Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” 2018 / 06.10.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks
1. DzmitryHramatouskiregionMaladzechna10-V20:33:510:16:57
2. TomasJateikoRCNNemenčinė10-V20:36:190:18:18
3. RainersTrubačsLīvānu VK/ Baltais/ASICSPreiļi10-V20:36:390:18:27
4. PēterisTrubačsLīvānu VK/ Baltais/ASICSPreiļi10-V4020:38:160:19:05
5. ĒvaldsKuļikovsDaugavpils BJSSDaugavpils10-V20:38:380:19:06
6. DanielsBukoLīvanu VK/Baltais/ASICSLīvāni10-V20:39:100:19:28
7. ViktorsŽigarkovsDTC JaunībaDaugavpils10-V20:39:360:19:27
8. AntisZundaSPORTLATGulbene10-V4020:40:240:20:11
9. VladislavsSuvorovsDaugavpils novada SSMedumu pagasts10-V20:40:440:20:01
10. ArvilsBušmanisLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-V4020:41:260:20:39
11. ValērijsŠakelisLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-V4020:41:360:20:45
12. EdijsValainisSPARS-MKPreiļi10-V20:42:050:20:42
13. VadimsSemjonovsDaugavpils10-V20:42:190:20:38
14. ImantsSuveizdaDaugavpils10-V4020:42:290:21:03
15. RenārsLeiskinsDaugavpils RunnersDaugavpils10-V20:42:580:20:55
16. IgorsŽemčugovsDaugavpils10-V20:43:070:21:31
17. GintaValtereLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-S20:43:210:22:24
18. AugusteGrinyteSKZarasai10-S20:44:080:22:24
19. KristīneJevsejevaDaugavpils UniversitāteMedumu pagasts10-S20:45:110:23:05
20. AliaksandrKarazhanViktoriaMinsk10-V4020:45:150:23:14
21. NinaKovalViktoriaMinsk10-S4020:45:530:23:14
22. SergejsBolotskisDaugavpils10-V4020:46:050:22:57
23. AnatolijsGriškjānsRiga10-V20:46:320:23:36
24. RovoamsGavrilovsLATCDaugavpils10-V20:46:400:22:33
25. JurijsStolarovsDaugavpils10-V6020:46:410:23:41
26. OļegsGaraisDaugavpils10-V4020:46:490:23:32
27. LudmilaIvanovaDaugavpils novadsDaugavpils novads10-S20:47:030:23:30
28. ViktorsCirsisDaugavpils10-V4020:47:080:22:33
29. OļegsKrivkoRīga10-V20:49:130:24:24
30. PāvelsGrigorjevsDaugavpils10-V20:49:280:24:14
31. VladislavsStičinskisMārupe10-V20:49:420:23:57
32. RitaKļaviņaRēzekne10-S4020:49:450:24:44
33. AivisVaļulisDaugavpils RunnersDaugavpils10-V20:50:120:24:44
34. MārtiņšPettersDaugavpils10-V20:50:170:25:01
35. EvgeniyNikolaevVoronezh10-V20:50:290:24:18
36. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāni10-V20:50:580:25:10
37. PjotrsČervjakovsDaugavpils10-V6020:50:590:26:19
38. JeļenaMironovaLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-S20:51:060:25:31
39. LidaKolosovaDaugavpils10-S20:51:270:25:35
40. ĒriksApšenieksBalvi10-V6020:51:300:25:44
41. ZaneGruberteRīga10-S4020:51:320:25:45
42. AnastasiaKovalViktoriaMinsk10-S20:52:160:27:24
43. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekne10-V4020:52:250:26:53
44. DmitrijsSaharovsSIA Ceram OptecLīvāni10-V4020:52:400:26:04
45. KristīnaMarkevičaDaugavpils10-S20:53:120:26:53
46. GunaSimanovičaDaugavpils10-S20:53:530:27:11
48. GuntarsSiliņšKrokusJēkabpils10-V4020:53:540:27:11
47. AleksandrsDrizlionoksTK SniegpulkstenīteDaugavpils10-V20:53:540:28:11
49. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaloži10-V4020:53:560:27:32
50. ĒrikaBužinskaSPORTLANDRīga10-S20:54:230:26:24
51. VjačeslavsJanensDaugavpils10-V20:54:240:27:46
52. OļegsIgnatjevsDaugavpils10-V20:54:540:25:43
53. RomualdsLeibcsIlūkste10-V20:55:080:27:03
54. AlfrēdsKokinsKettlebell Fit DaugavpilsDaugavpils10-V4020:55:110:27:57
55. OļegsFilatovsRiga10-V20:55:260:28:15
56. RuslansMamedovsDaugavpils RunnersDaugavpils10-V20:55:390:27:21
57. DiānaBabjukaDaugavpils RunnersDaugavpils10-S20:55:400:27:13
58. LīgaNovokšanovaLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-S20:55:550:27:49
59. TatsianaDzialendzikРЕГИОНСОЛИГОРСК10-S4020:56:010:27:42
60. ValdisKļaviņšMagnenRēzekne10-V4020:56:300:27:56
61. KonstantinsŠevčenkoRēzekne10-V20:56:410:27:52
62. IgorsLipinsDaugavpils10-V20:56:520:28:38
63. AnatoliDrenРЕГИОНСОЛИГОРСК10-V6020:57:190:28:15
64. TamaraJefremovaDaugavpils pilsētas jaunsargu vienībaDaugavpils10-S20:58:590:29:25
65. ĢertrūdeGaideRēzekne10-S21:00:360:29:47
66. IngaZeltiņaLATRAPS skrien savai ZEMEIIlūkstes novada Bebrene10-S21:02:280:29:35
67. ArtūrsDžeriņšKomunālās saimniecības pārvaldeDaugavpils10-V21:02:290:32:46
68. InāraSaulevičaCeram Optec SIADaugavpils10-S21:02:480:31:27
69. RutaSusejaRēzekne10-S4021:03:340:31:43
70. NataliaKarazhanViktoriaMinsk10-S4021:04:450:32:08
71. JelenaKopasovaDaugavpils10-S21:05:400:32:46
72. DmitrijsKižlaDaugavpils RunnersDaugavpils10-V21:07:060:33:13
73. AnastasijaLapekinaDaugavpilsDaugavpils10-S21:08:200:32:19
74. VasilijsBerjozaDaugavpils10-V4021:10:180:32:54
75. JanaKantāneDaugavpils10-S21:11:410:34:29
76. BrigitaGreļevskaDaugavpils10-S21:12:370:34:53
77. NataļjaIsateDaugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte''Daugavpils10-S4021:18:390:38:39