Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Privātuma politika

Privātuma politika

 

Datu pārzinis ir Biedrība Sporta klubs Sportlat, reģ.nr. 40008107277, juridiskā adrese: Adrese:  Ēvalda Valtera iela 46 - 31, Rīga, LV-1021, biroja adrese: Ganību dambis 25D, Rīga, LV-1005, epasts: sportlat@sportlat.lv

 

Biedrība Sporta klubs Sportlat apstrādā datus, lai nodrošinātu dalībnieku dalību sacensībās un rezultātu apkopošanu, balstoties uz Sporta likuma 3.panta 2.daļu un 18.panta 2.daļu.

 

Biedrība Sporta klubs Sportlat apstrādā informāciju, kas apliecina Jūsu personību, izmantojot tādus datus kā vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, telefona numuru un e-pasta adresi, valsti, pilsētu un komandas nosaukumu (ja nepieciešams).

 

Biedrība Sporta klubs Sportlat veic dalībnieku personas datu un veikto pirkumu datu apstrādi Personas datu aizsardzības likumā noteiktajā kārtībā un apmērā, kas nepieciešams izdarīto pirkumu izpildei. 

Biedrība Sporta klubs Sportlat var nodot klienta personas datus konkrēto sacensību tiešajiem organizatoriem, ja pieteikšanās sistēma ir www.sportlat.lv mājaslapā.

Dalībniekam, veicot pakalpojumu apmaksu ar internetbankas starpniecību, pārdevējam nav pieejas klienta bankas informācijai.

Lai uzzinātu, kādu informāciju Jūs esat snieguši, sazināties ar mums, lai saņemtu šo informāciju.

 

Biedrība Sporta klubs Sportlat personu datus glabā nenoteiktu laika posmu, kas nepieciešams, lai balstoties uz Sporta likuma 18.panta 2.punktu nodrošinātu sacensību rezultātu statistiku.

Ja Jūs esat mums snieguši savu kontaktinformāciju, taču Jūs negribat, lai tā tiktu izmantota mārketinga vajadzībām, sūtiet informāciju uz epastu: sportlat@sportlat.lv.

Biedrība Sporta klubs Sportlat apņemas nodrošināt nepieciešamo Jūsu datu drošību pienācīgā tehniskā apjomā.

 

Sūdzību gadījumā jāvēršas Datu Valsts inspekcijā.

  

Šī privātuma politika ir atjaunota 2019. gada 27. novembrī un ir spēkā līdz jaunajām izmaiņām.

Rojas pusmaratona festivals 2024