Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāMTB velobrauciens Ogre - Ikšķile 2017 / 15.07.2017

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. NaurisSelgaHawaii ExpressOgreVT (tautas klase)21:13:18
3. KristapsKipursEbike MachineRīgaVT (tautas klase)21:13:49
2. OskarsUrbanovičsOgre/ Nesēdi mājāsOgreVT (tautas klase)21:13:49
4. KristofersRungulisFilterRīgaV1621:14:07
5. JānisTeivišsFANS AP-PrintRīgaVT (tautas klase)21:14:57
6. NiklāvsBoļšisĶnssĶekavaV1621:15:06
8. KristapsKazarevskisOgre/ Nesēdi mājāsOgreVT (tautas klase)21:17:23
7. GuntarsArklonsOgre/ Nesēdi mājāsOgreVT (tautas klase)21:17:23
9. RobertsViļumsVidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemePārogreVT (tautas klase)21:18:40
10. SentisKārkliņšVidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeRīgaVT (tautas klase)21:18:57
11. KristofersLembergsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVT (tautas klase)21:19:58
12. MārtiņšPētersonsFANS AP-PrintRīgaVT (tautas klase)21:20:01
13. DzintarsLejiņšFANS AP-PrintRīgaVT (tautas klase)21:20:34
14. LaurisMorovskisASK PATRIA MTBRīgaVT (tautas klase)21:20:43
15. Mārcis-KlāvsBeitānsSnowFeelStopiņu novadsV1521:20:57
16. JānisRušmanisVirši-ARīgaVT (tautas klase)21:20:58
17. JurisBerzinsLigatneVT (tautas klase)21:21:12
18. MārtiņšRomanovskisKS Sporta KlubsOgreV1521:21:30
19. JānisNeimanisEngures SportamOgreVT (tautas klase)21:22:13
20. RaivisPuņeikoWendi Sporta klubsCēsisVT (tautas klase)21:22:51
21. JānisBeserisBelo Cycling ProjectOlaines novadsVT (tautas klase)21:23:10
22. JurijsNikolajevsOgreVT (tautas klase)21:23:16
23. AndreyIvashinVālodzesVT (tautas klase)21:23:22
24. JānisVējonsRīgaV6021:23:31
25. ArtisTrapšaOgres novadsVT (tautas klase)21:23:38
26. RihardsProhorovsOgre/ Nesēdi mājāsOgreVT (tautas klase)21:24:14
27. IngarsMartinovsLizumsV1621:24:59
28. EdžusCābulisWendi Sporta klubsCēsisVT (tautas klase)21:25:19
29. ArmandsKrampeLAK 4RigaVT (tautas klase)21:25:44
30. GundarsReidzānsVirši-AVT (tautas klase)21:25:48
31. ArtūrsPivorsOgre/ Nesēdi mājāsOgreVT (tautas klase)21:26:48
32. PēterisLauriņšĀdažiVeloInčukalnsVT (tautas klase)21:27:06
33. DzintarsHarkinsVidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGAUJIENAVT (tautas klase)21:27:10
34. JānisMellisisk ZB FizkultūraOgreVT (tautas klase)21:27:14
35. MārisUpītsBooking group teamValmieraVT (tautas klase)21:27:15
36. KarelsPaškausksDobeles dzirnavnieks/ Focks BikesDobeleVT (tautas klase)21:27:19
37. ValērijsGolverstwixPiņķiVT (tautas klase)21:27:25
38. RaivisDambergsOzolniekiVT (tautas klase)21:28:07
39. JustsBlumbergsIkšķileVT (tautas klase)21:28:20
40. JānisPētersonsMTB TalsiRīgaVT (tautas klase)21:29:07
41. AndrisPertsRīgaV6021:29:12
42. MaksimsKudrjavcevsRīgaVT (tautas klase)21:29:25
43. NormundsStelpsDārziņi 1RīgaVT (tautas klase)21:29:27
44. OlafsStelpsDārziņi 1RīgaVT (tautas klase)21:29:32
45. GintsGolmeistersIkšķile VeloIkskileVT (tautas klase)21:30:28
46. ZintisGailisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVT (tautas klase)21:30:36
47. JānisPlakanisSkrīveriVT (tautas klase)21:31:22
48. FilipsĻesnovsRīgas Pašvaldības policijaRīgaVT (tautas klase)21:31:36
49. JānisIelejsVirši-AVT (tautas klase)21:31:54
50. DiānaSpiridovskaRīgas Pašvaldības policijaRīgaST (tautas klase)21:32:01
51. ErnestsBjalkovskisGraanol InvestInčukalnsVT (tautas klase)21:32:02
52. JānisTomašsRīgas pašvaldības policijaRīgaVT (tautas klase)21:32:26
53. PatriksKļaviņšKS Sporta klubsIkšķileV1521:32:53
54. PēterisJurgelānsikškile velosalaspilsVT (tautas klase)21:33:04
55. AinārsJudeiksRīgaVT (tautas klase)21:33:15
56. JānisLeončiksRīgaVT (tautas klase)21:33:17
57. UldisReitmanis28StoneRigaVT (tautas klase)21:33:20
58. ArnisVilčinskisOgre/ Nesēdi mājāsOgreVT (tautas klase)21:33:28
59. RobertsJirgensĶekavas novada sporta skola/Ikšķile VeloOgreV1621:33:31
60. AtisBērziņšIkšķile VeloIkšķileVT (tautas klase)21:33:33
61. MārtiņšDzelmītisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVT (tautas klase)21:34:58
62. OskarsZonneAcsaabolsRīgaVT (tautas klase)21:35:21
63. JānisOzoliņšFjord SoftwareTīnūžiVT (tautas klase)21:36:15
64. DainisSaukānsIkšķileVT (tautas klase)21:36:25
65. GintsSluckisIkšķileVT (tautas klase)21:36:27
66. RenāteRodionovaCarnikavas sporta centrsCarnikavaS1521:36:52
67. EdgarsMaurmanisikskileVT (tautas klase)21:38:10
68. RimaKalnieteRīgaS5021:38:30
69. UldisGrietēnsIkšķileVT (tautas klase)21:38:36
70. KasparsZemļickisSanistalRīgaVT (tautas klase)21:38:38
71. IevaZemarājaRīgas Pašvaldības policijaRīgaST (tautas klase)21:39:02
72. BaibaBesereBelo Cycling ProjectOlaines novadsST (tautas klase)21:39:11
73. LeldeSmilktenaKS Sporta klubsIkšķileST (tautas klase)21:39:30
74. MārisAntonovsRīgaVT (tautas klase)21:39:46
75. KristapsGailisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV1521:39:51
76. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspilsV6021:42:39
77. IvoJursonsWendi Sporta klubsCēsisVT (tautas klase)21:43:34
78. KarīnaHarkinaVidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGaujienaS1621:44:12
79. ArtisVastlāvisLetiņiIkšķileVT (tautas klase)21:44:22
80. JurisTišaņinovsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVT (tautas klase)21:44:54
81. VilnisZandersnavRīgaV6021:45:03
82. MārisTrepšaRīgaVT (tautas klase)21:45:08
83. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsiVT (tautas klase)21:45:33
84. GuntarsRudzītisVT (tautas klase)21:46:18
85. IgorsStrazdsBauskaBauskaVT (tautas klase)21:46:38
86. SolvitaSikaIkšķile VeloIkšķileS5021:46:41
87. MārisBormanisTrīs lodītesRīgaVT (tautas klase)21:46:43
88. NormundsBojansLimbažiV1621:46:44
89. AlensStrazdsBauskaBauskaV1521:46:55
90. AndisTrapšaOgres novadsV1621:47:22
91. ArtūrsVītolsJūrmalaVT (tautas klase)21:47:26
92. JānisBautrisBlack LabelRīgaVT (tautas klase)21:47:58
93. GatisPakalniņšTieto LatviaRīgaVT (tautas klase)21:48:01
94. RitaGolvereTwixPiņķiS5021:49:08
95. UldisApsītisFjord SoftwareTīnūžiVT (tautas klase)21:49:14
96. GatisLangeRiteņvasaraRīgaVT (tautas klase)21:50:04
97. Gustavs-HarijsĀbeleRīgaV1521:50:31
98. VoldemarsKaktinsĶeguma Vāveru kalnsĶegumsVT (tautas klase)21:50:40
99. AivarsIceVidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGaujienaVT (tautas klase)21:50:50
100. KristaPūcīteTalsiST (tautas klase)21:51:02
101. IvoTrepšaRīgaVT (tautas klase)21:51:42
102. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīgaVT (tautas klase)21:51:58
103. JurisTemkovsPiņķiVT (tautas klase)21:52:25
104. ElīnaBrigmaneBaldones velokomandaBaldoneST (tautas klase)21:54:11
106. ValdisPivarsizturiba.lvOgreV1521:55:22
105. AndrisPivarsizturiba.lvOgreV6021:55:22
107. MārisŠeflersIkšķileVT (tautas klase)21:55:31
108. MintautsBuksSiguldaV6021:57:04
109. PēterisMeņģelisJūrmalaVT (tautas klase)21:57:21
110. AļeksaKrasiļščikovsMSCOgreVT (tautas klase)21:58:06
111. KasparsVilcānsOgreVT (tautas klase)21:58:09
112. MonvīdsDreimanisRīgaVT (tautas klase)21:58:32
113. MontaSlaideBaldones LauvasRīgaS1521:59:53
114. DmitrijsArtjuhsWest SideIkskileVT (tautas klase)22:00:33
115. IvarsPērkumsSiguldaVT (tautas klase)22:00:40
117. LitaKažociņaBauskaST (tautas klase)22:01:06
116. EdgarsKrjukovsBauskaVT (tautas klase)22:01:06
118. AbreksIbragimovsbauskaV6022:05:07
119. DiānaSaušaBelo Cycling ProjectRigaS1522:05:12
120. ElzaMartinovaLizumsS1522:07:23
121. RūdolfsTauriņšKombucha.lv/Bikram YogaV1522:10:14
122. AstraLaugaleRīgaST (tautas klase)22:10:40
123. AleksandrsLisickisI LOVE RUNNINGRīgaVT (tautas klase)22:12:10
124. PēterisStrautmanisMārupes novadsVT (tautas klase)22:16:25
125. AinārsĀbeleRīgaVT (tautas klase)22:17:52
126. ValerijsHramovsAirTraining groupRīgaV6022:21:04
127. IlzeSudraba-KārkliņaIkšķileST (tautas klase)22:51:24
- AndrisLubānsCarnikavaV601DNF
- AldisČākurssiguldaVT (tautas klase)1DNF