Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā2018 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Rīgas triatlons / 12.08.2018

F13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JohannaKybarLahte60:43:08
2. BeāteBulaAQUATICSDobele60:43:55
3. Hanna-LiisaVärikTabasalu TKTabasalu60:44:48
4. LizavetaTsikhanavaMogilevTriathlonTeamMogilev60:47:11
5. DeimanteBarzdenytePanevežys triathlon clubPanevezys60:48:33
6. Hanna-MarleenMõtsnik21 cc Triathlon ClubTallinn60:50:38
7. LīgaKurošaDTC JaunībaDaugavpils60:51:21
8. MartaKübarSK RaudmeesPärnu60:52:00
9. KarolinVeiderTartu60:55:53
10. ŠarloteVerdenhofaSalaspils61:02:21

M13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GregorRasvaAUDENTESEstonia60:41:02
2. TrevorKaego21CC Triatloniklubi/TallinnTallin60:41:23
3. Amit-AvrahamDebiJeruzaleme60:42:46
4. ElvinsFreijsAQUATICSDobele60:43:09
5. RihardsBunkovskisOgre60:43:25
6. LinasSakalysTPK RuoniaiVilnius60:44:10
7. ZigmasReisasTPK RuoniaiVilnius60:44:41
8. AliaksandrSaprykaMogilevTriathlonTeamMogilev60:46:26
9. RalfsVistiņšAQUATICSDobele60:46:31
10. Ernests-JānisKorbsSK 3K RīgaRīga60:47:48
11. ElijsAleksejevsAQUATICSDobele60:48:10
12. AndriānsBulkoAQUATICSDobele60:49:31
13. Niks-AkselsJanovičsAQUATICSDobele60:50:24
14. KārlisZeidaksRīga60:53:30
15. NikitaZukasTPK RuoniaiVilnius60:54:18
16. TimursKukesRiga60:57:30
17. AnatoliBukavetsTRI-OVITEBSK10:40:53
18. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpils10:46:24

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlinaSinevichtri.byMinsk60:41:06
2. Mari-MaiRuusUjumise SpordiklubiTartu60:41:39
3. NetaAvnionRoadrunnerJeruzaleme60:42:31
4. AnastasiyaSilivonchykTRI.byMinsk60:42:51
5. BeatričėVinciūnaitėLietuvaPanevezys60:42:55
6. YaliLererJeruzaleme60:43:17
7. EmileSteponenaiteTPK RuoniaiVilnius60:44:03
8. UgnePauriteLietuvaPanevezys60:44:04
9. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiTabasalu60:44:47
10. BrigitaSniukstaiteLietuvaPanevezys60:45:16
11. LindaEihmaneAQUATICSDobele60:45:37
12. UnaVelikaDTCDaugavpils60:45:53
13. TerēzePriedolaFilterJūrmala60:46:45
14. AmitZichlinskyJeruzaleme60:47:42
15. DarijaBilevicaDTC JaunībaDaugavpils10:43:00

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale60:35:52
2. DanilaProščinkoDTCDaugavpils60:35:56
3. SandisKornijenkoDTC Jaunībadaugavpils60:37:23
4. KaspiDoronRoadrunnerJeruzaleme60:37:27
5. KirylHaradzetskiTRI.byMinsk60:37:40
6. KristapsDūzisAQUATICSDobele60:38:14
7. JohanFredrikssonTriathlon VantaaVantaa60:39:21
8. AdiPeisachJeruzaleme60:40:59
9. ZinovichUladzislauMinsk60:41:36
10. YaraslauKuliashouMogilevTriathlonTeamMogilev60:42:11
11. KristupasRimkusPanevežys triathlon clubPanevezys60:45:01
12. AlexanderDedovichNovick Cardiac AllianceMinsk60:45:08
13. Matīss-TomsJurgensonsFILTEROgre60:45:19
14. PijusDapkusLietuvaPanevezys60:45:26
15. FrancisVeģerisSiguldaSigulda60:46:32
16. MaksisVeģerisSiguldaSigulda10:49:13

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. YevaMinichTri.byMinsk60:40:42
2. PaulaKübarSK RaudmeesPärnu60:44:26
3. LindaSiliņaAQUATICSDobele60:45:15
4. RaileenLelleRaudmees SKPärnu60:45:51
5. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpils60:49:13
6. LieneKalniņaValmieras BJSSValmiera60:54:20

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LukasProkopaviciusLietuvaPanevezys60:36:07
2. ZhukavenAliaksandrMinsk60:36:57
3. DzmitryAusiannikauMogilevTriathlonTeamMogilev60:39:35
4. RagnarLelleRaudmees SKPärnu60:39:51
5. MatvejsSuharževskisPiramida TriathlonValmiera60:40:04
6. ZenonsBeļskisZoorbaganRīga60:42:10
7. OriAbramovJeruzaleme60:44:18
8. TeppoMalinenHelsinki TriathlonHelsinki60:44:27
9. JorensŽeiersRīga60:45:56
10. MairisBērziņšValmieras BJSSValmiera60:59:16

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. UneNarkunaiteLietuvaPanevezys60:43:38
2. AlvīneBruņinieceValmieras BJSSValmiera60:46:08
3. KarolinaLuksytePanevežys triathlon clubPanevezys60:47:47

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ViestursDūzisAQUATICSDobele60:43:15
2. AivarsMakstenieksValmieras BJSSValmiera60:44:58
3. ArtjomsKuzinsJelgavaJelgava60:46:49
4. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpils60:48:18

M70

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JuozasKierasTSK DarnaVilnius61:01:20
2. IlmarTagelTriSmilePõlva61:03:27

FO (tautas klase)

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AleksandraKalistratovaMoscow60:48:40
2. LaumaPutniņaTavs Pirmais TriatlonsRīga60:49:38
3. JustīneDeičmaneTavs Pirmais TriatlonsValmiera60:50:12
4. ZaneMucenieceIzturībaIkšķile60:52:01
5. IneseCelmaTavs Pirmais TriatlonsRīga60:52:37
6. ZaneIvanāneTavs Pirmais TriatlonsJaunmārupe60:58:19
7. IevaNagliņaRīga60:59:00
8. GunaBalakleiteRiga60:59:07
9. GitaFreibergaAquaticsDobele60:59:26
10. KarinaAkopjanaTemptraining.ruRīga61:01:30
11. LienaSkadiņaMāsiņas KrāsiņasRiga61:05:43
12. KristinaViršilaitėTK PajūrisKlaipėda10:54:33
13. AnnaŠafirovaRīga11:00:05
14. InnaSapoOlaine11:02:45

MO (tautas klase)

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsNikelsVirsotne/MARMOTRīga60:40:24
2. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmiera60:42:40
3. AndrisLimanānsAquaticsDobele60:43:45
4. JurģisKarulisGrobiņas pedālisGrobiņa60:44:41
5. EdgarsLujānsTavs Pirmais Triatlons / Labi būs!Bauska60:45:00
6. EduardsLipskisRīga60:45:04
7. ImantsZvirgzdinsRiga60:45:46
8. AinārsVeģerisSiguldaSigulda60:45:51
9. OliverReinmagiTartu60:46:01
10. RomualdsZelčsCarnikava60:48:28
11. MārtiņšAleksejevsTavs Pirmais TriatlonsRīga60:48:39
12. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga60:49:01
13. MārisOzolsNacionālā Aizsardzības akadēmijaRīga60:49:30
14. AleksandrsRukosujevsDTCDaugavpils60:49:51
15. JānisPlakanisDaugmale60:50:45
16. GuntisFortiņšRiga60:51:57
17. MaksimsKivlānsRīga60:52:06
18. KonstantīnsKrjačkoTavs Pirmais TriatlonsRīga60:52:30
19. MareksGailītisIkšķile60:52:58
20. AndriusZalimasTK PajurisKlaipeda60:53:59
21. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīga60:55:02
22. KalvisUrmansRīga60:56:03
23. AleksejsČiževskisSPARTA LATVIJARĪGA60:56:05
24. AnnoVeiderTartu60:58:03
25. AleksisJarockisRīga60:58:05
26. RaimondsZelčsCarnikava61:00:43
27. OlevReinmagiTUKTartu61:02:32
28. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīga61:05:43
29. AleksejsBakanovsZoorbaganRīga61:23:19
30. JurijsReisnersZoorbaganJūrmala61:23:21
31. DenissPriščepovsZoorbaganRiga61:23:22
32. PāvelsĻehkoduhsZoorbaganRiga61:23:25
33. OlegsŽivsZoorbaganJūrmala61:23:27
34. SergejsMinajevsZOORBAGANRiga61:23:29
35. EvgeniyBirinZoorbaganRīga61:23:29
36. EduardsGintersZoorbaganRiga61:23:29
37. OlegsUmanskisZoorbaganRiga61:23:30
38. AlexanderPrudnikovZoorbaganRiga61:23:31
39. AleksandrsČužmarjovsZoorbaganJurmala41:23:26
40. VoldemārsLejnieksRīga10:50:53