Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens PILTENE 2018 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā / 25.08.2018

SNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Anna-MarijaPetrakovaIlūkstes novada SSDaugavpils10:42:36
2. MegijaStalbergaValmieras Bērnu Sporta SkolaValmiera10:44:15
3. EmīlijaUpmaleJelgava10:45:25
4. LīvaSkorejaLiepājas rajona sporta skolaAizpute10:48:59
5. ElīzaViekale-GasjūneIlūkstes novada SSJelgava10:49:31
6. LuīzeLeceVentspils10:51:27
7. Annika-MarijaStalidzāneMatisons Runner's ClubVentspils10:58:05
8. Emma-HelēnaRomančukaRīga11:06:58
9. Katrīna-AnnaAllenaLabs startsRīga11:09:12

VNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsLiepājas rajona sporta skolaAizpute10:31:19
2. SantisSetkovskisIlūkstes novada SSBebrene10:37:11
3. SergejsTrokmanisSK MetroonsAizkraukle10:37:30
4. EdgarsZiemelisPiltene10:38:44
5. RenārsLeiskinsIlūkstes novada SSDaugavpils10:39:38
6. IngusBogdanovsMaratona klubsPiltene10:39:51
7. TomassNeuss-LucsBauskas novada Sporta centrsBauska10:41:38
8. Oskars-MartinsEglitisLiepāja10:43:53

SN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KarīnaHelmane-SoročenkovaTukums10:35:41
2. EvitaGrencbergask TēraudsRīga10:39:08
3. GuntaHolštromaMatisons Runner’s ClubKazdanga10:39:18
4. BaibaVekšaGrauda SpēksSaldus10:40:53
5. ZaneMucenieceIzturībaIkšķile10:44:01
6. IngaRītere10:49:22
7. ElzaDzērveVentspils10:50:40
8. AndželikaIvanovaSK Spars vieglatlētiVentspils10:53:32
9. RenāteŠmiteLielvārde10:53:46
10. EveritaDaubureRīga10:53:54
11. JeļenaIvanovaLiepāja11:02:09

VN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ReinisHartmanisMatisons Runner’s ClubGrobiņa10:31:10
2. RūdolfsZērnisOK SaldusSaldus10:31:51
3. KristapsBērziņšPatria SPORTLANDKuldīga10:32:12
4. KārlisVīksneMatisons Runner’s ClubCēsis10:33:09
5. AgnisStulpinskisValmieras VKValmiera10:34:59
6. DāvisUļģisizturiba.lvIkšķile10:35:18
7. AlvisDanovskisadidas Runners | RIGARīga10:36:00
8. EdgarsSprūdsMatisons Runner's ClubLiepāja10:37:20
9. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBSOgre10:37:26
10. JānisJerofejevsPļaviņas10:38:31
11. MairisPētersonsSK IlzeneAlūksne10:39:01
12. EdijsTropiņšVSK NoskrienDundaga10:40:43
13. TomassSparānsLielvārde10:40:58
14. KārlisBūmansMatisons Runner's ClubLiepāja10:42:09
15. KasparsVīksneMeridiānsCēsis10:43:04
16. GuntisStrautiņšMaratona klubsLiepāja10:43:30
17. TomsZariņšPiltene10:44:23
18. MārisIvanānsMammadabaBaldone10:44:28
19. DāvisZelmenisMatisons Runner’s Club / Maratona klubsVentspils10:44:50
20. EmīlsFetlersPiltene10:45:07
21. DidzisVīksneRīga10:47:17

SN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeldeNeimandeMatisons Runner’s ClubCēsis10:38:49
2. ZandaUlanovaMoller Auto Ventspils / MRC10:39:03
3. GundegaHeidingereMatisons Runner’s ClubOgre10:39:27
4. MadaraFrēlihaMaratona Klubs / VFK StaldzeneVentspils10:39:43
5. LauraČakleMatisons Runner’s ClubVentspils10:39:54
6. GitaKarlsoneMatisons Runner’s ClubSaldus10:41:52
7. DanaMačtamaMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsVentspils10:41:59
8. MontaLočmeleMatisons Runner’s ClubRīga10:42:10
9. LauraPētersoneMatisons Runner's ClubKocēnu novads10:45:35
10. InetaJerofejevaRīga10:46:18
11. GitaJurševskaRīga10:49:22
12. MāraPucenask KatrīnaKuldīga10:49:34
13. MalvīneMennikamalvine.lvValmiera10:50:07
14. AgneseZīlīteKuldīga10:55:48
15. AliseGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils10:58:01
16. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukums10:58:55
17. KristīneSalnājaRīga10:59:54
18. GunitaMiltiņaLiepāja11:00:23
19. ArtaPurvīteRīga11:00:34

VN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValērijsŽolnerovičs2BE1STVentspils10:30:15
2. KristapsKaimiņšOgre10:31:53
3. RenārsRozeOgre10:33:50
4. DainisLimanānsRIEKSTIBiksti10:34:14
5. JānisVītiņšVSK Noskrien/ Rieksti10:35:07
6. ValdisAņikejevssk TēraudsRīga10:35:09
7. ArtūrsCaics---Rīga10:35:33
8. ArtūrsLočmelisASK PatriaRīga10:35:49
9. RaivisReinfeldsTalsu pakalnu sporta klubsTalsi10:36:42
10. EdgarsApinisASK PATRIALapmežciems10:38:23
11. JānisKalniņšDrīz būsAizpute-Langstiņi10:38:27
12. IgorsSeņkoMaratons klubsLIEPAJA10:39:07
13. ArmandsZvejnieksMatisons Runner’s ClubVentspils10:39:11
14. TomsPastarsMatisons Runner's ClubJaunmārupe10:39:21
15. KasparsPētersonsVSK NoskrienKocēnu nov.10:39:56
16. DmitrijsKonavkoFolkmaņiJelgavas novads, Vircava10:40:21
17. ĢirtsŽagarsTalsi10:40:33
18. ĢirtsFišersMaratona klubsDobele10:41:28
19. IvarsBorisovsJelgava10:42:16
20. AleksandrsVasiljevsVentspils10:42:55
21. JānisUpītisTalsi10:43:10
22. AndrisVārpiņšMatisons Runner's ClubVārve10:43:15
23. EinārsJansonsMatisons Runner's ClubZūras10:43:15
24. SandisSaukaTEAM KAŽEMĀKALiepāja10:43:24
25. OskarsOzoliņšMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsVentspils10:44:03
26. NaurisUpmalisJelgava10:45:21
27. MārisBerķispulsometrs.lvRīga10:45:31
28. UldisDoniņšMaratona klubsVentspils10:45:56
29. ViestursGlāzītisRīga10:46:59
30. JānisGriķisDaugavpils RunnersDaugavpils10:47:41
31. ErvīnsJansons10:48:56
32. RolandsKursišsJelgava10:49:09
33. AldisPutniņšMatisons Runner’s ClubVentspils10:50:40
34. RaitisVilsdorfsKuldīga10:55:48
35. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis10:59:56

SN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaČelnova-ProkopčukaJūrmala10:35:32
2. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgava10:43:27
3. AlvitaMireckaTalsu novads10:43:58
4. GintaRassaMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsVentspils10:44:44
5. IngaKronbergaMatisons Runner's ClubJaunmārupe10:46:35
6. LāsmaZebuliņaRīga10:46:49
7. ZaneGruberteRīga10:49:46
8. IevaMeiereOK ZiemeļkurzemeUgāle10:51:50
9. AnnaMaulaVentspils10:53:00
10. AneteBruževicaORKLARīga10:55:27
11. SvetlanaMaskaļaMaratona klubsVentspils10:57:15
12. ZaneSprūdeRīga10:59:08
13. EritaKalniņa11:09:12

VN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PetrasPranckūnasLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilnius10:35:02
2. MārisPakārklisOgreRīga10:35:54
3. VadimsPopovsMaratona klubsVentspils10:36:53
4. ValdisŅilovsMaratona klubs/NoskrienOgre10:37:49
5. UģisKronbergsMatisons Runner's ClubJaunmārupe10:38:34
6. EinārsŠillersMatisons Runner’s ClubIkšķile10:39:15
7. AndrisLejaZiemeļkurzeme OKTalsi10:40:01
8. AinoGošsMaratona klubsTārgale10:41:40
9. AntonijsSivkoVentspils10:41:44
10. AndrisLudriksRieksti / VSK NoskrienRīga10:42:16
11. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene10:43:08
12. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspils10:43:23
13. HarijsMeiersOK ZiemeļkurzemeUgāle10:43:53
14. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgava10:43:58
15. SandisSproģisORKLARīga10:44:08
16. AndrisJonelisMatisons Runner's ClubVentspils10:44:29
17. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSOgre10:44:36
18. NaurisŠīmanssk KatrīnaKuldīga10:44:50
19. NormundsAllensLabs startsRīga10:44:50
20. UvisBraunfeldsMoller Auto Ventspils/Matisons Runner’s ClubVentspils10:45:09
21. SandrisKrūmiņšMaratona klubsVentspils10:45:27
22. AleksandrsDupatsMatisons Runner’s ClubPiltene10:46:26
23. MārtiņšSalnājsRīga10:46:48
24. KasparsKalniņšMatisons Runner’s ClubVentspils10:46:58
25. GundarsMiltiņšLiepāja10:47:36
26. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgava10:48:53
27. ValdisKerubinssk Metroons10:50:08
28. MārisPlūmiņšVentspils10:50:27
29. ReinisRasaVentspils ReissVentspils11:02:05
30. AleksandrsVoinoRīga11:07:38

SN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LudmilaJoceMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsTurlava10:44:56
2. LilijaGrundmaneMaratona klubsKuldīga10:47:28
3. DžanitaFreijaMatisons Runner’s Club/Moller Auto VentspilsTurlava10:47:49
4. IevaŠteinbergask KatrīnaKuldīga10:49:54
5. DaceVainioNaantali10:54:47
6. SilvijaErvikaLiepājas rajona sporta skolaAizpute10:57:13

VN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VytautasGražysLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilnius10:35:57
2. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepāja10:36:24
3. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner's ClubVentspils10:40:29
4. AigarsLūsisTalsu Pakalnu sporta klubsTalsi10:40:33
5. VladasNavagrudskasLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilnius10:41:02
6. EmilisKorsakasLietuva,Vilnius/ Na,PagaukVilnius10:41:12
7. GintsLejasmeiersMatisons Runner’s ClubLiepāja10:42:42
8. UldisKarulisGrobiņa10:43:20
9. IgorsKozlovsOlaines nov.10:44:26
10. ImantsAuziņšMARATONA KLUBSVentspils10:45:43
11. GuntarsBūmansMatisons Runner's ClubLiepāja10:45:47
12. IlgonisApfelbaumsMatisons Runner’s Club/Ventspils ReissVentspils10:46:53
13. GuntisPucenssk KatrīnaKuldīga10:49:34
14. UģisŪsiņšMaratona klubsVentspils10:51:11

VN60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisCaics---Rīga10:44:37
2. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīga10:45:37
3. VilnisLiepiņšVSK Noskrien, LSCCarnikava10:46:47
4. AivarsČaklisVentavaVentspils nov.10:49:28
5. EdgarsEzernieksMaratona klubsVentspils10:50:51
6. AivarsUlanovsPūre11:11:27