Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Labās mantas
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker
 • Latvijas sportisti Minskā jau atkal svin uzvaras

  Latvijas sportisti Minskā jau atkal svin uzvarasKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Rīgas triatlons 13.08. - izmanto iespēju un reģistrējies pirms cenu maiņas

  augustā, jau 5.reizi pašā Rīgas pilsētas centrā notiks Rīgas Triatlons. Šogad Rīgas Triatlons ir gan Eiropas junioru kausa izcīņa sprinta distancē, gan arī Baltijas kausa posms, un tas nozimē, ka vēl vairāk sportistu no visas Eiropas ieradīsies Rīgā, lai sacenstos par uzvaru.

  Rīgas triatlons 13.08. - izmanto iespēju un reģistrējies pirms cenu maiņasKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Vaidavas triatlons 2017 – jauna ēra Latvijas triatlona vēsturē

  Šodien tiek uzsākta reģistrācija tradicionālajam Vaidavas triatlonam. Šī gada Vaidavas triatlons būs nozīmīgs, jo pirmo reizi Latvijas vēsturē, sadarbojoties ar biedrību Ironman.lv, Vaidavas triatlona ietvaros tiek organizētas vidējās (Half Ironman) distances sacensības (peldēšana 1,9 km + riteņbraukšana 90 km + skriešana 21 km). Starts plkst.11:00.

  Vaidavas triatlons 2017 – jauna ēra Latvijas triatlona vēsturēKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Tiek uzsākta Baltijas kausa izcīņa triatlonā

  Ar baseina triatlona sacensībām 2017. gada 29. aprīlī - Panevežos, Lietuvā (B. Abramaitis triathlon cup) tika uzsākta Baltijas kausa izcīņa triatlonā. Baltijas kausā piedalās sportisti no četrām valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas. Šogad katrā valstī paredzēti divi posmi un ieskaitē, lai cīnītos par godalgām, ir jāstartē visās četrās valstīs. Ar Latvijas Triatlona federācijas valdes lēmumu šogad ir nolemts sniegt atbalstu Latvijas jaunajiem trialonistiem dalībai Baltijas kausa izcīņā, lai paaugstinātu savu profesionalitātes līmeni starptautiskajās sacensībās.

  Tiek uzsākta Baltijas kausa izcīņa triatlonāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ir sākusies pieteikšanās Rīgas Triatlonam 2017

  Ir sākusies pieteikšanās lielākajam triatlonam Latvijā “Rīgas Triatlons 2017”, kas notiks 2017. gada 13. augustā. Šogad šī sacensības ir īpašas ar to, ka vienlaikus ar Eiropas Triatlona savienības (European triathlon union – ETU) Junioru kausa posmu - 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup Rīgā norisināsies arī Baltijas Čempionāts triatlonā Sprinta distancē - 2017 Riga ETU Triathlon Baltic Championships.

  Ir sākusies pieteikšanās Rīgas Triatlonam 2017Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācijas junioru, U23 un jauniešu izlases noteikšana 2017. gada sezonai

  Atlases Latvijas Triatlona federācijas junioru, U23 un jauniešu izlasei notiks 2017. gada 15. februārī.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonā

  Otepē, Igaunijas ziemas sporta galvaspilsētā, notika Eiropas Ziemas triatlona čempionāts, kura ietvaros norisinājās arī Latvijas Ziemas triatlona čempionāts. Piedalījās 12 valstu pārstāvji, tajā skaitā 28 Latvijas sportisti.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonā

  Otepē, Igaunijas ziemas sporta galvaspilsētā, notika Eiropas Ziemas triatlona čempionāts, kura ietvaros norisinājās arī Latvijas Ziemas triatlona čempionāts. Piedalījās 12 valstu pārstāvji, tajā skaitā 28 Latvijas sportisti.

  Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ziemas Triatlons

  Turpinās pieteikšanās Latvijas čempionātam Ziemas triatlonā Otapē 2017. gada 28. janvārī. Šajās sacensībās savus spēkus izmēģinās arī Latvijas labākais juniors “vasaras” triatlonā – Savēlijs Suharževskis. Viņš cīnīsies Junioru ieskaitē arī par Eiropas Triatlona savienības (European Triathlon union – ETU) medaļām.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Baltijas kausa plānošanas sanāksme

  Piektdien Latvijas Triatlona federācijā notika Baltijas kausa plānošanas sanāksme. Uz tikšanos bija ieradušies visu federāciju pārstāvji – Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Čempionāts Ziemas triatlonā 2017

  Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Igaunijas Triatlona federāciju un sacensību organizātoru NGO ABC Arendus /sportsclub Meie Liigume 2017. gada 28. janvārī organizē Latvijas Čempionātu Ziemas triatlonā, kas būs Latvijas Triatlona kausa izcīņas pirmais posms.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sveiciens svētkos

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2017 gadu!

  No sirds vēlam Jums gaišus, siltus un priecīgus Ziemassvētkus!<br/><br/>Lai Jaunajā gadā piepildās visi Jūsu sapņi, kas ticības kamolā satīti, mīlēti un loloti!<br/><br/>

  Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2017 gadu!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Triatlona savienība publicējusi junioru reitingu

  Eiropas Triatlona savienība (European Triathlon Union – ETU) ir publicējusi Eiropas triatlona junioru reitingu. Latvijas junioru komanda šajā nāciju reitingā starp 35 valstīm patlaban ieņem 20. vietu.

  Komentāri: 1Lasīt vairāk
 • Par LTF prezidentu atkārtoti ievēl Vilni Priedīti

  Šodien, Latvijas Triatlona federācijas telpās Ganību dambī 25d, norisinājās LTF kopsapulce un vēlēšanas

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācijas kopsapulce

  Latvijas Triatlona federācija (LTF) ir saņēmusi iesniegumus LTF prezidenta, LTF revidenta un LTF valdes locekļu amatiem.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sveicam valsts svētkos

  Latvijas Triatlona federācija sveic sportistus un viņu atbalstītājus, kā arī sadarbības partnerus Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienā. Vēlam Jums lepnuma un patriotisma piepildītus svētkus!

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas pārstāvji piedalās ITU organizētajos treneru kursos Tiszaujvaros, Ungārijā

  Kārlis Kalniņš un Igors Siminaitis laika posmā no 8. – 13.11.2016. piedalījās Starptautiskās Triatlona savienības (Internationla Triathlon union (ITU Level) 2 Course) organizētajos otrā līmeņa treneru kursos Tiszaujvaros, Ungārijā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • “GADA NOSLĒGUMA” pasākums norisinājās viesnīcā “Days Hotel Riga VEF”

  Svinīgā pasākuma sākumā Latvijas Triatlona federācijas prezidents Vilnis Priedītis sniedza atskatu uz aizvadīto sezonu - gan uz startiem Latvijā, gan arī Eiropā. Prezidenta kungs uzsvēra, ka ir palielinājies starptautisko startu skaits tieši junioriem un jauniešiem, un šādām aktivitātēm noteikti atbalsts tiks sniegts arī 2017. gadā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Triatlona federācijas “GADA NOSLĒGUMA” pasākums

  Latvijas Triatlona federācija vēlas apsveikt aktīvākos un spēcīgākos Latvijas triatlonistus 2016. gada sezonā. Kā katru gadu tiks sumināti gan Latvijas Kausa ieguvēji, gan arī labākie LTF reitingā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup

  Latvijas Triatlona federācija ir saņēmusi Eiropas Triatlona savienības valdes apstiprinājumu, ka 2017. gadā Rīgā notiks 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup. Junioru kauss notiks 2017. gada 13. augustā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Noslēgusies Baltijas kausa izcīņa triatlonā

  Ar duatlonu 2016. gada 1. oktobrī Panevežos, Lietuvā noslēdzās Baltijas kausa sezona trialonā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācija izsludina LTF biedru kopsapulci

  Latvijas Triatlona federācija izsludina LTF biedru kopsapulci 2016. gada 25. novembrī plkst. 1300. Tā notiks Latvijas Triatlona federācijas biroja telpās Ganību dambī 25d, Rīgā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aicinājums pieteikties rīkot triatlona sacensības 2017. gada sezonā

  2016. gada 21. septembra LTF valdes sēdē tika nolemts aicināt sacensību organizatorus pieteikties rīkot triatlona, akvatlona, duatlona sacensības 2017. gada sezonā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • 2016 Zagreb ETU Triathlon Junior European Cup

  2016. gada 18. septembrī Latvijas Triatlona federācijas sportisti piedalījās “2016 Zagreb ETU Triathlon Junior European Cup”. Sportistiem pirms sacensībām bija lieliska iespēja piedalīties Eiropas Triatlona savienības treniņometnē pilsētā Medulin, kurā bija pulcējušies jaunieši-juniori no citām Eiropas valstīm – Slovākijas, Rumānijas, Slovēnijas, Horvātijas un Serbijas.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Baltijas kausa sezonas noslēgums Panevežos

  Noslēguma posms Baltijas kausā triatlonā notiks 2016. gada 1. oktobrī Panevežos, Lietuvā. Panevežos norisināsies duatlona sacensības, kuras vienlaicīgi būs arī Baltijas kausa triatlonā finālposms.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • LTF valdes pieņemtie lēmumi 2016. gada 21. septembra valdes sēdē

  Par LOK amatpersonu vēlēšanām:<br/>Tika izvirzīti dalībnieki dalībai LOK Ģenerālajā asamblejā – Vilnis Priedītis un Kārlis Kalniņš un nolemts balsojumā par LOK vēlētajiem amatiem atbalstīt LTF nominētos...................

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Noskaidroti Latvijas čempioni kross triatlonā

  Sestdienā 20. augustā Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāts kross triatlonā. Jēkabpils sportistus sagaidīja ar lieliskiem laika apstākļiem un aktualizējās jautājums vai drīkstēs izmantot hidro tērpus, jo laiks bija ļoti vasarīgs. Šoreiz organizatori bija nedaudz pamainījuši riteņbraukšanas trases konfigurāciju un tas sacensības padarīja vēl interesantākas.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Čempionāts kross triatlonā

  Jau rīt Jēkabpils pilsētas teritorijā pie Radžu ūdenskrātuves norisināsies Latvijas Čempionāts kross triatlonā, kas vienlaikus būs pēdējais posms Latvijas kausa izcīņā triatlonā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ventspils triatlons

  Ventspils triatlona organizatori informē, ka sakarā Rīgas-Ventspils šosejas ceļa remontdarbiem Jūrmalas apvedceļa posmā ir nepieciešams papildus laiks remondarbu posma izbraukšanai aptuveni 15-20minūtes.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Baltijas kausa izcīņas pēdējie trīs posmi

  Šobrīt Baltijas kausa izcīņa atlikuši trīs posmi – divi Baltkrievijā un noslēguma posms Lietuvā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Kausa posms triatlonā sprinta distancē. Ventspils, Būšnieku ezers.

  Nākošās nedēļas nogalē, svētdienā 14.augustā Ventspilī notiks triatlona sacensības - Latvijas kausa izcīņas posms. Sacensības notiks sprinta distancē - 750m peldēšana, 20km riteņbraukšana un 5km skriešana. Jaunieši un &quot;Tautas klase&quot; sacentīsies 375m+10km+2,5km distancē.

  Latvijas Kausa posms triatlonā sprinta distancē. Ventspils, Būšnieku ezers.Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Kausa posms triatlonā sprinta distancē. Ventspils, Būšnieku ezers.

  Nākošās nedēļas nogalē, svētdienā 14.augustā Ventspilī notiks triatlona sacensības - Latvijas kausa izcīņas posms. Sacensības notiks sprinta distancē - 750m peldēšana, 20km riteņbraukšana un 5km skriešana. Jaunieši un &quot;Tautas klase&quot; sacentīsies 375m+10km+2,5km distancē.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas kausa izcīņa triatlonā

  2016. gadā aizvadītas 11 sacensības Latvijas kausa izcīņā triatlonā un sezona pamazām tuvojas noslēgumam.

  Komentāri: 2Lasīt vairāk
 • Triatlons Brocēnos

  30. jūlijā Brocēnos pirmo reizi notika Latvijas kausa posms triatlonā – “Brocēnu Triatlons”, kas pulcēja 89 dalībniekus 22 dažādās vecuma kategorijās. Sacensības organizēja Biedrība “Saldus Kjokušinkai karatē do klubs” sadarbojoties ar Baibu Medni.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Brocēnu Triatlons

  30. jūlijā no plkst. 12:00 līdz 17:30 notiks Latvijas kausa posms triatlonā “Brocēnu Triatlons”. Dalībnieku reģistrēšanās no plkst. 11:00.<br/>Sacensību starts, finišs, kā arī peldēšanas posms notiks Brocēnu pludmalē, riteņbraukšana un skriešana pa Brocēnu pilsētas ielām un pludmali.<br/>Visas diena garumā sacensību centrā būs dzīvā mūzika.<br/>

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas kausā junioriem “Rīgas Triatlonā” Latvijas pārstāvji sešiniekā

  Svētdien, 24. jūlijā, “Rīgas Triatlons” ietvaros notikušajā Eiropas kausā junioriem sprintā (750m peldēšana+20km riteņbraukšana+ 5km skriešana) triumfēja Jekaterina Matjuha no Krievijas un Tiago Leao no Portugāles. Visaugstākos rezultātus no latviešu pārstāvjiem uzrādīja Daniela Leitāne, izcīnot 4. vietu, un Savēlijs Suharževskis, izcīnot 6. vietu.

  Eiropas kausā junioriem “Rīgas Triatlonā” Latvijas pārstāvji sešiniekāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Augstas vietas Eiropas kausā Latvijas triatlonistiem

  Svētdien, 24. jūlijā “Rīgas Triatlons” ietvaros notikušajā Eiropas kausā junioriem– 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup – triumfēja Jekaterina Matiuh no Krievijas un Tiago Leão no Portugāles. Augstas vietas izcīnītas arī latviešu pārstāvjiem – ceturtā vieta Danielai Leitānei un sestā vieta Savelijam Suharževskim.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Skaties “RĪGAS TRIATLONS” sacensības LMT STRAUME!

  Seko līdzi “RĪGAS TRIATLONS” un “2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup” sacensībām LMT STRAUME tiešraidē 24. jūlijā no 12:30 līdz 17:00!

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • “Rīgas Triatlons 2016” trases shēmas un satiksmes ierobežojumi!

  Sakarā ar gadskārtējām starptautiskajām sacensībām triatlonā “RĪGAS TRIATLONS 2016” Ķīpsalā pie Swedbank galvenās ēkas “Saules akmens”, gaidāmi satiksmes ierobežojumi.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ūdens temperatūra šobrīd Āgenskalna līcī ir 21.0°C!

  Ūdens temperatūra šobrīd Āgenskalna līcī ir 21.0°C!<br/>Ūdens temperatūra Āgenskalna līcī, Daugavā, šobrīd ir 21.0°C.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Skaties “RĪGAS TRIATLONS” sacensības LMT STRAUME!

  Seko līdzi “RĪGAS TRIATLONS” un “2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup” sacensībām LMT STRAUME tiešraidē 24. jūlijā no 12:30 līdz 17:00!

  Skaties “RĪGAS TRIATLONS” sacensības LMT STRAUME!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas kausa izcīņā “Rīgas Triatlons 2016” ietvaros startēs 11 latviešu sportisti

  Šo svētdien, 24. jūlijā, Rīgā risināsies starptautiskās sacensības “Rīgas Triatlons 2016” un “2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup” kopā pūlcējot vairāk kā 300 dalībniekus no 21 valsts, kur šogad Eiropas kausa izcīņā junioriem Latviju pārstāvēs 11 sportisti.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas kausa izcīņā “Rīgas Triatlons 2016” ietvaros startēs 11 latviešu sportisti

  Šo svētdien, 24. jūlijā, Rīgā risināsies starptautiskās sacensības “Rīgas Triatlons 2016” un “2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup” kopā pūlcējot vairāk kā 300 dalībniekus no 21 valsts, kur šogad Eiropas kausa izcīņā junioriem Latviju pārstāvēs 11 sportisti.

  Eiropas kausa izcīņā “Rīgas Triatlons 2016” ietvaros startēs 11 latviešu sportistiKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Iepazīsties ar starptautisko sacensību “Rīgas Triatlons 2016” programmu!

  Jau šajā nedēļas nogalē, no 23. līdz 24. jūlijam, Rīgā risināsies starptautiskās sacensības “Rīgas Triatlons 2016” un 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup. Iepazīsties ar precizētu sacensību programmu.

  Iepazīsties ar starptautisko sacensību “Rīgas Triatlons 2016” programmu!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Iepazīsties ar starptautisko sacensību “Rīgas Triatlons 2016” programmu!

  Jau šajā nedēļas nogalē, no 23. līdz 24. jūlijam, Rīgā risināsies starptautiskās sacensības “Rīgas Triatlons 2016” un 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup. Iepazīsties ar precizētu sacensību programmu.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • “Sportlat Vaidavas Triatlons 2016” uzvaru izcīna Baiba Medne un Dmitry Rostyagaev

  Sestdien, 16. jūlijā, Vaidavā noslēdzās “Sportlat Vaidavas Triatlons 2016”, kurās sacensības risinājās ar intervālu startiem vecuma grupās un masu startu elites sportistiem, kopumā startējot vairāk kā 250 dalībniekiem. Savukārt interesantākā sacensību daļa gan dalībniekiem, gan skatītājiem bija vērojama, kad uz starta devās elites grupas dalībnieki, kurā uzvaru izcīnīja Baiba Medne sieviešu konkurencē un Dmitry Rostyagaev vīriešu konkurencē.

  “Sportlat Vaidavas Triatlons 2016” uzvaru izcīna Baiba Medne un Dmitry RostyagaevKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • “Sportlat Vaidavas Triatlons 2016” uzvaru izcīna Baiba Medne un Dmitry Rostyagaev

  Sestdien, 16. jūlijā, Vaidavā noslēdzās “Sportlat Vaidavas Triatlons 2016”, kurās sacensības risinājās ar intervālu startiem vecuma grupās un masu startu elites sportistiem, kopumā startējot vairāk kā 250 dalībnieku. Savukārt interesantākā sacensību daļa gan dalībniekiem, gan skatītājiem bija vērojama, kad uz starta devās elites grupas dalībnieki, kurā uzvaru izcīnīja Baiba Medne sieviešu konkurencē un Dmitry Rostyagaev vīriešu konkurencē.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ūdens temperatūra Vaidavas ezerā

  Šobrīd ūdens temperatūra Vaidavas ezerā ir 20,8 grādi pēc Celsija

  Komentāri: 1Lasīt vairāk
 • Peldi, brauc un skrien "Rīgas Triatlonā" kopā ar radio Capital FM!

  Ja tev patīk peldēt, bet tavam draugam vai kolēģim skriet vai braukt ar riteni, pirmdien, 18.jūlijā, plkst.10:00 klausies radio Capital FM, atbildi pareizi un jautājumu un iegūsti bezmaksas dalību Sportland komandu stafetē Rīgas Triatlonā!<br/>

  Peldi, brauc un skrien "Rīgas Triatlonā" kopā ar radio Capital FM!Komentāri: 0Lasīt vairāk
Sportlat lojalitātes CashBack karte