36:26.090:36:32
121. AldisTišanovsJēkabpils200:36:20.720:36:36
122. AleksejsBaranovskisDaugavpils200:35:57.270:36:38
123. RaimondsKnētsRopaži200:36:34.380:36:41
124. ĒriksNazarovsDaugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskolaDaugavpils200:37:34.550:37:50
125. GvidoStolbovskmsbp.lvJūrmala200:38:14.000:38:19
126. OskarsFreimanisSK OzolniekiDobele200:38:39.360:39:02
127. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis200:40:07.620:40:26
128. EdgarsZvagulisDaugavpils200:41:07.160:41:44
129. LeonidsTihonovsSaules Skola DaugavpilsDaugavpils200:42:55.750:43:26
130. AndrisBoltansRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne200:44:06.870:44:19
131. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+Jūrmala200:44:24.590:45:03
132. EdgarsČerkovskisRīga200:47:44.580:48:23