Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat
Labās mantas
 • Visā valstī vērienīgi atklāta skriešanas sezona ar projektu "Mans pirmais skrējien"

  Aizvadītajā sestdienā, 4. martā, deviņas Latvijas pilsētas apvienojās zibakcijā Mans pirmais skrējiens, ko rīkoja skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija.

  Visā valstī vērienīgi atklāta skriešanas sezona ar projektu "Mans pirmais skrējien"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta Bigbank Skrien Latvija jaunā sezona

  Sestdien, 4. martā, deviņās Latvijas pilsētās simtiem aktīva dzīvesveida un skriešanas sporta cienītāji apvienosies kopīgā šī gada pirmajā treniņā. Tādā veidā jaunajai skriešanas sezonai, rekordiem un panākumiem vienlaicīgi tiks iekustināta visa Latvija - no Kurzemes piekrastes līdz pat valsts austrumu robežai.

  Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta Bigbank Skrien Latvija jaunā sezonaKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Tautas slēpojums Madona

  Šodien, 25.februārī, Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, norisinājās ikgadējais „Tautas slēpojums Madona”.

  Tautas slēpojums MadonaKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Trases apļa garuma maiņa tautas slēpojumā „Madona”

  Trases apļa garuma maiņa tautas slēpojumā „Madona”Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Šīsdienas ieskats Madonas slēpošanas centrā "Smeceres sils"

  Ņemot vērā, ka daudzviet Latvijā sniega sega ir ļoti minimāla, vai nav nemaz, piedāvājam nelielu ieskatu Smeceres sila slēpošanas trasē, kur vēl pirms tradicionālā slēpojuma "Madona", šajās dienās norisinās Eiropas mēroga sacensības EFNS. Madonā sniegs ir!

  Šīsdienas ieskats Madonas slēpošanas centrā "Smeceres sils"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • 25. februārī aicinām doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumā

  Viens no Latvijas reģioniem, kuru sniegs tik ātri nepamet ir Madona, un nu jau sesto gadu gan lielus, gan mazus ziemas baudītājus aicinām 25. februārī doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumā 2017

  25. februārī aicinām doties tradicionālajā Madonas Tautas slēpojumāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sagatavo savu vai iznomā slēpošanas inventāru pirms došanās Madonas Tautas slēpojumā

  Sporta bāzē “Smeceres sils” Tev ir iespēja gan iznomāt slēpošanas inventāru, gan sagatavot savējās slēpes pirms došanās Madonas Tautas slēpojumā!

  Sagatavo savu vai iznomā slēpošanas inventāru pirms došanās Madonas Tautas slēpojumāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Nāc un piedalies Madonas Tautas slēpojumā 2017!

  Visus, gan lielus, gan mazus, ziemas baudītājus aicinām 25. februārī doties uz sporta un atpūtas bāzi “Smeceres sils”, Madonā, uz tradicionālo ziemas pasākumu – Madonas Tautas slēpojums 2017. <br/>Savu dalību iespējams pieteikt 2.5 km, 10 km vai 25 km distancei, kā arī mazākos slēpot gribētājus Bērnu distancei.

  Nāc un piedalies Madonas Tautas slēpojumā 2017!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Pievienojies Daugavpils pusmaratona treniņos

  Strauji tuvojas 30.aprīlis kad Daugavpilī pirmo reiz notiks &quot;Bigbank Skrien Latvija&quot; posms - Daugavpils pusmaratons. Lai visiem skriet gribētājiem būtu iespēja laicīgi sagatavoties, pusmaratona organizatori aicina piedalīties treniņios.

  Pievienojies Daugavpils pusmaratona treniņosKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācijas junioru, U23 un jauniešu izlases noteikšana 2017. gada sezonai

  Atlases Latvijas Triatlona federācijas junioru, U23 un jauniešu izlasei notiks 2017. gada 15. februārī.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonā

  Otepē, Igaunijas ziemas sporta galvaspilsētā, notika Eiropas Ziemas triatlona čempionāts, kura ietvaros norisinājās arī Latvijas Ziemas triatlona čempionāts. Piedalījās 12 valstu pārstāvji, tajā skaitā 28 Latvijas sportisti.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonā

  Otepē, Igaunijas ziemas sporta galvaspilsētā, notika Eiropas Ziemas triatlona čempionāts, kura ietvaros norisinājās arī Latvijas Ziemas triatlona čempionāts. Piedalījās 12 valstu pārstāvji, tajā skaitā 28 Latvijas sportisti.

  Eiropas Čempionāts Ziemas triatlonāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ziemas festivāla sniegotās aktivitātes

  Lai gan pagājušajā nedēļā gaisa temperatūra ik pa laikam kausēja ziemas sagādāto sniega segu, tas nebūt netraucēja sestdien, 21. Janvārī, norisināties aizraujošajam Ziemas festivālam Rīgas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā. Kā jau katru gadu, ziemas mēnešos tur ir sagatavota mākslīgā sniega seguma trase, kurai īsu periodu siltāki laika apstākļi nav traucēklis.

  Ziemas festivāla sniegotās aktivitātesKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aicina Ziemas festivāls!

  Ja kāds vēl šoziem nav paspējis kārtīgi izslēpoties, mest pikas vai vienkārši jautri un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā, tad šīs nedēļas nogale ir īstais laiks, lai piedalītos Rīgas domes piedāvātajā pasākumā „Ziemas festivāls”, Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā. Protams, aicināti arī visi tie, kuriem aktīvs dzīvesveids ir ikdiena un visas iepriekšminētās aktivitātes jau izmēģinātas. Jo sestdien, 21.janvārī ko darīt būs visiem!

  Aicina Ziemas festivāls!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aizvadīta šī gada "Pasaules Sniega diena"

  Svētdien, 15.janvārī, gan Eiropā, gan citos kontinentos, atzīmēja jau tradicionālo Pasaules Sniega dienu, kuru 2012.gadā aizsāka Starptautiskā Slēpošanas federācija. Tāpat kā cituviet pasaulē un Latvijā, arī galvaspilsētā ar Rīgas domes atbalstu notika Pasaules Sniega dienas aktivitātes sporta un aktīvās atpūtas centrā, kas ziemā pazīstams kā distanču slēpošanas trase Uzvaras parkā.

  Aizvadīta šī gada "Pasaules Sniega diena"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Ziemas Triatlons

  Turpinās pieteikšanās Latvijas čempionātam Ziemas triatlonā Otapē 2017. gada 28. janvārī. Šajās sacensībās savus spēkus izmēģinās arī Latvijas labākais juniors “vasaras” triatlonā – Savēlijs Suharževskis. Viņš cīnīsies Junioru ieskaitē arī par Eiropas Triatlona savienības (European Triathlon union – ETU) medaļām.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Pasaules Sniega diena 2017

  Svētdien, 15. janvārī, ar Rīgas domes atbalstu, visi laipni aicināti aktīvi piedalīties Pasaules Sniega dienas jautrajās un sportiskajās atrakcijās. Mērķis nebūs noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un pieaugušajiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega un veselīgs dzīves veids var kļūt par ikdienu.

  Pasaules Sniega diena 2017Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Baltijas kausa plānošanas sanāksme

  Piektdien Latvijas Triatlona federācijā notika Baltijas kausa plānošanas sanāksme. Uz tikšanos bija ieradušies visu federāciju pārstāvji – Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Čempionāts Ziemas triatlonā 2017

  Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Igaunijas Triatlona federāciju un sacensību organizātoru NGO ABC Arendus /sportsclub Meie Liigume 2017. gada 28. janvārī organizē Latvijas Čempionātu Ziemas triatlonā, kas būs Latvijas Triatlona kausa izcīņas pirmais posms.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sveiciens svētkos

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2017 gadu!

  No sirds vēlam Jums gaišus, siltus un priecīgus Ziemassvētkus!<br/><br/>Lai Jaunajā gadā piepildās visi Jūsu sapņi, kas ticības kamolā satīti, mīlēti un loloti!<br/><br/>

  Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu 2017 gadu!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Eiropas Triatlona savienība publicējusi junioru reitingu

  Eiropas Triatlona savienība (European Triathlon Union – ETU) ir publicējusi Eiropas triatlona junioru reitingu. Latvijas junioru komanda šajā nāciju reitingā starp 35 valstīm patlaban ieņem 20. vietu.

  Komentāri: 1Lasīt vairāk
 • Daugavpils Jaungada skrējiens

  „Kā sagaidīsi jauno gadu, tā arī pavadīsi” dveš kada veca paruna. Aicinām sagadīt jauno gadu sportiskā garā. 31.decembrī dodies uz Daugavpili, kur norisināsies ikgadējais Jaungada skrējiens. Izvēlies sev piemērotu distanci un aiziet uz sportiskāku un veselīgāku jauno gadu.

  Daugavpils Jaungada skrējiensKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Jauns gads sākas ar jauniem mērķiem!

  Apceļo Latviju un skrien kopā ar veselu valsti lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Vamierā un Siguldā! Reģistrējies www.bigbankskrienlatvija.lv sezonas abonementam un dāvanā saņem unikālu 3 wind knots aproci.”

  Jauns gads sākas ar jauniem mērķiem!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles Argentīnā

  Starptautiskā triatlona savienība ir publicējusi kvalifikācijas kritērijus 2018. gada Pasaules Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā (2018 Youth Olympic Games Buenos Aires).

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Par LTF prezidentu atkārtoti ievēl Vilni Priedīti

  Šodien, Latvijas Triatlona federācijas telpās Ganību dambī 25d, norisinājās LTF kopsapulce un vēlēšanas

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācijas kopsapulce

  Latvijas Triatlona federācija (LTF) ir saņēmusi iesniegumus LTF prezidenta, LTF revidenta un LTF valdes locekļu amatiem.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Svarīga informācija!

  Latvijas Triatlona federācija biedru kopsapulces sākums tiek pārcelts uz plkst. 1430 .

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • ATGĀDINĀJUMS!

  Tuvojas Latvijas Triatlona federācija (LTF) biedru kopsapulce. Tā notiks 2016. gada 25. novembrī plkst. 1300 Latvijas Triatlona federācijas biroja telpās Ganību dambī 25d, Rīgā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Lielākais skriešanas seriāls Latvijā uzsāk 2017.g. reģistrāciju un izziņo jaunumus

  Populārā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija organizatori skrējējiem valsts svētkos sagatavojuši īpašu pārsteigumu - atklājot, noslēpumā turētās, divas jaunās seriāla posmu vietas, kā arī dodot starta šāvienu 2017. gada sezonas reģistrācijai.

  Lielākais skriešanas seriāls Latvijā uzsāk 2017.g. reģistrāciju un izziņo jaunumusKomentāri: 1Lasīt vairāk
 • Sveicam valsts svētkos

  Latvijas Triatlona federācija sveic sportistus un viņu atbalstītājus, kā arī sadarbības partnerus Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienā. Vēlam Jums lepnuma un patriotisma piepildītus svētkus!

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas pārstāvji piedalās ITU organizētajos treneru kursos Tiszaujvaros, Ungārijā

  Kārlis Kalniņš un Igors Siminaitis laika posmā no 8. – 13.11.2016. piedalījās Starptautiskās Triatlona savienības (Internationla Triathlon union (ITU Level) 2 Course) organizētajos otrā līmeņa treneru kursos Tiszaujvaros, Ungārijā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Rēzeknes novada jaunieši - aktīvākie skrējēji Latvijā

  Sestās skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija sezonas ietvaros tika noskaidroti ne vien labākie skrējēji individuālajā un komandu ieskaitēs, bet arī skrējējiem bagātākais novads. Novadu kauss norisinājās pirmo reizi ne vien skriešanas seriāla vēsturē, bet arī Latvijā kopumā.

  Rēzeknes novada jaunieši - aktīvākie skrējēji LatvijāKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • “GADA NOSLĒGUMA” pasākums norisinājās viesnīcā “Days Hotel Riga VEF”

  Svinīgā pasākuma sākumā Latvijas Triatlona federācijas prezidents Vilnis Priedītis sniedza atskatu uz aizvadīto sezonu - gan uz startiem Latvijā, gan arī Eiropā. Prezidenta kungs uzsvēra, ka ir palielinājies starptautisko startu skaits tieši junioriem un jauniešiem, un šādām aktivitātēm noteikti atbalsts tiks sniegts arī 2017. gadā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Sestajā sezonā jauni čempioni!

  Bigbank Skrien Latvija sestā sezona noslēgusies ar jauniem čempioniem - Leldi Neimandi no Cēsīm un Dmitriju Serjoginu no Mārupes.

  Sestajā sezonā jauni čempioni!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Nosvini 2016.gada sezonas noslēgšanos ar Bigbank Skrien Latvija un Tallink!

  Apsveicam visus Bigbank Skrien Latvija sestās sezonas dalībniekus, kuri jau šobrīd ir veikuši vismaz četrus posmus un savā īpašumā ieguvuši kruīza ceļojumu uz Stokholmu no Tallink.

  Nosvini 2016.gada sezonas noslēgšanos ar Bigbank Skrien Latvija un Tallink!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Triatlona federācijas “GADA NOSLĒGUMA” pasākums

  Latvijas Triatlona federācija vēlas apsveikt aktīvākos un spēcīgākos Latvijas triatlonistus 2016. gada sezonā. Kā katru gadu tiks sumināti gan Latvijas Kausa ieguvēji, gan arī labākie LTF reitingā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup

  Latvijas Triatlona federācija ir saņēmusi Eiropas Triatlona savienības valdes apstiprinājumu, ka 2017. gadā Rīgā notiks 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup. Junioru kauss notiks 2017. gada 13. augustā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • JĀNIS GIRGENSONS UN ILONA MARHELE TRIUMFĒ SIGULDAS PUSMARATONĀ

  Sestdien, 8.oktobrī, tika aizvadīts skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija sezonas septītais, noslēdzošais posms - Siguldas pusmaratons. Tas bija ne vien skaists, zelta rudens skrējiens, bet arī spraiga cīņa līderu vidū par izšķirošajiem punktiem 2016.gada sezonas kopvērtējumā.

  JĀNIS GIRGENSONS UN ILONA MARHELE TRIUMFĒ SIGULDAS PUSMARATONĀKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Siguldas pusmaratona finišētājiem būs iespēja nobaudīt jaunu produktu!

  Sestdien, 8. oktobrī, Siguldas pusmaratona finišētājiem būs iespēja nobaudīt jaunu un veselīgu Latvijā ražotu produktu – BRISLING SARDINES.<br/>

  Siguldas pusmaratona finišētājiem būs iespēja nobaudīt jaunu produktu!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Noslēgusies Baltijas kausa izcīņa triatlonā

  Ar duatlonu 2016. gada 1. oktobrī Panevežos, Lietuvā noslēdzās Baltijas kausa sezona trialonā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Latvijas Triatlona federācija izsludina LTF biedru kopsapulci

  Latvijas Triatlona federācija izsludina LTF biedru kopsapulci 2016. gada 25. novembrī plkst. 1300. Tā notiks Latvijas Triatlona federācijas biroja telpās Ganību dambī 25d, Rīgā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Iepazīsties ar Siguldas pusmaratona programmu un trasi

  Šo sestdien, 8. oktobrī, risināsies Bigbank Skrien Latvija 7. posms - Siguldas pusmaratons. Iepazīsties ar sacensību programmu un trasi.<br/>Ja vēl neesi pieteicies, līdz 6. oktobra vakaram reģistrējies par zemāku cenu.

  Iepazīsties ar Siguldas pusmaratona programmu un trasiKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • AICINĀM TEVI PIEVIENOTIES SIGULDAS PUSMARATONA BRĪVPRĀTĪGAJIEM PALĪGIEM!

  Ja pats Siguldas pusmaratona trasēs ( 21 km, 10 km un 5 km) neplāno doties, bet vēlies piedalīties un izbaudīt šo pasākumu, pievienojies Bigbank Skrien Latvija brīvprātīgo palīgu komandai 8. oktobrī Siguldā.<br/>

  AICINĀM TEVI PIEVIENOTIES SIGULDAS PUSMARATONA BRĪVPRĀTĪGAJIEM PALĪGIEM!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Saule un vējš Salaspils pusmaratonā “Noķer vēju 2016"!

  1. oktobrī Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī norisinājās pusmaratons “Noķer vēju”, kurā piedalījās 327 dalībnieki no visas Latvijas. Dalībniekiem tika piedāvātas trīs skriešanas distances – 5km, 10km un 21km. Trase vijās cauri visam botāniskajam dārzam un skrējiena laikā, skrējējiem bija iespēja vērot skaisto rudeni skrienot pa zemes, grants un asfalta segumu.<br/>

  Saule un vējš Salaspils pusmaratonā “Noķer vēju 2016"!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Siguldas rudeni jābauda skrienot

  Oktobris tradicionāli ir laiks, kad Siguldā valda lielāka kņada, kā citos mēnešos. Vēl bez krāsaino skatu baudītāju tūkstošiem, ir arī Siguldas pusmaratona dalībnieki, kuri dosies uz Gaujas krastos mītošo pilsētu pēc skaistiem sezonas noslēguma skrējiena rezultātiem. Skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija septītais, pēdējais posms, uz starta pusmaratona, Nike un Tautas skrējiena dalībniekus pulcēs jau 8. oktobrī.

  Siguldas rudeni jābauda skrienotKomentāri: 0Lasīt vairāk
 • Uzmanību visiem Salaspils pusmaratona NOĶER VĒJU 2016 dalībniekiem!

  1.oktobrī ceļa remonta dēļ būs SLĒGTA dzelzceļa pārbrauktuve, kas savieno Rīgas ielu un Miera ielu un kas ir tuvākais ceļš uz Nacionālo Botānisko dārzu.<br/>Tiem, kas brauc pa Daugavpils šoseju ir divas iespējas:<br/>

  Uzmanību visiem Salaspils pusmaratona NOĶER VĒJU 2016 dalībniekiem!Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJĀ PIRMO REIZI NOTIKS ZINĀTNIEKU NAKTS

  Jau šo piektdien - 30. septembra vakarā, Latvijā notiks Zinātnieku nakts. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pirmo reizi iesaistījusies pasākuma norisē un aicina interesentus atklāt un praktiskā veidā izmēģināt sporta zinātnes iespējas un noslēpumus. Apmeklētājiem tiks piedāvātas daudzpusīgas aktivitātes, izmēģinot sporta zinātnē pielietojamās tehnoloģijas un aparatūru, vienlaicīgi kontaktējoties ar Akadēmijas pētniekiem un studentiem-sportistiem. Ikviens – gan liels, gan mazs, būs laipni gaidīts LSPA centrālajā ēkā (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 18.00 līdz 22.00.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • SALASPILS PUSMARATONS "NOĶER VĒJU 2016"

  Šo sestdien, 1. oktobrī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā, Salaspilī, jau sesto gadu notiks “Noķer Vēju 2016″ ar skrējienu 5km, 10km vai pusmaratona distancē. <br/>

  SALASPILS PUSMARATONS "NOĶER VĒJU 2016"Komentāri: 0Lasīt vairāk
 • Aicinājums pieteikties rīkot triatlona sacensības 2017. gada sezonā

  2016. gada 21. septembra LTF valdes sēdē tika nolemts aicināt sacensību organizatorus pieteikties rīkot triatlona, akvatlona, duatlona sacensības 2017. gada sezonā.

  Komentāri: 0Lasīt vairāk

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas