Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāEzerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 / 02.06.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. ValērijsŽolnerovičsVeikals Maratons/ASICSVentspilsVK30200:33:2900:16:4000:16:49
2. AigarsFeterisSalaspils sporta skolaSalaspilsVK20200:37:0200:18:2500:18:37
3. Krišs-JānisMežielsMeklē komanduOgreVK20200:37:4700:18:2500:19:23
4. DmitrijsVecgailisRīgaVK30200:38:1100:18:5000:19:21
5. ArtūrsCaics---RīgaVK30200:38:3400:19:2700:19:07
6. AnsisOzoliņšRīgaVK20200:38:3700:19:1900:19:19
7. JānisVītiņšVSK Noskrien RiekstiRigaVK30200:39:1000:19:4900:19:22
8. Kārlis-RaimondsEniņšUgāleVK20200:39:1900:19:1700:20:02
9. JānisGailītisSmilteneVKJ200:39:3500:19:5200:19:43
10. AgrisSamcovsNike+ Run Club RigaRigaVK30200:40:4400:20:1900:20:25
11. JeļenaĀbeleSK30200:41:0400:20:4500:20:20
12. JānisKrastiņšzibenzellisropažiVK30200:41:1400:20:0100:21:14
13. JānisKalniņšAizpute-LangstiņiVK30200:41:2400:20:2200:21:03
14. DenissGorbaLSC/tripower.lvRigaVK40200:42:3400:21:0300:21:31
15. JānisKozlovskisRīgaVK30200:42:4400:21:0400:21:41
16. AndrisLudriksRiekstiRīgaVK40200:42:4600:21:0300:21:44
17. IngusBogdanovsMaratotona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspilsVKJ200:42:5400:21:0500:21:49
18. DidzisMalderisSalaspilsVK20200:43:0300:21:0700:21:57
19. MārtiņšRencisSILAVA YOSalaspilsVKJ200:43:3700:20:5200:22:46
20. EvitaGrencbergaSK20200:43:5700:21:4700:22:11
21. GintaZēbergaSalaspilsSK30200:44:3500:22:0400:22:31
22. AleksejsKuprejevsOgreVK30200:44:4100:21:5900:22:42
23. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikavaSK50200:44:4600:22:0000:22:46
24. RaivisMarčenkovsSalaspilsVK20200:44:5900:22:4900:22:11
25. BertramMaduraBudapestVK20200:45:0300:22:2200:22:41
26. ValerijsJegorovsLSCRIGAVK50200:45:2100:21:3200:23:50
27. IvarsBorisovsJelgavaVK30200:45:5400:22:4800:23:06
28. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrastiVK40200:46:0300:22:4600:23:18
29. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgavaSK20200:46:0600:22:4600:23:21
30. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsVK50200:46:3600:22:5400:23:43
31. AnatolijsBogdanovsKNAUFSalaspilsVK20200:47:1000:22:1900:24:51
32. LīvaMednePaBaso.lvRīgaSK30200:47:1100:22:4800:24:24
33. ValdisDevjatņikovsSk Katrīna , KuldīgaKuldīgaVK30200:47:2600:22:3900:24:47
34. ZaneKaspereBauskaSK30200:47:2700:23:1800:24:09
35. Tomass-ReinisTīssJelgavaVKJ200:47:3100:23:0600:24:26
36. LauraĀbeltiņaBody FactorySalaspilsSK30200:47:4900:22:5400:24:55
37. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVK40200:47:5800:23:1000:24:49
38. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSK40200:48:0100:24:0100:24:01
39. Oskars-MartinsEglitisLiepājaVKJ200:48:2500:23:1600:25:09
40. SandisSproģisLattelecomRīgaVK40200:48:2800:23:4800:24:41
41. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-PilteneVK40200:48:4400:23:1600:25:29
42. AigarsBergsAQUARigaVK30200:48:5600:23:4900:25:07
43. KalvisZuļģisBaltijas SportsIkšķileVK20200:49:0400:24:5600:24:09
44. RobertsČernovsRīgaVK20200:49:1400:24:1500:25:00
45. MaratsMorozovsSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ200:49:3300:23:3300:26:01
46. InitaVolāneĀdažu novadsSK50200:49:4100:24:3300:25:08
47. KristapsOzolsCarnikavaVK20200:49:5300:24:5800:24:56
48. AleksandrsTolpiginsLatvijas Kaujas Sambo FederācijaRīgaVK20200:50:0300:24:4200:25:21
49. ArnisNoveičuksLOVTeikaVK30200:50:1200:25:1400:24:59
50. EduardsDoroņinsSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ200:50:2600:24:0000:26:26
51. SergejsVolkovsRīgaVK40200:50:2600:23:3500:26:52
52. RaitisPuriņšVSK Noskrien/Zemgales ZiņasSmilteneVK60200:50:2700:25:1200:25:15
53. AinārsArnicānsPaBaso.lv / VSK NoskrienSalaspilsVK40200:50:2900:24:5700:25:33
54. IlzeUrbāneSPORTLANDRīgaSK40200:50:3000:24:1400:26:16
55. DmitrijsKarasenkoSalaspilsVK40200:50:4100:25:0000:25:41
56. JānisCaics---RīgaVK60200:51:2300:26:2700:24:57
57. MārisArājsSportlandRīgaVK30200:51:2500:26:5700:24:28
58. DainisKronbergsBlueOrange BankTUKUMSVK40200:51:2600:25:4400:25:42
59. AigarsDakterisOutdoor Training ClubRīgaVK30200:51:2600:24:1300:27:14
60. ArmandsCunskisSalaspils sporta skolaSalaspilsVKJ200:51:3500:24:1900:27:16
61. AlvisBitenieksRiga Wood BalticRīgaVK30200:51:3900:24:2900:27:10
62. MatīssSaulītisKNAUFInčukalnsVK20200:51:4000:26:1400:25:27
63. DanielsZaharjansSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ200:51:4400:25:0800:26:37
64. IvitaŠaleSkrīveriSK30200:51:5100:25:1200:26:39
65. JānisOpolaisSalaspilsVK30200:51:5100:24:0800:27:44
66. IgorsDimpersSalaspilsVK20200:51:5700:26:1400:25:44
67. GunārsPeļņiksSalaspilsVK30200:52:0600:25:3900:26:27
68. GenādijsBeļajevsSportlandRīgaVK30200:52:1300:26:5600:25:17
69. AngelikaPanteļejevaSkrīveriSK40200:52:1500:25:4800:26:28
70. GitaVilensoneVSK Noskrien VāveresRīgaSK30200:52:5100:25:4400:27:08
71. AndisOrlovskisKNAUFStopiņiVK20200:53:1100:26:1200:27:00
72. AndrisGarkalnsKNAUFSalaspilsVK30200:53:1200:26:1200:27:01
73. KārlisEvertovskisGlaive.proRīgaVK20200:53:1700:27:2000:25:58
74. RitvarsŪdrisVK30200:53:2000:26:0100:27:19
75. LienaPuise-PuišeRīgaSK20200:53:2600:27:2000:26:06
76. EmīlsJankausksSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ200:53:3500:24:2800:29:07
77. HenrihsPetrovskisVSK NoskrienSalaspilsVK30200:53:3700:25:1100:28:27
78. KristīneGailumaIlzeskalna pag.SKJ200:53:5200:25:4800:28:05
79. IvetaNiedreMaratona KlubsRīgaSK40200:54:0000:26:0000:28:00
80. TomsĀbeltiņšSalaspilsSalaspilsVK30200:54:0200:27:2600:26:37
81. CedricDussautMontgeronVK20200:54:1600:27:1300:27:03
82. IgorsBudkevičsSalaspilsVK50200:54:3200:26:4100:27:51
83. JeļenaMironovaBALTAISLīvāniSK20200:54:3500:26:2100:28:14
84. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiSK30200:54:5000:26:4100:28:09
85. VilnisLiepiņšLSCCarnikavaVK60200:55:0200:28:0000:27:03
86. TerēzeUrbāneRīgaSKJ200:55:1500:26:4000:28:36
87. DainisDosbergsD4SalaspilsVK30200:55:3700:26:0900:29:28
88. LindaTuvikeneBody FactorySalaspilsSK20200:55:4400:27:1900:28:25
89. JānisStūrītisSiguldaVK40200:55:4500:26:3100:29:14
90. ArtemijsSlišānsSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ200:55:4800:30:0700:25:41
91. DianaLubineckaSalaspilsSK30200:56:2500:27:2600:29:00
92. MaksimsBlokinsABC softwareMalpilsVKJ200:57:0700:27:5700:29:10
93. RomansSledzevskisSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVK30200:57:2300:28:2600:28:58
94. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaložiVK40200:57:3600:28:3200:29:04
95. SvetlanaŠancevaNike+Run JelgavaJelgavaSK30200:57:3900:28:4800:28:51
96. JekaterinaVasjohaSalaspilsSK30200:57:4000:27:4900:29:51
97. MaksimsMaksimenkoSalaspilsVK30200:57:4600:29:1100:28:35
98. DianaMiezīteSalaspilsSK30200:57:5400:28:0800:29:46
99. DmitrijsKitarevsRīgaVK20200:58:1800:27:2400:30:55
100. KsenijaBlankaSalaspilsSK30200:58:3600:28:4800:29:49
101. UldisKrauklisGarkalneVK30200:58:4900:29:0400:29:45
102. OlgaRupeikaBody FactorySalaspilsSK30200:59:0000:28:2700:30:33
103. DaceKozlovskaOutdoor training clubRīgaSK40200:59:1100:28:4900:30:23
104. KristīneStrēlnieceOgreSK30200:59:1300:29:2600:29:48
105. MaldaCauneSalaspilsSK60200:59:2000:28:3200:30:48
106. AneteVircavaSalaspilsSKJ200:59:3000:29:4300:29:47
107. AndisMiezītisRīgaVK30200:59:3100:28:3100:31:01
108. ZentaLakovicaSalaspilsSK30200:59:4700:29:0400:30:44
109. DanaKuzmina-MarķitāneBody FactorySalaspilsSK30201:00:0000:30:1900:29:41
110. UģisGrancovskisRīgaVK20201:00:1800:28:0200:32:17
111. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiSKJ201:00:1900:29:4300:30:36
112. JeļenaAuzāne-ArnicānePaBaso.lv / VSK NoskrienJūrmalaSK40201:00:4300:29:5900:30:44
113. JurijsMozinsSalaspilsVK20201:00:5700:29:3800:31:20
114. KasparsRozenfeldsSK40201:01:0900:30:5200:30:17
115. VivitaVircavaSalaspilsSK40201:01:1500:29:4400:31:31
116. AnnaPopkoOgreSK30201:01:2100:29:4400:31:37
117. KristinaSiliņaSalaspilsSK50201:01:2300:29:5900:31:25
118. EvijaKreišmaneSalaspilsSK30201:01:2700:30:2600:31:01
119. AlvisGalvinsBuzzerBeatersRigaVK30201:01:4900:32:0700:29:42
120. GuntaAuziņaBuzzerBeatersRīgaSK20201:01:4900:32:0700:29:42
121. KristiānsLeonovičs-IkšķieVKJ201:01:5400:30:4700:31:08
122. Emīls-RobertsGlīzdeSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVK20201:02:4400:27:4100:35:03
123. RaivisMiglaSalaspils sporta skolaSalaspilsVKJ201:03:1200:32:5400:30:19
124. IvoRakstiņšSalaspils sporta skolaSalaspilsVKJ201:03:1300:32:5400:30:19
125. AgraIelejaRīgaSK40201:03:3300:31:4200:31:51
126. JevgēnijaPetruhinaSalaspilsSK30201:03:5600:32:0600:31:51
127. ĒriksLeonovičs-IkšķileVK40201:03:5800:37:4200:26:17
128. DaniilsDemidovsSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ201:04:1500:30:4600:33:30
129. DenissPopkoOgreVK30201:04:2000:29:1700:35:03
130. EleonoraPērkoneKnaufIkšķileSK30201:04:2100:31:3300:32:48
131. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukumsSK30201:04:2700:31:3100:32:56
132. JānisBruševicsSkriešanas klubs SALASPILSSalaspilsVK20201:05:3500:30:1900:35:16
133. RaimondsMileikaSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ201:05:4700:29:5800:35:50
134. IlzePoļikarpovaSalaspils SiltumsSalaspilsSK20201:06:0600:32:4300:33:24
135. IndraStūriškaSalaspilsSK30201:06:0900:32:2600:33:43
136. ZandaMeistereSalaspilsSK20201:06:1400:31:0300:35:11
137. KristīneRadkovskaSalaspilsSK30201:06:3200:32:4200:33:51
138. EvijaPutne-PriževoiteAK un CoSalaspilsSK40201:06:3600:31:5300:34:43
139. AigaTkačenkoSalaspilsSK30201:06:4900:32:4400:34:05
140. OskarsCepurītisKnaufRīgaVK30201:07:2000:31:1800:36:02
141. EkaterinaSvarpstoneĶekavaSK30201:08:2000:34:1800:34:02
142. RomansŠromsVSK NoskrienRīgaVK20201:08:5100:34:0300:34:49
143. IlzeTālmaneMaratona klubsRīgaSK40201:09:0200:32:0000:37:02
144. UmitYigitIstanbulVK20201:09:0900:34:4700:34:23
145. KatrīnaDoroņinaSalaspils Karatē KlubsSalaspilsSKJ201:09:1000:31:5900:37:11
146. SilvaKvēpeKnaufBaldoneSK40201:09:1200:33:3200:35:40
147. DaceKrūmiņaSalaspilsSK40201:09:2900:34:1600:35:13
148. MarijaVizžačajaSalaspilsSK20201:09:3900:31:4500:37:54
149. ViktorijaRatačovaSalaspilsSK20201:09:5500:33:4600:36:09
150. KarinaZambergaK&KOgreSK20201:10:0800:34:0900:35:59
151. DeivsBirzulisSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ201:10:1900:33:1600:37:03
152. AleksejsTabunovsSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ201:10:2600:33:1700:37:10
153. Lou-SalomeAnasthaseChavilleSK20201:11:1800:33:5000:37:28
154. SergejsRužiloKNAUFSalaspilsVK30201:11:2200:33:0400:38:19
155. KristiānaBurakaSalaspilsSK30201:12:5900:34:0400:38:56
156. AndrejsPetruhinsSalaspilsVK30201:13:2800:35:4500:37:44
157. PatriciaTorner-MoscardoValenciaSK20201:14:2100:35:1100:39:10
158. ValtersBeķerisIgora Miglinieka sporta skolaSalaspilsVKJ201:16:2200:38:5200:37:30
159. SergejsDmitrijevsSalaspilsVK30201:16:4300:36:1500:40:28
160. AgneseVilcāneSalaspilsSK30201:17:1600:38:5200:38:25
161. DaniilsKitajevsSalaspils Karatē KlubsSalaspilsVKJ201:18:2400:37:4700:40:37
162. GunitaFraktnieceSalaspilsSK30201:21:2300:38:1000:43:13
163. DiānaFukseSalaspilsSK20201:24:0000:44:0000:40:00
164. JūlijaBeikmaneSalaspils Karatē KlubsSalaspilsSKJ201:24:3000:40:4300:43:47
165. RegnārsLeonovičs-IkšķileVKJ100:38:4700:38:47