Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējēju gada balle, Bigbank Skrien Latvija 2017 sezonas noslēgums un apbalvošana | Nolikums

 

Aizvadīta kārtējā aizraujošā skriešanas sezona. Laiks atskatīties uz paveikto, kā arī godināt ātrākos, spēcīgākos un centīgākos no mūsu vidus.

 

Aicināti ir visi skrējēji, neatkarīgi no tā, kādu iemeslu dēļ esam deldējuši savas kedas – medaļas, reitingi, čempionu tituli, komandu cīņas, prieks, kopā būšana vai veselība. Ikviens no mums ir skrējējs un esam pelnījuši kārtīgi atzīmēt godam aizvadīto sezonu. Neaizmirsīsim arī par savām lieliskajām un pacietīgajām otrajām pusītēm, kas mūs sezonas gaitā ir atbalstījuši.

 

Programma:

 

18:30 – ierašanās Salaspils kultūras namā “Rīgava”, Līvzemes ielā 7, Salaspilī

19:00 Reitingu vakara oficiālā daļa

22:00 - Dejas un lieliska laika pavadīšana dzīvās mūzikas pavadījumā

 

Apbalvosim „Bigbank Skrien Latvija 2017” 6 ātrākos dalībniekus absolūtajā vērtējumā katrā distancē, 3 labākos katrā vecuma grupā katrā distancē, kā arī 6 ātrākās komandas Komandu ieskaitē.

 

Pasniegsim balvas Latvijas kausa taku skrējienos, kā arī Latvijas kausa ultra skriešanas distancēs ieguvējiem, raudzīsim, kurš šosezon spējis iegūt Kefīra kausu un kuri bijuši čaklākie garo distanču skrējēji.

 

Papildus reitingiem izvēlēsim gada skrējējus, sumināsim gada bīvprātīgo, noskaidrosim, kurš skrējiens ieguvis Gada medaļas titulu un neaizmirsīsim arī par tradicionālo loteriju, kurā varēs laimēt patiesi vērtīgas balvas. Oficialās daļas noslēgumā sezonā iztērētās kalorijas atjaunosim ar īpašo skrējēju torti.

 

 Dress code – Creative black tie. Kedas un sporta tērpi šoreiz lai paliek mājās.

 

Labam noskaņojumam –  Palutināsim sevi un savus biedrus ar kādiem gardumiem, ko ieliksim līdzi paņemtajos groziņos.

 

Dalības maksa:

 

Bigbank Skrien Latvija 2017 sezonas kopvērtējuma laureātiem ieeja bez maksas, nosūtot apstiprinājumu par savu ierašanos uz e-pasta adresi: info@skrienlatvija.lv

 

Pārējiem skrējējiem, līdzjutējiem un interesentiem  piesakoties un apmaksājot dalību internetā līdz 30. novembrim: 10,- EUR.

Ierodoties pasākuma vietā, bez iepriekšēja pieteikuma: 20- EUR.

 

Vietu skaits ierobežots, 230 dalībnieki.

 

Video ieskats pagājušās sezonas skrējēju ballē: https://www.youtube.com/watch?v=XZ8fLez5u3k