Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka pusmaratons / 21.06.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ReinisHartmanisSPORTLAND/NIKEVN2040:33:45
2. AndrisJubelisMaratons - AsicsVN2040:33:56
3. MārtiņšJocisSPORTLAND/NIKEVN2040:34:29
4. AndrejsJeskoNagļiVN3040:34:39
5. KristapsVējš-ĀboliņšSPORTLAND/NIKEVN2040:34:55
6. ArmandsTālumsMaratons-AsicsVN3040:35:22
7. DainisStepeSPORTLAND/NIKEVN3040:35:33
8. AndrisRonimoissGCAlūksneVN3040:35:50
9. JānisGailisMaratons-AsicsVN4040:35:56
10. ArnisKaļiņinsLīvānu novada vieglatlētikas klubs 3IlūksteVN2040:36:52
11. AinārsKvedaravičsAizkraukleAizkraukleVN4040:36:56
12. JānisKūmsMaratons-AsicsVN2040:37:15
13. RolandsJierkisSK MAGNENRēzekneVN2040:37:51
14. PēterisLazdiņšJēkabpils sporta centrsJēkabpilsVNJ40:37:58
15. RuslansSmolonskisSportlatVNJ40:38:00
16. KasparsKārkliņšSiguldaVN4040:39:18
17. ValdisBogdanovsMARATONA KLUBSAizputeVNJ40:39:22
18. AigarsRublisAizkraukleAizkraukleVN4040:39:52
19. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVN4040:40:06
20. ValdisAņikejevsJūrmalaVN2040:40:07
21. KarīnaHelmane-SoročenkovaSPORTLAND/NIKESN2040:40:09
22. KasparsTūbelisVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubsLiepājaVN4040:40:19
23. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBSSkrundaVN2040:40:24
24. RobertsMālnieksLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVN5040:40:33
25. JānisBeloragsMoller Auto VentspilsVentspilsVN2040:40:34
26. JānisKrauzeMoller Auto VentspilsVentspilsVN3040:40:42
27. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepaVN4040:40:43
28. ValdisTiltsVaidavaVN5040:40:59
29. NikolajsPetrovsLudzas novada pašvaldībaLudzaVN4040:41:22
30. MārisŠtālsVN2040:41:27
31. AinoGošsMaratona klubsTārgaleVN4040:41:55
32. ValērijsGasperovičsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVN2040:41:56
33. AndrisKozačkovsLudzas novada pašvaldībaLudzaVN4040:42:05
34. AnsisŠteinersSPORTLATVN2040:42:19
35. AinārsMatisonsMoller Auto VentspilsVentspilsVN3040:42:31
36. IgorsTimofejčuksOK AzimutsVentspilsVN2040:42:44
37. JānisBogdansIlzeskalnsVentspils novadsVN2040:42:52
38. EdgarsDreimanisVN4040:42:58
39. ValerijsJegorovsMARATONA KLUBSRīgaVN5040:42:59
40. GunaĢērmaneSPORTLATStāmerieneSN3040:43:00
41. MareksZālītisVSK NoskrienĶekavaVN3040:43:03
42. UldisKalniņšVN4040:43:28
43. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikavaSN5040:43:34
44. JevgenijsGusevsRīgaVN3040:43:44
45. ArvilsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspilsVN4040:44:32
46. GuntarsAvdejevsOgre-10OgreVN4040:44:47
47. SigitasPranaitisNa, pagauk!VilniusVN2040:44:55
48. SandisZivartsVN3040:44:59
49. IlmārsKrampeAlpi JumtsRīgaVN4040:45:05
50. KasparsStukulsSK KatrīnakuldigaVN3040:45:08
51. IlzeUrbāneVSK NoskrienSN4040:45:08
52. RobertsJansonsSPORTLAND 2RīgaVN2040:45:13
53. RuslansKļaviņšLudzas novada pašvaldībaLudzaVN3040:45:21
54. JānisKaimiņšSportlatVN6040:45:22
55. IvetaCauneIkšķileSN3040:45:23
56. MārisSardikoInčukalnsVN2040:45:27
57. JēkabsBelevičsOgreVNJ40:45:57
58. RaitisZihmanisSPORTLAND 2RīgaVN2040:46:04
59. KristapsSūnaAlpi JumtsRīgaVN3040:46:11
60. DāvisČodersOC VentspilsVentspilsVN2040:46:16
61. KārlisLiepkaulsSK TĒRAUDSRīgaVN4040:46:17
62. JānisDzelmeA/S UPBCēsisVN2040:46:23
63. MadaraFrēlihaMoller Auto VentspilsVentspilsSN2040:46:27
64. AivarsGriezītisVN3040:46:33
65. MārisStrautnieksJelgavaVN2040:46:34
66. AleksejsBaranovskisDaugavpilsVNJ40:46:36
67. GintsReinoldsMARATONA KLUBSVentspilsVN2040:46:37
68. EdgarsEižvertiņšRigaVN3040:46:50
69. RaitisMaslovsBASK ApsardzeRīgaVN3040:46:53
70. DainisKrasovskisSPORTLATĀdažiVN2040:46:54
71. AigarsLagzdiņšGrobiņaVN4040:46:54
72. IlonaKojalovičaVentspilsSN4040:47:01
73. KasparsDzērveSK TēraudsRīgaVN3040:47:07
74. ReinisSkorovsRīgaVNJ40:47:09
75. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSGrobiņaVN3040:47:10
76. AtisSirmbārdisAlpi JumtsRīgaVN2040:47:14
77. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVN2040:47:19
78. MārtiņšVimbaTrojaRīgaVN2040:47:29
79. ĢirtsŽagarsTalsiVN2040:47:32
80. IlonaFrīdmaneSN3040:47:58
81. AndisLeontjevsRīgaVN3040:47:58
82. IvetaMaltaViļāniSN4040:48:03
83. KimsSifersTieto Karšu skrējējiRīgaVN5040:48:03
84. ArnoldsGailumsIlzeskalnsVentspils novadsVNJ40:48:04
85. KārlisVerpakovskisVentspilsVNJ40:48:09
86. SvajunasSukackassese brolis running tymklaipedaVN3040:48:12
87. RomualdsMinickisJūrmalaJūrmalaVN6040:48:20
88. AgrisGalvanovskisSPORTLAND 3OgreVN2040:48:21
89. JānisBulānsSPORTLAND 3BaložiVN3040:48:23
90. VladimirsJekimovsRigaVN2040:48:25
91. KasparsPatmalnieksAlpi JumtsRīgaVN3040:48:26
92. JurģisSvilpeKuldīgaVN2040:48:27
93. DaceAlmaneTukumsSN2040:48:30
94. AgnisSvažsLiepājaVN3040:48:31
95. DaceKovaļevskaSk OzolniekiOzolniekiSN2040:48:33
96. BaibaBrokaSK TēraudsĀdažiSN3040:48:36
97. DmitrijsPotalujevsDaugavpilsVN2040:48:39
98. IvetaPūpolaAizputeAizputeSN4040:48:40
99. AndrejsBērziņšVentspilsVN3040:48:41
100. ElīnaMedneRojaSNJ40:48:44
101. AgneseKatkovskaVentspilsSN3040:48:47
102. SigitaSaulīteRīgaSN3040:48:50
103. AnastasijaGerasevaJelgavaSNJ40:48:53
104. MiksKalējsRīgaVN3040:49:00
105. KristapsPoddubnijsCSDDRigaVN2040:49:02
106. IgorsVasiļjevsRīgaVN2040:49:05
107. GitaKarlsoneSaldusSN3040:49:07
108. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVN4040:49:15
109. IvarsOdziļevičsjēkabpilsVN4040:49:16
110. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpilsVNJ40:49:17
111. KasparsJēkabsonsSPORTLAND 4RīgaVN3040:49:20
112. KristapsHolštromsMBC/VSK NoskrienRīgaVN2040:49:21
113. Annija-EvelīnaBergaLiepājaSNJ40:49:21
114. AndrisNeibergsVN3040:49:26
115. EdgarsJurgevičsSPORTLAND 4LiepājaVN2040:49:26
116. AgneseGailumaRēzekneSNJ40:49:26
117. EdgarsZagorskisVN3040:49:34
118. GintaŠenfelde-JūrmalaSN3040:49:48
119. MārisTepersRīgaVN3040:49:48
120. SandraGaileOgres novadsSN3040:49:48
121. ValērijsPavļukevičsSK MagnenRēzekneVN4040:49:50
122. AlīnaRenceVSK Noskrien / MARATONA KLUBSRīgaSN3040:49:51
123. BaibaGrapānaSN2040:49:57
124. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaSN4040:49:59
125. JānisZālīteVentspils 1.ģimnāzijaVentspilsVNJ40:50:00
126. KasparsAksenoksCSDDRigaVN4040:50:00
127. RobertsŠatiksTeamOrangeLiepājaVN2040:50:04
128. ValtsKlucisAtlētikaRīgaVN5040:50:10
129. GuntisZālītisLVSRīgaVN4040:50:10
130. OskarsTerliņšVN4040:50:12
131. SandisSproģisLattelecomVN4040:50:20
132. KasparsKalniņšRAMIRENTVentspilsVN4040:50:26
133. SandisDorbeKODOJelgavaVN3040:50:28
134. GuntisGrīnfeldsAM FORESTKuldīgaVN5040:50:28
135. JānisCaics---RīgaVN6040:50:34
136. GuntarsKavossDobeles dzirnavnieksDobeleVN2040:50:35
137. ValdisĶerubiņšSK OzolniekiJelgavaVN4040:50:38
138. DaceZiemeleJelgavaSN2040:50:54
139. SandisSokolovsVN3040:50:58
140. DiānaBrumbergaSN2040:51:01
141. KristapsBrussVSK NoskrienTērveteVN2040:51:04
142. MadaraBalodeLiepājaSN2040:51:05
143. KristapsStankevičsDobeleVN2040:51:06
144. AivisPutniņšVentspilsVN3040:51:07
145. AinarsZablovskisVelkonisVentspilsVN5040:51:11
146. MareksMačsAlpi JumtsRīgaVN2040:51:13
147. GintaŠalmaRīga/LiepājaSN4040:51:16
148. LaurisPirktiņšVērgaleLiepājaVN2040:51:18
149. KārlisCinisSwedbankVN3040:51:32
150. RaitisBratkaVSK NOSKRIENRigaVN3040:51:36
151. NaurisZablovskisVelkonisVentspilsVN2040:51:48
152. AldisBogdansIlzeskalnsVentspils novadsVNJ40:51:49
153. BaibaLāceTeikas KalnsRīgaSN4040:51:53
154. MārcisFogelsMitauJelgavaVN3040:52:05
155. JānisGalvanovskisSPORTLAND 3OgreVN2040:52:07
156. DžanitaFreijaMoller Auto VentspilsKuldīgaSN4040:52:12
157. MārisŠteinbergsSPORTLANDRīgaVN3040:52:18
158. MārisBērziņšSPORTLAND 2RīgaVN2040:52:23
159. EriksBaibekovsVentspilsVN3040:52:26
160. ArmandsTeterisUlbrokaVN2040:52:31
161. LieneVindeleDvīnesPreiļiSN2040:52:34
162. GundarsGalauskisVentspilsVN4040:52:39
163. IngaZiediņaMaratona klubsAizkraukleSN4040:52:45
164. SandisKūmsnavjelgavaVN3040:52:46
165. AndrisKronbergsTalsiVN3040:52:48
166. VaidaPriedininkaiteVilniusSN3040:52:48
167. DainisUpenieksSK Ozolnieki IIJelgavaVN4040:52:50
168. MudīteRītereOgres Slēpotāju KlubsOgres novadsSN5040:52:53
169. SandraVolodinaGulbeneSN4040:52:53
170. JurisLīpacisSiguldaVN4040:52:55
171. EdgarsSilsVērgale skrien.LiepājaVN2040:53:02
172. IngarsŠakalisVentspilsVN2040:53:06
173. SanitaČuhnovaTalsiSN3040:53:11
174. ZandaŠmiteRīgaSN2040:53:14
175. OjārsRudzītisVentspils pilsētas domeVentspilsVN4040:53:20
176. AldisCimoškaHamsaMatrixVN4040:53:24
177. GatisPetrovicsLiepājaVN3040:53:27
178. UldisZīleZiemeļkurzeme OKVN5040:53:30
179. DzintraSkārdaAizkraukleAizkraukleSN2040:53:34
180. IneseRērihaVSK Noskrien / LSCRīgaSN2040:53:38
181. IlzeVindeleDvīnesPreiļiSN2040:53:40
182. LeoLiepājnieksVentspilsVNJ40:53:45
183. Daniels-MārcisKerliņšVNJ40:53:49
184. ZaneBrokāneMARATONA KLUBSVentspilsSN3040:53:51
185. RaimondsReinvaldsVNTVentspilsVN5040:53:57
186. MārtiņšBērziņšUgāleVentspilsVN2040:54:03
187. VelgaLāceIlzeskalnsVentspils novadsSN3040:54:05
188. JeļizavetaPuzāneLudzas novada pašvaldībaLudzaSN3040:54:09
189. ArtūrsMillersABC softwareRīgaVN3040:54:10
190. KarinaLimonovaVentspilsSN2040:54:12
191. IvoOzoliņšVentspilsVN4040:54:15
192. MārisPlūmiņšMARATONA KLUBSVentspilsVN4040:54:19
193. RolandsJastrežemskisRēzekneVN2040:54:22
194. EdgarsTimofejevsJelgavaVN2040:54:24
195. ValdisBernhardsJāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijaRīgaVN6040:54:25
196. AlbertsSproģisVentspilsVN2040:54:31
197. KristapsRancānsIkšķileVNJ40:54:31
198. VadimsStepanovsVentspilsVN3040:54:33
199. ZitaVarovaOgres novadsSN3040:54:38
200. EdīteKomasa-DorbeSK OzolniekiJelgavaSN3040:54:40
201. ĒriksApšenieksBalviVN6040:54:42
202. LauraKalniņaMARATONA KLUBSVentspilsSN3040:54:44
203. RalfsMartinsonsVN2040:54:46
204. LauraVancāneSK TēraudsSN2040:54:56
205. JānisŠenkevitsVentspils reissVentspilsVN2040:55:02
206. ZaneBiķeVSK Noskrien MiniVāveresSN3040:55:05
207. AneteAstaševskaMARATONA KLUBS, SK KatrīnaKuldīgaSN2040:55:05
208. IevaŠteinbergaMaratona klubsSaldusSN4040:55:11
209. JanaJansoneSK TēraudsRigaSN4040:55:15
210. KristīneBaguckaKuldīgaSN3040:55:16
211. JānisPūgaAuto Racing TeamĶekavaVN3040:55:19
212. MadarsRumbenieksS/K KatrīnaKuldīgaVN2040:55:20
213. EvitaVēvereSK KatrīnaKuldīgaSN4040:55:20
214. PaulsZvaunisVN2040:55:22
215. ArtursĢēģerisKrievlaukiVN2040:55:23
216. SandijsPinkulisSPORTLAND 4RīgaVN3040:55:26
217. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīgaSN4040:55:27
218. AnnaGriezīteRīgaSN2040:55:30
219. LenardsErnestovskisVentspilsVNJ40:55:30
220. LindaLaubergaVSK NoskrienRīgaSN3040:55:32
221. ZojaNesterovaActive Wheels RīgaRīgaSN2040:55:33
222. KasparsRancānsRīgaVN3040:55:34
223. RaivitaBirkentālaTalsiSN4040:55:35
224. VladimirsBabeškoRigaVN3040:55:35
225. SantaLorenceOzolniekiJelgavaSN5040:55:35
226. MaijaPētersoneMaratona klubsVentspilsSN3040:55:38
227. KristineEidukaOgreSN2040:55:39
228. ĢirtsŠenbergsLiepājaVN2040:55:41
229. JānisKalniņšVN3040:55:43
230. JānisStraukmanisRīgaVN2040:55:45
231. UldisLejaTalsiVN3040:55:45
232. GintsZazerskisVN3040:55:46
233. AleksandrsDupatsVentspils AugstskolaVentspilsVN4040:55:47
234. LigitaLeitlandeSN4040:55:49
235. NataļjaKarabeškoKrāslavaSN3040:55:51
236. OskarsGenavsSK AliseRīgaVN2040:55:51
237. AnnaValtereiLinkVentspilsSN3040:55:51
238. VincentsVilksSPARS Šorttreka nodaļaVentspilsVNJ40:55:56
239. ĒriksDžuļsilzeskalnsVentspils novadsVNJ40:55:59
240. IlzeSermolīteSN4040:55:59
241. KristīneGailumailzeskalnsVentspils novadsSNJ40:56:02
242. DzintarsRassaMARATONA KLUBSVentspilsVN4040:56:02
243. AigarsLīvzemnieksLatvenergoLiepājaVN2040:56:03
244. IngūnaGailesk MagnenrēzekneSN2040:56:03
245. BaibaAuziņaUz viļņaRīgaSN2040:56:04
246. SimonaKozlovskaVelkonisVentspilsSN2040:56:05
247. SantaKrūmiņaVSK Noskrien MiniVāveresRīgaSN2040:56:07
248. UģisNēliussVentspilsVN2040:56:09
249. JeļenaMironovaLīvānu novada vieglatlētikas klubs 3LīvāniSN2040:56:10
250. MārīteKokinaRīgaSN2040:56:12
251. MārisOstrovskisLiepājaVN3040:56:13
252. ElīnaKvieseVentspils reissVentspilsSN2040:56:27
253. ElīnaEļmurzajevaVentspilsSN2040:56:27
254. IngaRītereOgres Slēpotāju KlubsOgres novadsSN2040:56:28
255. LīgaRēdereRēderu bandaTīraineSN3040:56:29
256. ElīnaŠveiceOgreSN3040:56:32
257. KlāvsMiltiņšSPARS vieglatletikas nodaļaVentspilsVNJ40:56:42
258. GatisKālisLiepājaVN4040:56:52
259. SvetlanaCibuļaSwedbankRīgaSN3040:56:52
260. OlgaRūgumaRīgaSN3040:56:58
261. MārisVilšķērstsVN2040:57:02
262. IndraŠtalteMARATONA KLUBSTalsiSN5040:57:09
263. ElgaGailīteE-komandaSalaspilsSN3040:57:09
264. MārīteTurkaKuldīgaSN2040:57:11
265. JurijsKrupnovsVentspils triatlona klubsVentspilsVN4040:57:13
266. AndisVeideRīgaVN5040:57:13
267. LāsmaZebuliņaRīgaSN4040:57:14
268. IevaBriceSN2040:57:16
269. ValdisČerpakovskisMārupes novadsVN3040:57:18
270. AgrisĒķupsTeamOrangeLiepājaVN2040:57:19
271. DidzisKiršteinsTeamOrangeLiepājaVN2040:57:19
272. AleksandrsSemeņenkoiLinkVentspilsVN4040:57:22
273. AndriusSketrysAkmeneAkmeneVN5040:57:31
274. JānisKrutovsValmieraVN2040:57:45
275. NormundsKārkliņšGrST TeamRīgaVN4040:57:46
276. RasmaRudzīteSPORTLAND 3AlūksneSN2040:57:49
277. IndulisJansonsJūrmalaVN6040:57:53
278. Maksims-DāvidsNejmonisMēs varamVentspilsVNJ40:57:57
279. GwechenLe-TiecParisVN3040:57:58
280. AndrisTrifanovsRīgaVN4040:58:01
281. DāvisDelversVentspils pilsētas domeVentspilsVN3040:58:06
282. ArtursStimbānsSwedbank ASRīgaVN3040:58:08
283. AntraEzeraTalsiSN5040:58:09
284. SintijaRudzīteMARATONA KLUBSRīgaSN2040:58:10
285. IgorsValdmanisPiltenes nūjotāju klubsVentspilsVN3040:58:16
286. ZandaTaupmanaVSK NoskrienRīgaSN4040:58:17
287. KristapsAksenoksRīgas 49. vskRigaVNJ40:58:20
288. KasparsOšsLimbažiVN3040:58:25
289. NaurisVērsisGCRīgaVN3040:58:25
290. JānisČerņavskisVentspilsVN2040:58:26
291. MārisMatisovsRuMaSaMaJūrmalaVN4040:58:29
292. IevaGailesk MagnenRēzekneSN2040:58:29
293. ImantsAuziņšVentspils Jūras LauvasVentspilsVN5040:58:30
294. OlgaBasmanovaParisSN3040:58:33
295. AigaVīdmaneSN4040:58:39
296. EdgarsPuriņšVelkonisVentspilsVN3040:58:43
297. IneseMidrijāneSK KatrīnaKuldīgaSN5040:58:45
298. BaibaBeņķeKuldigaSN2040:58:52
299. ArtjomsRižihsMēs varamVentspilsVNJ40:58:57
300. GintsAndersonsVNTVentspilsVN4040:59:00
301. KārlisBauersVelkonisVentspilsVN2040:59:01
302. IngūnaZuteOgreSN2040:59:04
303. AnnaProskurinaRīgaSN2040:59:04
304. GuntisVeitsRīgaVN3040:59:07
305. LīgaAlksneSPORTLAND 4RīgaSN3040:59:17
306. LinardsKrastiņšKaķīškalnsSiguldaVNJ40:59:21
307. VoldemārsBitenieksRīgaVN2040:59:23
308. SintijaMelneSPORTLAND 4RīgaSN2040:59:25
309. SabīneSedliņawww.spartakiade.lvVentspilsSN3040:59:32
310. DainaVītolaSPORTLAND 3JelgavaSN2040:59:40
311. Sanita-IevaSparāneSPORTLAND 4RīgaSN2040:59:43
312. ValtersBrussVSK NoskrienTērveteVN4040:59:45
313. ElīnaSiliņaUlbrokaSN2040:59:45
314. GitaKolerteRīgaSN2040:59:49
315. KristiānaAksenokaCSDDRigaSN2040:59:53
316. JurisBaļķensVentspilsVN3040:59:54
317. ĢirtsPelīteRīgaVN2040:59:55
318. InāraRubeSK KatrīnaKuldīgaSN5040:59:56
319. IlzeMiklaševicajELGAVASN2041:00:07
320. JanaKafizovaMARATONA KLUBSVentspilsSN4041:00:07
321. JānisVainorisVK TranzītsVentspilsVN3041:00:09
322. MarinaBulkina-StendeSN3041:00:10
323. GeorgijsSemjonovsVentspilsVN6041:00:14
324. IlzeFogeleMitauJelgavaSN3041:00:17
325. GitaMārtiņsoneVentspilsSN2041:00:25
326. ArtjomsJakovenkoVentspilsVNJ41:00:28
327. IlgvarsBebrišsS/K KatrīnaPelči, KuldīgaVN5041:00:36
328. KevinLe-GoffVN2041:00:41
329. EdgarsBedrītisValmieraVN2041:00:49
330. SandraMiķelsoneRigaSN3041:00:51
331. IntaZaleckaActive TeamRīgaSN2041:00:54
332. MadaraPirtnieceLiepājaSN3041:00:58
333. SanitaLankaVērgaleLiepājaSN2041:00:59
334. LaimdotaHeideneind.VentspilsSN5041:01:03
335. SandisĀboliņšVN3041:01:05
336. AleksejsSteržanovsMēs varamVentspilsVNJ41:01:08
337. Nelda-MarijaLeimaneRīgaSN2041:01:10
338. AņutaOstašovaSaldus OKSaldusSN4041:01:10
339. GuntraPurmaleSiguldaSN4041:01:10
340. SigitaValkovskaMARATONA KLUBSVentspilsSN3041:01:10
341. EvitaKonrādeSaldusSN3041:01:15
342. ElīzaAuziņaLSPARīgaSN2041:01:16
343. JānisBormanisnordic by natureVN4041:01:16
344. ArtursBabašinsRīgaVN2041:01:17
345. ValdisPolencsLiepājaVN2041:01:32
346. ArtisMiklaševicsjelgavaVN3041:01:32
347. ElīnaGoldmaneSPORTLAND 3RīgaSN2041:01:35
348. ArtūrsPetrivsSPORTLAND 2RīgaVN2041:01:35
349. NikitaPetruņinsSPORTLAND 2RīgaVN2041:01:36
350. JānisVilinskisMARATONA KLUBSVentspilsVN6041:01:43
351. RičardsPrūsisLiepājas domeLiepājaVNJ41:01:45
352. SignijaVītolaRīgaSN2041:01:47
353. KristīneBalodeRīgaSN2041:01:50
354. IndraGarāSK TēraudsĀdažiSN3041:01:54
355. SintijaLindeS/K KatrīnaKuldīgaSN2041:02:00
356. SantaCineRīgaSN2041:02:04
357. ViktorsGriņevičsABC softwareRīgaVN3041:02:07
358. MartaJudinaLiepājaSN2041:02:09
359. JurģisStukulsKuldīgaVN2041:02:10
360. ZaneTimmaTīsiSN2041:02:10
361. GatisPakārklisVelkonisVentspilsVN2041:02:12
362. DairisJankovskisRīgaVN3041:02:15
363. LitaMarauskaSK KatrīnaKuldīgaSN4041:02:22
364. ArmandaSokolovskaSK KATRĪNAKuldīgaSN4041:02:22
365. DiānaEižvertiņaRigaSN2041:02:31
366. GuntisRancānsRēzeknes novadsVN4041:02:33
367. VijaUtāneRēzekneSN4041:02:35
368. VitaĀboliņaĀboliņiRīgaSN3041:02:36
369. ElvitaKotāneilzeskalnsVentspils novadsSNJ41:02:37
370. EvaMatīsaSN2041:02:48
371. MontaKrūmiņaitkatram.lvRīgaSN2041:02:50
372. JolantaBelevičaOgreSN4041:02:51
373. IevaLeimaneVentspils reissVentspilsSN2041:03:01
374. MāraŠlikaitePopePopeSN2041:03:01
375. KristīneGromovaSN2041:03:06
376. ZaneBormanenordic by natureRīgaSN3041:03:14
377. KristapsKārklsLiepājaVN3041:03:17
378. IneseJevsejevaSK TēraudsRīgaSN3041:03:22
379. AleksejsMjaliksVN2041:03:34
380. IlzeBlumfeldeVentspilsSN2041:03:46
381. AinārsOzolsSiguldaVN4041:03:51
382. LīgaIvčenkoLiepājaSN4041:03:53
383. KristīneMālaVentspilsSN2041:03:57
384. GuntaKonošonokaVentspils reissVentspilsSN2041:04:07
385. AndisPolencsKuldīgaVN2041:04:13
386. KristīneFedotovaRīgaSN2041:04:17
387. KristaSaliesaSPORTLANDSN2041:04:17
388. ArnisVērmelsJelgavaVN5041:04:18
389. MaksimsKuznecovsMēs varamVentspilsVNJ41:04:24
390. KetlinaKalpmaneTalsiSN2041:04:33
391. ĒriksGrošsVentspils AtlantsVentspilsVNJ41:04:41
392. InetaSukackienesese brolis running tymKlaipedaSN3041:04:42
393. IvetaČopaRīgaSN3041:04:51
394. AijaRancāneRĒZEKNESN4041:04:54
395. DaceRozenbergaRīgaSN3041:04:57
396. ArtisStieciņšSD Trading SIARīgaVN3041:05:00
397. LieneOšiņaSPORTLANDOgreSN2041:05:14
398. ZinaidaGrīnbergaViegli nebūs!RīgaSN5041:05:31
399. EdgarsKudiņšRīgaVN2041:05:43
400. IritaLaseOgreSN3041:05:51
401. VladimirsTiscenkoRīgaVN3041:05:55
402. FjodorsFjodorovsVentspils AtlantsVentspilsVNJ41:06:02
403. DaceGoškoVSK NoskrienRīgaSN3041:06:02
404. VibekeHorstmannLundSN5041:06:03
405. OlgaGruduleOgreSN3041:06:03
406. ValērijaSoboļevaVentspils AtlantsVentspilsSN2041:06:05
407. AndrejsGorbatenkoVentspils AtlantsVentspilsVN4041:06:05
408. EvitaHoiereDebesmannakuldigaSN3041:06:07
409. DaceKāknēnaDebesmannaKuldīgaSN3041:06:07
410. JānisBruševicsVN2041:06:09
411. LailaPūkaineSN2041:06:12
412. JānisLakstīgalaActivewheels.lvVN3041:06:38
413. LauraZablovskaVelkonisVentspilsSN2041:07:03
414. VladislavsSavickisVentspils AtlantsVentspilsVNJ41:07:09
415. JeļenaProskurinaSN2041:07:13
416. GundaKrūmiņaLNTSN3041:07:29
417. ElīzaSuharevaValmieraSN2041:07:35
418. DāvisTīsonsVentspilsVNJ41:07:37
419. AleksandraAkimovaRīgaSN3041:07:51
420. LīgaVilkaSPORTLAND 3RīgaSN2041:07:52
421. AgrisMeinardsVentspilsVN4041:07:55
422. MaijaŽodziņaSN3041:08:00
423. JūlijaJurtajevaRīgaSN2041:08:16
424. IlonaŠpundereIlzeskalnsVentspils novadsSNJ41:08:24
425. DaceZvaigzneTukumsSN3041:08:26
426. OlgaKvasņinaKursa MRUVentspilsSN2041:08:31
427. NiklāvsGeidānsRēzeknes 5. vidusskolaRēzekneVNJ41:08:51
428. LīgaNovikask MagnenRēzekneSN3041:08:56
429. LolitaDreibergaTukumsSN4041:08:57
430. JānisLaganovskisVN3041:09:00
431. IzoldeKrūkleVentspilsSNJ41:09:02
432. VēsmaKaravaičukaMadonaSN2041:09:05
433. ElvijsZaltansrigaVN2041:09:09
434. KristīneReinholdeRīgaSN4041:09:16
435. IlzeĶīkuleVentspilsSN4041:09:20
436. EduardsPērkonsVentspils pilsētas domeVentspilsVN3041:09:22
437. ValērijaPumpišaJēkabpilsSN2041:09:24
438. GuntisBerķisRīgaVN4041:10:06
439. OlīvijaSpēlmaneRīgaSN2041:10:16
440. MaijaMenģelsoneDELFIRīgaSN3041:10:18
441. AnnaMūrnieceRīgaSN2041:10:31
442. KitijaDemidovaTukumsSN2041:10:39
443. ZitaĀboltiņaSPORTLANDSN4041:10:44
444. OļegsŽakovsiLinkVentspilsVN3041:10:47
445. LāsmaLauciņa-MauriņaiLinkSN2041:10:47
446. RobertsJurgensonsHK Venta 2007VentspilsVNJ41:11:17
447. AneteKāleGrobiņaSNJ41:12:01
448. KsenijaTurkinaSN2041:12:01
449. SergejsTjutrinsVentspils AtlantsVentspilsVN3041:12:22
450. ValērijsIvanovsVentspilsVN5041:12:51
451. SergejsKoncedalovsMēs varamVentspilsVNJ41:14:32
452. ŽannaFromaneSN3041:14:34
453. DaceLazdiņaRīgaSN4041:15:03
454. KarīnaMičuleLiepājaSN2041:15:06
455. GundegaGalindomaVentspils pilsētas domeVentspilsSN2041:15:33
456. LīgaBirnbaumaLARīgaSN4041:15:41
457. BaibaĢelzeNoķer mani ja variRīgaSN4041:15:44
458. KristiānaKelaseSN2041:15:51
459. AleksandrsVoinoRīgaVN4041:18:01
460. ValērijaStoroženkoRigaSN2041:23:34
461. IevaKļavaVSK NoskrienRīgaSN2041:23:48
462. SantaDemidovaKandavaSN2041:24:56
463. AijaOrniņaRīgaSN5041:25:32
464. VidisUpenieksind.VentspilsVN6041:25:38
465. EdgarsDavidonsActivewheels.lvRīgaVN4041:48:29
- AndrejsLorencsVentspilsVN202DNF
- AndrejsKazakovsSK Metroons/ NikeRīgaVN202DNF
- AdelīnaVanagaVentspilsSN202DNF
- EvaPozņakaVentspilsSN402DNF
- ArvisKņazsVNTVentspilsVN302DNF
- EdijsLaterersSK PilteneVN302DNF
- TomsKozlovskisVelkonisVentspilsVN202DNF
- LindaNovickaLiepājaSN202DNF
- GundarsUpenieksSPORTLATRīgaVN402DNF
- JānisKravaļsSK MagnenRēzekneVN502DNF
- LauraNavenickaRīgaSN202DNF