Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā32. Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram / 07.07.2013

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

S14

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SindijaZaulaLimbaži10:55:28.10
2. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera11:07:01.45
3. KristaKļavnieceSwiss Ironman clubRīga11:07:31.20
4. MartaGrantiņaVaidavas pag.11:19:15.45
5. DanutaJerumāneVaidava11:19:47.00

V14

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. HaraldsUlmanisIK AuseklisVecumnieki10:54:39.90
2. HenrijsLērmeM 4210:58:25.80
3. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera11:00:09.45
4. Reinis-EmīlsVantersVaidava11:00:11.55
5. Ģirts-EmīlsĀbeleVaidava11:05:42.30
6. MārisHeinolsZVOCValmiera11:05:45.35
7. EmīlsVītolsKocēnu sporta klubsVaidava11:07:47.60

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraLeibomaKāpa OKĀdaži10:55:35.40
2. AnnaKonovalovaIndividualiVangazi11:07:04.75
3. KarīnaFatejevaKocēni11:09:12.10
4. ZaneJustamente11:09:12.80
5. GerdaEverteRubene11:12:32.05

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MartsDumbrauskisRubene10:50:07.15
2. SandisĀboliņšKocēnu sporta klubsVaidava10:51:21.80
3. MatīssMālnieksRubene10:52:23.15
4. ValtsUlmanisIK AuseklisVecumnieki10:52:50.55
5. OļģertsJēgersV11:01:30.55

V18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PēterisLiepaValmiers Viesturu vidusskolaValmiera10:41:28.75
2. NaurisBondarsSalaspils10:44:46.60
3. DenisStolobkovsVBSSValmiera10:45:58.50
4. OskarsVidovskisMazsalaca10:47:30.85
5. JurisZilbertsKSKRubene10:50:13.75

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JolantaLiepiņaSPORTLATSalacgrīva10:45:00.50
2. DaceĀboliņaKocēnu sporta klubsVaidava10:54:11.90
3. IneseKokorevičaKOKO teamValmiera10:54:56.45
4. DaceSpalva10:57:53.95
5. AntaVeiteRīga10:58:33.75
6. ZaneTilta-KūmaVaidava11:00:14.30
7. DaceKrievinaSaulkrasti11:01:54.25
8. ElīnaBrice-MatisoneRīga11:04:45.65
9. LāsmaMarkevicaIedvesmaCesvaine11:15:51.50

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsBērziņšSPORTLATKuldīga10:38:20.95
2. UģisKarasevsKSKRubene10:40:13.60
3. NaurisSpalviņšOK MeridiānsRauna10:42:57.30
4. KristapsMagoneMeridiansCēsu raj.10:44:15.20
5. ArtisLoginsCērpeneBalvi10:45:14.10
6. IvarsLaktiņšFBK Valmiera/ViAValmiera10:46:35.25
7. AtisStepānsKSKRubene10:47:18.15
8. KasparsAntonsKSKRubene10:47:59.75
9. ArtūrsKārkliņšVVaidava10:48:26.95
10. MatīssĀbelītisCēsis10:49:14.20
11. RaitisBērziņšVSK NoskrienValmiera10:49:36.90
12. KārlisŠteinbriksSmiltene10:50:19.50
13. MārtiņšGailisValmiera10:50:26.25
14. TomsVeličkoVaidavaVaidava10:50:57.75
15. AgrisDreimanisSmiltene10:50:58.00
16. AndrisJēkabsonsKSKVaidava10:51:09.05
17. JānisKaibeDikļi10:51:10.65
18. TomsKirmužsKSKRubene10:52:23.65
19. ĀrisUlmanisVaidavaVaidava10:52:34.70
20. ArnisHansonsRīga10:52:59.80
21. ReinisRijnieksVaidava10:53:58.70
22. PēterisPaltiņšVaidavaVaidava10:54:35.35
23. DāvisSaldūksnisVaidava10:55:47.65
24. MārtiņšZelčsKSKVaidava10:55:50.35
25. JurisMaileBeverīnas novads10:56:06.25
26. JānisBebrītisWunderkrautValmiera10:56:12.60
27. MārtiņšLarinovsKSKRubene10:56:46.15
28. MārtiņšMarkevicsIedvesmaCesvaine10:56:53.45
29. JānisMeistersValmiera10:57:54.15
30. OskarsKubulisVSK Noskrien10:58:26.25
31. MareksBelousovsRubene10:59:10.90
32. MārtiņšGridjiškoKocēni10:59:32.60
33. AndisDrustsV10:59:34.45
34. ĀrisPeičsVaidavaVaidava10:59:54.00
35. ArtjomsUstinovsINOVUSDaugavpils11:00:00.85
36. KasparsPuriņšVaidavaVaidava11:00:45.85
37. MārtiņšJēkabsonsKSKVaidava11:01:05.05
38. KristapsOzolsVaidava11:01:19.75
39. ĢirtsPēčsVaidavaVaidava11:03:17.25
40. KasparsGrundšteinsKSKRubene11:03:58.35
41. KasparsOzersRīga11:06:47.00
42. JānisMarkevicsKocēnu novads11:07:15.35
43. ArtursŠuļgaValmiera11:12:00.00
44. AigarsEkšaJelgava11:14:37.80
45. JānisĀboliņšVaidavaVaidava11:16:58.95

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceLinaRīga10:43:35.55
2. GunaRudzīteValmiera - Ripo autocentrsValmiera10:51:15.15
3. AndaZomerfelde4 FITRīga11:01:38.70
4. ZaneBuleRīga11:02:10.80
5. AuceAuškāpaRūbene11:04:25.85
6. LieneNikolajeva11:05:16.55
7. LīgaPaškevicaLimbaži11:09:55.90
8. DanaMarkevicaKocēnu novads11:13:18.35
9. AnnaZariņaBaloži11:16:52.85

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSukaruksPriekuļiPriekuļi10:41:15.90
2. MārcisBokmanisSputnik SweetheartRīga10:42:17.95
3. AigarsBelasovsV10:47:32.60
4. MatīssVecvagaris, SPORTLATLiepāja10:47:34.05
5. GuntarsAkmansVSK NoskrienJelgava10:48:12.90
6. MārtiņšKarasevsVSK NoskrienRubene10:48:23.50
7. MareksAntonsValmiera10:48:44.05
8. RinaldsUzkalnsMatīši10:51:45.05
9. JānisBagātsRubene10:52:13.00
10. ValtersSlišānsEžiValmiera10:52:13.55
11. ArmandsJaščenoksSalaspils10:56:25.50
12. EdgarsPalpiņšV10:56:26.35
13. IvarsJēkabsonsKSKVaidava10:56:57.05
14. LaurisKlagišsBifelisValmiera10:58:17.75
15. JānisGailisBifelisKocēnu novads10:58:17.95
16. PēterisMuižnieksVSK NoskrienBlome11:02:52.15
17. RonaldsGrunckisValmiera11:06:43.05

S35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RudīteEverteA2Sigulda10:53:17.75
2. GundaPlūmanePĒDU NAVMazsalaca10:59:24.90
3. AnitaSaulīteBurkānciems OKValmiera11:00:44.00
4. GunitaMelbārdeEžiLimbaži11:13:35.60
5. IlzeHeinolaZVOCValmiera11:16:52.85

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsSiliņšSPORTLATJaunanna10:40:39.50
2. ValdisŅilovsVSK Noskrien/ LSC/Maratona klubsOgre10:41:38.15
3. AndrejsBondarevsLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni10:42:11.90
4. AndisMotsMARATONA KLUBSJelgava10:42:32.35
5. JānisMelbārdisEžiValmiera10:42:49.75
6. RitvarsLērmeM 4210:44:47.75
7. AndisGailisRipo autocentrsVALMIERA10:45:07.00
8. GintsTrēziņšVPG/ Burkānciems un CoValmiera10:46:06.75
9. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži10:46:40.35
10. ZignundsZaulslimbaži10:49:15.80
11. ĢirtsPakalnsKSKValmiera10:49:45.20
12. AleksandrsGrotus10:51:24.15
13. SergejsPogorelovsRiga10:53:29.00
14. ArmandsKerijsOlaine10:56:01.15
15. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novads11:00:06.05
16. SandisSproģisLattelecomJauncekule11:00:41.10
17. SandrisSkreitulisValmiera11:01:24.05
18. DidzisBērziņšV11:03:34.70
19. JānisSkreitulisLimbaži11:09:55.75
20. RolandsMelbārdisEžiVaidava11:13:35.60

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GunitaLērmeM 4210:56:00.05
2. IngrīdaGreivuleMaratona klubs / CēsisCēsis10:57:56.30
3. IngunaNaikaBauska11:04:44.75
4. SarmīteGobiņaVSK Noskrien/ Pūznis OKGulbene11:05:13.30

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntarsInauskisValmiera10:43:26.15
2. ArnisŠūlmeistersCēsis10:48:07.80
3. ErvīnsVeicsRīga10:49:38.55
4. MārisHeinolsZVOCValmiera10:50:40.45
5. DagnisKaņepeSaulrīti SKCēsis10:52:17.55
6. NormundsZaulsLimbaži10:54:16.80
7. ValdisLepiksonsAuseklis10:54:24.20
8. AlvisLepiksonsAuseklis10:56:09.60
9. MaksimsPožiļenkovsOlaine10:56:20.70
10. ErlensGrunckisValmiera10:57:17.90
11. IntsŽukovskisKocēniKocēni11:07:19.90

S45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngaVīksnaVaidavaVaidava11:16:57.20

V45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtisSmerliņšLiepa10:43:06.70
2. AinārsSkrubisZiemeļkurzeme OKRīga10:47:43.35
3. UldisKalniņšSmiltene10:47:54.35
4. IntsUlmanisIK AuseklisVecumnieki10:48:57.10
5. NikolajsSaulītisLimbaži10:49:27.35
6. AigarsFeldmanisĒrģeme10:51:33.05
7. RobertsIvzānsOgre10:52:50.00
8. ArtisZariņšV10:57:48.25
9. JānisVidovskisPĒDU NAVMazsalaca11:02:21.35

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AgritaPilābereDēls uzsauc!Cēsis11:11:27.20

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigarsLeibomsMeridiāns OKĀdaži10:45:02.90
2. ValdisTiltsPĒDU NAVVaidava10:45:40.25
3. DainisĀboliņšMadonaMadona10:47:07.45
4. JurisGrodnisGulbene10:49:01.50
5. AigarsSavickisSmiltene10:49:19.00
6. AndrejsPriedītisindividuāliRīga10:52:35.80
7. AinarsOzoliņšValmiera10:52:36.75
8. ĒriksMelkurtsZilaiskalnsKocēni10:52:37.30
9. JurijsKonovalovs10:53:46.40
10. GundarsRutkisValmiera10:55:36.45
11. AndrisĀboliņšKocēnu sporta klubsVaidava10:57:27.05
12. JānisOzersJelgava11:00:14.70
13. JānisZagorskisVSK NOSKRIEN-EkersVaidava11:06:12.20

V55

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlgvarsĀboltiņšRūjiena10:46:08.95
2. ArnisĀbelītisCēsis10:46:31.20
3. RobertsDrākeNBS NAARīga10:50:22.65
4. AnatolijsŠamarinsRīga10:57:49.70
5. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidava10:58:32.40
6. EdvīnsBērziņšKalnaveļķiRīga11:00:52.10
7. JānisDainisKocēnu SKVaidava11:02:10.05
8. IlgonisSaldūksnisV11:14:08.75

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza10:48:09.45
2. ĒriksApšenieksBalvi10:55:37.40
3. DidzisKrīgersValmiera10:56:14.35

V65

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaitisLermeTonussKocēni10:58:21.45
2. VladimirsKallassGulbene11:02:52.95