Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat
Labās mantas
 • Visā valstī vērienīgi atklāta skriešanas sezona ar projektu "Mans pirmais skrējien"

  Aizvadītajā sestdienā, 4. martā, deviņas Latvijas pilsētas apvienojās zibakcijā Mans pirmais skrējiens, ko rīkoja skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija.

  Visā valstī vērienīgi atklāta skriešanas sezona ar projektu "Mans pirmais skrējien"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta Bigbank Skrien Latvija jaunā sezona

  Sestdien, 4. martā, deviņās Latvijas pilsētās simtiem aktīva dzīvesveida un skriešanas sporta cienītāji apvienosies kopīgā šī gada pirmajā treniņā. Tādā veidā jaunajai skriešanas sezonai, rekordiem un panākumiem vienlaicīgi tiks iekustināta visa Latvija - no Kurzemes piekrastes līdz pat valsts austrumu robežai.

  Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta Bigbank Skrien Latvija jaunā sezonaKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Tautas slēpojums Madona

  Šodien, 25.februārī, Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, norisinājās ikgadējais „Tautas slēpojums Madona”.

  Tautas slēpojums MadonaKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Trases apļa garuma maiņa tautas slēpojumā „Madona”

  Trases apļa garuma maiņa tautas slēpojumā „Madona”Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Šīsdienas ieskats Madonas slēpošanas centrā "Smeceres sils"

  Ņemot vērā, ka daudzviet Latvijā sniega sega ir ļoti minimāla, vai nav nemaz, piedāvājam nelielu ieskatu Smeceres sila slēpošanas trasē, kur vēl pirms tradicionālā slēpojuma "Madona", šajās dienās norisinās Eiropas mēroga sacensības EFNS. Madonā sniegs ir!

  Šīsdienas ieskats Madonas slēpošanas centrā "Smeceres sils"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • 25. februārī aicinām doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumā

  Viens no Latvijas reģioniem, kuru sniegs tik ātri nepamet ir Madona, un nu jau sesto gadu gan lielus, gan mazus ziemas baudītājus aicinām 25. februārī doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumā 2017

  25. februārī aicinām doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sagatavo savu vai iznomā slēpošanas inventāru pirms došanās Madonas Tautas slēpojumā

  Sporta bāzē “Smeceres sils” Tev ir iespēja gan iznomāt slēpošanas inventāru, gan sagatavot savējās slēpes pirms došanās Madonas Tautas slēpojumā!

  Sagatavo savu vai iznomā slēpošanas inventāru pirms došanās Madonas Tautas slēpojumāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Nāc un piedalies Madonas Tautas slēpojumā 2017!

  Visus, gan lielus, gan mazus, ziemas baudītājus aicinām 25. februārī doties uz sporta un atpūtas bāzi “Smeceres sils”, Madonā, uz tradicionālo ziemas pasākumu – Madonas Tautas slēpojums 2017. <br/>Savu dalību iespējams pieteikt 2.5 km, 10 km vai 25 km distancei, kā arī mazākos slēpot gribētājus Bērnu distancei.

  Nāc un piedalies Madonas Tautas slēpojumā 2017!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Pievienojies Daugavpils pusmaratona treniņos

  Strauji tuvojas 30.aprīlis kad Daugavpilī pirmo reiz notiks &quot;Bigbank Skrien Latvija&quot; posms - Daugavpils pusmaratons. Lai visiem skriet gribētājiem būtu iespēja laicīgi sagatavoties, pusmaratona organizatori aicina piedalīties treniņios.

  Pievienojies Daugavpils pusmaratona treniņosKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācijas junioru, U23 un jauniešu izlases noteikšana 2017. gada sezonai

  Atlases Latvijas Triatlona federācijas junioru, U23 un jauniešu izlasei notiks 2017. gada 15. februārī.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonā

  Otepē, Igaunijas ziemas sporta galvaspilsētā, notika Eiropas Ziemas triatlona čempionāts, kura ietvaros norisinājās arī Latvijas Ziemas triatlona čempionāts. Piedalījās 12 valstu pārstāvji, tajā skaitā 28 Latvijas sportisti.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonā

  Otepē, Igaunijas ziemas sporta galvaspilsētā, notika Eiropas Ziemas triatlona čempionāts, kura ietvaros norisinājās arī Latvijas Ziemas triatlona čempionāts. Piedalījās 12 valstu pārstāvji, tajā skaitā 28 Latvijas sportisti.

  Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ziemas festivāla sniegotās aktivitātes

  Lai gan pagājušajā nedēļā gaisa temperatūra ik pa laikam kausēja ziemas sagādāto sniega segu, tas nebūt netraucēja sestdien, 21. Janvārī, norisināties aizraujošajam Ziemas festivālam Rīgas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā. Kā jau katru gadu, ziemas mēnešos tur ir sagatavota mākslīgā sniega seguma trase, kurai īsu periodu siltāki laika apstākļi nav traucēklis.

  Ziemas festivāla sniegotās aktivitātesKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aicina Ziemas festivāls!

  Ja kāds vēl šoziem nav paspējis kārtīgi izslēpoties, mest pikas vai vienkārši jautri un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā, tad šīs nedēļas nogale ir īstais laiks, lai piedalītos Rīgas domes piedāvātajā pasākumā „Ziemas festivāls”, Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā. Protams, aicināti arī visi tie, kuriem aktīvs dzīvesveids ir ikdiena un visas iepriekšminētās aktivitātes jau izmēģinātas. Jo sestdien, 21.janvārī ko darīt būs visiem!

  Aicina Ziemas festivāls!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aizvadīta šī gada "Pasaules Sniega diena"

  Svētdien, 15.janvārī, gan Eiropā, gan citos kontinentos, atzīmēja jau tradicionālo Pasaules Sniega dienu, kuru 2012.gadā aizsāka Starptautiskā Slēpošanas federācija. Tāpat kā cituviet pasaulē un Latvijā, arī galvaspilsētā ar Rīgas domes atbalstu notika Pasaules Sniega dienas aktivitātes sporta un aktīvās atpūtas centrā, kas ziemā pazīstams kā distanču slēpošanas trase Uzvaras parkā.

  Aizvadīta šī gada "Pasaules Sniega diena"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Pasaules Sniega diena 2017

  Svētdien, 15. janvārī, ar Rīgas domes atbalstu, visi laipni aicināti aktīvi piedalīties Pasaules Sniega dienas jautrajās un sportiskajās atrakcijās. Mērķis nebūs noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un pieaugušajiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega un veselīgs dzīves veids var kļūt par ikdienu.

  Pasaules Sniega diena 2017Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sveiciens svētkos

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2017 gadu!

  No sirds vēlam Jums gaišus, siltus un priecīgus Ziemassvētkus!<br/><br/>Lai Jaunajā gadā piepildās visi Jūsu sapņi, kas ticības kamolā satīti, mīlēti un loloti!<br/><br/>

  Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2017 gadu!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Jauns gads sākas ar jauniem mērķiem!

  Apceļo Latviju un skrien kopā ar veselu valsti lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Vamierā un Siguldā! Reģistrējies www.bigbankskrienlatvija.lv sezonas abonementam un dāvanā saņem unikālu 3 wind knots aproci.”

  Jauns gads sākas ar jauniem mērķiem!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles Argentīnā

  Starptautiskā triatlona savienība ir publicējusi kvalifikācijas kritērijus 2018. gada Pasaules Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā (2018 Youth Olympic Games Buenos Aires).

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Svarīga informācija!

  Latvijas Triatlona federācija biedru kopsapulces sākums tiek pārcelts uz plkst. 1430 .

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • ATGĀDINĀJUMS!

  Tuvojas Latvijas Triatlona federācija (LTF) biedru kopsapulce. Tā notiks 2016. gada 25. novembrī plkst. 1300 Latvijas Triatlona federācijas biroja telpās Ganību dambī 25d, Rīgā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sveicam valsts svētkos

  Latvijas Triatlona federācija sveic sportistus un viņu atbalstītājus, kā arī sadarbības partnerus Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienā. Vēlam Jums lepnuma un patriotisma piepildītus svētkus!

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sestajā sezonā jauni čempioni!

  Bigbank Skrien Latvija sestā sezona noslēgusies ar jauniem čempioniem - Leldi Neimandi no Cēsīm un Dmitriju Serjoginu no Mārupes.

  Sestajā sezonā jauni čempioni!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ PIRMO REIZI NOTIKS ZINĀTNIEKU NAKTS

  Jau šo piektdien - 30. septembra vakarā, Latvijā notiks Zinātnieku nakts. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pirmo reizi iesaistījusies pasākuma norisē un aicina interesentus atklāt un praktiskā veidā izmēģināt sporta zinātnes iespējas un noslēpumus. Apmeklētājiem tiks piedāvātas daudzpusīgas aktivitātes, izmēģinot sporta zinātnē pielietojamās tehnoloģijas un aparatūru, vienlaicīgi kontaktējoties ar Akadēmijas pētniekiem un studentiem-sportistiem. Ikviens – gan liels, gan mazs, būs laipni gaidīts LSPA centrālajā ēkā (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 18.00 līdz 22.00.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Vasaras biatlona sprintā Latvija sportisti izcīna 9. un 11. vietu.

  Notikušajā Pasaules čempionātā vasaras biatlona sprintā, 28.augustā, Igaunijas pilsētā Otepē Baiba Bendika izcīnīja 11. vietu sprintā dāmu konkurencē. Savukārt junioru konkurencē iedzīšanā 9. vietu izcīnīja Vladislavs Ņedaivodins.

  Vasaras biatlona sprintā Latvija sportisti izcīna 9. un 11. vietu.Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Meklējam atraktīvus, čaklus un ašus brīvprātīgos Valmieras Maratonam!

  Aicinām pieteikties brīvprātīgos palīgus kuri vēlas iepazīt vērienīga sporta pasākuma – VALMIERAS MARATONA organizēšanas aizkulises un iesaistīties dažādos interesantos un atbildīgos darbos.

  Meklējam atraktīvus, čaklus un ašus brīvprātīgos Valmieras Maratonam!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Nedēļas nogalē 7. Latvijas Nūjošanas festivāls!

  Kā jau ierasts, ik gadu Ventspilī augusta beigās notiek Latvijā lielākais nūjotāju saiets. Šogad festivāls notiks sestdien, 20.augustā, ar kopēju startu plkst. 12:00, gan 5,3km, gan 10,55km distancēs.

  Nedēļas nogalē 7. Latvijas Nūjošanas festivāls!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Piedalies #BeActive Eiropas sporta nedēļas izaicinājumā!

  Par daļu no Eiropas sporta nedēļas pasākumiem ir kļuvis arī Valmieras Maratons. Aicinām TEVI pieņemt ‪#‎BeActive‬ Eiropas Sporta nedēļas (17. - 23.09.2016) izaicinājumu.

  Piedalies #BeActive Eiropas sporta nedēļas izaicinājumā!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • No 1. līdz 3. jūlijam Valmierā risināsies Latvijas IV Olimpiāde

  Latvijas IV Olimpiādes ietvaros 3. jūlijā Valmierā risināsies sacensības triatlonā Olimpiskās sprinta distancēs vīriešiem un sievietēm.<br/><br/>Starts pl. 11.10 – vīriešiem, pl. 11.50 – sievietēm.<br/><br/><br/>

  No 1. līdz 3. jūlijam Valmierā risināsies Latvijas IV OlimpiādeKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • SPORTLAT sveic Līgo svētkos!

  SPORTLAT sveic Līgo svētkos!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas IV Olimpiāde

  Latvijas IV olimpiādē, ko organizē Latvijas Olimpiskā komiteja un Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju norisināsies no 1. līdz 3. jūlijam Valmierā, sacensības triatlonā notiks 3. jūlijā Valmieras pilsētas centrā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • MAINĪTS DATUMS

  Informējam, ka mainīts datums Valmieras baseina triatlonam.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Biķernieku pusmaratona organizatori meklē aktīvas, komunikablas, veiklas brīvprātīgās rokas un kājas vienā personā!

  Nepieciešami brīvprātīgie palīgi Biķernieku pusmaratona organizēšanā no 25.04.2016. līdz 30.04.2016. Mēs Tevi gaidīsim pat tad, ja vari ierasties tikai vienu no šeit minētajām dienām.

  Biķernieku pusmaratona organizatori meklē aktīvas, komunikablas, veiklas brīvprātīgās rokas un kājas vienā personā!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Priecīgas Lieldienas!

  Lai nākdama,<br/>kas nākdama,<br/>Lieldieniņa tā atnāca,<br/>Ar raibām oliņām, Ar siltiem pīrāgiem!

  Priecīgas Lieldienas!Komentāri: 1Lasīt vairāk
 • Oficiāli pārcelts Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls

  Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla norisei nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ tā rīkotāji ir pieņēmuši lēmumu 5. un 6. februārī Ērgļos paredzēto pasākumu atcelt. Skolu ziemas olimpiskais festivāls tiek pārcelts uz 2017. gada 3. un 4. februāri.

  Oficiāli pārcelts Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivālsKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Biatlona garša Madonā

  Madonas biatlona un slēpošanas sporta bāzē „Smeceres sils” 30. janvārī notika pasākums „Izjūti biatlona garšu”.

  Biatlona garša MadonāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ziemas sacensības 2016

  Lai noskaidrotu sportistu rezultātus starpsezonā, Latvijas Triatlona federācija rīko ziemas sacensības.

  Komentāri: 11Lasīt vairāk
 • PĀRCELTS!

  Latvijas Čempionāts ziemas triatlonā tiek pārcelts uz 28.februāri.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Arī Rīgā atraktīvi aizvadīta Pasaules Sniega diena

  Nupat, nedēļas nogalē, visā pasaulē un arī Rīgā notika „Pasaules Sniega diena”

  Arī Rīgā atraktīvi aizvadīta Pasaules Sniega dienaKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • PASAULES SNIEGA DIENA!

  Jau 16. Janvārī ziemas festivāls „Pasaules Sniega diena” Rīgas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 15.

  PASAULES SNIEGA DIENA!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Mierīgu un gaišu Ziemassvētku laiku! Panākumiem bagātu Jauno gadu visiem novēl Latvijas Triatlona federācija

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Priecīgu Ziemassvētku laiku un veiksmes pilnu Jauno gadu visiem novēl "SPORTLAT"!

  Ziemsvētkbērni sanākuši,<br/>Pie starta strīpas sastājuši,<br/>Ātri skrien, ātri brauc,<br/>Panākumu būs tiem daudz! :)

  Priecīgu Ziemassvētku laiku un veiksmes pilnu Jauno gadu visiem novēl "SPORTLAT"!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • "SPORTLAT" piedāvā dalībnieka Gada karti 2016. gada sacensību sezonai

  Uzmanību! No šī brīža līdz pat 31. decembrim (ieskaitot) iespējams iegādāties Gada karti „SPORTLAT” 2016. gada sezonai.

  "SPORTLAT" piedāvā dalībnieka Gada karti 2016. gada sacensību sezonaiKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Apbalvoti multisporta seriāla "DION Sportlat Balva 2015" gada laureāti

  Sestdien, 28. novembrī, pacilātā noskaņā notika multisporta seriāla „DION Sportlat Balva 2015” sezonas kopvērtējuma svinīgā apbalvošanas ceremonija, pēc kuras sekoja jau tradicionālā seriāla dalībnieku, atbalstītāju un viesu balle.

  Apbalvoti multisporta seriāla "DION Sportlat Balva 2015" gada laureātiKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • ZINĀMI 2016.GADA SEZONAS POSMU DATUMI!

  Jau apstiprināti un zināmi BIGBANK Skrien Latvija 2016.gada sezonas posmu datumi.

  ZINĀMI 2016.GADA SEZONAS POSMU DATUMI!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • "DION Sportlat Balva 2015" sezonas visu grupu laureāti

  Publicējam &quot;DION Sportlat Balva 2015&quot; sezonas visu grupu laureātus, kuriem 28. novembrī, sezonas noslēguma svinīgajā pasākumā, Carnikavā, Tautas namā „Ozolaine”, Jūras ielā 1a, ierašanās bez maksas

  "DION Sportlat Balva 2015" sezonas visu grupu laureātiKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • "Dion SportLat balva 2015" laureātu apbalvošana

  Laureātu apbalvošanas pasākums 28.novembrī, Carnikavas tautas namā Ozolaine

  "Dion SportLat balva 2015" laureātu apbalvošanaKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aizvadīts „DION Sportlat Balva 2015” sezonas noslēdzošais posms - orientēšanās sporta sacensības

  Sestdien, 18. oktobrī, Baložos norisinājās šī gada pēdējais multisporta seriāla „DION Sportlat Balva 2015” posms. Šoreiz dalībnieki devās orientēšanās sporta distancēs.

  Aizvadīts „DION Sportlat Balva 2015” sezonas noslēdzošais posms - orientēšanās sporta sacensībasKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Uzmanību! Tiek mainīta „Dion Sportlat Balva 2015” orientēšanās sacensību norises vieta.

  Minētais seriāla posms notiks 18. oktobrī, Baložos, orientēšanās sacensību „Magnēts” ietvaros , ar starta laiku no plkst. 11.30 līdz 12.00.

  Uzmanību! Tiek mainīta „Dion Sportlat Balva 2015” orientēšanās sacensību norises vieta.Komentāri: 0Lasīt vairāk

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas