Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāValmieras maratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" / 19.09.2021

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs 
1. RihardsLindeValmieras VKValmieraVN2020:35:48Diploms
2. JānisMūrnieksSK TēraudsLielvārdeVN3020:36:04Diploms
3. Flavio-PintoNunesMatisons Runners ClubVN3020:38:12Diploms
4. IvoVancānsDynamic YieldRīgaVN3020:39:15Diploms
5. SandijsSuhanovsSiguldas Sporta SkolaSiguldaVNJ20:39:37Diploms
6. KristapsVārnaFOLKMAŅITalsiVN2020:39:54Diploms
7. PēterisLiniņšRīgaVN4020:40:02Diploms
8. AsnateElseMazsalacaSN2020:40:20Diploms
9. RenārsVasiļjevsSkrien Jēkabpils!/Sk BultaJēkabpilsVN2020:40:53Diploms
10. ArtisSmerliņšLiepaVN5020:41:55Diploms
11. Francis-DanielsVeģerisBaltijas Triatlona KlubsSiguldaVNJ20:41:56Diploms
12. ArtūrsŠitsRun With AnitaValmieraVN3020:42:08Diploms
13. AgrisSamcovsĶengaraga SKRīgaVN4020:42:24Diploms
14. AndrisKozačkovsLudzaLudzaVN4020:42:51Diploms
15. InetaJerofejevaSkrien Jēkabpils!JēkabpilsSN3020:42:59Diploms
16. PavelsMazursTriatlona AkademijaRīgaVN4020:43:14Diploms
17. Dāvids-DanielsLiepiņšValmieraVNJ20:43:32Diploms
18. AntonsPrikulisŽolneroviča skriešanas klubsRīgaVN3020:43:43Diploms
19. JānisKapustānsSK TĒRAUDSRīgaVN5020:43:44Diploms
20. KasparsBorissHappy_To_MoveJūrmalaVN4020:43:57Diploms
21. MairisPētersonsAlūksneVN3020:44:08Diploms
22. MatīssMeinards-PuķulauksValmieras tehnikumsValmieraVNJ20:44:10Diploms
23. KristapsSūnaSk Katrīna/KuldīgaAlsungaVN3020:44:14Diploms
24. ArvisMeldrājsRīgaVN2020:44:19Diploms
25. KristapsMikelsonsValmieras SSValmieraVNJ20:44:22Diploms
26. MārcisAdamovičsPreiļiPreiļiVN2020:44:30Diploms
27. SandijaSorokinaPatria SportlandDurbeSN2020:44:40Diploms
28. ZintisLiepaMazsalacaVN3020:44:44Diploms
29. NatālijaKrupinaPreiļu BJSSPreiļiSN3020:45:04Diploms
30. UģisLagzdiņšMARATONA KLUBSVentspilsVN4020:45:15Diploms
31. SanitaLaicāneSK TēraudsBaltezersSN4020:45:21Diploms
32. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVN5020:45:22Diploms
33. AndisBrucisKocēniKocēniVN5020:45:24Diploms
34. MārisŽundaBoksa Klubs SaldusSaldusVN5020:45:27Diploms
35. NormundsAumeistersValkas SIENAValkaVN4020:45:30Diploms
36. RolandsKursišsJelgavaVN3020:45:38Diploms
37. AigarsAnsbergsMaratona KlubsVentspilsVN5020:45:48Diploms
38. AndžejsStepančuksNoskrien CēsisCēsisVN2020:45:55Diploms
39. EmīlsSkrabisValmieraVNJ20:45:56Diploms
40. IlzeDrozdovaSK BULTA/BALTAISRīgaSN2020:46:06Diploms
41. AndrisVengraLudzaLudzaVN2020:46:30Diploms
42. DāvisBergsValmieras Pārgaujas sākumskolaValmieraVNJ20:46:37Diploms
43. JānisPārumsPārumu Pārgājieni / Ņiprie IkriCarnikavaVN3020:46:38Diploms
44. AivarsZaķisMaratona klubs/LSCRīgaVN6020:46:40Diploms
45. ArtisZariņšKocēniVaidavaVN5020:47:07Diploms
46. DmitrijsStrogonovsinpace.runRīgaVN3020:47:36Diploms
47. MārisBerķisMatisons Runner’s ClubRīgaVN3020:47:48Diploms
48. RaivisŽiharsPreiļu BJSSPreiļiVNJ20:47:54Diploms
50. VladimirsAndžānsOgreVN3020:48:07Diploms
49. ImantsKozačkovsLUDZAJelgavaVN3020:48:07Diploms
51. TomsOzolinsValmieraVNJ20:48:08Diploms
52. GatisLozbergsLimbaži SkrienLimbažiVN5020:48:19Diploms
53. KasparsŠabānsSK Katrīna/KuldīgaKuldīgaVN5020:48:22Diploms
55. Sanija-RamonaĀbeltiņaKocēnu sporta skolaKocēniSNJ20:48:27Diploms
54. MārisDazartsRīgaVN3020:48:27Diploms
56. KimsSifersRīgaVN5020:48:29Diploms
57. EmīlijaUpmaleFolkmaņiJelgavaSNJ20:48:30Diploms
58. DagnisŠmitsMadara'89KocēniVN5020:48:39Diploms
59. LeonīdsValdonisPreiļu novada BJSSPreiļiVN6020:48:49Diploms
60. RedsRullisValmieraVNJ20:48:52Diploms
61. SabīneVengraLudzaLudzaSN2020:49:00Diploms
62. Oskars-MartinsEglitisLiepājaVN2020:49:00Diploms
63. GuntarsEglītisVaidavaVN3020:49:04Diploms
64. AnitaIeviņaCēsisSN5020:49:11Diploms
65. SandisSaukaMatisons Runner’s ClubRīgaVN4020:49:59Diploms
66. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgavaVN5020:50:02Diploms
67. JānisCaicsRīga.LVVA.RīgaVN6020:50:15Diploms
68. GuntisJansonsDikļu pamatskolaKocēniVN3020:50:16Diploms
69. DairisBodnieksOgreVN5020:50:26Diploms
70. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspilsSN4020:50:33Diploms
71. AigarsFeldmanisĒrģemeVN5020:50:43Diploms
72. OskarsTerliņšVentspilsVN4020:51:00Diploms
73. ZaneGruberteFOLKMAŅIRīgaSN4020:51:04Diploms
74. TatjanaKuzņecovaLudzaLudzaSN3020:51:15Diploms
75. MaijaSulojevaJūrmalaSN5020:51:30Diploms
76. IlzeČamanePreiļiSN4020:51:32Diploms
77. RobertsAšurkovsSPORTLANDRīgaVN2020:51:33Diploms
78. MartaHainoMARATONA KLUBSVentspilsSN2020:51:43Diploms
79. SantaPuriņaRāmavaSN4020:51:51Diploms
80. JolantaPenceJaunsardzeLejasciemsSNJ20:51:53Diploms
82. KārlisMačānsRīgaVN3020:51:54Diploms
81. Gita-LīnaLocaSK OzolniekiOzolniekiSN3020:51:54Diploms
83. ValtersOzollapaJaunsardzeValmieraVNJ20:52:07Diploms
84. ElmārsSamcovsĶengaraga SKRīgaVNJ20:52:09Diploms
85. KristapsRozenvaldsArbor/ BerģiValmieraVN3020:52:32Diploms
86. IntarsAbražunsRīgaVN4020:52:37Diploms
87. IgorsKozlovsOlaines nov.VN5020:52:45Diploms
88. KrišjānisRērihsRīgaVN2020:52:49Diploms
89. MontaRērihaRīgaSN2020:52:50Diploms
90. KrišjānisGercānsIZV kojasSiguldaVNJ20:53:34Diploms
91. KristīneAndrējevaValmieras tehnikumsValmieraSNJ20:53:46Diploms
92. AndrisMačevskisJelgavaVN4020:53:51Diploms
93. MihailsBasmanovsRīgaVN5020:53:59Diploms
94. JānisJermacānsPuikasValmieraVN2020:54:10Diploms
95. NoraBaranovskaValmieraSN4020:54:19Diploms
96. EdvīnsBērziņšCēsisVN6020:54:21Diploms
97. JānisRuncisRīgaVN3020:54:24Diploms
98. EdgarsKokorevičsVSK Burkānciems&COValmieraVN3020:54:30Diploms
99. ArtisLācisOrkla LatvijaValmieraVN3020:54:33Diploms
102. MadaraTilenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3020:54:34Diploms
101. DainaPlīkšaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3020:54:34Diploms
100. MārtiņšKrūklisK41FARIXRīgaVN3020:54:34Diploms
103. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSNJ20:55:02Diploms
104. RaitisJākobsonsValkaVN5020:55:04Diploms
105. JānisSvitkaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmieraVN2020:55:20Diploms
106. NellijaZvejnieceSalacgrīvaSNJ20:55:42Diploms
107. SantaĀboliņaAgraCēsisSN3020:56:05Diploms
108. ŽanetePirskoVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSN2020:56:11Diploms
109. ElīnaDeņisovaRīgaSN3020:56:13Diploms
110. IngaBrusovaKocēniKocēniSN3020:56:13Diploms
111. JelizavetaHaindravaLudzaLudzaSN2020:56:16Diploms
112. IvarsTimkoJēkabpilsVN4020:56:37Diploms
113. AndaBaklāneRīgaSN4020:56:57Diploms
114. EvijaUpmaleFolkmaņiJelgavaSN4020:57:17Diploms
115. ElīnaKrūzeVSK Burkānciems OKValmieraSN4020:57:33Diploms
116. RūdolfsEglītisKocēniZilaiskalnsVNJ20:58:00Diploms
117. IngarsTiltiņšElejaVN4020:58:07Diploms
118. ZeltīteLarinovaKocēnu sporta skolaRubeneSN3020:58:11Diploms
119. MārtiņšLarinovsRubeneRubeneVN3020:58:11Diploms
120. RūtaVorpaValmieraSN2020:58:13Diploms
121. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāniVN4020:58:15Diploms
122. JēkabsRižaVVĢValmieraVNJ20:58:23Diploms
123. AivarsŽugrisPreiļiPreiļiVN6020:58:37Diploms
124. AlvisLepiksonsAuseklisValmieraVN5020:58:41Diploms
125. JānisKrutovsValmieraVN3020:58:52Diploms
126. LieniteBiezbardeTalsiSN4020:59:02Diploms
127. IngaAmerikaVOCValmieraSN3020:59:03Diploms
128. TatjanaBondereDaugavpilsSN4020:59:09Diploms
129. GerdaČevere-VeinbergaValmieraSN3020:59:18Diploms
130. ValdisLepiksonsAuseklisValmieraVN5020:59:21Diploms
131. IngaKrastiņaBabīteSN4020:59:36Diploms
132. AijaKrēsliņaSPORTLANDOgreSN3020:59:43Diploms
133. JānisDainisKocēnu sporta skolaVaidavaVN6020:59:50Diploms
134. IlzīteMuižnieceSmilteneSN5021:00:18Diploms
135. GatisNarvaišsCēsisVN3021:00:21Diploms
136. HeinrihsIncenbergsValmieras tehnikumsValmieraVNJ21:00:47Diploms
137. JānisOzersJelgavaVN6021:00:48Diploms
138. RaisaMarčinkusSK OzolniekiJelgavaSN5021:00:59Diploms
139. MārtiņšPuķeValmieraVN3021:01:03Diploms
140. DanaAlksneBaltais/RiteņvasaraRīgaSN4021:01:12Diploms
141. LīvaCīruleSIA Joker Ltd.SiguldaSN3021:01:18Diploms
142. GatisLangeBaltaisRīgaVN4021:01:29Diploms
143. RihardsPfeifleRīgaVN3021:01:33Diploms
144. JānisĀboliņšVāļiCēsisVN3021:01:54Diploms
145. VilisJuzānsRīgaVN3021:02:49Diploms
146. DinijaPusvācieteValmieraSNJ21:02:50Diploms
147. MārtiņšBankovskisSiguldaVN4021:03:08Diploms
148. LauraLočmeleKocēni/ValmieraSN3021:03:13Diploms
149. NaurisKalējsRīgaVN3021:03:19Diploms
150. Una-SelīnaMuižnieceSmilteneSN2021:03:20Diploms
151. SergejsZubovsValmieraVN3021:03:23Diploms
152. EmīlsOzoliņšMadonaVN2021:03:33Diploms
154. MadaraJankovičaValmieraSN3021:03:35Diploms
153. JānisJankovičsAugšlīgatneVN3021:03:35Diploms
155. DainisCiguzisTas ir goda jautājumsValmieraVN3021:03:48Diploms
156. NaurisBrikmanisJaunsardzeValmieraVNJ21:03:59Diploms
157. AlvisMillersJelgavaVN3021:04:33Diploms
158. AigaMālnieceValmieraSN3021:04:35Diploms
159. ZaneDāvidsoneValmieraSN2021:04:36Diploms
160. BaibaSalnaMārupeSN4021:05:05Diploms
161. SandisBalodisValmieraVN4021:06:10Diploms
162. IlzeAnčevaValmieraSN2021:06:18Diploms
163. ZandaBergmaneValmieraSN3021:06:25Diploms
164. Krista-KristīneMiķelsoneSkrienam kopāValmieraSNJ21:06:46Diploms
165. SilvaMelngalveSIA Joker Ltd.SiguldaSN3021:06:54Diploms
166. RenārsRumjancevsSkrienam kopāValmieraVNJ21:07:22Diploms
167. AigaŠternaSportlandRīgaSN2021:07:29Diploms
168. DanaKorobovaSPORTLANDRīgaSN2021:07:29Diploms
169. VinetaVanagaValmieraSN2021:07:49Diploms
170. OlitaBromaValmieraSN3021:08:46Diploms
171. ReinisEglītisRubenes pamatskolaVaidavaVNJ21:09:42Diploms
172. JānisLisovskisJelgavaVN5021:09:51Diploms
173. DaigaVīganteJelgavaSN5021:09:51Diploms
174. AigarsLaķisSkrienam kopāValmieraVNJ21:16:24Diploms
175. IneseEglīteKocēniZilaiskalnsSN4021:17:23Diploms
176. SilvijaHansoneRīgaSN5021:17:23Diploms
177. LīgaRakšteMaratona klubsRīgaSN3021:22:19Diploms
178. Enija-MartaLiepiņaSalaspilsSNJ21:30:22Diploms
179. MadaraUstinovaValmieraSN2021:31:33Diploms
- TomassMazursRīgaVNJ1DNFDiploms
- JānisSupeTirzaVN601DNFDiploms
- ElvitaAlksneŽolneroviča skriešanas klubsValmieraSN201DNFDiploms
- OskarsFreimanisSK OzolniekiJelgavaVN601DNFDiploms
- AivarKaljusaarViljandiVN501DNFDiploms
- AndisRomanovsSelgaRīgaVN200DNFDiploms
- AmeliMazureRīgaSNJ0DNFDiploms