Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā32. Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram / 07.07.2013

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. NiksZaulslimbažiVB320:05:10.950:02:400:02:31
2. Anna-EmīlijaSutaValmieraSB320:06:01.250:02:460:03:16
3. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmieraVB320:06:07.100:02:530:03:15
4. JūlijaRozīteVaidavaVaidavaSB320:06:42.900:03:270:03:16
5. Dārta-ZaneJēgereVaidavaVaidavaSB320:06:56.500:03:200:03:38
6. MadaraVīreVaidavaVaidavaSB320:07:01.400:03:230:03:40
7. KārlisDreijaVaidavaVaidavaVB320:10:13.750:04:270:05:47
8. KitijaZaulaLimbažiSB210:02:28.750:02:29
9. ReinisFeldmanisĒrģemeVB210:02:37.150:02:38
10. PatriksLegzdiņšDUEsportCarnikavaVB210:02:38.450:02:39
11. NikitaBondarevsLīvānu VKLīvāniVB210:02:39.000:02:39
12. Aleksandra-DaniKraujaValmieras Viestura v-skValmieraSB210:02:52.450:02:53
13. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmieraSB210:02:52.950:02:53
14. MadaraKļavnieceRīgaSB210:02:56.150:02:57
15. TomsMotsJelgavaVB210:03:03.400:03:04
16. KristapsTrēziņšVVaidavaVB210:03:03.400:03:04
17. ElīnaSirmāVaidavaVaidavaSB210:03:05.600:03:06
18. RalfsLeitisVaidavaVaidavaVB210:03:07.800:03:08
19. GabrielaSaulīteLimbažiSB210:03:08.650:03:09
20. MikusAvotiņšVaidavaVB210:03:09.700:03:10
21. EnzoĀbele1BD ĀbelīteValmieraVB110:03:09.800:03:10
22. AndisPārumsParums AthleticsIecava/RīgaVB210:03:15.850:03:16
23. KatrīnaKalvāneRīgaSB210:03:18.550:03:19
24. MadlēnaRozīteVaidavaVaidavaSB210:03:19.550:03:20
25. SamantaLeonaGulbeneSB210:03:25.600:03:26
26. DenīzeSkreituleValmieraSB210:03:28.100:03:29
27. AnceBērziņaVaidavaSB210:03:29.250:03:30
28. NikolaZaicevaValmieraSB110:03:29.900:03:30
29. EvelīnaSirmāVaidavaVaidavaSB210:03:31.950:03:32
30. DilansSproģislattelecomJauncekuleVB110:03:32.850:03:33
31. ArtūrsPogulisVaidavaVaidavaVB210:03:37.650:03:38
32. Elīza-RobertaMillerePRINPARĀdažiSB210:03:42.500:03:43
33. Elza-AnnaKļavnieceRīgaSB110:03:45.250:03:46
34. DomeniksSilveraVaidavaVaidavaVB210:03:49.100:03:50
35. DāvisZariņšVaidavaVaidavaVB110:03:51.350:03:52
36. TomsFišmeistersVaidavaVaidavaVB110:03:55.800:03:56
37. TomsSudrabsSiguldaVB110:03:57.350:03:58
38. GerdaApineRīgaSB210:03:59.000:03:59
39. Paula-LīvaUlmaneIK AuseklisVecumniekiSB210:04:06.500:04:07
40. RalfsMuižnieksBlomeBlomeVB110:04:06.700:04:07
41. MikusRuņģisRīgaVB110:04:08.450:04:09
42. EnijaVasiļevskaVaidavaSB210:04:11.150:04:12
43. RičardsPaltiņšVaidavaVaidavaVB110:04:11.850:04:12
44. OskarsVeitsRīgaVB110:04:15.300:04:16
45. LaimiņšMastiņšVB110:04:19.950:04:20
46. GundarsGrunckisValmieraValmieraVB210:04:21.350:04:22
47. DagmāraĀboltiņaRūjienaSB110:04:26.500:04:27
48. ElīzaMarkevicaVaidavaSB110:04:27.850:04:28
49. EstereKalvāneRīgaSB110:04:43.850:04:44
50. ViestursSudrabsVB110:04:44.450:04:45
51. Rūdis-RūdolfsUlmanisVaidavaVaidavaVB110:04:45.650:04:46
52. ArtisŠvernsVVaidavaVB110:04:45.900:04:46
53. MārtiņšSudrabsVB110:04:47.200:04:48
54. EmīlijaIevenieceTwins:)KocēniSB110:04:48.450:04:49
55. JorensIevenieksTwins:)KocēniVB110:04:48.600:04:49
56. ReinisMiclēvičsVaidavaVaidavaVB310:04:48.900:04:49
57. AmandaPāruma4 FitRīgaSB110:05:33.500:05:34
58. KārlisMarkevicsVaidavaVB110:05:47.350:05:48
59. Maksims-JānisGustsons-KuksVaidavaVaidavaVB110:05:50.700:05:51
60. LaurisPogulisVaidavaVaidavaVB110:06:12.800:06:13
61. MiksApinisRīgaVB110:06:26.850:06:27
62. SebastiansBelasovsVaidavaVaidavaVB110:07:01.450:07:02
63. KārlisZariņsBaložiVB110:07:16.950:07:17
64. Kristers-JānisĀboliņšVaidavaVaidavaVB110:08:03.950:08:04
65. GustavsMastiņšVaidavaVB110:09:08.750:09:09