Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens PILTENE 2019, Ventspils nov. atklātais čemp. 10km un 5km šosejas skrējienā / 31.08.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs
1. GatisHeidingersOgreVSP100:00:13.0000:00:13.00
2. JānisBiciņšLiepājaVSP100:00:14.4800:00:14.48
3. JurisPrincisKuldīgaVSP100:00:14.5800:00:14.58
4. AnsisMiķelsonsSporta skolaPilteneVSP100:00:15.2500:00:15.25
5. IntarsJesersLiepājaVSP100:00:15.4700:00:15.47
6. DāvisUļģisIzturībaIkšķileVSP100:00:15.6800:00:15.68
7. GundarsMiltiņšVērgaleVSP100:00:15.8000:00:15.80
8. DāvisBakanausksPilteneVSP100:00:15.8500:00:15.85
9. ReinisHartmanisMatisons Runner’s ClubGrobiņaVSP100:00:15.9000:00:15.90
10. Nikola-KatePunkaBJSSPilteneSSP100:00:15.9400:00:15.94
11. ArtisĶemerisAizputeVSP100:00:16.6100:00:16.61
12. EmīlsŽubulisRīgaVSP100:00:16.6700:00:16.67
13. SigneBirkenbergaLiesmaSaldusSSP100:00:16.8400:00:16.84
14. DanielsBlumbahsLiepājas rajona sporta skolaAizputeVSP100:00:16.8800:00:16.88
15. ZaneVerpakovskaSporta skola SparsVentspilsSSP100:00:16.9800:00:16.98
17. AleksandrsDupatsMatisons Runner’s ClubPilteneVSP100:00:17.0100:00:17.01
16. JānisBeloragsMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:17.0100:00:17.01
18. JeļenaĀbeleRīgaSSP100:00:17.0900:00:17.09
19. DidzisČerņecovsLiepājaVSP100:00:17.1200:00:17.12
20. Andris-EdgarsFecersJūrmalaVSP100:00:17.1700:00:17.17
21. RobertsVītolsLiepājas rajona sporta skolaKazdangaVSP100:00:17.4200:00:17.42
22. VitalijsTeteruksVentspilsVSP100:00:17.5500:00:17.55
23. DaniilsStaruksSporta skola SparsVentspilsVSP100:00:17.6000:00:17.60
24. ElvisRībensMaratona klubsVentspilsVSP100:00:17.6500:00:17.65
25. DzintarsSkrundenieksDeva FitnessLiepājaVSP100:00:17.7900:00:17.79
26. BetijaGrabovskeSK KatrīnaKuldīgaSSP100:00:17.8300:00:17.83
27. DainisStepeTurlavaVSP100:00:17.9100:00:17.91
28. ArvīdsŠenbergsPilteneVSP100:00:17.9600:00:17.96
29. JānisKrastiņšzibenzellisOgreVSP100:00:17.9700:00:17.97
30. OskarsEglītisLiepājaVSP100:00:18.0000:00:18.00
31. RalfsKveckeBJSSPilteneVSP100:00:18.2600:00:18.26
32. KristapsDaukstsJelgavaJelgavaVSP100:00:18.3700:00:18.37
33. MareksZālītisĶekavaVSP100:00:18.4400:00:18.44
34. IevaMihelsoneSporta skola SparsVentspilsSSP100:00:18.6800:00:18.68
35. MārisĀbeleŽolneroviča skriešanas klubsRīgaVSP100:00:18.6900:00:18.69
36. GunārsKornsVentspilsVSP100:00:18.7700:00:18.77
37. GintaValtereLīvaniSSP100:00:18.8300:00:18.83
38. MelānijaZālīteFK AUDAĶekavaSSP100:00:18.8400:00:18.84
39. MārisĀbelePilteneVSP100:00:18.9000:00:18.90
40. DailisGrinbergsMatisons Runner’s ClubVSP100:00:18.9900:00:18.99
41. LaurisZālītisRīgaVSP100:00:19.0000:00:19.00
42. AigarsFeterisMatisons Runner’s Club/NikeRīgaVSP100:00:19.0000:00:19.00
43. UģisKronbergsMatisons Runner’s Club/UPPEJaunmārupeVSP100:00:19.1200:00:19.12
44. ĢirtsFišersMaratona KlubsDobeleVSP100:00:19.3000:00:19.30
45. GundegaHeidingereMatisons Runner’s ClubOgreSSP100:00:19.3400:00:19.34
46. SanijsStraussVentspils novada BJSSPilteneVSP100:00:19.4100:00:19.41
47. AmandaValtasaSK MetroonsMārupeSSP100:00:19.4500:00:19.45
48. ReičelaRoneAizputeSSP100:00:19.4800:00:19.48
49. AndrisVārpiņšMatisons Runner’s ClubVārveVSP100:00:19.5400:00:19.54
50. GuntarsBūmansMatisons Runner’s ClubLiepājaVSP100:00:19.5800:00:19.58
51. ArnisOzoliņšs/k Tērauds/ NikeRīgaVSP100:00:19.5900:00:19.59
52. KārlisAntaļiksVentspils novada BJSSVSP100:00:19.6000:00:19.60
53. KasparsJaunzemsJelgavaVSP100:00:19.6200:00:19.62
54. HelmutsDaukstsJelgavaVSP100:00:19.7000:00:19.70
55. ErnestsGūtmanisVentspils novada BJSSPilteneVSP100:00:19.7700:00:19.77
57. KristapsBērziņšPatria SportlandKuldīgaVSP100:00:19.9900:00:19.99
56. GuntisGrīnvaldsMaratona KlubsVentspilsVSP100:00:19.9900:00:19.99
58. FlavioNunesMatisons Runner’s Club/NikeGulbeneVSP100:00:20.0300:00:20.03
59. TomassNeuss-LucsBauskas novadsVSP100:00:20.1700:00:20.17
60. MiķelisPriedēnsMaratona klubsVentspilsVSP100:00:20.2000:00:20.20
61. ĢirtsViļumovsMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:20.2500:00:20.25
62. GabrielsKveckoVentspils novada BJSSPilteneVSP100:00:20.2700:00:20.27
63. GitaKarlsoneMatisons Runner’s ClubSaldusSSP100:00:20.2900:00:20.29
64. ArtūrsCaics---RīgaVSP100:00:20.3400:00:20.34
65. EdijsTropiņšMaratona klubsDundagaVSP100:00:20.4000:00:20.40
66. AndisRuskulisRīgaVSP100:00:20.4300:00:20.43
67. RainersMeiersLiepājas rajona sporta skolaKazdangaVSP100:00:20.5800:00:20.58
68. ValdisŅilovsMaratona KlubsOgreVSP100:00:20.6400:00:20.64
69. ViktorsMalihinsVSP100:00:20.7500:00:20.75
70. MartaMatisovaVentspils novada BJSSPilteneSSP100:00:20.7800:00:20.78
71. DainisMuškoKartavkalnu bukiJaunpilsVSP100:00:20.7900:00:20.79
72. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīgaVSP100:00:20.8100:00:20.81
73. LauraPētersoneMatisons Runner’s ClubKocēniSSP100:00:20.8700:00:20.87
74. AmandaGriķeDaugavpils RunnersDaugavpilsSSP100:00:20.9300:00:20.93
75. EvelīnaVahere-AbražuneRīgaSSP100:00:20.9700:00:20.97
76. AnnaFrolovaSaldus sporta skolaSaldusSSP100:00:20.9900:00:20.99
77. KārlisLagzdiņšPiltenes vsk.PilteneVSP100:00:21.0400:00:21.04
78. RūtaMatisovaVentspils novada BJSSPilteneSSP100:00:21.0500:00:21.05
79. OskarsOzoliņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:21.1500:00:21.15
80. IzabellaBogdanovaPilteneSSP100:00:21.1700:00:21.17
81. OlafsRungevicsVentavaVSP100:00:21.2400:00:21.24
82. LīgaNorkusSaldusSSP100:00:21.2500:00:21.25
83. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NikeRīgaVSP100:00:21.2700:00:21.27
84. EdgarsApinisASK PatriaLapmežciemsVSP100:00:21.3200:00:21.32
85. MārtiņšBabkinsLīvānu VKZebreniVSP100:00:21.3400:00:21.34
86. AgnisStulpinskisValmieras VKValmieraVSP100:00:21.3600:00:21.36
87. KristapsHeinsbergsASK PatriaJūrmalaVSP100:00:21.3700:00:21.37
88. KasparsTūbelisVSK Noskrien/ Liepājas v/kLiepājaVSP100:00:21.4100:00:21.41
89. GuntisStrautiņšMaratona klubsLiepājaVSP100:00:21.4600:00:21.46
90. LaimaZihmaneVentspilsSSP100:00:21.4600:00:21.46
91. DaceAlmaneSK TĒRAUDSTukumsSSP100:00:21.4800:00:21.48
92. MairisPētersonsIlzeneVSP100:00:21.5100:00:21.51
93. DaceDauksteJelgavaJelgavaSSP100:00:21.5200:00:21.52
94. RolandsZiemelisPilteneVSP100:00:21.5400:00:21.54
96. RalfsRogaMatisons Runner’s Club/Sporta skola SparsLiepājaVSP100:00:21.5900:00:21.59
95. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspilsSSP100:00:21.5900:00:21.59
97. KristapsMihelsonsSporta skolaPilteneVSP100:00:21.6200:00:21.62
98. ViestursGerkePopeVSP100:00:21.6600:00:21.66
99. UldisDoniņšMatisons Runner’s Club/MKVentspilsVSP100:00:21.6700:00:21.67
100. GintaRassaMatisons Runner’s ClubVentspilsSSP100:00:21.7000:00:21.70
101. DainisŽubursMaratona klubsDunalkaVSP100:00:21.7100:00:21.71
102. ValdisBogdanovsPilteneVSP100:00:21.7400:00:21.74
104. IgorsSeņkoMaratona klubsLiepājaVSP100:00:21.8100:00:21.81
103. ViktorijaBogdanovaPilteneSSP100:00:21.8100:00:21.81
105. KristaVoinaSporta skola SparsPilteneSSP100:00:21.8300:00:21.83
106. JeļenaČelnova-ProkopčukaJūrmalaSSP100:00:21.8900:00:21.89
107. FrancisKozlovsOlaineVSP100:00:21.9000:00:21.90
108. GuntaHolštromaMatisons Runner’s ClubKazdangaSSP100:00:21.9400:00:21.94
109. RaivoLiekmanisMARATONA KLUBSNīkrāceVSP100:00:21.9500:00:21.95
110. KārlisŠenbergsPilteneVSP100:00:21.9800:00:21.98
111. MartaŠepteVentspilsSSP100:00:22.0500:00:22.05
112. RūdolfsFišersMaratona Klubs/FolkmaņiJaunpilsVSP100:00:22.1800:00:22.18
113. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSSP100:00:22.2100:00:22.21
114. EinārsŠillersMatisons Runner’s ClubVSP100:00:22.2600:00:22.26
115. LudmilaJoceMatisons Runner’s ClubTurlavaSSP100:00:22.3100:00:22.31
116. MatīssBajārsVSP100:00:22.4400:00:22.44
117. Emīls-EdvardsVegmanisIndividuāliJelgavaVSP100:00:22.5300:00:22.53
118. MārīteBērziņaKuldīgaSSP100:00:22.6000:00:22.60
119. ArtūrsLočmelisASK PATRIARīgaVSP100:00:22.6900:00:22.69
122. AndrisSaldonsMatisons Runner’s ClubJūrmalaVSP100:00:22.7900:00:22.79
120. PēterisPitānsVentspilsVSP100:00:22.7900:00:22.79
121. EgijaTamsoneMatisons Runner’s ClubKazdangaSSP100:00:22.7900:00:22.79
123. MaratsNadjaksLiepājas rajona sporta skolaAizputeVSP100:00:22.8300:00:22.83
124. BeāteSvarinskaPilteneSSP100:00:22.8400:00:22.84
125. DainisUpenieksJelgavaVSP100:00:22.9700:00:22.97
126. IevaLindenblatePiltenes sporta skolaPilteneSSP100:00:22.9800:00:22.98
127. RenārsBlūmsVentspilsVSP100:00:23.0100:00:23.01
128. NellijaRungevicaVentavaSSP100:00:23.1100:00:23.11
129. ĒvaldsBogustovsFree RunRīga/Ogre/PilteneVSP100:00:23.1400:00:23.14
130. LaineStrazdiņaPiltenes vskPilteneSSP100:00:23.1600:00:23.16
131. EmīlsDoveikaMatisons Runner’s ClubJaunmārupeVSP100:00:23.3600:00:23.36
132. MartaHainoMaratona klubsVentspilsSSP100:00:23.3800:00:23.38
134. MārtiņšRozentālsValērija Skriešanas skolaUgāleVSP100:00:23.4400:00:23.44
133. UvisBraunfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:23.4400:00:23.44
135. Markuss-ReinisJansonsJelgavaVSP100:00:23.4500:00:23.45
136. ValdisDevjatņikovsSK KatrīnaKuldīgaVSP100:00:23.5100:00:23.51
137. IgorsMorgunovsMatisons Runner’s ClubRīgaVSP100:00:23.5500:00:23.55
139. KristersGrantiņšRojaVSP100:00:23.5600:00:23.56
138. SabīneGrīnerteVentspilsSSP100:00:23.5600:00:23.56
140. DidzisBrantsMatisons Runner’s ClubSaldusVSP100:00:23.5800:00:23.58
141. AndisBaikovskisPilteneVSP100:00:23.7100:00:23.71
142. RobijsŠteinbergsSia AM Sporta AģentūraPilteneVSP100:00:23.7600:00:23.76
143. VilnisLiepiņšMaratona klubs, LSCCarnikavaVSP100:00:23.8300:00:23.83
144. RigondaŅikiforovaMatisons Runner’s ClubKazdangaSSP100:00:23.8800:00:23.88
145. VjačeslavsBambānsŽoneroviča skriešanas klubsVSP100:00:23.8900:00:23.89
146. ArtūrsMiltiņšJelgavaVSP100:00:23.9600:00:23.96
147. KārlisBūmansMatisons Runner’s ClubLiepājaVSP100:00:24.0000:00:24.00
148. MārisPlūmiņšVentspilsVSP100:00:24.0600:00:24.06
149. KasparsPētersonsKocēniVSP100:00:24.0900:00:24.09
150. NormundsLegzdiņšRīgaVSP100:00:24.1600:00:24.16
151. ZandaMalančukaMatisons Runner’s ClubSSP100:00:24.1800:00:24.18
152. MārisBerķisPulsometrs.lvRīgaVSP100:00:24.2500:00:24.25
153. JānisAusmanisKatrīnaKuldīgaVSP100:00:24.2700:00:24.27
154. DāvisZelmenisMatisons Runner’s Club/ MKVentspilsVSP100:00:24.5400:00:24.54
155. ElīnaMiltiņaMiltiņiVērgaleSSP100:00:24.5600:00:24.56
156. DžanitaFreijaMatisons Runner’s ClubTurlavaSSP100:00:24.5700:00:24.57
157. ArtjomsLimonovsVSP100:00:24.6600:00:24.66
158. LilijaGrundmaneMaratona klubsKuldīgaSSP100:00:24.7000:00:24.70
159. LīvaSkorejaLiepājas rajona sporta skolaAizputeSSP100:00:24.7800:00:24.78
160. IrinaLatve-SlesarenokaRīgaSSP100:00:24.8000:00:24.80
161. LenijsBernicsVentspilsVSP100:00:24.8600:00:24.86
162. KasparsKalniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:24.9900:00:24.99
163. Karolīna-KarlaMatisoneMRCPilteneSSP100:00:25.0300:00:25.03
164. TomassSparānsLielvārdeVSP100:00:25.1100:00:25.11
165. MaijaPūpolaLiepājas rajona sporta skolaAizputeSSP100:00:25.1400:00:25.14
166. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreSSP100:00:25.1400:00:25.14
167. RūdisLiepiņšJelgavaVSP100:00:25.1800:00:25.18
168. EdgarsAkmeņkalnsMatisons Runner’s ClubRīgaVSP100:00:25.2200:00:25.22
169. AntonsSincovsMaratona klubs VentspilsVentspilsVSP100:00:25.2400:00:25.24
170. RolandsKursišsJelgavaVSP100:00:25.2500:00:25.25
172. DmitrijsKonavkoFolkmaņiJelgavas novads, VircavaVSP100:00:25.2600:00:25.26
171. ZaneGruberteRīgaSSP100:00:25.2600:00:25.26
173. SandisSaukaRīgaVSP100:00:25.2700:00:25.27
174. AivarsMincenbergsVentspilsVSP100:00:25.3000:00:25.30
175. RihardsVašuksSporta skola SparsPopeVSP100:00:25.4200:00:25.42
176. RenāteKalniņaMaratona klubsVentspilsSSP100:00:25.5300:00:25.53
177. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:25.5300:00:25.53
178. LaumaRudzīteMaratona klubsVentspilsSSP100:00:25.5900:00:25.59
179. JānisGriķisDaugavpils RunnersDaugavpilsVSP100:00:25.7000:00:25.70
183. ĒriksMuškoKartavkalnu bukiJaunpilsVSP100:00:25.7100:00:25.71
181. Marta-LuizePētersoneMatisons Runner’s ClubKocēniSSP100:00:25.7100:00:25.71
182. AnnaMaulaVentspilsSSP100:00:25.7100:00:25.71
180. LolitaKromāne-TelliskiviVentspilsSSP100:00:25.7100:00:25.71
185. KristsLindenblatsPilteneVSP100:00:25.7400:00:25.74
184. MareksŅikiforovsMatisons Runner’s ClubKazdangaVSP100:00:25.7400:00:25.74
186. AivarsUlanovsVSP100:00:25.7700:00:25.77
187. AnnikaZālīteRīgaSSP100:00:25.7900:00:25.79
188. IlzeOzolaMatisons Runner’s ClubVentspilsSSP100:00:25.9200:00:25.92
189. KristīneKalniņaVentspilsSSP100:00:26.0000:00:26.00
190. MārisPriedēnsMaratona klubsVentspilsVSP100:00:26.0700:00:26.07
191. IgorsKozlovsOlaineVSP100:00:26.1300:00:26.13
192. Maikls-GustavsVilciņšVentspilsVSP100:00:26.1800:00:26.18
193. IngaKronbergaMatisons Runner’s ClubJaunmārupeSSP100:00:26.2800:00:26.28
194. DaceVerpakovskaMatisons Runner’s Club/Sporta skola SparsVentspilsSSP100:00:26.3700:00:26.37
195. EdgarsRūtiņšMaratona klubsOgreVSP100:00:26.5800:00:26.58
196. GunitaMiltiņaLiepājaSSP100:00:26.5900:00:26.59
197. AlīnaDjačokaRīgaSSP100:00:26.6600:00:26.66
198. AgrisSvarsVentspilsVSP100:00:26.7600:00:26.76
199. EmīlijaUpmaleJelgavaSSP100:00:26.9300:00:26.93
200. EdijsMeizānsPiltenes vsk.PilteneVSP100:00:26.9700:00:26.97
201. MārtiņšMaizītisZlēkasVSP100:00:26.9900:00:26.99
202. JānisLindenblatsPilteneVSP100:00:27.0000:00:27.00
203. ImantsAuziņšMaratona KlubsVentspilsVSP100:00:27.1400:00:27.14
204. LīgaBraunaPilteneSSP100:00:27.1900:00:27.19
205. EmīlsZvaigzneSporta skola SparsVentspilsVSP100:00:27.3400:00:27.34
206. LindaBergaSaldusSSP100:00:27.4800:00:27.48
207. LauraGoršanovaMatisons runners clubVentspilsSSP100:00:27.5700:00:27.57
208. UldisKarulisGrobiņaVSP100:00:27.5700:00:27.57
209. IlzeSermolīteJelgavaSSP100:00:27.6100:00:27.61
210. MatīssBruņenieksPilteneVSP100:00:27.6200:00:27.62
211. SigneLodeVentspilsSSP100:00:27.6400:00:27.64
212. SandisGugānsJELGAVAVSP100:00:27.7800:00:27.78
213. RalfsFišersMaratona Klubs/FolkmaņiJaunpilsVSP100:00:27.8000:00:27.80
214. AliseGriķeDaugavpils RunnersDaugavpilsSSP100:00:27.8400:00:27.84
215. SalvisRogaLiepājaVSP100:00:27.8700:00:27.87
216. RenāteAusmaneLiepājas rajona sporta skolaAizputeSSP100:00:27.8800:00:27.88
217. MazgitaVēzeMatisons runners clubVentspilsSSP100:00:27.9900:00:27.99
218. DruvisPriedēnsMaratona klubsVentspilsVSP100:00:28.0900:00:28.09
219. IevaBiedrīteJelgavaSSP100:00:28.1600:00:28.16
220. SandraLindenbergaMatisons Runner’s ClubTārgaleSSP100:00:28.1900:00:28.19
221. LieneKresaPilteneSSP100:00:28.1900:00:28.19
222. JānisCaics---RīgaVSP100:00:28.2600:00:28.26
224. AigarsOlavsJelgavaVSP100:00:28.6600:00:28.66
223. MārisGusevsPiltenes vsk.PilteneVSP100:00:28.6600:00:28.66
225. MarikaKalniņaVentspilsSSP100:00:28.8000:00:28.80
226. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīgaVSP100:00:29.0500:00:29.05
227. KristsKalniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVSP100:00:29.3700:00:29.37
229. ElīnaOzoliņaMatisons Runner’s ClubVentspilsSSP100:00:29.4900:00:29.49
228. MāraPucenaSK KatrīnaKuldīgaSSP100:00:29.4900:00:29.49
230. BaibaPetrēvicaLiepājas rajona sporta skolaKazdangaSSP100:00:29.5200:00:29.52
231. KristīneČegauskaIndividuāliLiepājaSSP100:00:29.5900:00:29.59
232. LindaMiltiņaJelgavaSSP100:00:29.7700:00:29.77
234. IvarsŽubulisRīgaVSP100:00:29.9000:00:29.90
233. EinārsJansonsMatisons Runner’s ClubZūrasVSP100:00:29.9000:00:29.90
235. GuntisPucensSK KatrīnaKuldīgaVSP100:00:29.9300:00:29.93
236. ElīnaVahere-AbražuneRīgaSSP100:00:30.0000:00:30.00
237. JanīnaŽubuleRīgaSSP100:00:30.0000:00:30.00
238. SamantaBērziņaStendes SAULEStendeSSP100:00:30.2700:00:30.27
239. RobertsMuškoKartavkalnu bukiJaunpilsVSP100:00:30.4000:00:30.40
240. Daniels-ĢirtsVilemsonsIndividuāliLiepājaVSP100:00:30.4000:00:30.40
241. IntarsAbražunsRīgaVSP100:00:30.4100:00:30.41
242. EdgarsČerņecovsLiepājaVSP100:00:30.5200:00:30.52
243. ZaneSprūdeRīgaSSP100:00:30.5300:00:30.53
244. LauraLeistmaneVentspilsSSP100:00:30.6000:00:30.60
245. GuntarsĻaudamsLiepājas rajona sporta skolaAizputeVSP100:00:30.6400:00:30.64
246. LoretaZālīteRīgaSSP100:00:30.6400:00:30.64
247. JeļenaIvanovaLiepājaSSP100:00:30.8100:00:30.81
248. MārtiņšOzolsPilteneVSP100:00:30.8500:00:30.85
249. LīgaDevjatņikovaSK KatrīnaKuldīgaSSP100:00:30.9000:00:30.90
250. JanaKafizovaVentspilsSSP100:00:31.3300:00:31.33
251. ValdisĶerubiņšs/k MetroonsJelgavaVSP100:00:31.3600:00:31.36
252. AgneseErnstsoneVentspilsSSP100:00:32.0100:00:32.01
253. DarjaBirnbaumaVentspilsSSP100:00:32.1500:00:32.15
254. LoretaŽubuleRīgaSSP100:00:32.1600:00:32.16
255. Līna-LūcijaGūtmanePilteneSSP100:00:32.2300:00:32.23
256. OlgaKvasņinaMaratona klubsVentspilsSSP100:00:32.3300:00:32.33
257. AgneseŠtekerhofaVentspilsSSP100:00:32.4000:00:32.40
258. SabīneKafizovaPilteneSSP100:00:32.4100:00:32.41
259. IlzeGošaMaratona klubsTārgaleSSP100:00:32.5800:00:32.58
260. TanelTelliskiviVentspilsVSP100:00:32.7500:00:32.75
261. KristaStrujevičaSK KatrīnaKuldīgaSSP100:00:32.8900:00:32.89
262. RenāteKubliņa-ĶemereAizputeSSP100:00:33.0800:00:33.08
263. DzintarsRassaKurekssVentspilsVSP100:00:33.1600:00:33.16
264. KristīnaPrišmonteVeselības sporta klubs VipVentspilsSSP100:00:34.4200:00:34.42
265. KarinaJacenkoVentspilsSSP100:00:34.6300:00:34.63
266. ĢertrūdeSilavnieceOlaineSSP100:00:35.7600:00:35.76
267. AldisBirznieksMaratona klubsVentspilsVSP100:00:36.1000:00:36.10
268. ViktorsSafutinsMaratona klubs/LSCRīgaVSP100:00:36.9700:00:36.97
269. AndisPāžesk Ozolnieki B -LSCJelgavaVSP100:00:37.1700:00:37.17
270. AijaBogustovaOgreSSP100:00:37.4700:00:37.47
271. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVSP100:00:38.3300:00:38.33
272. MontaVītolaPilteneSSP100:00:38.4800:00:38.48
273. GvidoStolbovskmsbp.lvJūrmalaVSP100:00:38.4900:00:38.49
274. MarinaBulkinaStendes SAULEStendeSSP100:00:39.1500:00:39.15
275. LienīteBērziņaStendes SAULEStendeSSP100:00:39.2200:00:39.22
276. GatisGrāvītisVentspilsVSP100:00:39.3100:00:39.31
277. KristīnePrinceVentspilsSSP100:00:39.7000:00:39.70
278. IlgvarsBebrišsSK KatrīnaKuldīgaVSP100:00:41.2000:00:41.20
279. JekaterinaSerajaRīgaSSP100:00:42.1300:00:42.13
280. ArtaPurvīteRīgaSSP100:00:42.4300:00:42.43
281. UldisDīcisGausā JūdzeKlapkalnciemsVSP100:00:42.5700:00:42.57
282. IneseLīcePilteneSSP100:00:42.9000:00:42.90
283. DitaLagzdiņapvskPilteneSSP100:00:43.0200:00:43.02
284. EvaBērziņaKartavkalnu bukiJaunpilsSSP100:00:43.3300:00:43.33
285. RenoEizenbārdsNūjo VentspilsVentspilsVSP100:00:43.4200:00:43.42
286. LindaEizenbārdeNūjo VentspilsVentspilsSSP100:00:44.5500:00:44.55
287. EvaLindenblateNūjotāju klubs PiltenePilteneSSP100:00:44.7300:00:44.73
288. MārtiņšDaukstsJelgavaJelgavaVSP100:00:45.2500:00:45.25
289. ElīnaBaļķenab/d TaurenītisPilteneSSP100:00:46.1700:00:46.17
290. JorensBaļķensPilteneVSP100:00:46.4900:00:46.49
291. KristīneŠteinePopes nūjotājasPopeSSP100:00:47.1100:00:47.11
292. InitaGerkePopes nūjotājasPopeSSP100:00:47.3700:00:47.37
293. IlzeZīvertePILTENES NŪJOSANAS KLUBSPILTENESSP100:00:47.6100:00:47.61
294. LieneZemītePiltenes nūjotāju klubsPilteneSSP100:00:48.0800:00:48.08
295. RaimondsMiltiņšJelgavaVSP100:00:48.7000:00:48.70
296. RutaDīceGausā JūdzeKlapkalnciemsSSP100:00:48.9800:00:48.98
297. SniedzeSkrundenieceVentspilsSSP100:00:49.0400:00:49.04
298. RaimondsBiedrītisGrauda SpēksJelgavaVSP100:00:49.7600:00:49.76
299. InāraLepseMaratona klubsVentspilsSSP100:00:50.4700:00:50.47
300. IntaŠteinePopes nūjotājasPopeSSP100:00:53.0500:00:53.05
301. SilvijaBileskalnePopes nūjotājasPopeSSP100:00:53.4300:00:53.43
302. VoldemārsAkmentiņšNūjošanas klubs PiltenePilteneVSP100:00:53.4800:00:53.48
303. ZandaMiltiņaJelgavaSSP100:00:53.5300:00:53.53
304. VēsmaŠulcan/k PiltenePilteneSSP100:00:53.6000:00:53.60
305. AleksandraSerebrjakovaVentspilsSSP100:00:54.0200:00:54.02
306. AinaHeibergaNūjošanas klubs PiltenePilteneSSP100:00:54.0300:00:54.03
307. AndaPetrovaPilteneSSP100:00:54.3000:00:54.30
308. MirdzaŠteinbergan/k PiltenePilteneSSP100:00:54.7100:00:54.71
309. RimantsBudrisPiltenes nūjošanas klubsPilteneVSP100:00:55.2700:00:55.27
310. IvetaPucenaSK KatrīnaKuldīgaSSP100:00:55.5600:00:55.56
311. BenitaZēbergaPilteneSSP100:00:55.8600:00:55.86
312. EdmundsDussPilteneVSP100:00:57.3100:00:57.31
313. AntraBudrePiltenes nūjošanas klubsPilteneSSP100:00:58.3500:00:58.35
314. MarthaBoschErnstmÜhlSSP100:00:59.5000:00:59.50
315. DaigaBebrišaSK KatrīnaKuldīgaSSP100:00:59.7900:00:59.79
316. GerdaBebrišaSK KatrīnaKuldīgaSSP100:01:00.6500:01:00.65
317. SolvitaPāvalaPILTENES NŪJOSANAS KLUBSPILTENESSP100:01:00.8700:01:00.87
318. BenitaŠēnbergan/k PiltenePilteneSSP100:01:02.4500:01:02.45
319. JautrītePūlmanen/k PiltenePilteneSSP100:01:03.0200:01:03.02
320. MarikaVikštrēman/k PiltenePilteneSSP100:01:03.2900:01:03.29
321. ElmārsDerzāvisPilteneVSP100:01:10.6300:01:10.63