Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens PILTENE 2018 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā / 25.08.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ValērijsŽolnerovičs2BE1STVentspilsVN3010:30:15
2. ReinisHartmanisMatisons Runner’s ClubGrobiņaVN2010:31:10
3. Artūrs-NiklāvsMedvedsLiepājas rajona sporta skolaAizputeVNJ10:31:19
4. RūdolfsZērnisOK SaldusSaldusVN2010:31:51
5. KristapsKaimiņšOgreVN3010:31:53
6. KristapsBērziņšPatria SPORTLANDKuldīgaVN2010:32:12
7. KārlisVīksneMatisons Runner’s ClubCēsisVN2010:33:09
8. RenārsRozeOgreVN3010:33:50
9. DainisLimanānsRIEKSTIBikstiVN3010:34:14
10. AgnisStulpinskisValmieras VKValmieraVN2010:34:59
11. PetrasPranckūnasLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilniusVN4010:35:02
12. JānisVītiņšVSK Noskrien/ RiekstiVN3010:35:07
13. ValdisAņikejevssk TēraudsRīgaVN3010:35:09
14. DāvisUļģisizturiba.lvIkšķileVN2010:35:18
15. JeļenaČelnova-ProkopčukaJūrmalaSN4010:35:32
16. ArtūrsCaics---RīgaVN3010:35:33
17. KarīnaHelmane-SoročenkovaTukumsSN2010:35:41
18. ArtūrsLočmelisASK PatriaRīgaVN3010:35:49
19. MārisPakārklisOgreRīgaVN4010:35:54
20. VytautasGražysLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilniusVN5010:35:57
21. AlvisDanovskisadidas Runners | RIGARīgaVN2010:36:00
22. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepājaVN5010:36:24
23. RaivisReinfeldsTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVN3010:36:42
24. VadimsPopovsMaratona klubsVentspilsVN4010:36:53
25. SantisSetkovskisIlūkstes novada SSBebreneVNJ10:37:11
26. EdgarsSprūdsMatisons Runner's ClubLiepājaVN2010:37:20
27. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBSOgreVN2010:37:26
28. SergejsTrokmanisSK MetroonsAizkraukleVNJ10:37:30
29. ValdisŅilovsMaratona klubs/NoskrienOgreVN4010:37:49
30. EdgarsApinisASK PATRIALapmežciemsVN3010:38:23
31. JānisKalniņšDrīz būsAizpute-LangstiņiVN3010:38:27
32. JānisJerofejevsPļaviņasVN2010:38:31
33. UģisKronbergsMatisons Runner's ClubJaunmārupeVN4010:38:34
34. EdgarsZiemelisPilteneVNJ10:38:44
35. LeldeNeimandeMatisons Runner’s ClubCēsisSN3010:38:49
36. MairisPētersonsSK IlzeneAlūksneVN2010:39:01
37. ZandaUlanovaMoller Auto Ventspils / MRCSN3010:39:03
38. IgorsSeņkoMaratons klubsLIEPAJAVN3010:39:07
39. EvitaGrencbergask TēraudsRīgaSN2010:39:08
40. ArmandsZvejnieksMatisons Runner’s ClubVentspilsVN3010:39:11
41. EinārsŠillersMatisons Runner’s ClubIkšķileVN4010:39:15
42. GuntaHolštromaMatisons Runner’s ClubKazdangaSN2010:39:18
43. TomsPastarsMatisons Runner's ClubJaunmārupeVN3010:39:21
44. GundegaHeidingereMatisons Runner’s ClubOgreSN3010:39:27
45. RenārsLeiskinsIlūkstes novada SSDaugavpilsVNJ10:39:38
46. MadaraFrēlihaMaratona Klubs / VFK StaldzeneVentspilsSN3010:39:43
47. IngusBogdanovsMaratona klubsPilteneVNJ10:39:51
48. LauraČakleMatisons Runner’s ClubVentspilsSN3010:39:54
49. KasparsPētersonsVSK NoskrienKocēnu nov.VN3010:39:56
50. AndrisLejaZiemeļkurzeme OKTalsiVN4010:40:01
51. DmitrijsKonavkoFolkmaņiJelgavas novads, VircavaVN3010:40:21
52. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner's ClubVentspilsVN5010:40:29
53. AigarsLūsisTalsu Pakalnu sporta klubsTalsiVN5010:40:33
54. ĢirtsŽagarsTalsiVN3010:40:33
55. EdijsTropiņšVSK NoskrienDundagaVN2010:40:43
56. BaibaVekšaGrauda SpēksSaldusSN2010:40:53
57. TomassSparānsLielvārdeVN2010:40:58
58. VladasNavagrudskasLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilniusVN5010:41:02
59. EmilisKorsakasLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilniusVN5010:41:12
60. ĢirtsFišersMaratona klubsDobeleVN3010:41:28
61. TomassNeuss-LucsBauskas novada Sporta centrsBauskaVNJ10:41:38
62. AinoGošsMaratona klubsTārgaleVN4010:41:40
63. AntonijsSivkoVentspilsVN4010:41:44
64. GitaKarlsoneMatisons Runner’s ClubSaldusSN3010:41:52
65. DanaMačtamaMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsVentspilsSN3010:41:59
66. KārlisBūmansMatisons Runner's ClubLiepājaVN2010:42:09
67. MontaLočmeleMatisons Runner’s ClubRīgaSN3010:42:10
68. AndrisLudriksRieksti / VSK NoskrienRīgaVN4010:42:16
69. IvarsBorisovsJelgavaVN3010:42:16
70. Anna-MarijaPetrakovaIlūkstes novada SSDaugavpilsSNJ10:42:36
71. GintsLejasmeiersMatisons Runner’s ClubLiepājaVN5010:42:42
72. AleksandrsVasiljevsVentspilsVN3010:42:55
73. KasparsVīksneMeridiānsCēsisVN2010:43:04
74. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-PilteneVN4010:43:08
75. JānisUpītisTalsiVN3010:43:10
76. AndrisVārpiņšMatisons Runner's ClubVārveVN3010:43:15
77. EinārsJansonsMatisons Runner's ClubZūrasVN3010:43:15
78. UldisKarulisGrobiņaVN5010:43:20
79. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspilsVN4010:43:23
80. SandisSaukaTEAM KAŽEMĀKALiepājaVN3010:43:24
81. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSN4010:43:27
82. GuntisStrautiņšMaratona klubsLiepājaVN2010:43:30
84. Oskars-MartinsEglitisLiepājaVNJ10:43:53
83. HarijsMeiersOK ZiemeļkurzemeUgāleVN4010:43:53
85. AlvitaMireckaTalsu novadsSN4010:43:58
86. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgavaVN4010:43:58
87. ZaneMucenieceIzturībaIkšķileSN2010:44:01
88. OskarsOzoliņšMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsVentspilsVN3010:44:03
89. SandisSproģisORKLARīgaVN4010:44:08
90. MegijaStalbergaValmieras Bērnu Sporta SkolaValmieraSNJ10:44:15
91. TomsZariņšPilteneVN2010:44:23
92. IgorsKozlovsOlaines nov.VN5010:44:26
93. MārisIvanānsMammadabaBaldoneVN2010:44:28
94. AndrisJonelisMatisons Runner's ClubVentspilsVN4010:44:29
95. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSOgreVN4010:44:36
96. JānisCaics---RīgaVN6010:44:37
97. GintaRassaMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsVentspilsSN4010:44:44
98. NaurisŠīmanssk KatrīnaKuldīgaVN4010:44:50
99. NormundsAllensLabs startsRīgaVN4010:44:50
100. DāvisZelmenisMatisons Runner’s Club / Maratona klubsVentspilsVN2010:44:50
101. LudmilaJoceMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsTurlavaSN5010:44:56
102. EmīlsFetlersPilteneVN2010:45:07
103. UvisBraunfeldsMoller Auto Ventspils/Matisons Runner’s ClubVentspilsVN4010:45:09
104. NaurisUpmalisJelgavaVN3010:45:21
105. EmīlijaUpmaleJelgavaSNJ10:45:25
106. SandrisKrūmiņšMaratona klubsVentspilsVN4010:45:27
107. MārisBerķispulsometrs.lvRīgaVN3010:45:31
108. LauraPētersoneMatisons Runner's ClubKocēnu novadsSN3010:45:35
109. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīgaVN6010:45:37
110. ImantsAuziņšMARATONA KLUBSVentspilsVN5010:45:43
111. GuntarsBūmansMatisons Runner's ClubLiepājaVN5010:45:47
112. UldisDoniņšMaratona klubsVentspilsVN3010:45:56
113. InetaJerofejevaRīgaSN3010:46:18
114. AleksandrsDupatsMatisons Runner’s ClubPilteneVN4010:46:26
115. IngaKronbergaMatisons Runner's ClubJaunmārupeSN4010:46:35
116. VilnisLiepiņšVSK Noskrien, LSCCarnikavaVN6010:46:47
117. MārtiņšSalnājsRīgaVN4010:46:48
118. LāsmaZebuliņaRīgaSN4010:46:49
119. IlgonisApfelbaumsMatisons Runner’s Club/Ventspils ReissVentspilsVN5010:46:53
120. KasparsKalniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVN4010:46:58
121. ViestursGlāzītisRīgaVN3010:46:59
122. DidzisVīksneRīgaVN2010:47:17
123. LilijaGrundmaneMaratona klubsKuldīgaSN5010:47:28
124. GundarsMiltiņšLiepājaVN4010:47:36
125. JānisGriķisDaugavpils RunnersDaugavpilsVN3010:47:41
126. DžanitaFreijaMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsTurlavaSN5010:47:49
127. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgavaVN4010:48:53
128. ErvīnsJansonsVN3010:48:56
129. LīvaSkorejaLiepājas rajona sporta skolaAizputeSNJ10:48:59
130. RolandsKursišsJelgavaVN3010:49:09
131. GitaJurševskaRīgaSN3010:49:22
132. IngaRītereSN2010:49:22
133. AivarsČaklisVentavaVentspils nov.VN6010:49:28
134. ElīzaViekale-GasjūneIlūkstes novada SSJelgavaSNJ10:49:31
135. MāraPucenask KatrīnaKuldīgaSN3010:49:34
136. GuntisPucenssk KatrīnaKuldīgaVN5010:49:34
137. ZaneGruberteRīgaSN4010:49:46
138. IevaŠteinbergask KatrīnaKuldīgaSN5010:49:54
139. MalvīneMennikamalvine.lvValmieraSN3010:50:07
140. ValdisKerubinssk MetroonsVN4010:50:08
141. MārisPlūmiņšVentspilsVN4010:50:27
142. ElzaDzērveVentspilsSN2010:50:40
143. AldisPutniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVN3010:50:40
144. EdgarsEzernieksMaratona klubsVentspilsVN6010:50:51
145. UģisŪsiņšMaratona klubsVentspilsVN5010:51:11
146. LuīzeLeceVentspilsSNJ10:51:27
147. IevaMeiereOK ZiemeļkurzemeUgāleSN4010:51:50
148. AnnaMaulaVentspilsSN4010:53:00
149. AndželikaIvanovaSK Spars vieglatlētiVentspilsSN2010:53:32
150. RenāteŠmiteLielvārdeSN2010:53:46
151. EveritaDaubureRīgaSN2010:53:54
152. DaceVainioNaantaliSN5010:54:47
153. AneteBruževicaORKLARīgaSN4010:55:27
154. RaitisVilsdorfsKuldīgaVN3010:55:48
155. AgneseZīlīteKuldīgaSN3010:55:48
156. SilvijaErvikaLiepājas rajona sporta skolaAizputeSN5010:57:13
157. SvetlanaMaskaļaMaratona klubsVentspilsSN4010:57:15
158. AliseGriķeDaugavpils RunnersDaugavpilsSN3010:58:01
159. Annika-MarijaStalidzāneMatisons Runner's ClubVentspilsSNJ10:58:05
160. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukumsSN3010:58:55
161. ZaneSprūdeRīgaSN4010:59:08
162. KristīneSalnājaRīgaSN3010:59:54
163. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVN3010:59:56
164. GunitaMiltiņaLiepājaSN3011:00:23
165. ArtaPurvīteRīgaSN3011:00:34
166. ReinisRasaVentspils ReissVentspilsVN4011:02:05
167. JeļenaIvanovaLiepājaSN2011:02:09
168. Emma-HelēnaRomančukaRīgaSNJ11:06:58
169. AleksandrsVoinoRīgaVN4011:07:38
170. Katrīna-AnnaAllenaLabs startsRīgaSNJ11:09:12
171. EritaKalniņaSN4011:09:12
172. AivarsUlanovsPūreVN6011:11:27