Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons (LČ 1/2 maratonā) / 10.08.2013

STC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElīzaNamnieceRīga50:23:33
2. MartaBādereAizpute50:25:22
3. MadaraAleckaSC LejaskurzemeAizputes novads50:25:27
4. UndīneUngereSC LejaskurzemeAizputes novads50:25:33
5. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera50:27:34
6. VeraAlenichevaMoscow50:27:42
7. KlaudijaAišpureindividuāliKuldīga50:27:49
8. AnnaPencePenčiRīga50:28:45
9. BeāteFunkaSaldus50:29:16
10. Mare-ĒrikaBeltaLiepāja50:29:21
11. KatrīnaLagzdiņaLaba daba 2013 nometne50:29:27
12. AnnijaEgleTukums50:29:29
13. KateŠķipareSalas vsk.Salas novads50:29:29
14. RūtaVīlipaVīleSalaspils50:29:54
15. AnnijaKliemaneLaba daba 2013 nometne50:30:21
16. GitaMūrnieceKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:30:39
17. Kristiāna-AndraMagdaļonokaSporta skola Arkādija50:31:06
18. AuceMūrnieceKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:31:25
19. Estere-LakijaJansoneKuldīgas novada sporta skolaKiuldīga50:31:25
20. EdgarsSkujaLaba daba 2013 nometne50:31:27
21. AneteUpenieceĀdaži50:31:52
22. KatrīnaBikseVichy50:33:13
23. ElizabeteMikāleLaba daba 2013 nometne50:33:53
24. Helēna-PaulaJubalteLaba daba 2013 nometne50:33:54
25. Līva-AnceActiņaVSK NoskrienRīga50:34:32
26. AnnaKnipšeLaba daba 2013 nometne50:36:28
27. AleksandraSīleLaba daba 2013 nometne50:36:53
28. ElīzeBremzeIkšķiles novads50:36:56
29. LīvaPuķīteZvirbuļiRīga50:38:48
30. LaineLozeLaba daba 2013 nometne50:39:08
31. Signe-IevaReikmaneLaba daba 2013 nometne50:39:09
32. Anna-ElmaNiedreLaba daba 2013 nometne50:43:26
33. KristaBalgalveVSK NoskrienSaldus novads50:44:20

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGerasevaJelgava50:23:20
2. Nikola-AnneAndersoneLiepājas rajona sporta skolaAizpute50:23:52
3. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāni50:23:57
4. SantaMūrnieceKuldīga50:25:30
5. AleksandraŠaučikovaiteŠiauliai Stadija50:26:54
6. LauraBalandiņaKuldīga50:27:39
7. ElīzaNeimaneKuldīga50:29:27
8. Adrija-RebekaDeičmaneLaba daba 2013 nometne50:30:19
9. MartaRupāOzonsRīga50:31:30
10. EvaDreimaneLejaskurzemes sportsAizpute50:32:03
11. AnnijaZeihmaneLaba daba 2013 nometne50:32:05
12. KristīneLodziņaLaba daba 2013 nometne50:33:03
13. BeatriseŠulteLaba daba 2013 nometne50:33:53
14. ElīzaActiņaVSK NoskrienRīga50:34:33
15. AneteKāleGrobiņa50:34:40
16. Marta-SofijaTrenceRīga50:35:15
17. ElzaStrautmaneZvirbuļiRīga50:38:48
18. NatālijaKnipšeLaba daba 2013 nometne50:43:39

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntaHolštromaLiepājas rajona Sporta skolaAizpute50:23:44
2. AnnaKonovalovaIndividualiVangazi50:26:01
3. AneteBaltiņaSaldus50:26:23
4. Katrīna-MartaRiņķeLaba daba 2013 nometne50:30:21
5. BeāteRēdereLaba daba 2013 nometne50:33:03

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaJansoneSK Metroons/ Nike Riga RunVentspils50:19:22
2. RudīteEverteSK Metroons/ Nike Riga RunSigulda50:22:01
3. ZaneBrokāneMARATONA KLUBSVentspils50:24:10
4. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubs/ SK KatrīnaKuldīga50:24:24
5. DaceStrazdiņaVichy50:24:30
6. IngaHeidemaneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga50:24:32
7. IndraŠtalteMARATONA KLUBSTalsi50:24:46
8. KristaKuzņecovaAizputes vidusskolaAizpute50:24:48
9. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspils50:24:54
10. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPiltene50:24:55
11. MērijaFunkaJūrmala50:24:58
12. EgijaVilkaLaba daba 2013 nometne50:25:26
13. DzintraPenceTalsi50:25:41
14. BaibaPaulsone50:25:48
15. RenāteKalniņaVentspils50:25:56
16. MārīteTurkaTaka TOKKuldīga50:26:14
17. InetaSenkāneSwedbankRēzekne50:26:18
18. MadaraPirtnieceLiepāja50:26:28
19. RitaKļaviņaRēzekne50:26:31
20. LieneVēvereMARATONA KLUBSPiltene50:26:48
21. IngaCirseVSK NoskrienMārupe50:26:48
22. AgneseSkunstiņaBTG / vsk noskrienRīga50:27:36
23. IlzeMazureSporta studija ACTIVEOlaine50:27:38
24. IrinaGubinaOlaine50:27:39
25. LāsmaMaltaViļāniViļāni50:27:47
26. BaibaĀbeleSK PiltenePiltene50:28:07
27. GuntaOzoliņaOzo-klans/VSK NoskrienJelgava50:28:10
28. IneseMidrijāneTOK TakaKuldīga50:28:13
29. LauraMetlaSaldus50:28:16
30. LauraKrūklīteLaba daba 2013 nometnes komanda50:28:34
31. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmala50:28:36
32. LigitaKupčusLiepājas Vieglatlētikas klubs50:28:40
33. GintaIvanovskaMARATONA KLUBS, S/K "Katrīna"Kuldīga50:29:05
34. SandaVitmaneS/K "Katrīna"Kuldīga50:29:10
35. IevaBirbeleKuldīgas novada pašvaldībaKuldīga50:29:13
36. GuntaJansoneKuldīgas novada pašvaldībaKuldīga50:29:13
37. AlīnaStankuteLiepaja50:29:16
38. IlzeVīlipaSalaspils50:29:18
39. KristīneKukaLēdmane Lielvārdes novads50:29:18
40. IlzeZariņaKuldīga50:29:25
41. MaijaVišķereRīgas rajons50:29:29
42. LieneAtvareRiga50:29:29
43. InesePlūmeZaķu mafijaRīga50:29:32
44. IneseBarisaLabai veselībaiRīga50:29:33
45. ElīnaIndriksone50:29:33
46. LanaSmite50:29:38
47. AliseŠternebergseBIOpowerKuldīga50:30:01
48. InāraPaegleRīga50:30:03
49. LenaLiebich50:30:08
50. SilvijaHansoneRīga50:30:14
51. AijaStengrevicaMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga50:30:25
52. BaibaĢelze50:30:33
53. IngaBraunereRīga50:30:33
54. AnceBikseVichy50:30:46
55. IndraLindelabai veselībaiRĪGA50:31:00
56. LīgaFunkaRīga50:31:06
57. KarīnaTropaLaba daba 2013 nometne50:31:20
58. LeldeVilciņavsk noskrienRoja50:31:24
59. AneteJaunzemeLiepāja50:31:29
60. ZaneErtaKuldīga50:31:36
61. ZaneDambīteLiepāja50:31:38
62. IlzeKārkliņa50:31:41
63. EvaBeņķeKuldīga50:31:59
64. DairaZauere50:32:02
65. KristineKindaRīga50:32:35
66. IevaPoņimeckaKuldīga50:32:49
67. ArtaGoģe-RūsiņaVairs nav komandasRīga50:32:51
68. LindaMuhamadijevaLaba daba 2013 nometne50:33:02
69. BaibaBrokaBroku ģimeneMālpils50:33:05
70. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala50:33:25
71. ItaEglīteRīga50:33:26
72. LeldaZīverteLiepāja50:33:27
73. JūlijaMeščerikovaRīga50:33:27
74. DaceKārkliņaGrST TeamRīga50:33:33
75. LauraČakleKuldīga50:33:35
76. SintijaRēķe-ŠleivaSwedbankOgre50:33:59
77. GuntaKonošonokaKandava50:34:07
78. IlzeRungēvicaKuldīga50:34:09
79. ElvaVaivareRīga50:34:10
80. AnitaEgleKuldīga50:34:12
81. AivaBangaEzere50:34:21
82. IneseOlteLaba daba 2013 nometnes komanda50:34:26
83. MairitaLankupaRīga50:35:42
84. DagnijaPriedeJelgava50:35:48
85. EvijaVeipaRīga50:36:02
86. AgneseLagzdiņaLiepāja50:36:07
87. LīgaKalniņaGulbīšiSigulda50:36:34
88. MārīteZiemeleAMVLSigulda50:36:53
89. AndželikaKāleGrobiņa50:36:53
90. IneseBrēdiķeVSK NoskrienRīga50:37:17
91. MaryMiller50:37:40
92. JeļenaSemjonovaVentspils50:37:51
93. IngaBalgalveVSK NoskrienSaldus novads50:37:54
94. EvijaJurbergaliepāja50:37:56
95. IlzeZandarteVichy50:38:49
96. AndaZemīteLaba daba 2013 nometne50:39:17
97. LeldeKalvāneactivewheels.lvAlsunga50:42:04
98. AneteNelsoneactivewheels.lvRīga50:43:06
99. MontaKusiniceva50:45:25
100. AgritaRubeneactivewheels.lvRīga50:46:25
101. MargaritaDmitrijevaactivewheels.lvRīga50:51:07
- IevaLazdāneVichy4DNF
- SigneLonerteVIVA SPORT4DNF

VTC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngusBogdanovsLEJASKURZEMES SPORTSAIZPUTE50:20:41
2. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga50:21:25
3. ErnestsVīlipsSalaspils50:21:26
4. RaimondsLevickisDobeles sporta skola50:22:23
5. MareksKojalovičsSK BabīteBabīte50:22:49
6. KristapsCirsisJelgava50:23:31
7. RūdolfsPolcsJaunmārupe50:23:59
8. ArtursMihejevsRīgas raj. Mārupe50:24:07
9. Deivs-DeividsRolovs-Rīga50:24:15
10. MārcisDārziņšLiepāja50:24:35
11. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpils50:25:15
12. KristiānsUpenieksLaba daba 2013 nometne50:25:30
13. EmīlsBērziņšTalsi50:25:32
14. EmīlsZērnisSaldus OKSaldus50:26:08
15. DinārsPaučsKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:26:33
16. IgoRadžabovsSkrunda50:26:46
17. EdgarsRatsLaba daba 2013 nometne50:26:54
18. KrišjānisDobelisLaba daba 2013 nometne50:26:55
19. MārtiņšSvilisLiepāja50:27:03
20. Māris-MatīssBensonsSnēpele50:27:19
21. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera50:27:25
22. ZenonsBeļskisRīga50:27:26
23. RinaldsCelmsMārupe50:27:37
24. GustsZitānsAizputes vidusskolaAizpute50:27:37
25. AdriansKālisGrobiņa50:27:42
26. AleksandrsKālisGrobiņa50:27:56
27. IntsMartinsenskuldiga50:28:30
28. Elans-AndrejsVēversKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:28:59
29. TomsJanušsKuldīga50:29:15
30. GustavsNolleKuldīga50:29:22
31. DāvidsRadžabovsMARATONA KLUBSAizpute50:29:26
32. ReinisTrubinsKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:29:28
33. DāvisPankoksLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja50:29:49
34. EduardsSuveizdaLaba daba 2013 nometne50:30:02
35. DainisBalodisLaba daba 2013 nometne50:30:05
36. FredriksHelgelandsLaba daba 2013 nometne50:30:07
37. Ansis-KristjāniMeiers50:30:17
38. PatriksReimanisTalsu biatlona klubsTalsi50:30:18
39. RobertEiheLaba daba 2013 nometne50:31:08
40. FilipsZaržeckisLaba daba 2013 nometne50:32:00
41. MārtiņšBricisJelgava50:32:26
42. TomsBalgalvisVSK NoskrienSaldus novads50:33:25
43. ReinisKrūmiņšLaba daba 2013 nometne50:33:27
44. RūdolfsTurnelisLaba daba 2013 nometne50:33:42
45. EduardsKreislersLaba daba 2013 nometne50:33:43
46. RainersZiobrovskisKalvene50:33:50
47. ValtsKālisGrobiņa50:34:39
48. Rinalds-JānisŠenvaldsLaba daba 2013 nometne50:36:24
49. GustsVabalis50:36:40
50. ArtūrsApsiņšTeika nemirstRīga50:37:35

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsLejaskurzemeAizputes novads50:18:48
2. RaivoVeļiksSK Ozolnieki50:20:26
3. RenātsRudzītisLīvānu BJSSLīvāni50:20:39
4. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga50:20:40
5. NiklāvsDvaronsRietumu naftaKuldīga50:20:58
6. JānisZaicevsMARATONA KLUBSAizpute50:21:25
7. MadarsPūpols-Aizputes novads50:22:40
8. KasparsTreigūtsLejaskurzemes sportsAizpute50:23:05
9. RičardsAtvarsĶekava50:23:44
10. KristsBūmeistersKuldīga50:24:47
11. GeorgsKreislersLaba daba 2013 nometne50:24:58
12. GustavsKirhnersKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:24:58
13. KristiansMilzarājsKNSSKuldīga50:24:58
14. ArnoldsAndersonsLaba daba 2013 nometne50:25:12
15. Mārtiņš-MatīssZemītisLaba daba 2013 nometne50:25:12
16. ViacheslavAlenichevMoscow50:26:00
17. OlafsSaukānsLaba daba 2013 nometne50:26:09
18. RūdolfsĶīvītisKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:26:15
19. ViestursVīksnaKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:26:16
20. ArvisFeldmanisKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:26:53
21. AkselsReimanisKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:26:53
22. KristapsKrivadsLaba daba 2013 nometne50:26:53
23. ArtūrsPavlovskisKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:27:11
24. MadarsKerijsKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:27:29
25. RobertsBambānsKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:27:29
26. RobertsKomarovskisLaba daba 2013 nometne50:27:50
27. EdijsDreimanisAizputes vidusskolaAizpute50:27:57
28. Francis-GustavsLācisLaba daba 2013 nometne50:28:04
29. AkselsŠultsLaba daba 2013 nometne50:28:24
30. Toms-EduardsZālītisLaba daba 2013 nometne50:28:28
31. MikusPrenclavsKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:29:25
32. NiksGruntiņšKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:29:28
33. NiklāvsŠenvaldsLaba daba 2013 nometne50:29:33
34. KristapsHermanisLaba daba 2013 nometne50:30:56
35. KristapsGebauersKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:31:00
36. KristapsVolksLaba daba 2013 nometne50:33:02
37. IgorChaginLaba daba 2013 nometne50:34:07
38. KristersDornisLaba daba 2013 nometne50:36:27
39. TomassSaulītisLaba daba 2013 nometne50:38:54
40. RihardsVeipsPaviljonsRīga50:40:58
- DanielsSilavsLaba daba 2013 nometne1DNF

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValdisBogdanovsMARATONA KLUBSAizpute50:17:47
2. TomsRaikstiņšS/K "Katrīna"Kuldīga50:19:08
3. TomsOzoliņšVentspils50:19:19
4. AndisGrundmanisKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:23:10
5. TomassPildegovičsLaba daba 2013 nometne50:23:11
6. KārlisĪvānsKuldīgas novada pašvaldībaKuldīga50:23:12
7. DāvisTolsRīga50:23:40
8. RihardsKudinsVSK NoskrienJurmala50:24:27
9. JānisVēzisKuldīga50:24:52
10. KārlisVerpakovskisSEBVentspils50:25:04
11. KārlisEniņšVentspils novada BJSSVentspils novads50:25:14
12. KārlisDidrihsonsLaba daba 2013 nometne50:26:09
13. ElvisLībietisKuldīga50:26:23
14. KārlisLodziņšLaba daba 2013 nometne50:28:23
15. GunārsSvilisLiepāja50:29:15
16. AtisIrbeLaba daba 2013 nometne50:29:31
17. RalfsŠīmansS/K "Katrīna"Kuldīga50:30:20
18. GustsMatevičsLaba daba 2013 nometne50:30:42
19. KirillBogomyagkovLaba daba 2013 nometne50:34:11
20. RomānsKubrenkovsMARATONA KLUBSVentspils50:35:15
21. EmīlsAļļensLaba daba 2013 nometne50:36:25
- ElvisŪdrisLaba daba 2013 nometne1DNF

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DmitrijsGalašinsNIKE RIGA RUN50:16:22
2. KonstantīnsSaučuksVentspils novada BJSSVentspils novads50:16:46
3. AlbertsBlajsNIKE RIGA RUN50:17:03
4. AinārsAnsons50:17:45
5. UldisBriedisMARATONA KLUBSRīga50:17:48
6. ArnisOzoliņšNIKE RIGA RUN50:17:57
7. MārisOstelisVSK NoskrienJelgava50:17:57
8. GundarsOšmucnieksSK Metroons/ Nike Riga RunBabīte50:18:35
9. ValērijsGubins???Olaine50:18:53
10. IngmārsBriedis50:19:06
11. EdijsKizenbahsSK Metroons/ Nike Riga RunKandava50:19:06
12. DāvisRustantsVentspils novada BJSSVentspils novads50:19:55
13. ViestursVišņevskisMMA GenerationKuldīga50:20:01
14. ValērijsGasperovičsLīvāni50:20:12
15. ZigmārsKašsNIKE RIGA RUN50:20:46
16. DzintarsĶesterisŠosejas VilkiSaldus50:21:23
17. EdvardsRubezisRTV. JUgla vnk noskrien ....Riga50:22:00
18. ReinisFrāmsS/K KatrīnaKukdīga50:22:01
19. UldisKuplaisVSK NoskrienLiepāja50:22:08
20. MārisVīlipsSalaspils50:22:28
21. KristapsRogaBrocēni50:22:57
22. AivisTjagunovičsKuldīgas novada pašvaldībaKuldīga50:22:59
23. KristapsŠēlisS/K "Katrīna"Kuldīga50:23:16
24. AndrisKajaksMPK SUMATAVentspils50:23:41
25. MintautsKrastiņšVichyRīga50:23:44
26. OskarsTerliņš50:23:45
27. UģisGaujaKuldīgas novada pašvaldībaKuldīga50:23:51
28. RaivisFrāmsSK KatrinaKuldīga50:24:06
29. IgorsKaruzinsLiepāja50:24:28
30. KasparsZemītisLaba daba 2013 nometne50:24:32
31. TomsVasinsLaba daba 2013 nometnes komanda50:24:44
32. FricisZaržeckisLaba daba 2013 nometne50:24:57
33. ResimantasŠnipaitisUkmerge50:25:04
34. JānisCinisSK KatrīnaKuldīga50:25:10
35. KrišjānisNeijsJūrmala50:25:37
36. AivarsAnsonsSK Katrīna50:25:39
37. OskarsBorovskis50:26:25
38. EdgarsBērziņšindividuāliTalsi50:26:41
39. KristapsKrastiņšKuldīgas novada sporta skolaKuldīga50:26:52
40. EdvīnsEriksons50:27:00
41. JānisDreiškinsSPORTLATIkšķile50:27:10
42. ArtursBalandiņšKuldīga50:27:23
43. ArnisGailītisKuldīga50:27:28
44. NormundsPriednieksindividuāliTalsi50:27:31
45. ValdisČerpakovskisMārupes novads50:27:54
46. AigarsAtvarsRiga50:28:15
47. AldisPaeglisMazsalaca50:28:23
48. KalvisVitmanisS/K "Katrīna"Kuldīga50:28:29
49. GeorgijsSemjonovsVentspils50:28:48
50. JānisVilinskisMARATONA KLUBSVentspils50:28:56
51. ImantsAuziņšVentspils50:29:00
52. KasparsZvirgzdsLiepāja50:29:16
53. AigarsMuķielisValmiera50:30:01
54. JānisBruševicsRīgas domeSalaspils50:30:07
55. RonaldsGrunckisValmiera50:30:38
56. AndrisZariņšLaba daba 2013 nometne50:30:47
57. EdgarsLiepājnieksK-VolejsKuldīga50:30:48
58. JānisPaškusRK "Vikingi"Liepāja50:30:51
59. IgorsRadžabovsSkrunda50:30:53
60. VladimirsTiscenkoRīga50:30:55
61. DāgsOlšteinsLaba daba 2013 nometne50:31:01
62. GatisAbersonsKuldīga50:31:04
63. NikoVilnisKuldīga50:32:41
64. FrancisUpacierisLaba daba 2013 nometnes komanda50:33:06
65. JurijsŠagunovsVichy50:33:13
66. GatisBalgalvisVSK NoskrienSaldus novads50:33:25
67. MārisUpenieksJelgava50:33:44
68. ArmandsGintersTrīs runčiLiepāja50:33:52
69. AndisZiemelisAMVLSigulda50:36:53
70. EdgarsDavidonsactivewheels.lv50:43:06
71. GatisPriedolsactivewheels.lvAizpute50:46:25
72. EdgarsFingersactivewheels.lvDobele50:51:06