Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka pusmaratons / 21.06.2015

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaMarheleAdidas & VSK Noskrienrīga81:20:20
2. AnitaSiliņaSPORTLAND/NIKEPreiļi81:24:07
3. JolantaLiepiņaSPORTLATSalacgrīva81:27:08
4. KitijaValtereLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:27:22
5. LauraČakleMoller Auto VentspilsVentspils81:30:22
6. DaigaGrickusRiga81:32:27
7. GintaValtereLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:35:38
8. EvitaBoleLīgatne81:41:08
9. ElīnaDimzaLiepaja81:43:02
10. DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspils81:44:15
11. BaibaMuzikanteMoller Auto VentspilsVentspils81:45:50
12. LauraDeņisovaTērvete81:46:07
13. NatālijaTreulandeVentspils81:46:27
14. ZaneSvetiņinaRīga81:49:03
15. VitaZeltzaķeVSK Noskrien81:50:39
16. AivaLiepiņaSlampe81:50:52
17. LeldeMeirānevegan.lvRīga81:51:19
18. ZaneTilta-KūmaVaidava81:51:57
19. AntraGrīnbergaSK KatrīnaKuldīga81:53:28
20. SandraDervinikaSK MAGNENRezekne81:53:37
21. LīgaRube-Šteinharde81:54:12
22. SanitaLeitāneRīga81:54:59
23. IevaBērziņaEiropas Tālmācības vidusskolaRīga81:55:00
24. LeldeRonimoisaVSK Noskrien VāveresMadona81:55:29
25. DanaZandersoneSwedbankRīga81:55:33
26. AlisePodniece81:56:55
27. ElīnaKrūkleSportlatValmiera81:57:54
28. SantaZvilnaReisstrans81:58:07
29. LinaPaiminaVentspils reissVentspils81:59:02
30. LauraGolta-Grospiņa81:59:17
31. KristīneGržibovskaVSK noskrienRīga81:59:30
32. Lina-MartaSarma82:01:42
33. DarjaDamrozeMARATONA KLUBSRīga82:01:45
34. ZaneJēkabsoneSaldus82:04:09
35. ElīnaHeinrihsoneRīga82:04:18
36. IntaZīriuseSPORTLANDRīga82:07:20
37. MontaTreinovskaMIASALDUS82:07:33
38. TamaraBičkova82:08:09
39. AgneseVēzeVSK NoskrienLiepāja82:08:41
40. MāraJēgereRīga82:10:04
41. RitaMatīsa82:11:05
42. AgneseMaskalāneSWEDBANKRīga82:11:29
43. LienaPuise-PuišeRīga82:11:45
44. LīgaRadvila82:12:26
45. IevaOzoliņa82:13:10
46. LindaJonīteRīga82:17:21
47. VitaGrahovskaĶeguma novads82:18:02
48. ElīnaAldermaneLiepāja82:19:52
49. DiānaVāne82:27:29
50. AdelīnaDarviņaRīga82:28:29
51. MontaVilciņaZviedrīšiVentspils82:31:23
- ElīnaPetrovskaVentspils pilsētas domeVentspils2DNF

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsBērziņšSPORTLAND/NIKE81:10:50
2. KārlisVīksneVeikals 42km195mCēsis81:13:36
3. ReinisTops81:17:30
4. VadimsBelousovs81:17:33
5. ArtūrsCaics---Rīga81:17:49
6. JānisPastarsOgres novads81:18:10
7. DāvisRozītis81:19:12
8. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga81:21:41
9. KalvisAlseikaLVINFO.LVVērgale81:22:14
10. ArtūrsBraučsVSK NoskrienRīga81:23:11
11. RaivisReinfeldsVUGDTalsi81:24:16
12. KristapsMagoneVEIKALS 42KM195MCēsu raj.81:24:42
13. NiksOzolsMARATONA KLUBSBrocēni81:24:47
14. KasparsAdijāns81:25:45
15. JonasPriedininkasKopfschmerzenVilnius81:26:51
16. KristersKuģenieksRīga81:27:46
17. EdgarsMatuksVSK NoskrienVijciems81:28:11
18. RihardsŠorendoLielvārde81:28:43
19. KristapsBroksVSK Noskrien-RiekstiMadona81:29:01
20. EdgarsBukšsVSK noskrienJelgava81:29:25
21. TomsKaufmanisMARATONA KLUBSBrenguļi81:29:38
22. IgorsMorgunovsVentspils81:30:00
23. JānisDūkaVentspils reissVentspils81:30:29
24. EdijsLācisLiepāja81:32:14
25. AleksisKernoBIGBANK81:32:51
26. GunārsOzoliņšSPORTLAND/NIKE-individuāli81:33:15
27. AleksGiņkoVentspils AtlantsVentspils81:34:23
28. AleksisBorozdinsSalacgrīva81:34:57
29. AleksandrsRadčenkoCido81:35:19
30. JānisJerofejevsVeikals 42km195m/Saucony/SISPļaviņas81:35:22
31. JamesMorrisonEdinburgh81:35:52
32. IntarsZilgalvisMARATONA KLUBSAizkraukle81:36:47
33. VladislavsAļehnovičsJēkabpils81:36:54
34. JānisKokinsVSK NoskrienLimbaži81:36:55
35. UldisPormeisters81:37:01
36. DāvisKokinsLimbaži81:37:02
37. MārcisKalniņšCBL81:37:13
38. GatisBērziņšVSK NoskrienMārupe81:37:38
39. JurisBudņikovs81:37:54
40. AndrisVējiņšSwedbankRīga81:38:10
41. RihardsBergsBergs & CoValmiera81:38:32
42. MārtiņšSējējsLiepāja81:38:43
43. AleksandrsJudkinsRiga81:38:50
44. RenārsUkstiņšRīga81:38:57
45. ViestursZimackisRīga81:39:00
46. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka81:39:12
47. KristapsKudlānsRīga81:40:19
48. MārtiņšEihvaldsKRASTMALI.LVLIEPĀJA81:40:46
49. JānisCīmursCīmurēniRīga81:41:03
50. ElvijsKukša81:41:05
51. RaivisKirhnersTukums81:41:45
52. MārtiņšMelnisRīga81:41:59
53. DenisAļeksejevsVellapēdaJaunpagasts81:42:03
54. ArnisOzols81:42:44
55. ArtūrsKetlersVSK NoskrienOgre81:43:11
56. AivarsČernuhoVolejbola Klubs VentspilsVentspils81:44:01
57. KārlisKravisCrossfit RīdzeneRīga81:46:13
58. KārlisVīdnersAizputeAizpute81:46:36
59. KasparsVanagsCēsis81:46:39
60. TomsKrūmiņšYoostersRīga81:47:39
61. RūdolfsLeimanisVentspils reissVentspils81:48:03
62. JānisBaukertsRiga81:48:22
63. DāvisPoliņs81:48:46
64. EgilsPīlēģisStora EnsoRīga81:49:06
65. DanielsKaģisCukurpelmeņiVentspils81:49:19
66. TomsAndersons81:49:42
67. PāvelsJanovičs81:49:57
68. AleksandrsTolpiginsRīga81:50:00
69. AinārsAizpurietisfb:riga.walk.runRīga81:50:05
70. DmitrijsLaskoKipsalaRiga81:50:28
71. EdgarsKuģenieksVSK Noskrien Rieksti81:50:38
72. TomassFedotovsRīga81:50:40
73. MārisDombrovskis81:50:50
74. MārtiņšPlaudisVSK NoskrienRīga81:50:52
75. RihardsČaibaDCH komanda, VSK Noskrien, JūrmalaJūrmala81:50:55
76. KārlisGrundiņšvegan.lv81:51:18
77. EdijsBogomolovs-Saldus81:51:47
78. KristapsBriedisStatoil ExtraRīga81:52:09
79. SergejsAntonovsRoja81:52:31
80. MārtiņšPakulis81:52:39
81. GuntisZaleckisActiveTeamCiemupe81:54:45
82. SergejsMinajevsZoorbaganRīga81:54:47
83. KristapsAnskensGāleneVentspils81:56:06
84. JorensJaunozols81:57:58
85. ArtūrsAncānsPsihosomatika.lvRīga81:58:55
86. ArtūrsMiksonsPsihosomatika.lvRīga81:59:55
87. ĒriksDovnarovičsVSK noskrienRīga82:00:50
88. ArtjomsĻimonovsVentspils82:01:01
89. KalvisKulbarsSK KatrīnaKuldīga82:05:47
- ĢirtsLiepiņšVentspils4DNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaČelnova-Prokopčuka81:12:32
2. LeldeNeimandeVSK NoskrienCēsis81:26:19
3. IngaZālīteVSK NoskrienIkšķile81:32:23
4. VivianaKirilovaMedrullRīga81:36:07
5. LieneKļavaMoller Auto VentspilsVentspils81:37:32
6. GuntaNeijaVSK Noskrien81:42:56
7. AigaRozenberga81:47:14
8. ElīnaČudereDCH studijaRīga81:48:20
9. KristīneSpriceRīga81:49:22
10. AgneseKalniņaVSK Noskrien VāveresSigulda81:50:13
11. IngaLisovska81:50:21
12. OksanaKumpinaRiga81:50:49
13. SolveigaTīsaRīga81:51:14
14. DaceVeipaVSK NoskrienRīga81:51:27
15. EdīteDauguleRīga81:53:30
16. IntaCīmureCīmurēniRīga81:53:50
17. IneseMacukaJēkabpils sporta centrsJēkabpils81:56:49
18. IneseCelmaGjensidige BalticRīga81:56:58
19. SolvitaŠtekerhofaMARATONA KLUBSVentspils81:58:04
20. NatālijaBernāneSK MagnenRēzekne81:58:17
21. LieneKalniņaKronusValmiera81:58:51
22. AntraZeltinaLiepaja81:59:19
23. LindaBeldavaVSK NoskrienRīga81:59:46
24. IlzeLimanāneVSK Noskrien VāveresRīga81:59:46
25. TatjanaNovojevskaDCH StudijaRīga82:00:51
26. EvaDzeneRīga82:02:40
27. ZaneKarpenkoVSK NoskrienRīga82:02:46
28. DiānaKvedereVSK Noskrien VāveresRīga82:03:35
29. KristīneDīriņa82:06:52
30. VitaRazgaleExigen Services Latvia #optimized4runningRīga82:07:54
31. IlzeTāmaneMARATONA KLUBSRīga82:10:10
32. IngaVīksniņaLattelecomRīga82:10:35
33. OlgaAldošina82:11:26
34. RandaMisāneLiepāja82:13:05
35. AgneseBahmaneVSK NoskrienRīga82:13:10
36. IngaJansoneVSK NoskrienRīga82:17:20
37. ZaneKārkliņaCālēnu bandaRīga82:18:23
38. ElīnaFeldhūneMārupe82:20:47
39. IneseKursīteSporta klubs F1Rīga82:24:29
40. OfēlijaKristiansoneZviedrišiKuldīga82:31:23
41. IneseOzolaRīga82:31:24
42. LeldeTauriņa-LasmaneRīga82:31:40
43. YanaVinokurovaFeel Good PoledanceRiga82:36:42

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValērijsŽolnerovičsOC VentspilsVentspils novads81:07:43
2. KristapsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgre81:12:09
3. RolandsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgres novads81:12:22
4. AnatolijsMacuksSPORTLAND/NIKEJēkabpils81:13:11
5. JevgēnijsTurkinsSPORTLAND/NIKE81:15:10
6. GuntisGrīnvaldsMoller Auto VentspilsVentspils81:16:11
7. LaurisRepšaHTCRīga81:18:29
8. MārisĀbeleAdidas & VSK NoskrienRīga81:18:36
9. JānisSukaruksVEIKALS42KM195MPriekuļi81:19:40
10. ValērijsŠakelisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:21:54
11. JurisKalniņšMaratona klubRīga81:23:56
12. ĢirtsKazminsVSK NoskrienRīga81:24:13
13. EdijsReimanisMARATONA KLUBS/TopconVentspils81:26:03
14. IvarsGriezitisRiga Advanture teamRiga81:26:04
15. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLIEPĀJA81:26:16
16. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBSLiepāja81:27:13
17. GuntarsAkmansMARATONA KLUBSVentspils81:27:32
18. KonstantīnsKrjačkoRīga81:27:45
19. IngusZnotiņšJēkabpils sporta centrsJēkabpils81:27:54
20. SergejsMaslobojevsRiga81:28:40
21. EdgarsDzenisKoknese81:28:44
22. AndrijsKosilomaratona klubsDunalka81:29:03
23. KasparsĢērmanisRīga81:29:27
24. SergejsBogdanovsSenson AutoRiga81:29:54
25. ArvisAnderšmitsVolejbola klubs VENTSPILSVentspils novads81:30:09
26. EdgarsVantersVSK NoskrienRīga81:30:29
27. UģisKronbergsMARATONA KLUBSRude81:30:39
28. OskarsFridmanisBaBRīga81:30:56
29. MiksPētersonsVSK NOSKRIENRīga81:31:19
30. DmitrijsNičiporsVelkonisVentspils81:31:31
31. GuntisKārkliņšSaldus81:31:48
32. IvarsŠvarcsLVINFO.LVRīga81:32:19
33. AinārsKumpiņšAutenticaRīga81:32:26
34. MareksStumbris81:32:41
35. NormundsKuzāks81:32:59
36. DzintarsDerkačsCoral ClubRīga81:32:59
37. EmīlsBroksSK TēraudsRīga81:33:36
38. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži81:33:40
39. AivarsKrjukovsZS 17.PABNĀdaži81:34:03
40. ArmandsZvejnieksVentspils81:34:18
41. MindaugasPriedininkasSiauliai81:34:31
42. NormundsAbakuksMARATONA KLUBSVentspils81:34:42
43. ViestursBērziņšLattelecomRīga81:35:00
44. JānisKrampeAlpi JumtsRīga81:35:03
45. RomānsKuļikovs81:35:10
46. JānisAndersonsS/K KatrīnaKuldīga81:35:35
47. JānisBidiņšĒrčkāvis81:35:42
48. JānisBraunsOK ZiemeļkurzemeVentspils81:35:58
49. KasparsPīlādzisSWEDBANKRīga81:36:13
50. DaņilaSeļutoExigen Services Latvia #optimized4runningRīga81:36:13
51. DovydasSankauskasIlginuotoliai.ltVilnius81:36:17
52. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSOgresgals81:36:25
53. MagnusZalsters81:36:27
54. MārisČeversRīga81:36:58
55. AleksandrsJansonsRiga81:37:06
56. NaurisKozlovsVentspils81:37:11
57. ArmandsRabovičsLiepāja81:37:14
58. ArtisRudzītisTukumsTukums81:37:19
59. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene81:37:48
60. AndrisPārumsJaunpiebalga81:37:51
61. DainisLimanānsSwedbankBiksti81:38:12
62. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienValmiera, Rīga81:38:24
63. MārisGūtmanisRIGA81:38:42
64. MārtiņšGrīnbergs81:39:01
65. RaimondsLejaVSK NoskrienLiepāja81:39:03
66. GatisPļaviņšRīga81:39:15
67. MārtiņšMenniksPats par seviRīga81:39:18
68. AinārsBrahmanisSK KatrīnaKuldīga81:39:19
69. RolandsŠtrehersVSK NoskrienLiepāja81:39:29
70. AinārsGudēvicsVSK NoskrienGrobiņa81:39:39
71. AndrisLimanānsSK BIKSTIDobele81:39:39
72. GatisKvedersVSK NoskrienRīga81:39:40
73. ArtūrsSprudzānsRīga81:40:13
74. MārisBerķisPulsometrs.lvRīga81:40:22
75. KasparsŠtromanisCēsu alus81:40:39
76. AndrisRēdersRēderu bandaTīraine81:41:09
77. AndrisBergmanisSigulda81:41:18
78. SandisPavļukevičsRīga81:42:20
79. MārisMacijevskisRiga81:42:21
80. GuntarsSiliņšIndividualiJēkabpils81:42:22
81. KasparsVaivodsDOTERīga81:42:27
82. EdijsVeinbergsVentspils81:42:37
83. JānisVītiņš81:42:46
84. JānisJēkabsonsRīga81:42:52
85. MārisBulatsOgre81:43:10
86. EdmundsDomkinsMARATONA KLUBSRīga81:45:07
87. ArnisAttekaRīga81:45:12
88. MārisĀdamsonsLimbaži81:45:15
89. MārisAuželisRīga81:45:30
90. MārisAukstikalnis81:45:41
91. UldisVītolsVālodzes81:45:45
92. ZigfrīdsKreitālsRīga81:45:48
93. ValdisŠteinhards81:46:04
94. EduardsGruberts81:46:04
95. PēterisKokumsVentspils reissVentspils81:46:09
96. AndrisJonelisMARATONAKLUBS/SEMAVentspils81:46:10
97. AndrisRozentālbergsRīga81:46:24
98. OskarsMartuzāns81:46:35
99. MārisPlūmeSwedbankRīga81:46:52
100. ĢirtsGoškoSwedbank81:47:06
101. RitvarsGedrovičsTieto Karšu skrējējiRīga81:47:29
102. PēterisBandurinsRīga81:48:24
103. ArtūrsLasmanisRīga81:49:13
104. AivarsPuriņš-Jaunmarupe81:49:26
105. GuntisRasimsRēzeknes novads81:49:48
106. AigarsPrūsisLiepāja81:49:58
107. IvarsKoreTalsi81:50:17
108. ViktorsFreimanisVentspils81:50:19
109. JānisPārumsParums AthleticsRīga, Iecava81:50:24
110. DenissFjodorovsZoorbaganRIGA81:50:31
111. RomānsGiruckisRīga81:50:33
112. DidzisVidemanisLattelecomRīga81:51:01
113. JānisKalniņšRīga81:51:08
114. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiPaduza & AptiSigulda81:51:49
115. GatisPakalniņšRainbow Butt MonkeysRīga81:52:06
116. MārisDazartsVSK NoskrienKuldīga81:52:19
117. MārtiņšRūniksSK Metroons/ NikeRīga81:52:30
118. KārlisKalniņš-LiberisĀTRAIS TORŅU SERVISSRīga81:53:05
119. MihailsŠostaks81:53:09
120. MārtiņšBērziņšSK AliseRīga81:53:41
121. OskarsBartuševicsBullisJelgava81:54:21
122. AntonsKrēsliņšZoorbaganRiga81:54:47
123. ArtjomsNikolajevsiLinkVentspils81:54:47
124. AivarsGaisiņšCido81:54:55
125. EdmundsLodiņšRīga81:54:59
126. AndrisRozenbergs81:55:27
127. ZigurdsErciņšVK TranzītsVentspils81:56:23
128. VitālijsTežeSalaspils81:56:48
129. JuliusMullerOxford81:57:10
130. VilisZinkevičsCarnikavas Sporta centrsJūrmala81:58:14
131. AndrisKalinksVSK Noskrien81:59:46
132. SandisKrutovs82:00:42
133. JānisPērkonsExigen Services Latvia #optimized4runningRīga82:04:05
134. DidzisŠapkus82:04:09
135. KasparsDaubeSaldus82:04:19
136. AndréKlieseGerman EmbassyRiga82:04:28
137. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis82:04:35
138. ArtisVastlāvisIkšķile82:05:43
139. AndisRinkevicsBabīte82:05:58
140. KasparsOzersRīga82:06:23
141. IngarsEriņšRīgas Tehniskā universitāteRīga82:06:37
142. AndrisDīriņš82:06:54
143. GintsBuraks82:08:39
144. NilsLaufmanisRAMIRENTVentspils82:09:08
145. JānisSpirģisTukums82:11:59
146. VladimirsMironovsRīga82:16:13
147. HokansKristiansonsZviedrišiKuldīga82:22:59
- ArtūrsPielēns-PelēnsLattelecomRīga6DNF
- PāvelsGončarovs6DNF
- KasparsAlksnisReisstrans3DNF
- ImantasMasiulisVilnius1DNF

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristīneJansoneSwedbankRīga81:39:08
2. IlzeBoldāneGulbene81:41:28
3. GintaRassaMoller Auto VentspilsVentspils81:41:58
4. SandraHāna-ValtasaSK Metroons/ NikeMārupe81:42:19
5. ElenaSuveizdaRopaži Ropažu novads81:44:21
6. MaijaSulojevaRīga81:44:57
7. AijaRogāleJēkabpils sporta centrsJēkabpils81:45:18
8. IevaPūceVSK NoskrienRīga81:49:15
9. SarmīteEizāneAizkraukle81:50:41
10. DzintraPenceTalsi81:53:39
11. IneseApineRīga81:55:11
12. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizpute81:57:50
13. SantaLīce-KrūzeRīga81:58:37
14. SigneTomsoneRīga81:59:00
15. IvetaGaileSK MAGNENRēzekne82:03:21
16. IngrīdaGreivuleMARATONA KLUBSCēsis82:05:56
17. EritaKalniņaSK OzolniekiJelgava82:10:06
18. DaigaGreiškāneVSK NoskrienJelgava82:10:06
19. LāsmaĀboliņaVSK NoskrienRīga82:14:15
20. IlzeAksenokaRīga82:15:30
21. InitaNeretaJēkabpils82:21:33
22. AirisaFreimaneVSK NoskrienRīga82:23:40
23. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki82:27:42

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius81:17:15
2. RaimondsBulsJūrmala81:20:09
3. ValdisŅilovsSPORTLATOgres novads81:21:20
4. IvarsValtassSK Metroons/ NikeMārupe81:21:58
5. EinārsŠillersMARATONA KLUBSIkšķile81:22:46
6. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka81:23:49
7. IlgonisMazjūlisSK METROONSRīga81:23:59
8. AndrisLubejs-Baldone81:25:01
9. ValērijsBaranovskisSpars MKDaugavpils81:25:52
10. KārlisSvarensBrocēni81:27:25
11. RitvarsKalniņšKRONUSValmiera81:28:02
12. AigarsDudelisVSK NoskrienRīga81:28:31
13. NormundsDūdaFortūnas ceļš. Ceļu būve. RīgaRoja81:28:43
14. MareksŠīrantsAdidas & VSK NoskrienJelgava81:28:57
15. GundarsCersĀdaži81:29:06
16. AndrisLejaZiemeļkurzeme OKTalsi81:29:07
17. UģisLagzdiņšVentspils81:30:11
18. MārisPilmanisOgreOgre81:30:21
19. AndisMotsMARATONA KLUBSJelgava81:30:40
20. RobertsIvzānsOgreOgres novads81:31:14
21. AigarsVārnaZiemeļkurzeme OKTalsi81:32:23
22. GundarsDoniņšMARATONA KLUBSRoja81:32:30
23. RolandasKazlasNa, pagauk!Vilnius81:35:29
24. MārcisStandzenieksMARATONA KLUBSLiepāja81:36:08
25. GatisMadžiņšSK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera81:36:57
26. ElmārsGailismagnenRēzekne81:36:58
27. NaurisŠīmansSK KatrīnaKuldīga81:37:06
28. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava81:37:09
29. DidzisKalniņšVentspils Maratona KlubsRīga81:37:40
30. AndžejsStenclavs81:37:44
31. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspils81:38:28
32. DzintarsPetrovsRīgas Satiksme/AKCRīga81:38:45
33. VjačeslavsGrigorjevsLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni81:38:48
34. RaimondsSoopargsveikals 42kmRīga81:39:15
35. IvarsLoginsVSK NoskrienGulbene81:39:16
36. IvarsSaldaksJēkabpilsJēkabpils81:39:19
37. JurisJurašsOgres novadsDreiliņi81:39:57
38. JurisPerunovsiLinkVentspils81:40:27
39. AleksejsPozdņakovsMARATONA KLUBSVentspils81:41:28
40. AndrisDrešmanisVSK NoskrienRīga81:42:04
41. AivisCepurītisS/KKuldīga81:42:18
42. JānisRancānsIkšķile81:42:36
43. NormundsBlumbergsRīga81:43:11
44. JānisLisovskisIndividuāliJelgava81:43:58
45. UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspils81:44:15
46. ĢirtsPētersonsiLinkVentspils81:44:21
47. GintsOšiņšSK "Kenijas brieži"Baldone81:44:35
48. AivarsTihonovsMikroķirurģijas centrsRīga81:46:52
49. JurijDrozdSanktpeterburg81:47:34
50. ĒvaldsStahovskisindividuāliIkšķile81:47:47
51. ErlensGrunckisValmieraValmiera81:48:49
52. RobertsRozisRīga81:49:24
53. AndisPāžeSK Ozolnieki-LSCJelgava81:49:34
54. ValtsŠorendoLielvārde81:50:01
55. NerijusNekrašasVilnius81:50:43
56. ValdisRenertsJēkabpils81:52:27
57. DmitrijsSemendjajevsRīga81:53:03
58. JānisAvensMARATONA KLUBSOgres novads81:53:27
59. AivarsBergmanisVSK NoskrienRīga81:54:01
60. IngarsTiltiņšEleja81:54:34
61. IvarsNoviksSK MAGNENRēzekne81:54:35
62. EdvinsPētersonsDinamoRīga81:54:41
63. ArmandsZaķisKuldīga81:55:59
64. AinarsZēbergsLatvenergoLiepāja81:58:13
65. AleksandrsBalodisMARATONA KLUBSKuldīga81:58:27
66. KasparsZaķisRīga81:58:33
67. DainisDriņķisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīga82:01:14
68. SandrisKrūmiņšMaratona klubsVentspils82:01:41
69. IgorsRadžabovsSkrundas muižaSkrunda82:02:34
70. OskarsVeinbergsMARATONA KLUBSVentspils82:02:37
71. JurisBelevičs82:02:42
72. AivarsGrišulisPetriotRīga82:02:53
73. RenārsGrinbergsLNT82:07:31
74. AldisBubucisSwedbank82:08:47
75. SergejsBednostinsMaratonu klub VentspilsVentspils82:09:36
76. AldisŠternbergsSK KatrīnaKuldīga82:11:28
77. AskoldsCirsisMARATONA KLUBSJelgava82:13:57
78. MartsKalniņšEBS BūvmateriāliValmiera82:18:53
- NormundsUpenieksSK TēraudsĀdaži4DNF
- GatisKrasovskisSPORTLAT2DNF

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LudmilaJoceMoller Auto VentspilsKuldīga81:39:23
2. MontaVasileLiepāja81:48:38
3. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBSVentspils81:58:05
4. DaigaGulbeTiturgas iespēju parksĶekava82:08:58
5. NadeždaKavtaskinaLSCRīga82:21:29

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZundaSPORTLATGulbene81:18:45
2. JurisŠehtelsSIA Rīgas ŪdensĀdaži81:23:02
3. JurisGrodnisJēkabpils sporta centrsJēkabpils81:28:35
4. IlgvarsĀboltiņšRūjiena81:31:00
5. NikolajsLucānsMonaJūrmala81:31:42
6. JānisVažņevičsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:32:03
7. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienRīga81:34:12
8. EdgarsEzernieksMARATONA KLUBSVentspils81:37:19
9. VitālijsMuzikaJumprava81:37:27
10. JurisČerņadjevsVentspils81:38:13
11. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads81:39:01
12. AndrejsGaumigsVivaceOlaine81:39:06
13. IlgonisApfelbaumsMARATONA KLUBSVentspils81:39:22
14. SergejsKuzminsSK MagnenRēzekne81:39:37
15. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava81:40:00
16. AinarsRencisPaBaso.lvValmiera81:41:42
17. GuntarsStraumeVSK,LSC, JūrmalaRīga81:43:32
18. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspils81:43:39
19. AndrisKrastiņšKaķīškalnsSigulda81:46:34
20. JānisOnzulsAndreja audzēkņi81:46:53
21. ĒvaldsŠatersRīga81:47:44
22. DzintarsLūsisind.Rīga81:49:46
23. JānisKopmanisLSCRīga81:50:49
24. OļģertsGūtmanisLSCRīga81:50:52
25. RingoldsOzoliņšVentspils81:50:58
26. HarijsVagarsRīga81:52:10
27. EdvīnsCifersonsRīga81:52:42
28. SergeiIstsenkoJK STARTMaardu81:53:00
29. VentisGrīnbergsindividuāliPiņķi81:53:28
30. JānisOzersJelgava81:54:57
31. JurisBatarsVSK NoskrienJūrmala82:02:09
32. DzintarsRudzītisLSC, ValmieraValmiera82:03:58
33. UģisCābulisRīga82:06:16
34. AigarsŽodziņšEzere82:13:03

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikolajsSmalovijsLSCRīga81:32:56
2. JānisSupeTirza81:37:21
3. ViktorsSuborinsCarnikavas sporta centrsCarnikava81:42:05
4. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīga81:42:28
5. HelmutsLukačovsSILVATukums81:42:48
6. PjotrsČervjakovsDaugavpils81:43:45
7. DainisZepsVSK NoskrienRīga81:46:57
8. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidavas pag.81:47:12
9. ĢirtsVēsmaindividuāliRīga81:49:15
10. VilnisLiepiņšCarnikavas Sporta centrsCarnikava81:53:06
11. DidzisKrīgersvalmiera81:58:19
12. MihailsMaksimenkoValmieras vieglatletikas klubsValmiera81:58:31
13. JurisGaidelisMaratona klubsCēsis82:01:09
14. IndulisBukansVSK NoskrienRīga82:06:10
15. ViktorsSafutinsLSC / MARATONA KLUBSRiga82:07:23
16. GeorgsJermolajevsLSCJūrmala82:08:55
17. AldisBirznieksVSK NOSKRIEN/MARATONA KLUBSVentspils82:11:12
18. JurisBērziņšSkr./kl. "Ozolnieki"82:25:29
19. ErvīnsKaļassOzolniekiJelgava82:39:14
- Visvaldas-EmilisOzolasMažeikiai6DNF