Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" / 07.08.2021

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. KristsSiņicinsSK TēraudsLiepājaVN20200:33:15
2. AndrejsDmitrijevsSK BULTA/ BALTAISRīgaVN30200:33:30
3. MārtiņšBabkinsSK BULTA/ BALTAISDobeleVN30200:33:59
4. JānisMežielsPatria SportlandOgreVN30200:34:13
5. JānisMūrnieksSK TēraudsLielvārdeVN30200:34:57
6. ArnisPaškevicsPatria SportlandKokneseVN30200:35:16
7. SergejsMaslobojevsĶengaraga SKRīgaVN30200:35:27
8. VadimsMarinecsSK TēraudsRīgaVN30200:36:16
9. RonaldsVītolsI.Marhele teamRīgaVN30200:37:17
10. PēterisLiniņšRīgaVN40200:37:32
11. IvarsVertulsRīgaVN40200:37:58
12. ArvisRobaldsTalsu Pakalnu Sporta KlubsTalsiVN30200:38:04
13. LaurisRepšaIndividuāliRīgaVN30200:38:17
14. AsnateElseMazsalacaSN20200:39:17
15. AleksandrsLocānsVN30200:39:35
16. EdgarsAuziņšMatisons Runner’s ClubRīgaVN40200:39:57
17. ElvisLodiņšSaldusVN20200:40:14
18. JānisLiepiņšSK MetroonsRīgaVN30200:40:18
19. RaimondsZepsVN30200:40:22
20. NormundsUpenieksSK TēraudsĀdažiVN50200:40:28
21. KristapsSūnaSK Katrīna/KuldīgaAlsungaVN30200:40:40
22. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgavaSN20200:41:03
23. AinārsStraubergsLimbaži SKRIENLimbažiVN30200:42:03
24. AndisLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVN30200:42:20
25. SandijaSorokinaPatria SportlandVentspilsSN20200:42:22
26. JānisTamsonsKazdangaVN40200:42:30
27. DmitrijsKonavkoFOLKMAŅIJelgavas novads, VircavaVN30200:42:37
28. KarīnaGončarenkoRīgaSN20200:42:41
29. UldisUpenieksVN20200:43:02
30. AndrisKozačkovsLudzaLudzaVN40200:43:05
31. JānisKapustānsSK TēraudsRīgaVN50200:43:06
32. ArvīdsŠenbergsMatisons Runner’s ClubPilteneVN30200:43:10
33. ArmīnsGasjūnsFOLKMAŅIJelgavaVN40200:43:33
34. ImantsKozačkovsLudzaLudzaVN30200:43:34
36. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN50200:43:36
35. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30200:43:36
37. MārisŽundaBoksa Klubs SaldusSaldusVN50200:43:46
38. ValdisDevjatņikovsSK KatrīnaKuldīgaVN30200:43:56
39. BaibaJuhnoMARATONA KLUBSLiepājaSN30200:44:21
40. JānisPārumsPārumu PārgājieniCarnikavaVN30200:44:41
41. EdgarsDidrihsonsMARATONA KLUBSVentspilsVN20200:45:04
42. KristīneSlikšāneJaunmārupe skrien!OlaineSN40200:45:14
43. EdgarsValdmanisMazsalacaVN30200:45:20
44. AivarsZaķisMaratona klubs/LSCRīgaVN60200:45:57
45. NormundsNordensVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaVN40200:46:05
46. MairisPētersonaAlūksneVN30200:46:06
47. GatisLozbergsLimbaži SkrienLimbažiVN50200:46:12
48. IvarsRancānsRēzekneVN30200:46:14
49. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVN50200:46:26
50. KārlisIelejsDivplākšņiRīgaVN50200:46:30
51. JurisLācisMērsragsVN30200:46:38
52. IvarsOzoliņšVN30200:46:39
53. GuntisStrautiņšMARATONA KLUBSLiepājaVN30200:46:44
54. MontaPriedolaLiepājaSN30200:46:45
55. OskarsTerliņšVentspilsVN40200:46:49
56. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgavaVN50200:46:56
57. IlzeDrozdovaSK BULTAMadonaSN20200:46:58
58. KasparsŠabānsSK KatrīnaKuldīgaVN50200:47:02
59. KasparsGertnersKuldīgaVN20200:47:07
60. IvarsValtassSK MetroonsMārupeVN50200:47:10
61. EmīlijaUpmaleFOLKMAŅIJelgavaSNJ200:47:14
62. SigitaVītolaLiepājaSN40200:47:20
63. IlzeLimanāneVāveresRīgaSN40200:47:23
64. IlonaFreimaneSDK LielupeJELGAVASN50200:47:29
65. JeļenaTitovaRīgaSN20200:47:31
66. AneteAstaševskaSK KatrīnaKuldīgaSN30200:47:50
67. ElvisRībensMARATONA KLUBSVentspilsVN20200:47:55
68. LeonīdsValdonisPreiļu novada BJSSPreiļiVN60200:48:05
69. Oskars-MartinsEglitisLiepājaVN20200:48:14
70. DainisIlgaudsSaldusVN30200:48:19
71. GlebsBikovsJelgavaVN40200:48:23
72. KatrīnaErneRīgaSNJ200:48:24
73. StefanCorbusLejas DzirkaļiJenaVN40200:48:28
74. OlafsRungevicsMatisons runner clubVentava, Ventspils novadsVNJ200:48:34
75. IntarsAbražunsRīgaVN40200:48:52
76. ZaneGruberteFOLKMAŅIRīgaSN40200:49:01
77. ArmandsKalniņšLOCALApeVN30200:49:05
78. NellijaRungevicaMatisons runner clubVentava, Ventspils novadsSNJ200:49:06
79. RonaldsLiepiņšSK MetroonsRīgaVN50200:49:12
80. SigneVilcāneLielie Dibeni/ RwARīgaSN30200:49:14
81. MikusSerdantsKuldīgaVN30200:49:19
82. MontaMisūnaRīgaSN20200:49:21
83. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsVN50200:49:24
84. MihailsBasmanovsRīgaVN50200:49:27
85. SvetlanaSavanovicaRigaSN40200:49:35
86. RegimantasŠnipaitisUkmergeVN50200:49:38
87. KetijaSandereLiepājaSN20200:49:59
88. EdgarsJēkabsonsTukumsVN30200:50:13
89. GuntarsBraunsVN40200:50:18
90. LauraAndersoneLiepājaSN30200:50:26
91. JānisCaics---RīgaVN60200:50:29
92. IlgonisApfelbaumsMARATONA KLUBSVentspilsVN60200:50:37
93. AijaFreibergaMatisons Runner’s ClubRīgaSN30200:50:52
94. IgorsKozlovsOlaines nov.VN50200:50:59
96. AgrisJansonsTukumsVN40200:51:03
95. OskarsRancānsVN20200:51:03
97. LīgaKokinaSN30200:51:04
98. UldisSiņicinsMARATONA KLUBSVentspilsVN30200:51:06
99. EdgarsŠmitsIecavaVN60200:51:06
100. LauraBarkovaRīgaSN20200:51:18
101. NormundsMucenieksVN40200:51:24
102. KristapsLūsisVN30200:51:24
103. GundarsMiltiņšVērgaleVN40200:51:26
104. VitalijsRaščevskisDaugavpilsVN50200:51:29
105. Gita-LīnaLocaSK OzolniekiOzolniekiSN30200:51:49
106. AgateKauliņaSN30200:51:57
107. AnniTatsiMadonaSN30200:51:57
108. KonstantīnsRibkinsRīgaVN30200:51:58
109. AnsisAnsbergsSaldus OKSaldusVN20200:52:04
110. MaksimsDamrausksVN30200:52:06
111. MaijaSulojevaJūrmalaSN50200:52:07
112. ZaneMatuļoneRīgaSN20200:52:18
113. LīgaBenjamiņaKuldīgaSN30200:52:24
114. DmitrijsČursinsChursinTeam / LSC / VSK NoskrienRīgaVNJ200:52:31
115. AivarsMihmailsKuldīgaVN30200:52:33
116. ArnitaGrunckaValmieraSN40200:52:40
117. IngarsTiltiņšElejaVN40200:52:41
118. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīgaVN30200:52:55
119. SigneBērziņaTukumsSNJ200:53:05
120. EdgarsBalunovsVSK NoskrienOlaineVN30200:53:08
121. DainisBerzinsRīgaVN40200:53:12
122. IvarsMartinovsRīgaVN20200:53:41
123. IlgvarsBebrišsSK KatrīnaPelči, KuldīgaVN50200:53:44
124. AgraIelejaDivplākšņiRīgaSN50200:53:44
125. TatjanaKuzņecovaLudzaLudzaSN30200:53:45
126. OskarsZāģerisKuldīgaVN30200:53:51
127. VinetaVeisbergaSaldus boksa klubsSaldusSN50200:53:57
128. RolandsSeifullajevsSportfacrotyRigaVN30200:54:03
129. RaimondsSilenieksJūrmalaVN40200:54:10
130. AndrisMačevskisJelgavaVN40200:54:17
131. IvetaLiepiņaSK MetroonsRīgaSN50200:54:29
132. KasparsSvēteKuldīgaVN30200:54:36
133. GitaDubrovaOgreSN30200:54:41
134. IngussJēkabsonsKuldīgaVNJ200:54:51
135. AndrisTideVN30200:55:01
136. IngmārsKornsVN30200:55:01
137. ArnisĶēpulisEzereVN20200:55:06
138. EvijaUpmaleFOLKMAŅIJelgavaSN40200:55:12
139. LauraJursoneValmieraSN30200:55:13
140. NormundsKalniņšActive TravelAizputeVN50200:55:25
141. JānisOzersJelgavaVN60200:55:33
142. RolandsKravcovsVN30200:56:00
143. JānisTodavčičsKuldīgaVN30200:56:00
144. GundarsLipiņšVN40200:56:01
145. LīvaVaivadeKuldīgaSNJ200:56:01
146. LaumaRībenaMARATONA KLUBSVentspilsSN20200:56:05
147. InetaNordenaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSN40200:56:47
148. KonstantīnsGetmansVN40200:56:49
149. PavelsSalasnijsRigaVN30200:56:55
150. VitaFjodorovaJūrmalaSN30200:57:01
152. AgrisVinakmensSPORTLANDTukumsVN20200:57:11
151. SanitaMorjakovaSPORTLANDTukumsSN20200:57:11
153. DmitrijsTodorovs.TukumsVN30200:57:17
154. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāniVN40200:57:31
155. OskarsPetrovsVN30200:57:45
156. ErlensGrunckisVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?ValmieraVN40200:57:46
157. NaurisReimanisSK KatrīnaKuldīgaVN50200:57:48
158. PersijsLeinerts-NeilandsVentspils nov.Zleku pag.VN40200:58:47
159. AgneseZīlīteKuldīgaSN30200:58:57
160. IngaKrastiņaBabīteSN40200:59:06
161. MārtiņšPuķeValmieraVN30200:59:29
162. KārlisLēmanis-LeimanisTalsiVN20200:59:31
163. Una-SelīnaMuižnieceSmilteneSN20200:59:46
164. DaceVīksneVSK Noskrien LiepājaLiepājaSN30200:59:48
165. KarinaZambergaOgreSN30200:59:57
166. IlzīteMuižnieceSmilteneSN50201:00:06
167. TatjanaBondereDaugavpilsSN40201:00:15
168. VendijaVitkovskaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSNJ201:00:20
169. SvetlanaČursinaChursinTeam / LSC / VSK NoskrienRīgaSN40201:00:22
170. EdgarsZeberliņšKuldīgaVN40201:00:54
172. AlvisMillersJelgavaVN30201:01:40
171. LaumaMucenieceĶekavaSN30201:01:40
173. MārtiņšBankovskisSIGULDAVN40201:01:57
174. ElīnaPultureKuldīgas novadsSNJ201:02:20
175. LindaAlksneLiepājaSN30201:02:26
176. TatjanaPotrubeikoRigaSN30201:02:34
177. LeonidTalalaevVN40201:02:43
178. GunitaMiltiņaLiepājaSN40201:02:56
179. RihardsPfeifleRīgaVN30201:03:02
180. Kārlis-JēkabsĪvānsKuldīgaVN20201:03:03
181. MaijaVītiņaValmieraSN20201:03:07
182. GintaVanagaKuldīgaSN30201:03:12
183. IneseVaivodeJūrmalas RūķīšiJūrmalaSN40201:03:17
184. AndaVeitaDurbeSN30201:03:31
185. InaLībekaTalsiSN40201:03:39
186. DaceVainio9TUULTARymättyläSN50201:03:44
187. JānisVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmalaVN40201:04:00
188. RinoldsRozentālsLiepājaVN40201:04:18
189. KasparsOzersRīgaVN30201:04:34
190. EstereRomanovskaOlaineSN20201:04:43
191. IvoDzērveSK KatrīnaKuldīgaVN20201:04:55
192. IlzeMadelāne-GluškovaKuldīgaSN40201:06:10
193. AgeneseLagzdiņaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSN30201:06:22
194. ReinisStrādersJelgavaVN30201:06:23
195. BaibaSalnaMārupeSN40201:07:12
196. SolveigaSilkalnaJūrmalaSN50201:07:52
197. IevaSoldatenokaJelgavaSN30201:08:06
198. RobertsRuzinsJūrmalaVN20201:10:15
199. MilenaBikovaJelgavaSNJ201:10:15
200. DanielaMigunovaJelgavaSNJ201:10:19
201. KaterinaBelogrudovaJelgavaSNJ201:10:21
202. OliversDvaronsKuldīgaVNJ201:10:34
203. BaibaTukuma-SilenieceLiepajaSN40201:11:45
204. ValērijsIvanovsVentspilsVN60201:12:11
205. UldisDīcisGausā jūdzeKlapkalnciemsVN60201:14:53
206. LailaBrakovskaJelgavaSN40201:14:53
207. RutaDīceGausā jūdzeKlapkalnciemsSN50201:14:54
208. ValerijsSmirnovsAtletikaRīgaVN50201:15:47
209. AgateZīverteRīgaSN30201:21:15
210. IntaLiepaSK OzolniekiOzolniekiSN50201:22:13
211. OskarsFreimanisSK OzolniekiJelgavaVN60201:24:11
212. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBSRīgaVN60201:26:59
213. IlzePelēceSK OzolniekiOzolniekiSN50201:28:18