Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSiguldas pusmaratons / 13.10.2012

S1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SabīneValtasaSK METROONS/ Nike Riga RunMārupe20:22:00
2. MartaBādereSC LejaskurzemeAizpute20:24:23
3. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāni20:24:27
4. KristaIgenbergaIkšķile20:24:29
5. SigitaLapiņaSK PanteraSigulda20:24:44
6. LuīzeOpolāizturība.lv20:24:46
7. AnnaPencePenčiRīga20:25:06
8. OlīvijaLiepaBORENIUS20:26:11
9. MagdaCiguleA2Sigulda20:27:19
10. RutaSamsonovaSporta klubs AšaisDrabeši20:27:39
11. KristīneBrunereSiguldas Sporta skolaSigulda20:27:39
12. Keita-ElizabeteStalidzaneSIGULDA20:27:46
13. KateŠķipareSalas vsk.Sala20:28:14
14. ElizabeteĀbolaSiguldas Sporta skolaSigulda20:28:20
15. ElizabeteReinholdeSigulda20:28:25
16. EvelīnaTimermaneELVILoja20:28:33
17. ElīnaZvaigzneVSK NoskrienRīga20:28:49
18. EvaDreimaneLejaskurzemes sportsAizpute20:29:16
19. GintaKrūzēnaSC LejaskurzemeAizpute20:29:18
20. AmandaBizauskaKMDobeles novads20:29:56
21. AdriānaZembaha-ROJA20:31:01
22. Kitija-KristiānaBergaValmieras sākumskolaValmiera20:31:59
23. MarteGronvoldGronvoldRīga20:32:49
24. LoretaĀboliņaSigulda20:32:52
25. MaijaVišķereSigulda20:33:14
26. MaijaTrelanovaSigulda20:35:50
27. ElzaTimuleSigulda20:37:57
28. Evelīna-DoraZlaugotneForsaza.lv20:37:57
29. JasmīneStrodeSigulda20:38:54
30. EmilieGronvoldGronvoldRīga20:39:09
31. LīvaOliņaPantera / SSSSigulda20:41:10
32. MargaritaĀbeleELVIInčukalns20:48:25
33. VanesaVidiņaSigulda20:48:27
34. AliseVidiņaSigulda20:49:04

S2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JekaterinaKulagoZZKAdazi20:22:53
2. IlzeVītolaSPORTLATRiga20:23:25
3. MaijaJansoneLejaskurzemes sportsAizpute20:25:11
4. NikolaSerģeSporta klubs AšaisDrabeši20:25:20
5. ElizabeteŠternaMERKURSSigulda20:28:07
6. LauraPuķīteKāpa OK20:28:24
7. KarīnaTastanovskaKMDobeles novads20:28:24
8. AmandaStrazdiņaValmiera20:30:14
9. BethanBurnside20:30:19
10. RūtaJurgevicaVSK noskrienRīga20:32:02
11. Madara-SniedzeMeļņikaRīga20:33:25
12. LīvaBērziņaCēsis20:33:33
13. KetlīnaStrazdiņaSigulda20:37:34

S3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaJansoneSK METROONS/ Nike Riga RunKuldīga20:20:21
2. AnnaTitovaJūrmala-LSCJūrmala20:20:25
3. LīgaGirgensoneSK METROONS/ Nike Riga RunDobele20:20:38
4. DaceČerņavskaMARATONA KLUBSVentspils20:21:59
5. SantaMillereMARATONA KLUBS20:23:35
6. KristīneKaroleValkaValka20:23:46
7. GintaValtereLīvāni20:24:57
8. KristīneVilkasteLSPARīga20:25:18
9. IngaDzeneNordeaLimbaži20:25:46
10. RenāteKalniņaVentspils20:26:12
11. AgneseMatisoneMARATONA KLUBS20:26:19
12. KarīnaAnsoneVSK NoskrienBlāzma20:26:30
13. ZandaGulbeMARATONA KLUBS20:26:41
14. LauraLiepaLAIKS CELT20:26:50
15. LienaOzoliņaELVILoja20:26:54
16. SolvitaAndžāneSigulda20:26:54
17. AndraMuižnieceELVIKuldīga20:26:59
18. GintaRassaVentspils20:27:02
19. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaRīga20:27:16
20. IndraGailāneLabai veselibaiRīga20:27:56
21. IneseŠuļžanokaRīga20:28:45
22. IngaCirseMārupe20:28:50
23. DaceStrazdiņaMARATONA KLUBS20:29:09
24. ElīnaBrice-MatisoneRīga20:29:27
25. AgritaTimermaneELVILoja20:29:31
26. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmala20:29:33
27. IevaPreisaMāsas PreisasRīga20:29:38
28. AivaJakubovskaJēkabpils Sporta centrsJēkabpils20:29:48
29. LīvaUmbraškoDobele20:29:49
30. LauraJanševskaKMDobeles novads20:29:54
31. GundegaBitenieceIF APDROŠINĀŠANALiepāja20:30:15
32. BaibaĻubkinaRīga20:30:26
33. AgitaDanenbergaVSK NoskrienRīga20:30:45
34. ElīnaKrūkleSportlatValmiera20:30:59
35. LieneKrauzeSPORTLATRīga20:31:00
36. AritaKrēsliņaOgre20:31:32
37. AneteJaunzemeLiepāja20:31:50
38. LīgaIrbeAlžāni20:31:53
39. IvetaGudkovaBabiteBabites novads20:31:53
40. JutaPreisaMasas Preisas20:31:58
41. AgneseBetakaSigulda20:32:02
42. EvijaCollenkopfaRīga20:32:03
43. IvetaPrisjaginaSigulda20:32:16
44. BaibaJekševicaBanķieriRīga20:32:24
45. InāraSkaržinskaELVIKuldīga20:32:27
46. DagnijaPriedeJelgava20:32:52
47. AnnaSobolevskayaRiga20:32:59
48. DagnijaMeiereRagi dūņāsRīga20:33:14
49. JūlijaMiezīteNike Riga RunĀdaži20:33:17
50. LīgaRebaineELVIKuldīga20:33:35
51. IrēnaRunceValmiera20:33:40
52. DaigaGreiškāneJelgava20:33:49
53. LīgaKulešaRīga20:33:59
54. ElenaKubrenkovaMARATONA KLUBS20:34:04
55. IlzeUrtāneSigulda20:34:04
56. OlīvijaSpēlmaneRīga20:34:12
57. KristaHrečaņikaRīga20:34:14
58. EvijaŠtamguteELVIKuldīga20:34:23
59. KristīneVeitaOK Purva BridējsSigulda20:34:23
60. ĒrikaSiļčenokaRīga20:34:51
61. MontaLiepiņaRīga20:34:54
62. AneteErbaKuldīga20:35:21
63. IevaKalniņaČība un KauliņšRīga20:35:54
64. KintijaKalniņaELVIInčukalns20:36:28
65. IngaKupceRīga20:36:47
66. MairitaGeršmaneELVIKuldīga20:36:51
67. LīgaKalniņaNBSigulda20:37:20
68. IevaMatjolaRīga20:37:30
69. LindaZvejnieceStrenči20:37:53
70. MārīteZiemeleNekāda naidaSigulda20:38:28
71. DaceMatisoneELVIRīga20:38:53
72. InesePlūmees esmu IZZIRīga20:38:57
73. LāsmaPūreELVIKuldīga20:40:23
74. NadeždaBorisovskaRīga20:40:46
75. InetaJurgevicaVSK noskrienRīga20:43:51
76. MarinaĀbeleELVIInčukalns20:48:25
77. EnijaVidinaSigulda20:49:04
78. KristīneRūjaSigulda20:59:26

S4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZitaSproģeValkaValka20:22:12
2. LitaDzelmeRīga20:22:54
3. IneseSirmāTirza20:24:00
4. DžanitaFreijaMARATONA KLUBS20:24:23
5. IlzeZariņaKuldīga20:24:30
6. NadeždaBlagovaBabitesBabites novads20:25:09
7. IvetaKaroleValkaValka20:25:58
8. ZaneOlinaSK PanteraSigulda20:26:48
9. InitaBistrovaogre LSCOgre20:28:16
10. RitaSkrastiņaSmiltene20:28:22
11. InnaGorbačovaRīga20:28:41
12. AijaStengrevicaDROGAS20:29:54
13. LolitaZaķeValmieras mūzikas skolaValmiera20:30:07
14. IngaMežavilkaNike Riga RunSigulda20:30:48
15. JolantaBautrejurmalasture.lv20:34:34
16. CeinwenBurnside20:34:36
17. JolantaUmbraškoDobele20:35:09

S5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SantaLorenceOzolniekiJelgava20:25:29
2. AnitaZālīteind.Sigulda20:25:48
3. AijaLāceValka20:26:05
4. MarinaKazarceva-VilinskaVentspils20:27:42
5. SailaJansoneKuldīga20:27:57
6. RutaKozlovskaMadona20:28:29
7. VizbulīteRukkalneRagana20:29:08
8. SandraPreisaMasas PreisasRīga20:31:30
9. ZinaidaGrīnbergaVSK NoskrienRīga20:32:31
10. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala20:34:14
11. BaibaMeļķeCēsis20:34:54
12. JeļenaSemjonovaVentspils20:35:00
13. JeļenaGorbaSwiss ironman clubRīga20:35:13

V1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsSC LejaskurzemeAizputes novads20:19:45
2. KristiānsPotašovsSporta klubs AšaisDrabeši20:20:16
3. ArtūrsJarullinsSporta klubs AšaisDrabeši20:21:15
4. IlgvarsCauneAzimuts20:21:49
5. PaulsRubenisRīga20:21:50
6. KristersNolleKuldīga20:22:11
7. Linards-NikolassŅikiforovsAizputes novads, Kazdangas pagasts20:22:28
8. KristapsKurpnieksSporta klubs AšaisDrabeši20:22:38
9. MareksŅikiforovsAizputes novads, Kazdangas pagasts20:22:43
10. RihardsSerģisSporta klubs AšaisCēsis20:23:41
11. MārtiņšAuziņšTuraidaTuraida20:24:19
12. ElvisJanelsītisSigulda20:24:32
13. DanielsStrodsSigulda20:24:56
14. ArtursMihejevsRīgas raj. Mārupe20:25:12
15. KristapsCirsisJelgava20:25:12
16. MadarsPūpolsMARATONA KLUBS20:25:27
17. EdijsDreimanisAizputes vidusskolaAizpute20:25:32
18. ViestursVeitsSigulda20:25:48
19. SandisDzenītisSalaspils20:26:27
20. PaulsSkujiņš20:26:41
21. LinardsKrastiņšKaķīškalnsSigulda20:26:59
22. ArvisKaltnieksELVIKuldīga20:27:01
23. JēkabsRudzītisSiguldietisRopaži20:27:41
24. ArmandsTiltiņšJēkabpils sporta centrsJēkabpils20:28:10
25. DāvidsRadžabovsAizpute20:28:39
26. KristapsAksenoksCSDDRiga20:29:12
27. RobertsRutkovskisELVI20:29:32
28. JānisUrtānsSiguldas Sporta skolaSigulda20:29:32
29. Helvijs-JānisKārkliņšA2Sigulda20:29:35
30. TomassKrūzēnsSC LejaskurzemeAizpute20:29:56
31. ZenonsBeļskisBaloži20:30:11
32. Ralfs-RaitisTiltiņšRīga20:31:09
33. RonaldsLūkinsSigulda20:31:33
34. JēkabsStaris   1.vsk.Rēzekne20:32:46
35. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīga20:32:55
36. MārtiņšMatisonsELVIRīga20:33:17
37. HelmutsSiliņšJelgava20:33:24
38. OskarsVeitsSigulda20:34:23
39. VilisŠvābeRīga20:34:58
40. ArtemijsTerlanovsSK ZiemeļpolsSigulda20:36:48
41. RūdolfsBeķerisSK ZiemeļpolsSigulda20:37:06
42. AgnisKrasovskisSPORTLAT20:41:59
43. MarkusĀbeleELVIInčukalns20:48:25
44. RaiensRūjaSigulda20:59:25

V2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KārlisZutersSidgunda20:18:04
2. TomassKalniņšSK METROONS/ Nike Riga RunValmiera20:18:07
3. ViestursIvbulisJēkabpils SCJēkabpils20:18:15
4. ErnestsSamsonovsSporta klubs AšaisDrabeši20:20:05
5. Zigmārs-JāzepsKļaviņšSK MAGNENRēzekne20:20:28
6. KristapsStefansPanteraSigulda20:20:44
7. ArmandsArbuzovsRūjiena20:20:45
8. KasparsMadžulsSK MAGNENRēzekne20:20:50
9. MatīssSlikšjānisOK Azimuts20:21:03
10. HarijsRudzītisKMDobeles novads20:22:35
11. OjārsLejaZiemeļkurzeme OKTalsi20:23:15
12. LaurisBajārunsCēsis20:23:32
13. ArtisSkujiņšPārgauja, Stalbe20:24:20
14. KristersTiltiņšKMDobeles novads20:24:25
15. KrišsMihejevsRīgas raj. Mārupe20:25:05
16. JānisKurcišsRīga20:26:29
17. ValdisBogdanovsSC LejaskurzemeAizputes novads20:26:51
18. KārlisStaris   1.vsk.Rēzekne20:28:54

V3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisGirgensonsSK METROONS/ Nike Riga RunDobele20:16:00
2. UģisJocisKuldīgas novada Sporta skolaKuldīga20:16:52
3. ArtūrsPauliņšISOSTAR TEAM20:17:04
4. PaulsĀrentsSPORTLAT20:17:29
5. MārtiņšKarlsonsSPORTLAT20:17:38
6. JurisZilversSPORTLATRīga20:17:58
7. AinārsAnsonsMARATONA KLUBS20:18:32
8. JānisĶemersSK METROONS/ Nike Riga RunRīga20:18:53
9. MaigursOzoliņšSPORTLAT20:19:00
10. AnatolijsGorbunovsExigen, ArkādijaRīga20:19:15
11. RihardsLindeValmieraValmiera20:19:15
12. DmitrijsSalatkovsLSCRīga20:19:25
13. UldisBriedisSK METROONS/ Nike Riga RunRīga20:19:29
14. MārtiņšAntonsBaldoneBaldone20:19:41
15. MārtiņšZariņšSPORTLAT20:19:50
16. ArtursOnzulsTeam Ķīpsala RīgaĶīpsala20:21:36
17. ViktorsSaveļjevsGCAlūksne20:22:47
18. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBS20:23:15
19. AgrisJansonsTukums20:23:56
20. ArtursGrintalsRiga20:24:07
21. KlāvsKāpiņšStende20:24:18
22. JānisKoklačsLattelecom20:24:29
23. JānisMaileMūrmuiža20:24:45
24. LinardsLiģerisSigulda20:25:12
25. JurisKārkliņš20:25:25
26. OskarsVēmanisRīga20:25:30
27. KristapsPilskalnsGCAlūksne20:25:55
28. JevgenijsPrudinsRiga20:25:59
29. AleksandrsJudkinsRiga20:26:03
30. TomsLūsisSigulda20:26:35
31. DzintarsRassaVENTSPILS20:26:37
32. JānisGulbisMARATONA KLUBS20:26:41
33. AndisKovaļevskisRīga20:26:50
34. MadisCigulisA2Sigulda20:26:54
35. ĢirtsCelmsELVIKuldīga20:26:58
36. LinardsŅikiforovsKazdanga20:26:58
37. JurisMaileMūrmuiža20:27:04
38. MareksRačkoBerģi20:27:08
39. SandisSproģisLattelecomJauncekule20:27:42
40. MareksSedliņšELVIKuldīga20:27:45
41. GatisPuikāns20:27:48
42. DāvisOzoliņšSEB20:27:50
43. GatisStarcevsLAIKS CELT20:28:06
44. JānisSpirģisTukums20:28:10
45. EdgarsStarsininsRiga20:28:35
46. JurisGrīnvaldsKuldīga20:28:36
47. KristersĢērmanisSavējaisSigulda20:28:44
48. RenārsLapsiņšELVIRīga20:28:47
49. JānisNovikovsNekāda naidaLīvani20:28:50
50. GuntisJaneksRīga20:29:00
51. JānisLovnieks20:29:09
52. KristsBojaELVIKuldīga20:30:05
53. JurisZaķisprivātiValmiera20:30:50
54. KārlisJurģelisOgre20:31:32
55. EdijsLapsiņšELVILoja20:31:49
56. RomansRudenkoRiga20:33:25
57. VladimirsTiscenkoRīga20:33:46
58. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava20:34:13
59. TomsRusmanisStrenči20:37:53
60. AndisZiemelisNekāda naidaSigulda20:38:28

V4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigarsMatisonsMARATONA KLUBS20:17:48
2. DenissGorbaLSC/tripower.lvRiga20:19:10
3. EdijsKizenbahsSK METROONS/ Nike Riga RunRīga20:19:16
4. AndrisKojalovičsBabītes sp.k.20:19:58
5. ArtisSmerliņšLiepa20:20:05
6. ArnisŠūlmeistersCēsis20:20:59
7. AndrisDudelsValsts policijadaugavpils20:21:10
8. GintsKudiņšvsk noskrienJurmala20:22:16
9. LaurisStrengaSēnīte20:23:44
10. AndisPāžeSK Ozolnieki-LSCJelgava20:24:09
11. MārisVīlipsSalaspils20:24:54
12. VisvaldisGercānsJāņa sētaSigulda20:25:21
13. OskarsFreidenfeldsĀrstu biedrībaJelgava20:25:45
14. DzintarsKnēžaNike Riga RunSigulda20:25:48
15. DagnisKaņepeSaulrīti SKCēsis20:26:01
16. GatisBalodisCarnikavaCarnikava20:26:25
17. GundarsUpenieksSPORTLATRīga20:26:30
18. SergejsGorbačovsV45Rīga20:26:33
19. GunārsGžibovskisRēzekne20:26:41
20. GuntarsAvdejevszaķi 2Ogre20:27:11
21. DainisKrivišsELVILoja20:28:19
22. RaimondsLočmelisRīga20:28:25
23. RaivoMiljonsMiljardisēja20:28:29
24. ĢirtsFogelsSPORTLAT.Saldus20:28:30
25. KasparsRutkovskisELVICēsis20:29:42
26. RaivoTirzbanurtsELVILoja20:30:39
27. ArtisLūsisSigulda20:31:09
28. JānisRomānsGarkalnes nov.20:31:15
29. ArmandsBergsValmiera20:31:59
30. VilnisPriedītisSPORTLAT20:32:55
31. FrodeGronvoldGronvoldRīga20:39:09

V5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValerijsJegorovsLSCRIGA20:19:33
2. JānisLagzdkalnsMārupeMārupe20:21:14
3. EdgarsOzoliņšPiramida/triathlon clubRīga20:23:08
4. AleksandrsJakovļevsLSCRīga20:24:19
5. DzintarsAnsons20:26:26
6. JānisLočmelisSmiltene20:26:52
7. GeorgijsSemjonovsVentspils20:28:56
8. ValdisSlavaOgre20:29:55
9. JurisGaidelisCēsis20:30:19
10. JurisBērziņšSkr./kl. Ozolnieki20:31:42
11. GundarsBergsAkronaRūjiena20:34:19
12. VidisUpenieksind.Ventspils20:39:18