Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka maratons / 16.06.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs1. laiksTīrais rez.
1. RomanHvalonskiSK Tērauds/NIKETallinaVN30200:34:07.960:34:090:34:0900:34:07.96
2. AnatolijsMacuksLīvānu VK/ Baltais/CompressportJēkabpilsVN40200:34:14.170:34:150:34:1500:34:14.17
3. JevgeņijsBogdanovsSK Metroons/ NikeTukumsVN20200:35:01.700:35:040:35:0400:35:01.70
4. JackBosleyHuntersvilleVNJ200:35:15.800:35:180:35:1800:35:15.80
5. KristsSiņicinsSK Tērauds/NIKELiepājaVN20200:35:44.500:35:450:35:4500:35:44.50
6. JānisMūrnieksSK Tērauds-1LielvārdeVN20200:36:30.740:36:310:36:3100:36:30.74
7. AndisDēzeMARATONA KLUBS/Kurzemes radioRīgaVN30200:37:33.240:37:340:37:3400:37:33.24
8. JānisVītiņšRIEKSTIRigaVN40200:37:41.300:37:420:37:4200:37:41.30
9. AigarsMatisonsMatisons Runner’s Club/NikePilteneVN40200:38:16.100:38:170:38:1700:38:16.10
10. ArmandsBušsŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MROgreVN30200:38:26.970:38:290:38:2900:38:26.97
11. VitālijsČibisovsSK Tērauds-2RīgaVN30200:38:36.570:38:370:38:3700:38:36.57
12. ValdisAņikejevsSK Tērauds -1JūrmalaVN30200:38:44.100:38:450:38:4500:38:44.10
13. ArtūrsOzoliņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīgaVN20200:38:46.770:38:510:38:5100:38:46.77
14. RaitisGrablovskisLīvānu VKRigaVN30200:39:15.350:39:190:39:1900:39:15.35
15. IlonaMarheleAdidasAlūksneSN30200:39:24.510:39:280:39:2800:39:24.51
16. LaurisRepšaIndividuāliRīgaVN30200:39:23.890:39:300:39:3000:39:23.89
17. ArmandsĀriņšAA SPORTRīgaVN20200:39:50.480:39:510:39:5100:39:50.48
18. RičardasKanišauskasSK LukasŠiauliaiVN40200:39:57.740:39:590:39:5900:39:57.74
19. KlintaLauskaPATRIA SPORTLANDSN20200:40:29.430:40:330:40:3300:40:29.43
20. SalvisBrasavsJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaVN40200:40:53.210:40:560:40:5600:40:53.21
21. MairisPētersons-Ilzenes pag.VN30200:40:58.720:41:030:41:0300:40:58.72
22. KasparsTūbelisVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubsLiepājaVN50200:41:11.510:41:130:41:1300:41:11.51
23. UģisLagzdiņšMARATONA KLUBSVentspilsVN40200:41:07.370:41:160:41:1600:41:07.37
24. KasparsKravalisPļaviņasVN30200:41:26.610:41:290:41:2900:41:26.61
25. RūdolfsBrūklisJūrkalneVN20200:41:24.640:41:360:41:3600:41:24.64
26. ĢirtsViļumovsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN20200:41:45.050:41:500:41:5000:41:45.05
27. EvitaGrencbergaSK Tērauds/NIKEĀdažiSN20200:41:51.650:41:540:41:5400:41:51.65
28. ArtisSmerliņšLiepaVN50200:42:03.590:42:050:42:0500:42:03.59
29. MārisMeļķisSK TēraudsValmieras pagastsVN30200:42:28.280:42:300:42:3000:42:28.28
30. AndrisKozačkovsLudzaLudzaVN40200:42:49.340:42:530:42:5300:42:49.34
31. AinoGošsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsVentspilsVN40200:42:56.140:42:580:42:5800:42:56.14
32. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgavaSN20200:43:01.590:43:050:43:0500:43:01.59
33. AinisKanaviņšAIZKRAUKLERīgaVN50200:44:04.170:44:070:44:0700:44:04.17
34. MārisĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbažiVN30200:44:04.400:44:100:44:1000:44:04.40
35. AntonijsSivkoVentspilsVN40200:44:03.610:44:130:44:1300:44:03.61
36. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30200:44:09.240:44:150:44:1500:44:09.24
37. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN50200:44:09.960:44:150:44:1500:44:09.96
38. NikolajsPetrovsLudzaLudzaVN50200:44:17.820:44:250:44:2500:44:17.82
39. ValerijsBairaševskisSK Tērauds-2RīgaVN30200:44:25.660:44:270:44:2700:44:25.66
40. IlvarsBergmanisTukumsVN30200:44:34.680:44:430:44:4300:44:34.68
41. GitaKarlsoneMatisons Runner’s ClubSaldusSN30200:44:40.470:44:450:44:4500:44:40.47
42. IvarsOrasevskisZas pàrgaujaCesisVN50200:44:47.930:44:500:44:5000:44:47.93
43. KārlisLiepkaulsSK Tērauds-2RīgaVN40200:44:44.920:44:510:44:5100:44:44.92
44. SanitaLaicāneSK Tērauds-1ĀdažiSN30200:44:56.960:44:590:44:5900:44:56.96
45. DēvidsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeriVNJ200:45:08.020:45:130:45:1300:45:08.02
46. JānisKapustānsSK TĒRAUDSRīgaVN40200:45:21.160:45:230:45:2300:45:21.16
47. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVN30200:45:37.160:45:430:45:4300:45:37.16
48. LauraDapkuvienemaratonasJonavaSN30200:46:16.850:46:210:46:2100:46:16.85
49. EmīlijaUpmaleFolkmaņiJelgavaSNJ200:46:20.670:46:230:46:2300:46:20.67
50. InetaJerofejevaRīgaSN30200:46:24.040:46:270:46:2700:46:24.04
51. Toms-MartinsŠaķisMatisons Runner’s ClubVNJ200:46:27.270:46:320:46:3200:46:27.27
52. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSN40200:46:33.730:46:370:46:3700:46:33.73
53. RūdolfsKukainisVentspilsVNJ200:46:38.140:46:510:46:5100:46:38.14
54. AinārsStraubergsLimbaži SKRIENLimbažiVN30200:46:43.960:46:540:46:5400:46:43.96
55. EmīlsBroksSK Tērauds-2ĀdažiVN30200:46:50.380:46:540:46:5400:46:50.38
56. AnastasijaDomņinaPiranhaRunningRīgaSN30200:46:47.360:47:020:47:0200:46:47.36
57. DairisKandelisRīgaVN40200:46:42.650:47:080:47:0800:46:42.65
58. BeāteVecvagareSPORTLANDLiepājaSN30200:47:08.550:47:130:47:1300:47:08.55
59. SandijaSorokinaASK PatriaSNJ200:47:07.800:47:180:47:1800:47:07.80
60. DailisGrinbergsMatisons Runner’s ClubVN20200:47:15.260:47:190:47:1900:47:15.26
61. IvarsŠternsLiepājaVN30200:47:16.500:47:330:47:3300:47:16.50
62. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVN40200:47:32.570:47:360:47:3600:47:32.57
63. IngaKronbergaMatisons Runner’s ClubJaunmārupeSN40200:47:40.180:47:430:47:4300:47:40.18
64. UģisKronbergsMatisons Runner’s ClubJaunmārupeVN40200:47:41.160:47:430:47:4300:47:41.16
65. JurijsGammeršmidtsZAS PārgaujaCēsisVN30200:47:47.090:47:500:47:5000:47:47.09
66. SandisSaukaMatisons Runner’s ClubRīgaVN30200:47:58.970:48:000:48:0000:47:58.97
67. ValtersFreidenfeldsGRASBERGS.LVRīgaVN50200:47:55.980:48:000:48:0000:47:55.98
68. SandisSproģisTetRīgaVN40200:47:55.320:48:020:48:0200:47:55.32
69. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgavaVN50200:48:00.600:48:040:48:0400:48:00.60
70. AsnateElseMazsalacaSN20200:47:58.390:48:070:48:0700:47:58.39
71. UvisBraunfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN40200:48:05.050:48:070:48:0700:48:05.05
72. AndrisVārpiņšMRCVentspilsVN30200:48:02.880:48:070:48:0700:48:02.88
73. EdgarsFreilibsSK Metroons/ NikeRīgaVN40200:48:03.260:48:080:48:0800:48:03.26
74. IvetaSuvorovaMARATONA KLUBSRīgaSN40200:48:07.270:48:130:48:1300:48:07.27
75. ElvisRībensMARATONA KLUBSVentspilsVN20200:48:05.920:48:220:48:2200:48:05.92
76. AndrisJonelisMatisons Runner’s ClubVentspilsVN40200:48:08.590:48:270:48:2700:48:08.59
77. ArvilsŠaķisMatisons Runner’s ClubVN50200:48:25.740:48:320:48:3200:48:25.74
78. RenārsVasiļjevsDaugavpils RunnersJēkabpilsVNJ200:48:26.740:48:340:48:3400:48:26.74
79. JurisBrēdiķisMARATONA KLUBSRīgaVN40200:48:26.100:48:370:48:3700:48:26.10
80. IgorsGibašovsMARATONA KLUBSVentspilsVN30200:48:24.650:48:390:48:3900:48:24.65
81. PaulaVīganteRopažu novadsSNJ200:48:36.160:48:490:48:4900:48:36.16
82. JānisKuršinskisKuldīgaVN30200:48:32.940:48:500:48:5000:48:32.94
83. MārtiņšPuķeValmieraVN30200:48:37.370:48:540:48:5400:48:37.37
84. Oskars-MartinsEglitisSkrienam LiepājaLiepājaVNJ200:48:58.970:49:030:49:0300:48:58.97
85. AgnijaĀdamsoneLimbaži SKRIENLimbažiSN30200:48:56.950:49:030:49:0300:48:56.95
86. TatjanaKuzņecovaLUDZALudzaSN20200:49:01.840:49:110:49:1100:49:01.84
87. BaibaStepeValmiera, RīgaSN30200:49:04.850:49:130:49:1300:49:04.85
88. PēterisPitānsVentspilsVN20200:48:51.650:49:170:49:1700:48:51.65
89. PavelsRibakovsMARATONA KLUBSVentspilsVN30200:49:02.310:49:170:49:1700:49:02.31
90. RitvarsDaukstsventspilsVN20200:49:08.020:49:190:49:1900:49:08.02
91. AinārsMatisonsVK TranzītsPilteneVN40200:49:22.680:49:270:49:2700:49:22.68
92. IgorsKozlovsOlaines nov.VN50200:49:28.160:49:410:49:4100:49:28.16
93. HaraldsJansonsCarnikavaVN50200:49:42.080:49:440:49:4400:49:42.08
94. KasparsKalniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVN40200:49:41.230:49:460:49:4600:49:41.23
95. MegijaVinbergaTukumsSNJ200:49:36.240:49:480:49:4800:49:36.24
96. OskarsTerliņšventspilsVN40200:49:52.160:50:020:50:0200:49:52.16
97. IndulisĶerusRīgaVN30200:49:35.100:50:020:50:0200:49:35.10
98. Beāte-AnnaKepereTakšiRigaSNJ200:49:48.200:50:100:50:1000:49:48.20
99. DāvisZelmenisMARATONA KLUBSVentspilsVN20200:49:59.920:50:150:50:1500:49:59.92
100. RolandsKursišsJelgavaVN30200:50:12.140:50:180:50:1800:50:12.14
101. GatisLozbergsLimbaži SkrienLimbažiVN40200:50:14.680:50:250:50:2500:50:14.68
102. LīnaGaileSiguldas Maratona klubsSiguldaSNJ200:50:16.000:50:250:50:2500:50:16.00
103. CanteAlexandreruntrottersparisVN30200:50:06.050:50:280:50:2800:50:06.05
104. JānisCaics---RīgaVN60200:50:28.000:50:310:50:3100:50:28.00
105. AneteAstaševskaSK KatrīnaKuldīgaSN30200:50:24.950:50:350:50:3500:50:24.95
106. IvitaŠaleAIZKRAUKLESkrīveriSN30200:50:26.100:50:380:50:3800:50:26.10
107. JānisNetembergsSPORTLANDJelgavaVN20200:50:22.340:50:500:50:5000:50:22.34
108. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīgaVN50200:50:41.190:50:520:50:5200:50:41.19
109. KārlisŠenbergsPilteneVN20200:51:02.580:51:170:51:1700:51:02.58
110. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/SkrīveriSN20200:51:06.550:51:190:51:1900:51:06.55
111. AleksandrsDupatsMatisons Runner’s ClubPilteneVN40200:51:07.170:51:190:51:1900:51:07.17
112. AnsisAnsbergsSaldus OKSaldusVN20200:50:53.670:51:230:51:2300:50:53.67
113. JānisVeipsSauriešiVN30200:51:09.880:51:280:51:2800:51:09.88
114. EdgarsSkoreMatisons Runner’s Club/Accenture LatviaVentspilsVN20200:51:04.130:51:290:51:2900:51:04.13
115. MareksPuzānspuzanjataDaugavpilsVNJ200:51:28.540:51:330:51:3300:51:28.54
116. JurģisMeženieksKrauzersTalsiVN20200:51:00.220:51:340:51:3400:51:00.22
117. SandrisKrūmiņšMARATONA KLUBS / MRCVentspilsVN40200:51:21.800:51:400:51:4000:51:21.80
118. AinarsRencisPaBaso.lvValmieraVN60200:51:31.760:51:410:51:4100:51:31.76
119. RobertsRukmanisVentspilsVN40200:51:19.840:51:450:51:4500:51:19.84
120. NormundsAllensLabs startsRīgaVN40200:51:29.850:51:490:51:4900:51:29.85
121. PjotrsHomjaksMARATONA KLUBSVentspilsVN30200:51:42.320:51:540:51:5400:51:42.32
122. ArvīdsŠenbergsPilteneVN20200:51:46.290:52:010:52:0100:51:46.29
123. SandrisIvanovsBTARīgaVN30200:51:49.730:52:040:52:0400:51:49.73
124. ArmandsKalniņšAPEVN30200:51:45.020:52:060:52:0600:51:45.02
125. IevaStallīteJelgavaSNJ200:51:54.380:52:120:52:1200:51:54.38
126. GatisKuršinskisVilgāleVN30200:52:00.660:52:180:52:1800:52:00.66
127. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspilsVN50200:51:47.880:52:220:52:2200:51:47.88
128. AntonsMaksimenkovsVK TranzītsVN20200:52:18.910:52:310:52:3100:52:18.91
129. AgateKrūziņaMARATONA KLUBSVentspilsSN20200:52:38.190:52:500:52:5000:52:38.19
130. OļegsIvanovsCeram OptecLīvāniVN40200:52:42.080:52:530:52:5300:52:42.08
131. VladimirsLarionovsMARATONA KLUBSVentspilsVN40200:52:25.780:52:560:52:5600:52:25.78
132. AnatolijsVarlamovsMalta Rezeknes novadsVN40200:52:51.480:52:580:52:5800:52:51.48
133. MihailsBasmanovsRīgaVN40200:52:38.860:52:590:52:5900:52:38.86
134. ArvisBirkmanisRīgaVN40200:52:52.520:53:000:53:0000:52:52.52
135. DmitrijsBasmanovsPleskavaVN40200:52:42.640:53:030:53:0300:52:42.64
136. KimsSifersRīgaVN50200:52:55.080:53:040:53:0400:52:55.08
137. RihardsAllensLabs startsRīgaVNJ200:52:54.680:53:140:53:1400:52:54.68
138. KasparsIrbeTalsu pauguraines ZaķiTalsiVNJ200:53:27.240:53:340:53:3400:53:27.24
139. IlgvarsBebrišsSK KatrīnaKuldīgaVN50200:53:08.060:53:360:53:3600:53:08.06
140. KarolīnaŠantiraLEPSKY TRI COACHINGRīgaSN30200:53:19.040:53:390:53:3900:53:19.04
141. AndrisMačevskisJelgavaVN40200:53:32.780:53:410:53:4100:53:32.78
142. Agija-DaceBidiņaMārupeSNJ200:53:37.860:53:440:53:4400:53:37.86
143. JānisFreimanisibimJelgavaVN30200:53:14.840:53:470:53:4700:53:14.84
144. KasparsKrauzeJelgavaVN20200:53:20.460:53:530:53:5300:53:20.46
145. AnitaFišereMaratona klubs/FOLKMAŅIDobeleSN40200:53:51.080:53:590:53:5900:53:51.08
146. RenāteKalniņaMARATONA KLUBSVentspilsSN40200:53:45.460:54:060:54:0600:53:45.46
147. SimonaSunepaSaldusSN20200:53:51.580:54:090:54:0900:53:51.58
148. JevgenijsIsakovsBardahlDaugavpilsDaugavpilsVN20200:53:49.500:54:110:54:1100:53:49.50
149. DmitrijsSaharovsCeram OptecLīvāniVN40200:54:00.540:54:110:54:1100:54:00.54
150. DaceKovaļevskaLSC-SK Ozolnieki AOzolniekiSN30200:53:58.310:54:130:54:1300:53:58.31
151. DāvisBalodisJelgavaVN20200:53:57.570:54:170:54:1700:53:57.57
152. MilanaŠaplavskaPiranha runningRīgaSNJ200:54:01.890:54:170:54:1700:54:01.89
153. GuntisPucensSK KatrīnaKuldīgaVN50200:54:08.650:54:190:54:1900:54:08.65
154. ElenaSuveizdaRopažu novadsSN40200:54:08.220:54:210:54:2100:54:08.22
155. RihardsZiemelisHansaMatrix VentspilsVentspilsVN20200:54:03.180:54:310:54:3100:54:03.18
156. GunitaDaldereVENTSPILS PILSĒTAS DOMEVentspilsSN30200:54:24.920:54:380:54:3800:54:24.92
157. EldarsŠihalijevsMARATONA KLUBSVentspilsVN30200:54:18.380:54:410:54:4100:54:18.38
158. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīgaVN30200:54:35.110:54:470:54:4700:54:35.11
159. EllaŠihaļejevaMARATONA KLUBSVentspilsSN20200:54:26.250:54:480:54:4800:54:26.25
160. MārisParfjonovsRIETUMKRASTSLiepājaVN30200:54:33.360:54:520:54:5200:54:33.36
161. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVN50200:54:51.070:54:580:54:5800:54:51.07
162. LilijaGrundmaneMARATONA KLUBSKuldīgaSN50200:54:52.130:54:590:54:5900:54:52.13
163. EvelīnaVasiļjevaDaugavpils RunnersJēkabpilsSN20200:54:47.390:55:000:55:0000:54:47.39
164. GundarsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeriVN40200:54:59.700:55:080:55:0800:54:59.70
165. AgneseSirmāRīgaSN30200:55:06.260:55:120:55:1200:55:06.26
166. MihailsPaladijsDAUGAVPILSVN40200:54:52.840:55:140:55:1400:54:52.84
167. LindaBergaSaldusSN30200:55:01.760:55:150:55:1500:55:01.76
168. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsisSN20200:55:14.580:55:180:55:1800:55:14.58
169. SvetlanaŠancevaMusliksJelgavaSN30200:55:10.840:55:200:55:2000:55:10.84
170. RomansLebedevsRezekneVN40200:54:54.990:55:220:55:2200:54:54.99
171. IvarsRancānsBigbankVN20200:55:08.160:55:230:55:2300:55:08.16
172. RūdolfsAndersonsVentspils nafta terminālsVentspilsVN20200:55:11.550:55:280:55:2800:55:11.55
173. JevgeņijsGončaruksGONCHARUK FAMILYJūrmalaVN30200:55:03.300:55:300:55:3000:55:03.30
174. EgīlsLivdānsDaugavpilsVN20200:54:59.230:55:350:55:3500:54:59.23
175. IevaJokubauskeBegimo klubasSiauliaiSN30200:55:33.170:55:390:55:3900:55:33.17
176. ModrisLaicānsCapoInčukalnsVN40200:55:10.760:55:450:55:4500:55:10.76
177. AnnaMaulaMARATONA KLUBSVentspilsSN40200:55:42.680:55:580:55:5800:55:42.68
178. ElizaLiepinaRELKLiepājaSN20200:55:33.940:55:590:55:5900:55:33.94
179. RutaPoikāneAuseklis IKRīgaSN40200:55:42.810:56:000:56:0000:55:42.81
180. JānisHeniņšVentspilsVN20200:55:48.360:56:110:56:1100:55:48.36
181. DainisBerzinsRigaVN30200:55:38.430:56:170:56:1700:55:38.43
182. JuliePouajderuntrottersparisSN30200:55:54.800:56:170:56:1700:55:54.80
183. UldisGailītisSPORTLANDLiepājaVN20200:55:55.820:56:190:56:1900:55:55.82
184. JurisMortulevsRigaVN40200:55:58.110:56:240:56:2400:55:58.11
185. IngaHeidemaneSK KatrīnaKuldīgaSN40200:56:08.930:56:300:56:3000:56:08.93
186. MārisKrūmiņšJelgavaVN30200:56:24.540:56:320:56:3200:56:24.54
187. RūtaKalniņaSkrienošais 4nieksAizputes pagastsSN30200:56:25.660:56:360:56:3600:56:25.66
188. JānisKauškalsAdaptiveRīgaVN20200:56:20.660:56:420:56:4200:56:20.66
189. MaijaPūpolaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsAizputeSN40200:56:40.340:56:450:56:4500:56:40.34
190. AlfrēdsRadvilsRīgaVN30200:56:46.160:56:480:56:4800:56:46.16
191. NaurisKrūziņšMARATONA KLUBSVentspilsVN30200:56:42.230:56:530:56:5300:56:42.23
192. AndrisBērziņšPļaviņasVN60200:56:30.740:56:550:56:5500:56:30.74
193. IevaŠteinbergaMARATONA KLUBSKuldīgaSN50200:56:34.800:56:560:56:5600:56:34.80
194. Kristīne-KristaLejnieceZemgales ZiņasVentspilsSN20200:56:41.410:56:570:56:5700:56:41.41
195. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaSN50200:56:50.420:56:580:56:5800:56:50.42
196. OliversVasiļevskisSPORTLANDRīgaVNJ200:56:45.880:57:120:57:1200:56:45.88
197. VinetaGoršanovaVentspilsSN30200:56:43.220:57:140:57:1400:56:43.22
198. JānisOzersJelgavaVN50200:56:45.830:57:160:57:1600:56:45.83
199. ZitaZariņaRigaSN30200:57:12.030:57:190:57:1900:57:12.03
200. AnatolijsLipinskisRīgaVN30200:57:22.360:57:390:57:3900:57:22.36
201. PēterisZorģisZorģiStendeVN40200:57:03.650:57:390:57:3900:57:03.65
202. AndrejsLeškevičsRīgaVN30200:57:16.980:57:530:57:5300:57:16.98
203. SandisSokolovsRīgas satiksmeRĪGAVN40200:57:43.890:57:580:57:5800:57:43.89
204. MārtiņšBankovskisUpeslejasVN30200:57:33.030:58:000:58:0000:57:33.03
205. KasparsJaunzemsJelgavaVN30200:57:57.370:58:040:58:0400:57:57.37
206. MalvīneMennikaMatisons Runner’s ClubValmieraSN30200:57:44.120:58:050:58:0500:57:44.12
207. IevaLivčāneStopiņu novadsSN40200:57:53.480:58:050:58:0500:57:53.48
208. NikitaDavidenkoLiepajaVNJ200:57:41.790:58:100:58:1000:57:41.79
209. AgrisVinakmensTukumsVN20200:57:50.470:58:100:58:1000:57:50.47
210. AldisPutniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVN30200:57:46.280:58:160:58:1600:57:46.28
211. GitaMārtiņsoneBaltic Council for International EducationVentspilsSN30200:57:48.630:58:170:58:1700:57:48.63
212. ElīnaFrīzendorfaVentspilsSN30200:58:01.400:58:210:58:2100:58:01.40
213. IevaIvaškoMARATONA KLUBSVentspilsSN30200:57:59.890:58:380:58:3800:57:59.89
214. AndrisRozentālsRīgaVN40200:58:09.560:58:390:58:3900:58:09.56
215. MārtiņšLiekniņšSK Metroons/ NISSANRīgaVN40200:58:12.760:58:450:58:4500:58:12.76
216. MārisDoniņšVK TranzītsVentspilsVN30200:58:35.140:58:470:58:4700:58:35.14
217. EvitaSpodarikaJUDO SAMBO VentspilsVentspilsSN30200:58:33.990:58:490:58:4900:58:33.99
218. ValdisĶerubiņšSK Metroons/ NikeJelgavaVN40200:58:47.060:58:510:58:5100:58:47.06
219. BaibaPudule-IndāneVentspilsSN30200:58:33.250:58:590:58:5900:58:33.25
220. IlzeSniegaJelgavaSN30200:58:43.100:59:050:59:0500:58:43.10
221. IgorsSpodariksJUDO SAMBO VentspilsVentspilsVN30200:58:52.740:59:080:59:0800:58:52.74
222. LaumaRudzīteMARATONA KLUBSVentspilsSN20200:58:54.060:59:100:59:1000:58:54.06
223. SolvitaŠtekerhofaMARATONA KLUBSVentspilsSN30200:58:48.220:59:110:59:1100:58:48.22
224. JūlijaKaibeļevaMARATONA KLUBSVentspilsSN40200:59:03.270:59:130:59:1300:59:03.27
225. EvaGorbenkoMARATONA KLUBSVentspilsSN50200:59:03.920:59:250:59:2500:59:03.92
226. SintijaOzoliņaMARATONA KLUBSVentspilsSN20200:59:07.170:59:310:59:3100:59:07.17
227. SergejsBardukovsVK TranzītsVN40200:59:00.770:59:320:59:3200:59:00.77
228. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaložiVN40200:58:59.000:59:330:59:3300:58:59.00
229. MarijaSeļezņovaJUDO SAMBO VentspilsVentspilsSNJ200:59:19.400:59:370:59:3700:59:19.40
230. ĒrikaBužinskaSPORTLANDDaugavpilsSN20200:59:18.890:59:390:59:3900:59:18.89
231. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīgaVN20200:59:36.810:59:390:59:3900:59:36.81
232. EduardsMahtsStende, Talsu nov.VNJ200:59:42.110:59:510:59:5100:59:42.11
233. SvetlanaKozlovaDaugavpilsSN40200:59:28.390:59:580:59:5800:59:28.39
234. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukumsSN30200:59:44.251:00:071:00:0700:59:44.25
235. IneseAstaševskaSK KatrīnaKuldīgaSN30201:00:19.021:00:311:00:3101:00:19.02
236. LailaKarnupeMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30201:00:17.701:00:341:00:3401:00:17.70
237. DaceMačevskaTērveteSN30201:00:28.781:00:371:00:3701:00:28.78
238. AlīnaMihailovaVentspilsSNJ201:00:31.951:00:561:00:5601:00:31.95
239. SamuelsMisaVentspilsVN20201:00:25.831:01:051:01:0501:00:25.83
240. Dāvis-JurģisDundursVentspilsVNJ201:01:00.571:01:081:01:0801:01:00.57
241. IlzeZaščerinskaRīgaSN30201:00:40.931:01:151:01:1501:00:40.93
242. DidzisOtomersVENTSPILS PILSĒTAS DOMEVentspilsVN30201:01:01.801:01:151:01:1501:01:01.80
243. EricOlanderGlendaleVN50201:01:01.421:01:281:01:2801:01:01.42
244. JurisGaidelisMaratona klubsCēsisVN60201:01:35.511:01:531:01:5301:01:35.51
245. EgīlsKreislersVentspilsVN30201:01:22.641:01:591:01:5901:01:22.64
246. GeorgijsBulgakovsRigaVN50201:01:46.571:02:001:02:0001:01:46.57
247. AnnaDanceRIGAS SATIKSMERigaSN40201:01:36.521:02:031:02:0301:01:36.52
248. SandrisSondorsRīgaVN60201:01:54.901:02:061:02:0601:01:54.90
249. TatjanaĀboliņaMARATONA KLUBSTALSISN40201:01:49.981:02:161:02:1601:01:49.98
250. IvetaBogdanovaCeram OptecDaugavpilsSN30201:02:16.381:02:291:02:2901:02:16.38
251. AgitaPoleRīgaSN20201:02:13.161:02:361:02:3601:02:13.16
252. OlgaVasiļjevaJūrmalaSN30201:02:37.761:02:381:02:3801:02:37.76
253. VilnisLībeksTalsiVNJ201:01:02.321:02:411:02:4101:01:02.32
254. MārtiņšLībeksTalsiVN20201:01:03.001:02:411:02:4101:01:03.00
255. LieneKrūzeMaratona klubsĀdažu novadsSN30201:02:33.811:02:421:02:4201:02:33.81
256. TatjanaPotrubeikoRigaSN20201:02:37.811:02:461:02:4601:02:37.81
257. DidzisCeriņšMARATONA KLUBSValmieraVN50201:02:31.301:02:481:02:4801:02:31.30
258. RihardsPfeifleRīgaVN30201:02:32.621:02:541:02:5401:02:32.62
259. MontaPriedēna-SergijevskaMārupeSN20201:02:22.461:02:561:02:5601:02:22.46
260. AntonsPoļskihsRīgaVN30201:02:23.681:02:591:02:5901:02:23.68
261. MontaKrilovaRigaSN20201:02:41.191:03:001:03:0001:02:41.19
262. AnnaTemerova-AllenaLabs startsRīgaSN40201:02:55.081:03:141:03:1401:02:55.08
263. JānisĶempelisVentspilsVN30201:02:53.171:03:201:03:2001:02:53.17
264. MegijaFreimaneVentspilsSN20201:02:57.631:03:311:03:3101:02:57.63
265. SanitaMorjakovaTukumsSN20201:03:13.461:03:331:03:3301:03:13.46
266. SilvijaErvikaMaratona klubsAizputeSN50201:03:25.481:03:481:03:4801:03:25.48
267. IngaKrastiņaBabīteSN30201:03:44.221:03:541:03:5401:03:44.22
268. JānisKrutovsValmieraVN20201:03:50.361:04:061:04:0601:03:50.36
269. AnastasijaLapekinaDaugavpilsSNJ201:04:03.101:04:111:04:1101:04:03.10
270. VitaFjodorovaJurmalaSN30201:03:49.101:04:181:04:1801:03:49.10
271. JuliannaLipinskaDaugavpilsSN20201:04:20.001:04:361:04:3601:04:20.00
272. IngrīdaJēkaVentspilsSN30201:04:13.511:04:401:04:4001:04:13.51
273. JolantaDoniņaMARATONA KLUBSRojaSN40201:04:24.731:04:431:04:4301:04:24.73
274. Anna-ElīzaDoniņaMARATONA KLUBSRojaSNJ201:04:24.881:04:431:04:4301:04:24.88
275. ValērijsIvanovsVentspilsVN60201:04:48.451:05:161:05:1601:04:48.45
276. DenissBartaševičsAna6sTblRigaVN30201:04:53.491:05:171:05:1701:04:53.49
277. ĒriksBērziņšRīgaVN30201:04:58.821:05:231:05:2301:04:58.82
278. AleksandraBērziņaRīgaSN30201:04:58.821:05:231:05:2301:04:58.82
279. AneteBruževicaRīgaSN40201:05:34.731:05:451:05:4501:05:34.73
280. LailaSpaliņaRīgaSN40201:05:21.851:05:471:05:4701:05:21.85
281. RinoldsRozentālsLiepājaVN40201:05:34.011:05:541:05:5401:05:34.01
282. IneseJevsejčikaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30201:05:26.891:05:571:05:5701:05:26.89
283. IlgaAsmaneSPORTLANDJelgavaSN20201:05:46.311:06:141:06:1401:05:46.31
284. GintaGusareRīgaSN50201:05:53.351:06:191:06:1901:05:53.35
285. IneseKazarevskaSPORTLANDLiepājaSN40201:05:59.401:06:241:06:2401:05:59.40
286. InaLībekaTalsiSN40201:05:49.821:06:251:06:2501:05:49.82
287. JānisBormanisnordic by natureVidzemeVN40201:05:57.101:06:261:06:2601:05:57.10
288. JānisZariņšValmieraVN30201:05:57.291:06:321:06:3201:05:57.29
289. AnnijaBūmaneLiepājaSN30201:06:12.061:06:371:06:3701:06:12.06
290. SergejsOmeļčenkoRīgaVN60201:06:33.281:06:391:06:3901:06:33.28
291. InāraSaulevičaCeram OptecDaugavpilsSN30201:06:28.661:06:421:06:4201:06:28.66
292. IngaMežavilkaSPORTLANDSiguldaSN40201:06:19.421:06:441:06:4401:06:19.42
293. MarkussGaļinovskisVNJ201:06:19.761:06:451:06:4501:06:19.76
294. IlzeĶīkuleMARATONA KLUBSVentspilsSN40201:06:21.801:06:461:06:4601:06:21.80
295. ZitaKreinerteLiepājaSN20201:06:37.451:06:561:06:5601:06:37.45
296. Maikls-NiksAnanicsAnaniciTukumsVNJ201:06:31.691:06:581:06:5801:06:31.69
297. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBSVentspilsSN50201:06:33.901:07:051:07:0501:06:33.90
298. JānisVilinskisMARATONA KLUBSVentspilsVN60201:06:34.501:07:061:07:0601:06:34.50
299. TetianaNovoselskaHarkovsSN40201:06:40.431:07:081:07:0801:06:40.43
300. VilnisPriedītisLyconetRīgaVN50201:07:01.161:07:321:07:3201:07:01.16
301. LeldeVēbere-LandmaneVentspilsSN30201:07:06.611:07:381:07:3801:07:06.61
302. ValdisGrozaLubānaVN50201:07:19.211:07:441:07:4401:07:19.21
303. IntaHansoneDobeleSN40201:07:21.251:07:511:07:5101:07:21.25
304. DiānaUlaseJelgavaSN40201:07:55.081:08:111:08:1101:07:55.08
305. ArtaPurvīteRīgaSN30201:07:55.321:08:111:08:1101:07:55.32
306. SandraLindenbergaMatisons Runner’s ClubTārgaleSN30201:07:44.981:08:161:08:1601:07:44.98
307. TīnaSiliņaVentspilsSN20201:08:04.071:08:181:08:1801:08:04.07
308. LindaKreicbergaHansaMatrix VentspilsVentspilsSN20201:07:53.311:08:191:08:1901:07:53.31
309. IlvaLiekniņaSK Metroons/ NISSANRīgaSN40201:07:58.591:08:311:08:3101:07:58.59
310. KarīnaŠkubureLiepājaSNJ201:08:03.461:08:341:08:3401:08:03.46
311. SanaJonkusVentspilsSN20201:08:24.451:08:391:08:3901:08:24.45
312. IndulisJansonsJūrmalaVN60201:08:24.691:08:451:08:4501:08:24.69
313. DaceSpaliņaRīgaSN30201:08:22.101:08:471:08:4701:08:22.10
314. LauraĶempeleHansaMatrix VentspilsVentspilsSN30201:08:24.751:08:521:08:5201:08:24.75
315. ValdisVanagsEngureVN30201:08:46.001:08:531:08:5301:08:46.00
316. AndrejsTokarevičsRīgaVN30201:08:26.131:08:551:08:5501:08:26.13
317. AliseGromuleRīgaSN20201:08:25.751:08:571:08:5701:08:25.75
318. SofijaVahramejevaVentspilsSN20201:09:06.671:09:251:09:2501:09:06.67
319. RudītePutniņaSkrienošais četrinieksBuciņi/ PelčiSN30201:09:53.991:10:041:10:0401:09:53.99
320. Katrīna-AnnaAllenaLabs startsRīgaSNJ201:09:46.251:10:061:10:0601:09:46.25
321. GitaBiezumaRīgaSN40201:09:44.091:10:151:10:1501:09:44.09
322. IlzeTālmaneMaratona klubsRīgaSN40201:10:17.081:10:391:10:3901:10:17.08
323. LiānaČernecovaRēzekneSN40201:10:28.841:10:411:10:4101:10:28.84
324. DaigaZvejnieceindividuāliOzolnieku novadsSN50201:10:23.261:10:521:10:5201:10:23.26
325. JānisLisovskisIndividuāliJelgavaVN50201:10:24.011:10:521:10:5201:10:24.01
326. AntraApsīteRīgaSN30201:10:44.371:11:171:11:1701:10:44.37
327. EdgarsKorčaginsDarba rūķi un draugiRīgaVN40201:10:44.271:11:171:11:1701:10:44.27
328. GintaKondratjevaHansaMatrix VentspilsVentspilsSN30201:11:14.461:11:411:11:4101:11:14.46
329. IneseBrēdiķeMARATONA KLUBSRīgaSN40201:11:29.151:11:581:11:5801:11:29.15
330. AigaŠternaSPORTLANDRīgaSN20201:11:45.251:11:591:11:5901:11:45.25
331. EdgarsLilejevsVentspils nafta terminālsVentspilsVN20201:11:46.721:12:041:12:0401:11:46.72
332. GatisGaņģītiseBIOpowerSnēpeleVN30201:12:07.821:12:311:12:3101:12:07.82
333. LīgaGaņģīteeBIOpowerStūnīšiSN30201:12:08.151:12:321:12:3201:12:08.15
334. AnastasijaOsmolovskaRīgaSN20201:11:55.501:12:321:12:3201:11:55.50
335. ŅinaFlaksmaneБегуныRigaSN30201:11:58.041:12:321:12:3201:11:58.04
336. VitalijsAleksejevsInternational Maritime Sport Community - IMSCRigaVN30201:12:34.901:12:531:12:5301:12:34.90
337. JolantaDicmaneBauskaSN40201:13:13.891:13:331:13:3301:13:13.89
338. JekaterinaSerajaRīgaSN20201:13:14.281:13:411:13:4101:13:14.28
339. IlonaStrodeMARATONA KLUBSRīgaSN30201:13:25.231:13:531:13:5301:13:25.23
340. AgneseŠtekerhofaVentspilsSN30201:13:24.661:13:561:13:5601:13:24.66
341. AgneseErnstsoneVentspilsSN20201:13:24.451:13:561:13:5601:13:24.45
342. ElīnaBudavaSwedbankVentspilsSN30201:14:02.291:14:321:14:3201:14:02.29
343. LauraBalandiņa-EkloneVENTSPILS PILSĒTAS DOMEVentspilsSN30201:14:12.441:14:351:14:3501:14:12.44
344. AgrisMeinardsVentspilsVN50201:14:24.691:14:581:14:5801:14:24.69
345. DāvisFreimanisHansaMatrix VentspilsVentspilsVN20201:15:04.911:15:321:15:3201:15:04.91
346. AndželikaKāleGrobiņaSN50201:16:01.111:16:261:16:2601:16:01.11
347. VolhaBialiayewaSmolevichiSN30201:15:58.611:16:291:16:2901:15:58.61
348. IgorsParfjonovsRIETUMKRASTSLiepājaVN50201:16:22.571:16:411:16:4101:16:22.57
349. AnastasijaProviliwaRīgaSN30201:16:34.721:16:541:16:5401:16:34.72
350. EritaKalniņaSK Ozolnieki BJelgavaSN40201:16:20.331:16:561:16:5601:16:20.33
351. LauraOzoliņaVentspilsSN30201:16:42.861:17:151:17:1501:16:42.86
352. RenārsLagzdiņšOzolniekiVNJ201:16:50.421:17:161:17:1601:16:50.42
353. AleksandrsVoinoRīgaVN40201:17:13.081:17:451:17:4501:17:13.08
354. LīgaRakšteRīgaSN20201:17:57.491:17:581:17:5801:17:57.49
355. OskarsFreimanisSK OzolniekiJelgavas novadsVN60201:20:03.881:20:231:20:2301:20:03.88
356. RutaDīceGausā jūdzeKlapkalnciemsSN50201:27:03.821:27:401:27:4001:27:03.82
357. UldisDīcisGausā jūdzeKlapkalnciemsVN50201:27:04.781:27:421:27:4201:27:04.78
- BaibaSalnaMārupeSN400DNF