Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā2018 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Rīgas triatlons / 12.08.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišsSwimMix1BikeMix2Run
1. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngaleM1560:35:520:04:280:01:050:19:520:00:390:09:51
2. DanilaProščinkoDTCDaugavpilsM1560:35:560:04:490:01:020:19:250:00:420:10:00
3. LukasProkopaviciusLietuvaPanevezysM1760:36:070:05:080:01:110:19:270:00:450:09:37
4. ZhukavenAliaksandrMinskM1760:36:570:05:210:00:580:19:540:00:400:10:06
5. SandisKornijenkoDTC JaunībadaugavpilsM1560:37:230:04:430:01:050:20:070:00:420:10:48
6. KaspiDoronRoadrunnerJeruzalemeM1560:37:270:05:070:00:550:21:110:00:390:09:37
7. KirylHaradzetskiTRI.byMinskM1560:37:400:05:400:00:540:20:370:00:400:09:51
8. KristapsDūzisAQUATICSDobeleM1560:38:140:05:250:01:150:20:310:00:400:10:25
9. JohanFredrikssonTriathlon VantaaVantaaM1560:39:210:04:300:01:050:21:210:00:440:11:42
10. DzmitryAusiannikauMogilevTriathlonTeamMogilevM1760:39:350:05:200:00:570:20:310:00:430:12:06
11. RagnarLelleRaudmees SKPärnuM1760:39:510:05:320:01:190:20:500:00:550:11:16
12. MatvejsSuharževskisPiramida TriathlonValmieraM1760:40:040:05:020:01:150:21:250:00:440:11:40
13. EdgarsNikelsVirsotne/MARMOTRīgaMO (tautas klase)60:40:240:05:560:01:530:19:490:01:020:11:46
14. YevaMinichTri.byMinskF1760:40:420:05:470:00:580:21:570:00:480:11:13
15. AdiPeisachJeruzalemeM1560:40:590:05:380:01:190:22:360:01:060:10:22
16. GregorRasvaAUDENTESEstoniaM1360:41:020:05:180:00:590:23:130:00:440:10:51
17. AlinaSinevichtri.byMinskF1560:41:060:05:200:01:150:22:240:00:510:11:18
18. TrevorKaego21CC Triatloniklubi/TallinnTallinM1360:41:230:05:270:00:560:22:180:00:510:11:53
19. ZinovichUladzislauMinskM1560:41:360:06:250:01:010:22:160:01:060:10:50
20. Mari-MaiRuusUjumise SpordiklubiTartuF1560:41:390:05:210:01:080:23:100:00:490:11:14
21. ZenonsBeļskisZoorbaganRīgaM1760:42:100:05:300:01:390:21:280:01:030:12:32
22. YaraslauKuliashouMogilevTriathlonTeamMogilevM1560:42:110:05:350:01:140:23:230:01:050:10:56
23. NetaAvnionRoadrunnerJeruzalemeF1560:42:310:05:330:01:030:22:260:00:570:12:34
24. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmieraMO (tautas klase)60:42:400:06:340:01:370:22:070:00:550:11:30
25. Amit-AvrahamDebiJeruzalemeM1360:42:460:06:230:01:150:22:280:00:550:11:46
26. AnastasiyaSilivonchykTRI.byMinskF1560:42:510:05:310:01:160:22:580:00:560:12:13
27. BeatričėVinciūnaitėLietuvaPanevezysF1560:42:550:06:240:01:050:22:170:00:500:12:21
28. JohannaKybarLahteF1360:43:080:05:260:01:080:23:190:00:470:12:30
29. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleM1360:43:090:05:320:01:190:23:200:00:470:12:14
30. ViestursDūzisAQUATICSDobeleM1960:43:150:06:220:01:340:22:420:00:470:11:50
31. YaliLererJeruzalemeF1560:43:170:06:120:01:040:23:170:00:490:11:56
32. RihardsBunkovskisOgreM1360:43:250:06:440:01:270:22:520:01:160:11:07
33. UneNarkunaiteLietuvaPanevezysF1960:43:380:06:170:01:090:23:040:01:010:12:09
34. AndrisLimanānsAquaticsDobeleMO (tautas klase)60:43:450:07:280:01:450:22:140:00:430:11:37
35. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1360:43:550:05:330:01:140:23:440:00:510:12:34
36. EmileSteponenaiteTPK RuoniaiVilniusF1560:44:030:05:480:01:210:23:500:00:540:12:11
37. UgnePauriteLietuvaPanevezysF1560:44:040:06:430:01:020:23:520:00:430:11:45
38. LinasSakalysTPK RuoniaiVilniusM1360:44:100:05:420:01:170:23:080:01:040:13:02
39. OriAbramovJeruzalemeM1760:44:180:05:280:01:100:22:560:01:150:13:32
40. PaulaKübarSK RaudmeesPärnuF1760:44:260:06:190:01:140:22:410:00:440:13:29
41. TeppoMalinenHelsinki TriathlonHelsinkiM1760:44:270:05:190:01:140:21:550:00:440:15:17
42. JurģisKarulisGrobiņas pedālisGrobiņaMO (tautas klase)60:44:410:07:200:01:130:22:340:00:440:12:52
43. ZigmasReisasTPK RuoniaiVilniusM1360:44:410:06:340:01:120:22:500:00:550:13:11
44. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiTabasaluF1560:44:470:06:060:01:080:24:070:00:560:12:32
45. Hanna-LiisaVärikTabasalu TKTabasaluF1360:44:480:06:240:01:000:24:120:00:490:12:24
46. AivarsMakstenieksValmieras BJSSValmieraM1960:44:580:06:190:01:120:23:110:00:500:13:28
47. EdgarsLujānsTavs Pirmais Triatlons / Labi būs!BauskaMO (tautas klase)60:45:000:08:220:01:240:22:520:00:460:11:38
48. KristupasRimkusPanevežys triathlon clubPanevezysM1560:45:010:06:500:01:070:24:040:00:490:12:14
49. EduardsLipskisRīgaMO (tautas klase)60:45:040:07:370:01:570:22:390:00:530:12:00
50. AlexanderDedovichNovick Cardiac AllianceMinskM1560:45:080:05:260:01:090:24:120:01:020:13:20
51. LindaSiliņaAQUATICSDobeleF1760:45:150:06:150:01:070:23:580:00:550:13:01
52. BrigitaSniukstaiteLietuvaPanevezysF1560:45:160:06:140:01:040:24:140:00:440:13:02
53. Matīss-TomsJurgensonsFILTEROgreM1560:45:190:06:080:01:440:23:510:00:550:12:44
54. PijusDapkusLietuvaPanevezysM1560:45:260:06:440:01:160:24:330:00:470:12:09
55. LindaEihmaneAQUATICSDobeleF1560:45:370:06:170:01:040:23:130:00:580:14:07
56. ImantsZvirgzdinsRigaMO (tautas klase)60:45:460:07:150:01:360:23:000:01:030:12:54
57. AinārsVeģerisSiguldaSiguldaMO (tautas klase)60:45:510:08:080:01:370:22:300:01:060:12:32
58. RaileenLelleRaudmees SKPärnuF1760:45:510:05:570:01:250:22:570:01:260:14:09
59. UnaVelikaDTCDaugavpilsF1560:45:530:06:270:01:280:24:430:00:530:12:23
60. JorensŽeiersRīgaM1760:45:560:08:190:01:490:22:280:01:350:11:47
61. OliverReinmagiTartuMO (tautas klase)60:46:010:06:470:01:200:23:150:00:480:13:52
62. AlvīneBruņinieceValmieras BJSSValmieraF1960:46:080:06:010:01:150:23:200:00:580:14:36
63. AliaksandrSaprykaMogilevTriathlonTeamMogilevM1360:46:260:07:500:01:440:28:280:00:500:07:35
64. RalfsVistiņšAQUATICSDobeleM1360:46:310:06:130:01:300:24:350:00:570:13:18
65. FrancisVeģerisSiguldaSiguldaM1560:46:320:05:250:01:450:25:450:00:480:12:50
66. TerēzePriedolaFilterJūrmalaF1560:46:450:06:200:01:120:24:170:01:110:13:47
67. ArtjomsKuzinsJelgavaJelgavaM1960:46:490:06:470:01:380:24:340:01:090:12:43
68. LizavetaTsikhanavaMogilevTriathlonTeamMogilevF1360:47:110:06:290:01:360:25:190:00:430:13:06
69. AmitZichlinskyJeruzalemeF1560:47:420:06:030:01:140:24:590:01:010:14:28
70. KarolinaLuksytePanevežys triathlon clubPanevezysF1960:47:470:06:470:01:050:24:190:00:530:14:45
71. Ernests-JānisKorbsSK 3K RīgaRīgaM1360:47:480:07:080:01:550:24:070:01:100:13:29
72. ElijsAleksejevsAQUATICSDobeleM1360:48:100:06:400:01:320:25:100:00:550:13:57
73. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpilsM1960:48:180:06:300:00:590:24:250:00:570:15:29
74. RomualdsZelčsCarnikavaMO (tautas klase)60:48:280:07:500:01:430:23:200:01:100:14:27
75. DeimanteBarzdenytePanevežys triathlon clubPanevezysF1360:48:330:05:500:01:070:26:060:00:550:14:38
76. MārtiņšAleksejevsTavs Pirmais TriatlonsRīgaMO (tautas klase)60:48:390:09:360:01:390:22:360:00:590:13:51
77. AleksandraKalistratovaMoscowFO (tautas klase)60:48:400:08:480:01:260:26:510:00:440:10:52
78. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaMO (tautas klase)60:49:010:09:030:01:370:24:320:01:350:12:17
79. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpilsF1760:49:130:05:530:01:390:25:450:01:020:14:56
80. MārisOzolsNacionālā Aizsardzības akadēmijaRīgaMO (tautas klase)60:49:300:12:170:01:480:22:240:00:580:12:05
81. AndriansBulkoAQUATICSDobeleM1360:49:310:07:090:01:410:26:160:00:470:13:40
82. LaumaPutniņaTavs Pirmais TriatlonsRīgaFO (tautas klase)60:49:380:08:270:01:260:24:320:00:480:14:28
83. AleksandrsRukosujevsDTCDaugavpilsMO (tautas klase)60:49:510:07:250:01:300:27:370:00:460:12:34
84. JustīneDeičmaneTavs Pirmais TriatlonsValmieraFO (tautas klase)60:50:120:10:380:01:280:24:300:00:480:12:50
85. Niks-AkselsJanovičsAQUATICSDobeleM1360:50:240:06:310:01:140:24:350:00:500:17:18
86. Hanna-MarleenMõtsnik21 cc Triathlon ClubTallinnF1360:50:380:06:220:01:280:26:550:01:020:14:52
87. JānisPlakanisDaugmaleMO (tautas klase)60:50:450:07:530:01:580:26:270:01:190:13:10
88. LigaKurosaDTC JaunībaDaugavpilsF1360:51:210:07:150:01:270:27:360:01:040:14:01
89. GuntisFortiņšRigaMO (tautas klase)60:51:570:08:270:02:090:25:160:01:240:14:43
90. MartaKübarSK RaudmeesPärnuF1360:52:000:07:060:01:230:27:130:00:450:15:35
91. ZaneMucenieceIzturībaIkšķileFO (tautas klase)60:52:010:08:440:01:350:27:500:01:040:12:49
92. MaksimsKivlānsRīgaMO (tautas klase)60:52:060:11:480:02:120:23:030:00:560:14:08
93. KonstantīnsKrjačkoTavs Pirmais TriatlonsRīgaMO (tautas klase)60:52:300:10:160:02:220:27:070:00:500:11:56
94. IneseCelmaTavs Pirmais TriatlonsRīgaFO (tautas klase)60:52:370:10:040:01:300:26:240:01:040:13:36
95. MareksGailītisIkšķileMO (tautas klase)60:52:580:09:210:03:010:25:270:02:000:13:12
96. KārlisZeidaksRīgaM1360:53:300:07:370:01:450:24:590:00:590:18:10
97. AndriusZalimasTK PajurisKlaipedaMO (tautas klase)60:53:590:09:220:01:410:27:210:01:040:14:33
98. NikitaZukasTPK RuoniaiVilniusM1360:54:180:07:070:01:440:27:510:01:160:16:22
99. LieneKalniņaValmieras BJSSValmieraF1760:54:200:08:540:02:210:28:280:01:000:13:38
100. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīgaMO (tautas klase)60:55:020:10:480:02:220:28:480:00:590:12:07
101. KarolinVeiderTartuF1360:55:530:06:510:01:280:27:080:00:480:19:41
102. KalvisUrmansRīgaMO (tautas klase)60:56:030:09:260:02:050:29:090:00:540:14:31
103. AleksejsČiževskisSPARTA LATVIJARĪGAMO (tautas klase)60:56:050:12:090:02:130:26:410:01:140:13:50
104. TimursKukesRigaM1360:57:300:08:010:01:370:31:590:00:580:14:57
105. AnnoVeiderTartuMO (tautas klase)60:58:030:11:330:02:220:25:140:01:330:17:22
106. AleksisJarockisRīgaMO (tautas klase)60:58:050:09:120:02:090:30:240:00:590:15:24
107. ZaneIvanāneTavs Pirmais TriatlonsJaunmārupeFO (tautas klase)60:58:190:15:200:01:560:26:390:01:020:13:25
108. IevaNagliņaRīgaFO (tautas klase)60:59:000:08:420:01:270:30:330:01:010:17:19
109. GunaBalakleiteRigaFO (tautas klase)60:59:070:10:500:02:040:27:470:00:590:17:30
110. MairisBērziņšValmieras BJSSValmieraM1760:59:160:07:360:02:430:26:460:01:010:21:12
111. GitaFreibergaAquaticsDobeleFO (tautas klase)60:59:260:11:250:02:170:27:060:00:560:17:44
112. RaimondsZelčsCarnikavaMO (tautas klase)61:00:430:10:390:01:570:31:290:01:210:15:19
113. JuozasKierasTSK DarnaVilniusM7061:01:200:12:020:02:040:26:420:01:040:19:30
114. KarinaAkopjanaTemptraining.ruRīgaFO (tautas klase)61:01:300:10:540:02:020:27:290:00:590:20:09
115. ŠarloteVerdenhofaSalaspilsF1361:02:210:07:280:02:240:30:390:00:580:20:54
116. OlevReinmagiTUKTartuMO (tautas klase)61:02:320:08:090:02:070:24:450:00:570:26:36
117. IlmarTagelTriSmilePõlvaM7061:03:270:12:170:03:420:28:130:01:060:18:11
118. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīgaMO (tautas klase)61:05:430:11:040:03:200:32:580:01:180:17:04
119. LienaSkadiņaMāsiņas KrāsiņasRigaFO (tautas klase)61:05:430:15:500:01:470:31:080:01:000:15:59
120. AleksejsBakanovsZoorbaganRīgaMO (tautas klase)61:23:190:13:010:04:390:36:120:07:220:22:07
121. JurijsReisnersZoorbaganJūrmalaMO (tautas klase)61:23:210:12:590:04:100:36:380:07:230:22:13
122. DenissPriščepovsZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:220:12:570:04:140:36:320:07:060:22:35
123. PāvelsĻehkoduhsZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:250:12:560:04:240:36:260:03:110:26:30
124. OlegsŽivsZoorbaganJūrmalaMO (tautas klase)61:23:270:12:580:04:200:36:300:07:210:22:21
125. SergejsMinajevsZOORBAGANRigaMO (tautas klase)61:23:290:13:000:04:050:36:450:07:540:21:46
126. EvgeniyBirinZoorbaganRīgaMO (tautas klase)61:23:290:12:590:04:160:36:340:07:020:22:40
127. EduardsGintersZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:290:12:450:04:310:36:290:07:060:22:40
128. OlegsUmanskisZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:300:13:000:05:040:34:440:08:020:22:41
129. AlexanderPrudnikovZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:310:12:580:04:290:36:160:07:080:22:42
130. AleksandrsČužmarjovsZoorbaganJurmalaMO (tautas klase)41:23:260:17:390:36:100:28:280:01:10 
131. AnatoliBukavetsTRI-OVITEBSKM1310:40:530:05:240:01:000:22:070:00:530:11:29
132. DarjaBeļevičaDTC JaunībaDaugavpilsF1510:43:000:07:190:01:180:25:380:01:130:07:34
133. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsM1310:46:240:07:030:01:460:24:190:00:480:12:30
134. MaksisVeģerisSiguldaSiguldaM1510:49:130:06:380:03:020:31:100:01:010:07:24
135. VoldemārsLejnieksRīgaMO (tautas klase)10:50:530:10:570:03:480:24:110:00:540:11:05
136. KristinaViršilaitėTK PajūrisKlaipėdaFO (tautas klase)10:54:330:10:240:01:470:27:480:00:510:13:45
137. AnnaŠafirovaRīgaFO (tautas klase)11:00:050:10:100:01:590:28:410:01:360:17:41
138. InnaSapoOlaineFO (tautas klase)11:02:450:10:200:02:080:34:550:01:000:14:23