Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens PILTENE 2016, Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā / 27.08.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ReinisHartmanisSPARS vieglatlētikas nod.VentspilsVN2010:31:16
2. RenārsRozeJRKOgreVN3010:31:51
3. KristapsBērziņšSIS LatvijaKuldīgaVN2010:32:06
4. KristapsKaimiņšJRKOgreVN3010:32:18
5. KristapsVējš-ĀboliņšGulbeneVN2010:32:55
6. AndrejsDmitrijevsRīgaVN3010:34:19
7. JurisKalniņšMARATONA KLUBSRīgaV-SportaRati10:35:34
8. PetrasPranckūnasVN4010:35:36
9. GuntisGrīnvaldsMaratona klubsVentspilsVN3010:35:46
10. MareksZālītisVSK NoskrienĶekavaVN3010:35:57
11. KasparsTūbelisVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubsLiepājaVN4010:36:07
12. KasparsGulbisVentspils nov.BJSS/ Ugāle/ Niedrāji MRVentspils novadsVN2010:36:17
13. ValdisŅilovsMaratona klubsOgreVN4010:36:23
14. GatisŠtulbergsMaratona Klubs/Skrundas PVSSkrundaVN2010:36:55
15. JolantaLiepiņaSPORTLATSalacgrīvaSN2010:37:05
16. MārcisUpenssk Metroons/NikeRīgaVN2010:37:13
17. ValdisAņikejevsSK TēraudsJūrmalaVN2010:37:20
18. Kārlis-RaimondsEniņšUgāle, Niedrāji MRVentspils novadsVNJ10:37:21
19. DāvisUļģisizturiba.lvVN2010:37:35
20. UldisBriedisSK Tērauds/2BE1STRīgaVN3010:37:36
21. KārlisTreimanisMARATONA KLUBSTalsiVN2010:38:24
22. AleksandrsSerovsRīgaVN3010:38:30
23. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBS/LVKLliepājaVN3010:39:04
24. KonstantīnsKrjačkoRONAKORīgaVN3010:39:13
25. LauraČakleMARATONA KLUBSVentspils nov.SN3010:39:13
26. GunaĢērmaneGulbenes novadsSN3010:39:34
27. IvarsValtasssk Metroons/NikeMārupeVN4010:39:41
28. IgorsMorgunovsMARATONA KLUBSVentspilsVN3010:39:46
29. MārtiņšMiķelsonsRīgaVN3010:39:53
30. DaigaGrickusNike/Tērauds/SportlandRīgaSN2010:39:59
31. DanielsBukoLīvanu VkLīvāniVNJ10:40:03
32. MadaraFrēlihaMARATONA KLUBSVentspilsSN3010:40:10
33. GunvaldsStrautiņšAizkraukleV-SportaRati10:40:22
34. RobertsMālnieksLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVN5010:40:25
35. IlvarsBergmanisJūrmalaVN3010:40:31
36. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSVentspilsVN4010:40:59
37. EmilisKorsakasNA, PAGAUK!LietuvaVN5010:41:01
38. ArtūrsVeicsGugatnisRīgaVN3010:41:04
39. GuntaHolštromaSPARS vieglatlētikas nod.AizputeSNJ10:41:07
40. GuntarsAvdejevsSG SportOgreVN4010:41:12
41. JānisJerofejevsPļaviņasVN2010:41:22
42. IvetaPūpolaMARATONA KLUBSAizputeSN4010:41:28
43. JānisKapustānsSK TĒRAUDS-1RīgaVN4010:41:31
45. RaitisEniņšVentspilsVN2010:41:40
44. DainisŽubursMaratona klubs/KrastmaļiDunalkaVN4010:41:40
46. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSKapsēdeVN3010:42:15
47. ValdisDevjatņikovssk KatrīnaKuldīgaVN3010:42:24
48. ArtisĶemerisAizputeVN3010:42:32
49. KristersPšeņicinsMARATONA KLUBSVentspilsVNJ10:42:36
50. VivianaKirilovaRīgaSN4010:42:37
51. AntonijsSivkoVentspilsVN4010:42:44
52. ArmandsZvejnieksMaratona klubsVentspilsVN3010:42:50
53. JekaterinaKulagoZZKAdaziSNJ10:42:54
54. DaceAlmaneTukumsSN2010:42:55
55. JānisUpītisTalsiVN3010:42:57
56. GintaŠalmask Metroons/NikeRīgaSN4010:42:59
57. NaurisŠīmansSK KatrīnaKuldīgaVN4010:43:03
58. TomsOzoliņšVentspils Triatlona KlubsVentspilsVN2010:43:12
59. AleksejsPozdņakovsMARATONA KLUBSVentspilsVN4010:43:13
60. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgavaSNJ10:43:31
61. IgorsVasiļevsRīgaVN3010:43:32
62. GuntisGrīnfeldsAM/FOREST / SK KatrīnaKuldīgaVN5010:43:37
63. GunaKudrjavcevaRīgaSN3010:43:41
64. ĢirtsFišersVN3010:43:44
65. RenāteKārkleLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniSNJ10:43:46
66. VilnisLiepiņšindividuāliCarnikavaVN6010:43:48
67. KlāvsSvilpeKurzemes plānošanas reģionsKuldīgaVN3010:44:14
68. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-PilteneVN4010:44:14
69. AndrisJonelisMARATONA KLUBSVentspilsVN4010:44:18
70. UldisDoniņšMARATONA KLUBSVentspilsVN2010:44:21
71. EdgarsZēbergsPilteneVN4010:44:23
72. LudmilaJoceMARATONA KLUBSVentspilsSN5010:44:29
73. EdgarsSprūdsNīcas NovadsVN2010:44:41
74. DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspilsSN2010:44:55
75. SandrisKrūmiņšMaratona klubsVentspilsVN3010:45:01
76. GintaRassaMaratona klubsVentspilsSN4010:45:02
77. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīgaVN6010:45:20
78. EmīlsFetlersPilteneVN2010:45:26
79. AleksandrsDupatsMARATONA KLUBSPilteneVN4010:45:26
80. SandisSproģisLattelecomRīgaVN4010:45:31
81. SergejsKulagoZZKRīgaVN4010:46:00
82. MadarsOzoliņšRīgaVN2010:46:10
83. OskarsTerliņšVN4010:46:18
84. KasparsReinfeldsRīgaVN3010:46:28
85. KristapsHolštromsVSK NoskrienRigaVN2010:46:29
86. ValdisĶerubiņšsk MetroonsJelgavaVN4010:46:31
87. UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspilsVN4010:46:41
88. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVN3010:46:56
89. KārlisBūmansVSK noskrienLiepājaVN2010:47:10
90. PēterisPitānsVentspilsVN2010:47:14
91. AleksandrsBalodisMARATONA KLUBSKuldīgaVN4010:47:20
92. KasparsŠemelisVentspilsVN3010:47:26
93. SantaSuta-ZuteCarnikavaSN3010:47:32
94. GuntisPucenssk katrīnaKuldīgaVN5010:47:34
95. GuntisZālītisLVSRīgaVN4010:47:56
96. LieneŠiškoMaratona klubsVentspilsSN3010:48:20
97. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreSNJ10:48:21
98. LaurisLandmanisVentspilsVN2010:48:36
99. AldisPutniņšMaratona klubsVentspilsVN3010:48:38
100. GuntarsBūmansLiepājaVN5010:48:52
101. OskarsOzoliņšZoliņiVentspilsVN3010:49:00
102. SantaFeldmaneMARATONA KLUBSVentspilsSN3010:49:17
103. KasparsAksenoksCSDDRigaVN4010:49:30
104. ImantsAuziņšMARATONA KLUBSVentspilsVN5010:49:52
105. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīgaSN3010:50:03
106. MārisDadzisSK KatrīnaKuldīgaVN3010:50:20
107. AndrisKarsumsLievardeVN3010:50:29
108. RūdolfsFišersJaunpilsVNJ10:50:37
109. IlzeOzolaVentspilsSN4010:50:49
110. LauraKalniņaMARATONA KLUBSVentspilsSN3010:51:04
111. IlgvarsBebrišsSK KATRĪNAPelči, KuldīgaVN5010:51:17
112. MāraPucenask katrīnaKuldīgaSN2010:51:20
113. SvetlanaMaskalaMARATONA KLUBSVentspilsSN3010:51:24
114. IevaMeiereOK ZiemeļkurzemeUgāleSN4010:51:38
115. KristillaPīpiķeMARATONA KLUBSVentspilsSN3010:51:50
116. HenrijsLiepājnieksZirasVN3010:51:56
117. LeldeVēbereVentspilsSN2010:51:57
118. SintijaMudeleLNSCLielvārdeSN2010:51:59
119. NiklāvsMarauskisSKKuldīgaVNJ10:51:59
120. ArvīdsŠenbergsPilteneVN2010:52:02
121. AgneseJēkabsoneMaratona klubsVentspilsSN2010:52:16
122. DenissČebanovsMaratona klubsVentspilsVN3010:53:19
123. InaKaluginaventspilsSN2010:53:27
124. IngaHeidemaneSK KatrīnaKuldīgaSN4010:53:32
125. LitaMarauskaSK KatrīnaKuldīgaSN4010:54:19
126. GitaPavlovaVentspilsSN2010:54:23
127. IneseJevsejčikaVentspilsSN2010:54:24
128. JānisStraukmanisRīgaVN2010:54:27
129. ZandaTaupmanaVSK Noskrien/LSCRīgaSN4010:54:32
130. SolvitaŠtekerhofaMaratona klubsVentspilsSN3010:54:55
131. ZaneJēkabsoneSaldusSN2010:55:05
132. IngunaTīleVentspilsSN5010:55:29
133. EvissBertrandsFIRST DATARīgaVN3010:55:34
134. JolantaŠķuteSIA 'Zālīši Plus'Venstpils NovadsSN2010:55:44
135. DāvisBakanausksPilteneVNJ10:56:23
136. JurisBaļķensVentspilsVN3010:56:59
137. IlzeTāmaneMaratona klubsRīgaSN3010:57:01
138. AndrisTrifanovsRīgaVN4010:57:20
139. MārisĀbelePilteneVN2010:58:22
140. RihardsJankovskisPiltenes vsk.PilteneVNJ10:58:34
141. KristīneBrodereSaldusSN2010:58:54
142. SandraLindenbergaTārgaleSN2010:59:23
143. ElīnaOzoliņaZoliņiVentspilsSN3010:59:30
144. JānisVilinskisMARATONA KLUBSVentspilsVN6011:00:29
145. EvijaLiepājnieceVentspilsSN3011:02:09
146. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBSVentspilsSN5011:03:22
147. LeldePreise-ŠemeleVentspilsSN2011:04:11
148. AgrisMeinardsVentspilsVN5011:04:43
149. LīgaDevjatņikovask KatrīnaKuldīgaSN3011:11:39
150. VidisUpenieksind.VentspilsVN6011:27:03