Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā32. Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram / 07.07.2013

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

SB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikolaZaicevaValmiera10:03:29.90
2. Elza-AnnaKļavnieceRīga10:03:45.25
3. DagmāraĀboltiņaRūjiena10:04:26.50
4. ElīzaMarkevicaVaidava10:04:27.85
5. EstereKalvāneRīga10:04:43.85
6. EmīlijaIevenieceTwins:)Kocēni10:04:48.45
7. AmandaPāruma4 FitRīga10:05:33.50

VB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EnzoĀbele1BD ĀbelīteValmiera10:03:09.80
2. DilansSproģislattelecomJauncekule10:03:32.85
3. DāvisZariņšVaidavaVaidava10:03:51.35
4. TomsFišmeistersVaidavaVaidava10:03:55.80
5. TomsSudrabsSigulda10:03:57.35
6. RalfsMuižnieksBlomeBlome10:04:06.70
7. MikusRuņģisRīga10:04:08.45
8. RičardsPaltiņšVaidavaVaidava10:04:11.85
9. OskarsVeitsRīga10:04:15.30
10. LaimiņšMastiņš10:04:19.95
11. ViestursSudrabs10:04:44.45
12. Rūdis-RūdolfsUlmanisVaidavaVaidava10:04:45.65
13. ArtisŠvernsVVaidava10:04:45.90
14. MārtiņšSudrabs10:04:47.20
15. JorensIevenieksTwins:)Kocēni10:04:48.60
16. KārlisMarkevicsVaidava10:05:47.35
17. Maksims-JānisGustsons-KuksVaidavaVaidava10:05:50.70
18. LaurisPogulisVaidavaVaidava10:06:12.80
19. MiksApinisRīga10:06:26.85
20. SebastiansBelasovsVaidavaVaidava10:07:01.45
21. KārlisZariņsBaloži10:07:16.95
22. Kristers-JānisĀboliņšVaidavaVaidava10:08:03.95
23. GustavsMastiņšVaidava10:09:08.75

SB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KitijaZaulaLimbaži10:02:28.75
2. Aleksandra-DaniKraujaValmieras Viestura v-skValmiera10:02:52.45
3. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera10:02:52.95
4. MadaraKļavnieceRīga10:02:56.15
5. ElīnaSirmāVaidavaVaidava10:03:05.60
6. GabrielaSaulīteLimbaži10:03:08.65
7. KatrīnaKalvāneRīga10:03:18.55
8. MadlēnaRozīteVaidavaVaidava10:03:19.55
9. SamantaLeonaGulbene10:03:25.60
10. DenīzeSkreituleValmiera10:03:28.10
11. AnceBērziņaVaidava10:03:29.25
12. EvelīnaSirmāVaidavaVaidava10:03:31.95
13. Elīza-RobertaMillerePRINPARĀdaži10:03:42.50
14. GerdaApineRīga10:03:59.00
15. Paula-LīvaUlmaneIK AuseklisVecumnieki10:04:06.50
16. EnijaVasiļevskaVaidava10:04:11.15

VB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ReinisFeldmanisĒrģeme10:02:37.15
2. PatriksLegzdiņšDUEsportCarnikava10:02:38.45
3. NikitaBondarevsLīvānu VKLīvāni10:02:39.00
4. TomsMotsJelgava10:03:03.40
5. KristapsTrēziņšVVaidava10:03:03.40
6. RalfsLeitisVaidavaVaidava10:03:07.80
7. MikusAvotiņšVaidava10:03:09.70
8. AndisPārumsParums AthleticsIecava/Rīga10:03:15.85
9. ArtūrsPogulisVaidavaVaidava10:03:37.65
10. DomeniksSilveraVaidavaVaidava10:03:49.10
11. GundarsGrunckisValmieraValmiera10:04:21.35

SB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Anna-EmīlijaSutaValmiera20:06:01.25
2. JūlijaRozīteVaidavaVaidava20:06:42.90
3. Dārta-ZaneJēgereVaidavaVaidava20:06:56.50
4. MadaraVīreVaidavaVaidava20:07:01.40

VB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NiksZaulslimbaži20:05:10.95
2. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera20:06:07.10
3. KārlisDreijaVaidavaVaidava20:10:13.75
4. ReinisMiclēvičsVaidavaVaidava10:04:48.90