Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons (LČ 1/2 maratonā) / 10.08.2013

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišsStarta kontroleKontrole1Kontrole2Čipa laiks
1. DmitrijsGalašinsNIKE RIGA RUNVT50:16:220:00:020:10:110:03:580:16:21
2. KonstantīnsSaučuksVentspils novada BJSSVentspils novadsVT50:16:460:00:020:10:180:04:050:16:45
3. AlbertsBlajsNIKE RIGA RUNVT50:17:030:00:010:10:230:04:150:17:03
4. AinārsAnsonsVT50:17:450:00:040:10:580:04:200:17:42
5. ValdisBogdanovsMARATONA KLUBSAizputeVTA50:17:470:00:030:10:580:04:210:17:44
6. UldisBriedisMARATONA KLUBSRīgaVT50:17:480:00:030:10:580:04:260:17:46
7. ArnisOzoliņšNIKE RIGA RUNVT50:17:570:00:020:11:020:04:280:17:56
8. MārisOstelisVSK NoskrienJelgavaVT50:17:570:00:030:10:580:04:250:17:55
9. GundarsOšmucnieksSK Metroons/ Nike Riga RunBabīteVT50:18:350:00:020:11:270:04:340:18:33
10. Artūrs-NiklāvsMedvedsLejaskurzemeAizputes novadsVTB50:18:480:00:030:11:270:04:420:18:46
11. ValērijsGubins???OlaineVT50:18:530:00:020:11:320:04:430:18:51
12. IngmārsBriedisVT50:19:060:00:050:11:290:04:560:19:02
13. EdijsKizenbahsSK Metroons/ Nike Riga RunKandavaVT50:19:060:00:020:11:430:04:430:19:05
14. TomsRaikstiņšS/K "Katrīna"KuldīgaVTA50:19:080:00:020:11:550:04:490:19:06
15. TomsOzoliņšVentspilsVTA50:19:190:00:060:11:520:04:480:19:14
16. LīgaJansoneSK Metroons/ Nike Riga RunVentspilsST50:19:220:00:020:11:510:04:500:19:21
17. DāvisRustantsVentspils novada BJSSVentspils novadsVT50:19:550:00:140:12:010:04:540:19:42
18. ViestursVišņevskisMMA GenerationKuldīgaVT50:20:010:00:310:12:160:04:400:19:30
19. ValērijsGasperovičsLīvāniVT50:20:120:00:030:12:300:05:000:20:09
20. RaivoVeļiksSK OzolniekiVTB50:20:260:00:090:12:300:04:590:20:18
21. RenātsRudzītisLīvānu BJSSLīvāniVTB50:20:390:00:030:12:300:05:110:20:36
22. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdangaVTB50:20:400:00:040:12:410:05:070:20:37
23. IngusBogdanovsLEJASKURZEMES SPORTSAIZPUTEVTC50:20:410:00:030:12:420:05:070:20:38
24. ZigmārsKašsNIKE RIGA RUNVT50:20:460:00:070:12:400:05:090:20:39
25. NiklāvsDvaronsRietumu naftaKuldīgaVTB50:20:580:00:140:12:340:05:260:20:44
26. DzintarsĶesterisŠosejas VilkiSaldusVT50:21:230:00:210:12:590:05:160:21:03
27. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdangaVTC50:21:250:00:050:13:080:05:220:21:20
28. JānisZaicevsMARATONA KLUBSAizputeVTB50:21:250:00:200:13:010:05:060:21:06
29. ErnestsVīlipsSalaspilsVTC50:21:260:00:060:13:130:05:160:21:20
30. EdvardsRubezisRTV. JUgla vnk noskrien ....RigaVT50:22:000:00:070:13:260:05:310:21:54
31. ReinisFrāmsS/K KatrīnaKukdīgaVT50:22:010:00:050:13:040:05:420:21:56
32. RudīteEverteSK Metroons/ Nike Riga RunSiguldaST50:22:010:00:050:13:350:05:260:21:57
33. UldisKuplaisVSK NoskrienLiepājaVT50:22:080:00:210:13:270:05:240:21:47
34. RaimondsLevickisDobeles sporta skolaVTC50:22:230:00:050:13:350:05:350:22:19
35. MārisVīlipsSalaspilsVT50:22:280:00:160:13:360:05:300:22:12
36. MadarsPūpols-Aizputes novadsVTB50:22:400:00:040:13:280:06:050:22:37
37. MareksKojalovičsSK BabīteBabīteVTC50:22:490:00:040:13:580:05:370:22:45
38. KristapsRogaBrocēniVT50:22:570:00:250:13:570:05:290:22:32
39. AivisTjagunovičsKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaVT50:22:590:00:150:13:560:05:390:22:45
40. KasparsTreigūtsLejaskurzemes sportsAizputeVTB50:23:050:00:170:13:470:05:550:22:49
41. AndisGrundmanisKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTA50:23:100:00:160:14:440:05:150:22:55
42. TomassPildegovičsLaba daba 2013 nometneVTA50:23:110:00:150:14:100:05:460:22:56
43. KārlisĪvānsKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaVTA50:23:120:00:160:13:380:05:550:22:57
44. KristapsŠēlisS/K "Katrīna"KuldīgaVT50:23:160:00:170:13:480:05:510:22:59
45. AnastasijaGerasevaJelgavaSTB50:23:200:00:040:14:350:05:380:23:17
46. KristapsCirsisJelgavaVTC50:23:310:00:060:14:320:05:470:23:26
47. ElīzaNamnieceRīgaSTC50:23:330:00:060:14:310:05:400:23:27
48. DāvisTolsRīgaVTA50:23:400:00:220:14:210:05:330:23:18
49. AndrisKajaksMPK SUMATAVentspilsVT50:23:410:00:120:14:330:05:460:23:30
50. MintautsKrastiņšVichyRīgaVT50:23:440:00:140:13:460:06:140:23:31
51. GuntaHolštromaLiepājas rajona Sporta skolaAizputeSTA50:23:440:00:050:14:290:05:570:23:40
52. RičardsAtvarsĶekavaVTB50:23:440:00:450:15:020:05:140:23:00
53. OskarsTerliņšVT50:23:450:00:250:14:560:05:420:23:21
54. UģisGaujaKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaVT50:23:510:00:130:14:350:05:520:23:38
55. Nikola-AnneAndersoneLiepājas rajona sporta skolaAizputeSTB50:23:520:00:160:14:170:05:580:23:37
56. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāniSTB50:23:570:00:040:14:110:06:110:23:54
57. RūdolfsPolcsJaunmārupeVTC50:23:590:00:170:14:580:05:370:23:42
58. RaivisFrāmsSK KatrinaKuldīgaVT50:24:060:00:070:14:450:06:080:23:59
59. ArtursMihejevsRīgas raj. MārupeVTC50:24:070:00:050:14:380:06:030:24:02
60. ZaneBrokāneMARATONA KLUBSVentspilsST50:24:100:00:210:14:540:05:530:23:49
61. Deivs-DeividsRolovs-RīgaVTC50:24:150:00:050:14:420:06:050:24:10
62. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubs/ SK KatrīnaKuldīgaST50:24:240:00:050:15:020:05:590:24:19
63. RihardsKudinsVSK NoskrienJurmalaVTA50:24:270:00:580:15:100:05:270:23:30
64. IgorsKaruzinsLiepājaVT50:24:280:00:150:15:120:05:530:24:13
65. DaceStrazdiņaVichyST50:24:300:00:230:15:050:06:000:24:07
66. IngaHeidemaneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīgaST50:24:320:00:240:15:010:05:550:24:08
67. KasparsZemītisLaba daba 2013 nometneVT50:24:320:00:350:14:420:05:520:23:58
68. MārcisDārziņšLiepājaVTC50:24:350:00:180:15:080:06:010:24:17
69. TomsVasinsLaba daba 2013 nometnes komandaVT50:24:440:00:320:15:250:05:450:24:13
70. IndraŠtalteMARATONA KLUBSTalsiST50:24:460:00:050:15:200:06:010:24:41
71. KristsBūmeistersKuldīgaVTB50:24:470:00:150:15:040:06:170:24:33
72. KristaKuzņecovaAizputes vidusskolaAizputeST50:24:480:00:100:14:440:06:250:24:39
73. JānisVēzisKuldīgaVTA50:24:520:00:160:15:030:06:170:24:37
74. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspilsST50:24:540:00:270:14:550:06:070:24:27
75. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPilteneST50:24:550:00:100:15:160:06:080:24:45
76. FricisZaržeckisLaba daba 2013 nometneVT50:24:570:00:380:15:100:06:030:24:19
77. MērijaFunkaJūrmalaST50:24:580:00:130:15:060:06:130:24:46
78. GeorgsKreislersLaba daba 2013 nometneVTB50:24:580:00:360:15:150:05:580:24:23
79. GustavsKirhnersKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:24:580:00:040:15:090:06:180:24:54
80. KristiansMilzarājsKNSSKuldīgaVTB50:24:580:00:050:15:090:06:180:24:54
81. ResimantasŠnipaitisUkmergeVT50:25:040:00:100:15:340:06:000:24:54
82. KārlisVerpakovskisSEBVentspilsVTA50:25:040:01:000:14:550:05:490:24:05
83. JānisCinisSK KatrīnaKuldīgaVT50:25:100:00:180:15:170:06:080:24:52
84. ArnoldsAndersonsLaba daba 2013 nometneVTB50:25:120:00:360:14:390:06:320:24:36
85. Mārtiņš-MatīssZemītisLaba daba 2013 nometneVTB50:25:120:00:370:15:120:06:030:24:36
86. KārlisEniņšVentspils novada BJSSVentspils novadsVTA50:25:140:00:110:13:210:05:490:25:04
87. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpilsVTC50:25:150:00:320:15:400:05:530:24:44
88. MartaBādereAizputeSTC50:25:220:00:060:15:460:06:100:25:16
89. EgijaVilkaLaba daba 2013 nometneST50:25:260:00:150:15:350:06:180:25:11
90. MadaraAleckaSC LejaskurzemeAizputes novadsSTC50:25:270:00:060:15:460:06:100:25:21
91. KristiānsUpenieksLaba daba 2013 nometneVTC50:25:300:00:370:15:210:06:080:24:53
92. SantaMūrnieceKuldīgaSTB50:25:300:00:090:15:320:06:320:25:22
93. EmīlsBērziņšTalsiVTC50:25:320:00:260:15:210:06:180:25:06
94. UndīneUngereSC LejaskurzemeAizputes novadsSTC50:25:330:00:050:15:470:06:110:25:29
95. KrišjānisNeijsJūrmalaVT50:25:370:00:340:15:110:06:220:25:03
96. AivarsAnsonsSK KatrīnaVT50:25:390:00:070:15:150:06:430:25:33
97. DzintraPenceTalsiST50:25:410:00:250:15:430:06:140:25:16
98. BaibaPaulsoneST50:25:480:00:200:15:500:06:110:25:29
99. RenāteKalniņaVentspilsST50:25:560:00:110:15:510:06:220:25:46
100. ViacheslavAlenichevMoscowVTB50:26:000:00:050:15:430:06:430:25:56
101. AnnaKonovalovaIndividualiVangaziSTA50:26:010:00:030:15:510:06:280:25:58
102. EmīlsZērnisSaldus OKSaldusVTC50:26:080:00:120:15:420:06:370:25:57
103. KārlisDidrihsonsLaba daba 2013 nometneVTA50:26:090:00:300:15:010:06:490:25:40
104. OlafsSaukānsLaba daba 2013 nometneVTB50:26:090:00:300:14:580:05:440:25:40
105. MārīteTurkaTaka TOKKuldīgaST50:26:140:00:210:15:440:06:330:25:53
106. RūdolfsĶīvītisKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:26:150:00:130:15:560:06:440:26:03
107. ViestursVīksnaKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:26:160:00:130:15:560:06:430:26:03
108. InetaSenkāneSwedbankRēzekneST50:26:180:00:250:16:040:06:210:25:54
109. ElvisLībietisKuldīgaVTA50:26:230:00:320:16:160:06:150:25:51
110. AneteBaltiņaSaldusSTA50:26:230:00:320:16:130:06:140:25:52
111. OskarsBorovskisVT50:26:250:00:560:15:190:06:390:25:30
112. MadaraPirtnieceLiepājaST50:26:280:00:150:15:570:06:370:26:13
113. RitaKļaviņaRēzekneST50:26:310:00:240:16:070:06:250:26:07
114. DinārsPaučsKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTC50:26:330:00:130:16:270:06:200:26:20
115. EdgarsBērziņšindividuāliTalsiVT50:26:410:00:500:16:320:06:030:25:52
116. IgoRadžabovsSkrundaVTC50:26:460:00:550:16:290:06:230:25:51
117. LieneVēvereMARATONA KLUBSPilteneST50:26:480:00:210:16:360:06:240:26:27
118. IngaCirseVSK NoskrienMārupeST50:26:480:00:060:16:320:06:330:26:42
119. KristapsKrastiņšKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVT50:26:520:00:140:16:280:06:330:26:38
120. ArvisFeldmanisKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:26:530:00:140:16:280:06:330:26:39
121. AkselsReimanisKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:26:530:00:140:16:280:06:330:26:39
122. KristapsKrivadsLaba daba 2013 nometneVTB50:26:530:00:300:16:100:06:330:26:24
123. AleksandraŠaučikovaiteŠiauliai StadijaSTB50:26:540:00:070:16:320:06:390:26:47
124. EdgarsRatsLaba daba 2013 nometneVTC50:26:540:00:310:16:280:06:300:26:24
125. KrišjānisDobelisLaba daba 2013 nometneVTC50:26:550:00:360:16:160:06:250:26:20
126. EdvīnsEriksonsVT50:27:000:00:260:15:330:07:020:26:34
127. MārtiņšSvilisLiepājaVTC50:27:030:00:550:16:130:06:160:26:08
128. JānisDreiškinsSPORTLATIkšķileVT50:27:100:01:010:16:150:06:330:26:10
129. ArtūrsPavlovskisKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:27:110:00:300:16:590:06:300:26:42
130. Māris-MatīssBensonsSnēpeleVTC50:27:190:00:090:15:560:07:090:27:11
131. ArtursBalandiņšKuldīgaVT50:27:230:00:250:16:120:07:000:26:58
132. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmieraVTC50:27:250:00:120:17:100:06:340:27:14
133. ZenonsBeļskisRīgaVTC50:27:260:00:240:16:290:06:520:27:03
134. ArnisGailītisKuldīgaVT50:27:280:00:420:17:040:06:230:26:47
135. MadarsKerijsKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:27:290:00:300:16:590:06:300:27:00
136. RobertsBambānsKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:27:290:00:300:16:580:06:300:27:00
137. NormundsPriednieksindividuāliTalsiVT50:27:310:00:390:16:470:06:440:26:53
138. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmieraSTC50:27:340:01:000:16:390:06:180:26:34
139. AgneseSkunstiņaBTG / vsk noskrienRīgaST50:27:360:00:200:16:470:06:480:27:17
140. RinaldsCelmsMārupeVTC50:27:370:00:470:16:480:06:320:26:50
141. GustsZitānsAizputes vidusskolaAizputeVTC50:27:370:00:040:16:140:07:230:27:33
142. IlzeMazureSporta studija ACTIVEOlaineST50:27:380:00:300:17:120:06:310:27:08
143. IrinaGubinaOlaineST50:27:390:00:100:16:460:06:540:27:29
144. LauraBalandiņaKuldīgaSTB50:27:390:00:320:17:070:06:340:27:07
145. AdriansKālisGrobiņaVTC50:27:420:00:480:16:550:06:260:26:54
146. VeraAlenichevaMoscowSTC50:27:420:00:040:17:090:07:020:27:38
147. LāsmaMaltaViļāniViļāniST50:27:470:00:330:17:000:06:310:27:14
148. KlaudijaAišpureindividuāliKuldīgaSTC50:27:490:00:060:17:090:07:010:27:44
149. RobertsKomarovskisLaba daba 2013 nometneVTB50:27:500:00:250:15:550:07:130:27:26
150. ValdisČerpakovskisMārupes novadsVT50:27:540:00:470:16:590:06:350:27:07
151. AleksandrsKālisGrobiņaVTC50:27:560:00:490:17:060:06:270:27:08
152. EdijsDreimanisAizputes vidusskolaAizputeVTB50:27:570:00:200:17:000:06:550:27:37
153. Francis-GustavsLācisLaba daba 2013 nometneVTB50:28:040:00:160:17:440:06:450:27:48
154. BaibaĀbeleSK PiltenePilteneST50:28:070:00:470:17:260:06:330:27:20
155. GuntaOzoliņaOzo-klans/VSK NoskrienJelgavaST50:28:100:01:020:17:050:06:270:27:09
156. IneseMidrijāneTOK TakaKuldīgaST50:28:130:00:440:17:080:06:410:27:30
157. AigarsAtvarsRigaVT50:28:150:00:470:16:360:06:500:27:28
158. LauraMetlaSaldusST50:28:160:00:200:17:180:06:550:27:56
159. AldisPaeglisMazsalacaVT50:28:230:00:590:17:220:06:270:27:25
160. KārlisLodziņšLaba daba 2013 nometneVTA50:28:230:00:380:17:220:06:450:27:46
161. AkselsŠultsLaba daba 2013 nometneVTB50:28:240:00:240:16:130:07:410:28:00
162. Toms-EduardsZālītisLaba daba 2013 nometneVTB50:28:280:00:380:15:560:07:500:27:51
163. KalvisVitmanisS/K "Katrīna"KuldīgaVT50:28:290:00:560:17:340:06:240:27:33
164. IntsMartinsenskuldigaVTC50:28:300:00:030:16:500:07:240:28:27
165. LauraKrūklīteLaba daba 2013 nometnes komandaST50:28:340:00:330:17:050:06:570:28:02
166. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmalaST50:28:360:00:490:16:550:06:580:27:47
167. LigitaKupčusLiepājas Vieglatlētikas klubsST50:28:400:00:380:17:080:06:470:28:02
168. AnnaPencePenčiRīgaSTC50:28:450:00:080:16:460:07:430:28:37
169. GeorgijsSemjonovsVentspilsVT50:28:480:00:450:17:190:06:520:28:03
170. JānisVilinskisMARATONA KLUBSVentspilsVT50:28:560:00:240:17:520:06:510:28:33
171. Elans-AndrejsVēversKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTC50:28:590:00:130:17:230:07:240:28:47
172. ImantsAuziņšVentspilsVT50:29:000:01:020:18:020:06:300:27:59
173. GintaIvanovskaMARATONA KLUBS, S/K "Katrīna"KuldīgaST50:29:050:00:280:18:000:07:040:28:38
174. SandaVitmaneS/K "Katrīna"KuldīgaST50:29:100:00:560:17:340:06:380:28:14
175. IevaBirbeleKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaST50:29:130:00:210:18:140:06:570:28:52
176. GuntaJansoneKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaST50:29:130:00:220:18:130:06:570:28:52
177. GunārsSvilisLiepājaVTA50:29:150:00:450:17:160:07:150:28:30
178. TomsJanušsKuldīgaVTC50:29:150:00:140:17:350:07:170:29:01
179. KasparsZvirgzdsLiepājaVT50:29:160:00:540:18:480:00:000:28:22
180. BeāteFunkaSaldusSTC50:29:160:00:500:17:510:06:570:28:27
181. AlīnaStankuteLiepajaST50:29:160:00:500:17:570:06:510:28:27
182. IlzeVīlipaSalaspilsST50:29:180:00:210:17:440:07:240:28:57
183. KristīneKukaLēdmane Lielvārdes novadsST50:29:180:00:390:18:290:06:450:28:40
184. Mare-ĒrikaBeltaLiepājaSTC50:29:210:00:470:18:200:06:380:28:35
185. GustavsNolleKuldīgaVTC50:29:220:00:440:18:130:06:450:28:38
186. IlzeZariņaKuldīgaST50:29:250:00:440:18:130:06:460:28:42
187. MikusPrenclavsKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:29:250:00:120:17:230:07:480:29:13
188. DāvidsRadžabovsMARATONA KLUBSAizputeVTC50:29:260:00:550:18:030:06:550:28:31
189. ElīzaNeimaneKuldīgaSTB50:29:270:00:400:17:510:07:040:28:47
190. KatrīnaLagzdiņaLaba daba 2013 nometneSTC50:29:270:00:320:17:590:07:200:28:56
191. ReinisTrubinsKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTC50:29:280:00:130:17:240:07:470:29:16
192. NiksGruntiņšKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:29:280:00:560:18:030:06:540:28:33
193. AnnijaEgleTukumsSTC50:29:290:00:390:17:510:07:200:28:50
194. MaijaVišķereRīgas rajonsST50:29:290:00:550:17:230:07:260:28:34
195. LieneAtvareRigaST50:29:290:00:440:17:420:07:030:28:46
196. KateŠķipareSalas vsk.Salas novadsSTC50:29:290:00:520:18:050:06:560:28:37
197. AtisIrbeLaba daba 2013 nometneVTA50:29:310:00:400:16:440:06:030:28:52
198. InesePlūmeZaķu mafijaRīgaST50:29:320:00:260:17:590:07:180:29:06
199. NiklāvsŠenvaldsLaba daba 2013 nometneVTB50:29:330:00:400:16:230:06:220:28:53
200. IneseBarisaLabai veselībaiRīgaST50:29:330:00:260:17:590:07:180:29:08
201. ElīnaIndriksoneST50:29:330:00:540:18:340:06:290:28:40
202. LanaSmiteST50:29:380:00:550:17:580:06:590:28:43
203. DāvisPankoksLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVTC50:29:490:00:040:17:400:07:260:29:46
204. RūtaVīlipaVīleSalaspilsSTC50:29:540:00:200:17:240:07:440:29:34
205. AliseŠternebergseBIOpowerKuldīgaST50:30:010:00:260:18:240:07:230:29:35
206. AigarsMuķielisValmieraVT50:30:010:00:500:18:190:06:560:29:11
207. EduardsSuveizdaLaba daba 2013 nometneVTC50:30:020:00:370:17:180:07:510:29:25
208. InāraPaegleRīgaST50:30:030:00:340:18:060:07:190:29:30
209. DainisBalodisLaba daba 2013 nometneVTC50:30:050:00:350:17:270:07:470:29:31
210. FredriksHelgelandsLaba daba 2013 nometneVTC50:30:070:00:360:17:560:07:280:29:31
211. JānisBruševicsRīgas domeSalaspilsVT50:30:070:00:430:17:400:07:320:29:25
212. LenaLiebichST50:30:080:00:270:18:050:07:310:29:41
213. SilvijaHansoneRīgaST50:30:140:00:430:18:210:07:190:29:32
214. Ansis-KristjāniMeiersVTC50:30:170:00:040:18:440:07:210:30:14
215. PatriksReimanisTalsu biatlona klubsTalsiVTC50:30:180:00:560:17:540:07:160:29:23
216. Adrija-RebekaDeičmaneLaba daba 2013 nometneSTB50:30:190:00:320:18:220:07:290:29:47
217. RalfsŠīmansS/K "Katrīna"KuldīgaVTA50:30:200:00:230:18:270:07:320:29:57
218. Katrīna-MartaRiņķeLaba daba 2013 nometneSTA50:30:210:00:370:18:070:07:400:29:44
219. AnnijaKliemaneLaba daba 2013 nometneSTC50:30:210:00:370:18:080:07:120:29:45
220. AijaStengrevicaMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīgaST50:30:250:00:240:18:270:07:270:30:01
221. BaibaĢelzeST50:30:330:00:080:18:280:07:430:30:25
222. IngaBraunereRīgaST50:30:330:00:170:18:300:07:290:30:16
223. RonaldsGrunckisValmieraVT50:30:380:00:570:19:180:06:390:29:42
224. GitaMūrnieceKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaSTC50:30:390:00:090:17:270:08:140:30:30
225. GustsMatevičsLaba daba 2013 nometneVTA50:30:420:00:250:18:130:07:470:30:17
226. AnceBikseVichyST50:30:460:00:070:18:460:07:530:30:39
227. AndrisZariņšLaba daba 2013 nometneVT50:30:470:00:310:18:140:07:540:30:16
228. EdgarsLiepājnieksK-VolejsKuldīgaVT50:30:480:00:510:19:070:07:190:29:57
229. JānisPaškusRK "Vikingi"LiepājaVT50:30:510:00:540:19:000:06:590:29:57
230. IgorsRadžabovsSkrundaVT50:30:530:00:560:18:460:07:260:29:57
231. VladimirsTiscenkoRīgaVT50:30:550:00:150:18:130:07:520:30:41
232. KristapsHermanisLaba daba 2013 nometneVTB50:30:560:01:030:19:100:06:550:29:54
233. KristapsGebauersKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVTB50:31:000:00:140:18:110:08:080:30:47
234. IndraLindelabai veselībaiRĪGAST50:31:000:00:260:18:140:08:080:30:35
235. DāgsOlšteinsLaba daba 2013 nometneVT50:31:010:01:020:19:110:06:550:29:59
236. GatisAbersonsKuldīgaVT50:31:040:00:220:18:090:08:140:30:43
237. Kristiāna-AndraMagdaļonokaSporta skola ArkādijaSTC50:31:060:00:430:18:200:07:510:30:23
238. LīgaFunkaRīgaST50:31:060:00:490:18:260:07:560:30:18
239. RobertEiheLaba daba 2013 nometneVTC50:31:080:00:370:17:560:07:590:30:31
240. KarīnaTropaLaba daba 2013 nometneST50:31:200:00:360:18:290:07:540:30:44
241. LeldeVilciņavsk noskrienRojaST50:31:240:01:000:18:310:07:360:30:25
242. AuceMūrnieceKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaSTC50:31:250:00:310:18:400:07:540:30:54
243. Estere-LakijaJansoneKuldīgas novada sporta skolaKiuldīgaSTC50:31:250:00:310:18:410:08:000:30:55
244. EdgarsSkujaLaba daba 2013 nometneSTC50:31:270:00:350:17:570:08:170:30:53
245. AneteJaunzemeLiepājaST50:31:290:00:470:19:080:07:280:30:43
246. MartaRupāOzonsRīgaSTB50:31:300:00:470:19:160:07:280:30:43
247. ZaneErtaKuldīgaST50:31:360:00:070:18:480:08:050:31:29
248. ZaneDambīteLiepājaST50:31:380:01:010:18:500:07:540:30:38
249. IlzeKārkliņaST50:31:410:00:090:19:180:07:510:31:32
250. AneteUpenieceĀdažiSTC50:31:520:00:200:19:000:08:000:31:32
251. EvaBeņķeKuldīgaST50:31:590:00:470:19:140:07:410:31:12
252. FilipsZaržeckisLaba daba 2013 nometneVTC50:32:000:00:390:19:370:07:390:31:21
253. DairaZauereST50:32:020:00:220:19:410:07:390:31:41
254. EvaDreimaneLejaskurzemes sportsAizputeSTB50:32:030:00:280:20:010:07:260:31:35
255. AnnijaZeihmaneLaba daba 2013 nometneSTB50:32:050:00:160:19:180:09:070:31:50
256. MārtiņšBricisJelgavaVTC50:32:260:01:030:19:580:07:300:31:23
257. KristineKindaRīgaST50:32:350:01:010:19:250:07:530:31:34
258. NikoVilnisKuldīgaVT50:32:410:00:520:19:110:08:070:31:50
259. IevaPoņimeckaKuldīgaST50:32:490:00:370:20:140:07:500:32:13
260. ArtaGoģe-RūsiņaVairs nav komandasRīgaST50:32:510:00:570:19:500:07:510:31:55
261. KristapsVolksLaba daba 2013 nometneVTB50:33:020:00:290:19:080:08:490:32:33
262. LindaMuhamadijevaLaba daba 2013 nometneST50:33:020:00:260:19:360:08:160:32:36
263. BeāteRēdereLaba daba 2013 nometneSTA50:33:030:00:160:19:180:09:070:32:47
264. KristīneLodziņaLaba daba 2013 nometneSTB50:33:030:00:260:19:350:08:160:32:38
265. BaibaBrokaBroku ģimeneMālpilsST50:33:050:00:530:20:130:07:550:32:12
266. FrancisUpacierisLaba daba 2013 nometnes komandaVT50:33:060:00:320:18:310:09:240:32:35
267. JurijsŠagunovsVichyVT50:33:130:00:070:20:080:08:200:33:06
268. KatrīnaBikseVichySTC50:33:130:00:070:20:080:08:200:33:07
269. GatisBalgalvisVSK NoskrienSaldus novadsVT50:33:250:00:250:20:380:07:560:33:00
270. TomsBalgalvisVSK NoskrienSaldus novadsVTC50:33:250:00:250:20:380:07:560:33:01
271. LīvijaMušaJūrmalaJūrmalaST50:33:250:00:240:20:180:08:080:33:01
272. ItaEglīteRīgaST50:33:260:01:010:19:520:08:060:32:25
273. LeldaZīverteLiepājaST50:33:270:00:030:20:560:07:590:33:24
274. JūlijaMeščerikovaRīgaST50:33:270:00:160:20:310:08:110:33:11
275. ReinisKrūmiņšLaba daba 2013 nometneVTC50:33:270:00:360:18:520:09:290:32:52
276. DaceKārkliņaGrST TeamRīgaST50:33:330:00:390:20:010:08:160:32:54
277. LauraČakleKuldīgaST50:33:350:01:020:19:530:08:140:32:34
278. RūdolfsTurnelisLaba daba 2013 nometneVTC50:33:420:00:360:20:080:08:320:33:07
279. EduardsKreislersLaba daba 2013 nometneVTC50:33:430:00:350:20:100:08:320:33:09
280. MārisUpenieksJelgavaVT50:33:440:00:540:19:430:08:300:32:51
281. RainersZiobrovskisKalveneVTC50:33:500:00:050:21:070:08:090:33:46
282. ArmandsGintersTrīs runčiLiepājaVT50:33:520:00:430:20:110:08:210:33:09
283. ElizabeteMikāleLaba daba 2013 nometneSTC50:33:530:00:310:20:150:08:210:33:23
284. BeatriseŠulteLaba daba 2013 nometneSTB50:33:530:00:310:20:100:08:550:33:22
285. Helēna-PaulaJubalteLaba daba 2013 nometneSTC50:33:540:00:320:20:100:08:550:33:22
286. SintijaRēķe-ŠleivaSwedbankOgreST50:33:590:00:150:21:030:08:060:33:44
287. IgorChaginLaba daba 2013 nometneVTB50:34:070:00:320:19:390:08:540:33:35
288. GuntaKonošonokaKandavaST50:34:070:00:390:20:080:08:330:33:29
289. IlzeRungēvicaKuldīgaST50:34:090:00:470:20:440:08:170:33:23
290. ElvaVaivareRīgaST50:34:100:00:470:20:440:08:170:33:23
291. KirillBogomyagkovLaba daba 2013 nometneVTA50:34:110:00:330:19:380:08:540:33:38
292. AnitaEgleKuldīgaST50:34:120:00:290:20:110:08:550:33:44
293. AivaBangaEzereST50:34:210:00:480:20:450:08:160:33:34
294. IneseOlteLaba daba 2013 nometnes komandaST50:34:260:00:310:21:030:08:360:33:55
295. Līva-AnceActiņaVSK NoskrienRīgaSTC50:34:320:00:030:21:300:08:210:34:29
296. ElīzaActiņaVSK NoskrienRīgaSTB50:34:330:00:410:20:530:08:210:33:52
297. ValtsKālisGrobiņaVTC50:34:390:00:500:20:420:08:380:33:50
298. AneteKāleGrobiņaSTB50:34:400:00:510:20:420:08:370:33:49
299. RomānsKubrenkovsMARATONA KLUBSVentspilsVTA50:35:150:00:100:20:330:09:330:35:05
300. Marta-SofijaTrenceRīgaSTB50:35:150:00:230:20:000:09:380:34:53
301. MairitaLankupaRīgaST50:35:420:00:430:21:110:09:040:34:59
302. DagnijaPriedeJelgavaST50:35:480:00:410:21:210:08:560:35:08
303. EvijaVeipaRīgaST50:36:020:00:570:21:260:08:490:35:06
304. AgneseLagzdiņaLiepājaST50:36:070:00:530:22:030:08:350:35:14
305. Rinalds-JānisŠenvaldsLaba daba 2013 nometneVTC50:36:240:00:400:21:360:09:350:35:44
306. EmīlsAļļensLaba daba 2013 nometneVTA50:36:250:01:020:22:270:08:160:35:24
307. KristersDornisLaba daba 2013 nometneVTB50:36:270:00:350:20:340:09:370:35:53
308. AnnaKnipšeLaba daba 2013 nometneSTC50:36:280:00:320:20:460:09:080:35:57
309. LīgaKalniņaGulbīšiSiguldaST50:36:340:00:310:22:230:08:490:36:03
310. GustsVabalisVTC50:36:400:00:030:00:000:00:000:36:37
311. AleksandraSīleLaba daba 2013 nometneSTC50:36:530:00:320:18:540:11:010:36:21
312. AndisZiemelisAMVLSiguldaVT50:36:530:00:520:22:170:08:540:36:01
313. MārīteZiemeleAMVLSiguldaST50:36:530:00:520:22:170:08:540:36:01
314. AndželikaKāleGrobiņaST50:36:530:00:510:22:200:08:520:36:03
315. ElīzeBremzeIkšķiles novadsSTC50:36:560:00:290:22:170:09:070:36:27
316. IneseBrēdiķeVSK NoskrienRīgaST50:37:170:01:010:22:430:08:490:36:16
317. ArtūrsApsiņšTeika nemirstRīgaVTC50:37:350:00:470:22:110:09:480:36:48
318. MaryMillerST50:37:400:00:560:23:100:08:480:36:44
319. JeļenaSemjonovaVentspilsST50:37:510:00:570:22:350:09:140:36:55
320. IngaBalgalveVSK NoskrienSaldus novadsST50:37:540:00:250:24:430:08:280:37:30
321. EvijaJurbergaliepājaST50:37:560:00:240:23:430:08:580:37:32
322. LīvaPuķīteZvirbuļiRīgaSTC50:38:480:00:310:22:400:10:510:38:18
323. ElzaStrautmaneZvirbuļiRīgaSTB50:38:480:00:310:22:400:10:510:38:18
324. IlzeZandarteVichyST50:38:490:00:520:23:350:09:180:37:57
325. TomassSaulītisLaba daba 2013 nometneVTB50:38:540:01:030:22:310:08:590:37:51
326. LaineLozeLaba daba 2013 nometneSTC50:39:080:00:360:22:090:11:200:38:33
327. Signe-IevaReikmaneLaba daba 2013 nometneSTC50:39:090:00:370:22:070:11:220:38:33
328. AndaZemīteLaba daba 2013 nometneST50:39:170:00:370:23:410:09:470:38:41
329. RihardsVeipsPaviljonsRīgaVTB50:40:580:00:030:24:260:10:540:40:55
330. LeldeKalvāneactivewheels.lvAlsungaST50:42:040:01:060:27:110:08:440:40:59
331. AneteNelsoneactivewheels.lvRīgaST50:43:060:01:060:27:170:09:190:42:00
332. EdgarsDavidonsactivewheels.lvVT50:43:060:01:060:27:170:09:190:42:01
333. Anna-ElmaNiedreLaba daba 2013 nometneSTC50:43:260:00:320:26:480:10:420:42:55
334. NatālijaKnipšeLaba daba 2013 nometneSTB50:43:390:00:250:26:540:10:460:43:14
335. KristaBalgalveVSK NoskrienSaldus novadsSTC50:44:200:00:250:27:030:11:240:43:55
336. MontaKusinicevaST50:45:250:00:590:26:020:12:280:44:27
337. AgritaRubeneactivewheels.lvRīgaST50:46:250:01:070:27:250:10:370:45:18
338. GatisPriedolsactivewheels.lvAizputeVT50:46:250:01:070:27:250:10:370:45:18
339. EdgarsFingersactivewheels.lvDobeleVT50:51:060:01:110:31:410:11:270:49:56
340. MargaritaDmitrijevaactivewheels.lvRīgaST50:51:070:01:110:31:400:11:270:49:56
- IevaLazdāneVichyST4DNF0:00:270:16:070:06:140:00:00
- SigneLonerteVIVA SPORTST4DNF0:00:270:18:260:08:280:00:00
- ElvisŪdrisLaba daba 2013 nometneVTA1DNF0:01:020:00:00
- DanielsSilavsLaba daba 2013 nometneVTB1DNF0:01:030:00:00