Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāValmieras maratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" / 19.09.2021

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs 
1. JānisVišķersSK TēraudsV41:07:29Diploms
2. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs/Takusports&CompressportJēkabpilsV4041:11:22Diploms
3. JānisArseņikovsOgreV41:12:14Diploms
4. MārtiņšBabkinsSK BULTA/BALTAISRīgaV41:13:19Diploms
5. TomsKomassSupervaroņiJelgavaV41:14:26Diploms
6. VadimsMarinecsSK TēraudsRīgaV41:16:31Diploms
7. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBSVentspilsV4041:16:33Diploms
8. ArtūrsCaicsRīgaV41:19:06Diploms
9. AigarsMatisonsMatisons Runners ClubPilteneV5041:19:33Diploms
10. DovydasSankauskasIlginuotoliai.ltVilniusV4041:20:25Diploms
11. UģisKarasevsKocēniRubeneV41:21:11Diploms
12. KarīnaHelmane-SoročenkovaTukuma Vieglatlētikas klubsTukumsS41:22:34Diploms
13. KārlisEvertovskisRīgaV41:22:34Diploms
14. AndisGailisKocēniKocēniV4041:22:53Diploms
15. AndrejsDemeškoRīgaV4041:23:06Diploms
16. PāvelsBeļajevsSK BULTA/BALTAISRĪgaV4041:23:56Diploms
17. AlvisReinbergsSK BULTA/BALTAISCarnikavaV41:24:07Diploms
18. KlintaLauskaMatisons Runners ClubS41:24:31Diploms
19. Niks-PatriksUmmersRūjienaV41:25:25Diploms
20. ArtisKrievānsVSK Burkānciems & COValmieraV4041:25:28Diploms
21. MārisĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbažiV41:25:55Diploms
22. AnastasijaDomņinaSk TeraudsRīgaS41:25:58Diploms
23. GatisMelgalvisKocēniValmieras novadsV4041:25:58Diploms
24. AleksisBorozdinsSalacgrīvaV41:26:04Diploms
25. MārtiņšViļumsOzolniekiV41:26:17Diploms
26. GuntarsLoginsAlpha PartnersBalviV41:26:31Diploms
27. AleksandrsJudkinsRīgaV41:26:36Diploms
28. RaimondsBulsJūrmalaV5041:27:02Diploms
29. ArtjomsSemjonovsRīgaV41:27:22Diploms
30. AigarsŠuvcānsKocēniKocēniV4041:27:38Diploms
31. KasparsVaivodsSkriešanas AkadēmijaRīgaV41:27:51Diploms
32. JānisJerofejevsSkrien Jēkabpils!JēkabpilsV41:28:50Diploms
33. ArtūrsPielēns-PelēnsSqualioRīgaV41:29:14Diploms
34. RaimondsKažeAuces aeroklubsRīgaV41:29:40Diploms
35. LīvaMedneRīgaS41:30:11Diploms
36. DaniilsBlatsBultaRīgaV5041:30:18Diploms
37. ArmīnsGasjūnsFOLKMAŅIJelgavaV4041:31:16Diploms
38. IngusŠkutānsValmieraV4041:31:21Diploms
39. KasparsPētersonsKocēniValmieras nov.V4041:31:43Diploms
40. AldisPokšānsPreiļiV4041:32:12Diploms
41. LaineDaktereLimbažiS41:32:21Diploms
42. EdijsEndolsTriatlona AkadēmijaRīgaV41:32:23Diploms
43. Kalvis-KristersKrīgersMadonaV41:32:49Diploms
44. MārtiņšMenniksMatisons Runner’s ClubRīgaV4041:33:07Diploms
45. NiksBalgalvisKocēniVaidavaV41:33:31Diploms
46. SergejsLapsaValmiermuižas alusValmieraV4041:33:54Diploms
47. AndrisMarkavsSaldus virves vilkšanas klubsSaldusV41:34:08Diploms
48. JurijsVilksZOMBIES,RUN!!!RīgaV4041:34:09Diploms
49. IntsVilksRīgaV4041:34:09Diploms
50. ŽanisLulleBALTAISRīgaV4041:34:31Diploms
51. GuntarsInauskisVVKValmieraV5041:35:00Diploms
52. JurisJurašsBurtniekiBurtniekiV4041:35:07Diploms
53. MatīssZemturisOgreV41:35:09Diploms
54. AgnisMūrnieksOVIRīgaV41:35:12Diploms
56. AndrejsTretjakovsRīgaV41:35:30Diploms
55. AleksejsPozdņakovsMARATONA KLUBSVentspilsV5041:35:30Diploms
57. DzintarsPetrovsMARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīgaV4041:35:35Diploms
58. AigarsBelasovsViršu ielaValmieraV41:35:40Diploms
59. RitvarsKlaparsVSK Burkānciems&CoValmieraV4041:35:52Diploms
60. VitautsLaucisRīgaV4041:35:53Diploms
62. IļjaBeļajevsZOORBAGANRīgaV4041:36:00Diploms
61. AinārsVīmanisBaldoneV4041:36:00Diploms
63. JurģisMickusVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaV41:36:33Diploms
64. JānisGriķisSK BULTA/BALTAISDaugavpilsV4041:36:39Diploms
65. ArnisHansonsRīgaV41:36:46Diploms
66. NikolajsMalahovsSalaspilsV6041:36:58Diploms
67. AigarsRublisMaratona klubsAizkraukleV5041:37:01Diploms
68. IlgvarsĀboltiņšMARATONA KLUBSV6041:37:13Diploms
69. AgrisŠmukstsValmieraV5041:37:30Diploms
70. KristapsPriedeKSKRubeneV41:40:28Diploms
71. JānisMatvejsRīgaV41:40:37Diploms
72. LindaEmbutnieceRīgaS41:41:06Diploms
73. JurisDombrovskisRēzeknes novadsMaltaV4041:41:20Diploms
74. AndrejsBaltkājisGarkalneV4041:41:36Diploms
75. JānisKrampeGulbēreMadonaV4041:41:50Diploms
76. OskarsMartuzānsJelgavaV41:41:52Diploms
77. LīgaPutniņaPPOgreS41:42:07Diploms
78. AleksisJarockisRīgaV4041:42:10Diploms
79. ArtisMincenbergsNoskrien CēsisLiepaV4041:42:24Diploms
80. OskarsBriņķisValleV41:42:37Diploms
81. SergejsBogdanovsRīgaV4041:42:40Diploms
82. SandraDervinikaSK MagnenRēzekneS41:42:43Diploms
83. AivisGailītisSauļiV5041:43:00Diploms
84. IneseKokorevičaVSK Burkānciems &COValmieraS41:43:06Diploms
85. KarīnaLezdiņaVALMIERAS41:43:14Diploms
86. Niks-DagnisDieriņšMadonaV41:43:16Diploms
87. RobertsRozisRīgaV5041:43:37Diploms
88. KasparsSkrastiņšBērzaineValmieraV4041:43:59Diploms
89. ValentīnaRomanovaRīgaS41:44:03Diploms
90. DzintraSkārdaAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukleS41:44:54Diploms
91. DmitrijsKarasenkoSalaspilsV4041:44:59Diploms
92. MareksTumašsSpararatsRīgaV4041:45:22Diploms
93. IvarsEglītisKocēniZilaiskalnsV4041:45:54Diploms
94. SergejsTimofejevsSK BULTA/BALTAISRīgaV4041:46:04Diploms
95. RihardsSinicinsNoskrien CēsisCēsisV41:46:15Diploms
96. MiksVilsonsVSK NoskrienUpesciemsV5041:46:29Diploms
97. GundarsRutkisvalmieraV5041:46:30Diploms
98. RingoldsOzoliņšMARATONA KLUBSVentspilsV5041:46:31Diploms
99. MārisAnsons-JansonsVSK NoskrienRīgaV41:46:33Diploms
100. DmitrijsVasiļausksKocēniV41:46:33Diploms
101. IvarsĀboltiņšRopažiV4041:46:58Diploms
102. AndrejsBaranovsDaugavpilsDaugavpilsV41:47:01Diploms
103. ReinisLapiņšJaunsardzeValmieraV41:47:16Diploms
104. ArmandsKalniņšLocalApeV41:47:35Diploms
105. RuslansKarasjovsRīgaV4041:48:02Diploms
106. SandraPlatāJelgavaS4041:48:10Diploms
107. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspilsV5041:48:16Diploms
108. MarutaGuitāneLUDZALudzaS4041:48:30Diploms
109. JānisRullisVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaV41:48:39Diploms
110. KristīneMerginaValmieraS41:48:49Diploms
111. GatisTrankalisLiepājaV41:50:08Diploms
112. AlīnaFisenkovaAVIA/Lacerta Running TeamRīgaS41:50:16Diploms
113. MārisVidemanisTīnūžiV4041:50:58Diploms
114. ValdisBogdanovsPilteneV41:52:08Diploms
115. KristaOzoliņaRīgaS41:52:08Diploms
116. ArtjomsBoltrukevicsDaugavpilsDaugavpilsV41:52:40Diploms
117. AnniTatsiMadonaS41:52:42Diploms
118. AinārsLudboržsRezekneV41:52:49Diploms
119. IlmārsRomančuksRīgaV6041:53:16Diploms
120. LaurisKuzņecovsWunderValmieraV41:53:17Diploms
121. DiānaStepāneRīgaS41:53:37Diploms
122. SantaBirģeleSelgaRīgaS41:53:37Diploms
123. VilnisLiepiņšMaratona klubsCarnikavaV6041:53:54Diploms
124. JurijsNazarovsDaugavpilsV41:53:58Diploms
125. ArdisPlatkājisRīgaV5041:54:03Diploms
126. NikolajsSemjonovsJūrmalaV41:54:45Diploms
127. RobertsZilvestersRīgaV41:54:48Diploms
128. ŽannaVanagaNoskrien CēsisCēsisS4041:55:09Diploms
129. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSOgreV4041:55:47Diploms
130. KitijaBergholdeValkaS41:55:57Diploms
131. NormundsStepānsVecāķi teamRīgaV4041:56:16Diploms
132. ČeslavsGaidisRēzekneV41:56:30Diploms
133. JevgenijsTarasovsRezekneV41:56:31Diploms
134. IndraUrtāneRīgaS41:56:45Diploms
135. EdītePumpure-LauceS4041:56:52Diploms
136. AigaKalniņaVOCValmieraS41:57:23Diploms
137. EdgarsPrulis-MundaJelgavaV41:57:24Diploms
138. AliseČurksteNMS ElpaBaložiS41:57:36Diploms
139. DidzisGalauliņšEs un es pats.ValmieraV4041:58:15Diploms
140. JekaterinaĻežaņinaRīgaS4041:58:34Diploms
141. JautrītePedāneJūrmalaS41:59:25Diploms
142. DainisDriņķisDzSK LokomotīveRīgaV5041:59:26Diploms
143. KitijaLīgateZVOCValmieraS42:00:48Diploms
144. DmitrySalnikovDWSRīgaV5042:01:58Diploms
145. IlzeSniegaFOLKMAŅIJelgavaS42:02:09Diploms
146. KarinaZambergaOgreS42:02:28Diploms
147. ElinaKuzmaneRīgaS42:02:32Diploms
148. VitalijsMedvedevsI LOVE RUNNINGRīgaV42:02:51Diploms
149. SilvaAuderePriekuļiS42:03:04Diploms
150. JānisOsītisLimbaži SKRIENLimbažiV42:03:51Diploms
151. KristīneMeijaRīgaS42:05:10Diploms
152. SandrisSondorsRīgaV6042:05:52Diploms
153. LailaSpaliņaRīgaS4042:07:19Diploms
154. EinārsVilnisCēsisV6042:08:15Diploms
155. MārisZundānsBaložiV42:08:48Diploms
156. AnsisLiepiņšBaloziV4042:08:48Diploms
157. DanaZālīteSalaspilsS42:09:37Diploms
158. LieneKalniņaSkrienam kopā/KronusValmieraS42:11:19Diploms
159. GuntraTripāneCēsisS4042:13:04Diploms
160. VeronikaJermakova-OdegovaRīgaS42:13:08Diploms
161. DanaMedvedevaRīgaS42:15:35Diploms
162. ElīnaBērziņaMārupeS42:16:26Diploms
163. RaitisLermeValmieras Vieglatlētikas klubsValmieraV6042:17:49Diploms
164. ArtisNorlindsValmieraV42:19:56Diploms
165. KristīneEimaneSmilteneS42:19:57Diploms
166. NormundsVilūnsvsk noskrien senjori un senjoritasRīgaV5042:22:44Diploms
167. SigneOlteValmieraS42:24:29Diploms
168. DidzisCeriņšMaratona KlubsValmieraV5042:27:51Diploms
169. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBSRīgaV6043:14:02Diploms
- MārisRobežnieksMizunoJūrmalaV403DNFDiploms
- DenisPrikulisŽolneroviča skriešanas klubsSiguldaV2DNFDiploms