Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSalaspils pusmaratons "Noķer vēju 2016" / 01.10.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiks
1. KristapsKaimiņšOgres novadsV3020:35:120:17:290:17:44
2. AndrejsKrasikovsOSIRigaV3020:38:150:18:350:19:40
3. JānisJerofejevsPļaviņasV20:41:100:20:090:21:02
4. HerbertsBucenieksKentaursSalaspilsV20:41:260:20:300:20:56
5. AgrisSamcovsNike+ Run Club MežaparksRigaV3020:41:470:21:060:20:41
6. TomsKomassFreelanceriJelgavaV3020:42:110:20:480:21:24
7. AndrejsBānisSalaspils Sporta skolaSalaspilsV20:42:340:21:300:21:04
8. IlvarsBergmanisTukumsV3020:42:420:20:510:21:51
9. DmitrijsRuskovsVSK NoskrienRīgaV3020:43:010:21:060:21:55
10. ArtūrsCaics---RīgaV20:43:110:21:380:21:33
11. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikavaS5020:43:170:21:160:22:01
12. IlzeUrbāneVSK NoskrienS3020:43:260:21:400:21:47
13. BaibaŠņoriņaS20:43:330:21:190:22:14
14. EdgarsFreilibsV3020:43:380:21:420:21:56
15. ValerijsJegorovsLSCRIGAV5020:43:390:20:560:22:43
16. DaceAlmaneTukuma vieglatlētikas klubsTukumsS20:43:470:21:310:22:17
17. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaV5020:45:020:21:550:23:08
18. AndrejsStupins-JēgersRīgaV20:45:230:21:050:24:19
19. MārtiņšRencisSalaspils Sporta skolaSalaspilsV20:46:040:21:370:24:27
20. JānisRadzinšRadziņiRīgaV20:46:130:22:430:23:30
21. GintaZēbergaSalaspilsS3020:46:160:22:270:23:50
22. KristapsVidzisSalaspilsV3020:46:390:21:220:25:17
23. SandrisIvanovsapollo.lvTalsi, SalaspilsV3020:46:510:22:480:24:04
24. ĒriksSolovjovsSalaspils Sporta skolaSalaspilsV20:46:560:22:500:24:07
25. JānisRunčsSalaspils skriešanas klubsSalaspilsV3020:47:460:22:590:24:48
26. ArinaDrozdovaCarnikavas Sporta centrsGauja/CarnikavaS3020:48:040:23:250:24:39
27. MatīssLakovicsCSDDRīgaV3020:48:090:23:220:24:47
28. JurisGailisSalaspilsV20:48:120:23:550:24:17
29. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-PilteneV3020:48:350:23:100:25:25
30. AdriansHeidensV3020:48:380:24:300:24:08
31. DainisRagovskisLDzRīgaV5020:48:420:23:180:25:25
32. RaitisPuriņšVSK NoskrienSmilteneV5020:49:290:24:140:25:15
33. MiksBondarsKentaursJēkabpilsV20:50:010:25:010:25:01
34. MārtiņšBeļinskisBaldoneV3020:50:160:23:360:26:41
35. MaritaŽukovskaVSK NoskrienOgreS5020:50:180:24:280:25:50
36. DaceCelmaVSK NoskrienRīgaS3020:50:280:24:500:25:39
37. JānisPārumsProjekts EtiopietisIecavaV3020:50:390:24:530:25:47
38. VilnisLiepiņšindividuāliCarnikavaV6020:50:420:25:050:25:37
39. IgorsKozlovskisV5020:50:580:24:510:26:08
40. LauraĀbeltiņaSalaspilsSalaspilsS3020:51:130:24:520:26:22
41. MatīssČudarsSalaspils Sporta skolaSalaspilsV20:51:230:23:550:27:28
42. MārisKalveršsSalaspils Sporta skolaSalaspilsV3020:51:380:25:120:26:27
43. JānisCaics---RīgaV6020:51:420:26:010:25:42
45. JānisBrokānsSwedbankRīgaV20:52:000:25:370:26:24
44. SantaPastoreSK TēraudsRīgaS20:52:000:25:380:26:23
46. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīgaS3020:52:040:25:390:26:26
47. TomsĶikustsSalaspilsV3020:52:110:25:200:26:52
48. ZandaTaupmanaLSC, VSK NoskrienRīgaS3020:52:290:25:380:26:52
49. AgneseKalējaRīgaS20:53:010:25:110:27:50
50. JanaBērziņaVSK Noskrien,Outdoor Training ClubRīgaS3020:53:100:26:060:27:04
51. IevaSpruženieceSalaspilsS20:53:310:25:550:27:37
52. LauraJaniseleKentaursJēkabpilsS20:53:510:25:440:28:07
53. MareksPintaSalaspilsV3020:54:000:26:220:27:38
54. ArtisŠmitsRīgaV3020:54:290:27:120:27:17
55. LieneRuttuleSalaspilsS3020:54:300:26:510:27:40
56. LianaSledzevskaSalaspilsS20:54:360:27:390:26:57
57. AtisVītolsRīgaV20:54:370:27:180:27:19
58. ArmandsBeitiksLīgatneV3020:54:390:25:220:29:18
59. ElīnaFrīzendorfaNRCVentspilsS3020:54:490:27:020:27:47
60. TomsĀbeltiņšSalaspilsV3020:54:570:27:210:27:36
61. KristiānaPoleCēsisS20:55:000:27:430:27:17
62. AleksandraPartoļinaAVE RIGASalaspilsS3020:55:240:26:530:28:31
63. GunārsPeļņiksSalaspilsV3020:55:310:27:030:28:29
64. MaldaCaune-SalaspilsS5020:55:360:27:060:28:31
65. AinarsŠablovskisV3020:55:520:27:020:28:50
66. KatrīnaZaķeSalaspils Sporta skolaSalaspilsS20:55:590:27:170:28:42
67. ArmandsErtsV20:56:180:26:420:29:36
68. MargitaLagzdina-RigaS3020:56:230:27:080:29:15
69. MaksimsMaksimenkoV3020:56:590:27:100:29:49
70. JanaRomanovskaZemgales ZiņasJelgavaS3020:57:180:27:170:30:01
71. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīgaS3020:57:190:27:350:29:44
72. GitaDubrovaPrometal GroupOgreS3020:57:360:27:170:30:20
73. MārtiņšSalnājsV3020:58:530:28:110:30:42
74. IevaOzoliņaJelgavaS20:59:460:29:370:30:09
75. GuntaIndričevaS3020:59:530:30:120:29:41
76. EvitaRagovskaSalaspilsRīgaS21:00:050:28:390:31:26
78. LaimdotaHeideneind.VentspilsS5021:00:290:30:060:30:24
77. ElīnaTolokoncevaVSK NoskrienSalaspilsS3021:00:290:29:540:30:36
79. EndijsZariņšZemgales ZiņasJelgavaV3021:00:380:27:320:33:07
80. MontaVītolaRīgaS21:00:470:29:220:31:26
81. AļonaArnicānePaBaso.lv - VSK NoskrienJūrmalaS3021:00:510:30:170:30:35
82. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiSalaspilsV6021:01:290:29:580:31:31
83. NataljaGasjuleSalaspilsS3021:01:410:29:530:31:48
84. MarutaKrūmiņaTukumsS3021:01:430:30:180:31:25
85. JānisBruševicsSalaspilsV21:02:130:28:470:33:26
86. SandraAbersoneKuldīgaS3021:03:400:30:180:33:23
87. IlgaŽeibeVSK noskrienRīgaS3021:03:470:31:000:32:47
88. EvijaPutne-PriževoitePutns un CoSalaspilsS3021:04:480:31:100:33:39
89. ElīnaLavrinovičaRīgaS21:06:030:31:050:34:59
90. DenissPopkoOgreV3021:06:470:33:000:33:47
91. OlgaRupeikaSalaspilsS3021:11:010:33:400:37:21
92. IngaBūmanePrometal GroupOgreS3021:11:120:34:240:36:49
93. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaS3021:15:330:37:230:38:10
94. JolantaTomiņaRadziņiBarkavaS21:15:580:35:320:40:27