Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSalaspils pilsētas pusmaratons / 30.05.2015

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaMarhelealūksne401:24:46
2. LeldeKalniņaSwedbank401:27:50
3. GunitaMiķelsoneAizkraukle401:43:24
4. LīgaJurševicaRīga401:45:56
5. LauraJanisele401:46:21
6. IvitaŠale401:50:49
7. ZaneGintereJūrmala401:51:24
8. DzintraSkārdaVSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava402:08:38
9. TatjanaSvobodaRīga402:09:33
10. SilvaAuderePriekuļi402:32:10
- IevaGrabeSalaspils Frisbija KlubsSalaspils0DNF

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisVišķersSK"TĒRAUDS"Rīga401:10:42
2. KristapsBērziņšTAKAKuldīga401:11:28
3. RenārsRozeJRKOgres novads401:16:57
4. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga401:25:36
5. ValdisAņikejevsSK TēraudsJūrmala401:28:14
6. NaurisBondarsSalaspils401:30:36
7. MarissTūbelisSIA WeDidIt401:32:39
8. JānisBeloragsMARATONA KLUBSVentspils401:36:45
9. MārtiņšGusārsSalaspils Frisbija KlubsSalaspils401:41:19
10. JānisBernānsSalaspils Frisbija KlubsSalaspils401:41:51
12. TomsĀbeltiņšSalaspils Frisbija KlubsSalaspils401:44:29
11. ReinisOtisonsSalaspils Frisbija KlubsSalaspils401:44:29
13. MārcisPikšēnsVSK NoskrienValmiera401:44:38
14. AleksandrsTolpiginsRīga401:47:02
15. ValtersBukovskisSalaspils sporta skolaSalaspils402:07:53
- ArtūrsBraučsVSK Noskrien / AutenticaRīga2DNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeldeNeimandeVSK NoskrienCēsis401:29:40
2. LieneBernsoneVeikals Maratons/AsicsRiga401:30:54
3. IngaZālītewww.edunsporto.lv / VSK NoskrienIkšķile401:32:52
4. JekaterinaSokunovaSalaspils401:39:01
5. IngaLisovskaRīga401:53:28
6. IlzeTāmaneMARATONA KLUBSRīga402:13:26

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RolandsKaimiņšOgre401:14:28
2. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBSVentspils401:21:13
3. SergejsMaslobojevsRiga401:29:25
4. PēterisCābulisVSK NoskrienValka401:31:59
5. PawelKownackiWieliszew Heron TeamWieliszew401:36:45
6. SergejsBogdanovsSenson AutoRiga401:37:13
7. DzintarsDerkačsRīga401:38:57
8. SandrisIvanovsapollo.lvTalsi, Salaspils401:41:59
9. MārisMacijevskis401:42:31
10. GuntarsSiliņšJēkabpils401:43:24
11. HenrihsPetrovskisVSK Noskriensalaspils401:46:34
12. UldisVītolsBasieVālodzes401:52:54
13. JānisKalniņšRīga401:52:55
14. AndrejsSenkansRiga401:53:57
15. AigarsVidiņšSALASPILS401:56:42
16. ArturMietekWieliszew402:02:26
17. JānisButkevičsRiga402:05:09
18. SandisKrutovscedric.lvDreiliņi402:12:28
19. KasparsOzersRīga402:19:35
- KasparsAlksnisReisstransRiga0DNF

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeBoldāneGulbene401:43:18
2. MaijaSulojevaRīga401:45:21
3. DaigaVilkasteRīga402:09:23
4. SilvaKvēpeKNAUFSaurieši402:10:32
5. IvetaGasiņaSalaspils/ZīriņiSalaspils402:10:37
6. DainaFišereSalaspils402:24:37
7. AgraIelejaRīga402:38:22

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValdisŅilovsMaratona klubs/LSC/VSK Noskrien/SK Ozolnieki/SC OgOgre401:19:07
2. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka401:21:52
3. EinārsŠillersMARATONA KLUBS/ZiemeļkurzemeIkšķile401:24:23
4. MaksimsZagoruikoRĪGA401:25:49
5. RitvarsKalniņšKRONUSValmiera401:27:44
6. KārlisSaivaRīga401:29:05
7. UģisLagzdiņšVentspils401:30:57
8. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava401:37:23
9. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspils401:38:17
10. KārlisIelejsRīga401:41:28
11. GintsEglītisSalaspils401:42:43
12. IngussVircavsSalaspils401:49:10
13. AndulisŠmidlersVSK NoskrienSalaspils/Rīga401:49:45
14. JörgTumatRīga402:07:54
15. DidzisGasiņšSalaspils/ZīriņiSalaspils402:10:37

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InitaBistrovaogre LSCOgres novads401:49:41
2. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBSVentspils402:03:25

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisMežielsOgres novads401:32:22
2. RaimondsVasiļjevsMežaparksRīga401:32:58
3. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienKākciems401:36:57
4. ValerijsJegorovsMARATONA KLUBSRīga401:37:59
5. DainisRagovskisLDzRīga401:42:46
6. AivarsBirksVSK NoskrienRīga401:43:18
7. HarijsVanagsRīga401:51:51
8. GunvaldsStrautiņšAizkraukle401:59:03
9. JānisOzersJelgava401:59:30
10. AigarsŽodziņšEzere402:01:28
11. JānisKārkliņšK2Rīga402:04:24

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikolajsSmalovijsLSCRīga401:34:08
2. DainisKauliņšExigen Services Latvia #optimized4runningRīga401:49:45
3. HelmutsLukačovsSILVATukums401:50:29
4. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidavas pag.401:50:38
5. IndulisBukansVSK NoskrienRīga401:58:00
6. VladimirBobylevRīga402:07:31
7. ViktorsSafutinsLSC / MARATONA KLUBSRiga402:09:53