Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

11 reizi norisināsies velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem"

11 reizi norisināsies velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem"
26.04.2016
11 reizi norisināsies velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem" 
 
7.maijā, Vecpiebalgā jau 11 gadu pēc kārtas norisināsies velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem". Dalībniekiem būs iespēja ar riteni apbraukt apkārt Inesim un Alaukstam, kā arī gar Gaujas un Ogres upēm to augštecēs, kas padara šo velobraucienu tik neatkārtojamu. Šis ir ļoti piemērots pasākums visiem ģimenes locekļiem.
 
Šogad starts leģendārajam braucienam, notiks pie Vecpiebalgas vidusskolas un trases virziens būs pretējs tam, kāds ir bijis iepriekšējos gadus. 
 
Plkst. 12:30 uz starta līnijas stāsies garākās distances dalībnieki, kuriem būs jāpieveic 50 km gara maratona distance, pēc 20 min startēs 35 km pusmaratona dalībnieki. Arī bērni varēs noskaidrot ātrākos riteņbraucējus daudz īsākās distancēs (no 300 – 800 m). Finišā katrs bērns saņems piemiņas medaļu, kā arī visiem dalībniekiem būs iespēja baudīt kopīgu putras ēšanu, savukārt sacensību nobeigumā norisināsies uzvarētāju apbalvošana, kur ātrākos dalībniekus apbalvos ar organizatoru sarūpētām balvām.
 
Sacensību ietvaros notiks arī komandu cīņas gan maratona, gan pusmaratona ieskaitēs. Komandas dalībnieku maksimālais skaits 7 cilvēki. Komandu sastāvi jāpiesaka nosūtot oficiālu pieteikumu uz e-pastu - sportlat@sportlat.lv.
 
Sacensību iepriekšējā „online” reģistrēšanās notiks līdz 5. maijam plkst. 24:00 .
Pieteikties sacensībām var „SportLat” birojā (Ganību dambis 25 D, Rīgā) kā arī mājas lapā www.sportlat.lv.
 
Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs „SportLat” sadarbībā ar Vecpiebalgas novada pašvaldību.
 
Informāciju sagatavoja: 
Biedrība Sporta klubs "SportLat"
sportlat@sportlat.lv

Tālr. 67291526 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

  • Attēls

    Aigars Vasilis 02.05.2016 (10:25:28)

    Sveiki,<br/>Vai arī šogad (tāpat kā nu jau daudzus gadus) vecpiebeldzēniem tiks piemērota īpaša dalības maksa, kuru varēs maksāt uz vietas?<br/>a.c.<br/>Aigars

  • Attēls

    Sintija Spilva 05.05.2016 (17:53:31)

    No cik gadu vecuma var piedalīties bērnu distancē??

Liepājas mūzikas pusmaratons 2023