Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

20.septembrī – VALMIERAS SKRIEŠANAS SVĒTKI

20.septembrī – VALMIERAS SKRIEŠANAS SVĒTKI
03.09.2020

Vidzemes sporta sirdī - Valmierā septembris ir skriešanas mēnesis. Līdz šim tas tika atzīmēts ar tradicionālo pirms 14. gadiem atjaunoto Valmieras maratonu. Šogad, pielāgojoties esošajai pasaules un valsts situācijai, turpināsim skriet, taču citādā formātā. Ierastajā datumā, septembra beidzamajā svētdienā – 20.septembrī, aktīva dzīvesveida piekritēji un skriešanas mīļotāji pulcēsies VALMIERAS SKRIEŠANAS SVĒTKOS. Lai atkal satiktos ar skriešanas domubiedriem, sacenstos savā starpā, piedalītos labdarības skrējienā un meistarklasēs vai vienkārši kopā ar draugiem un ģimenēm pavadītu aktīvu brīvdienu.

Valmieras Skriešanas svētku programma ir veidota, lai tā būtu interesanta, gan nopietniem sportistiem, gan aktīva dzīvesveida piekritējiem, gan ģimenēm un bērniem. Katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci - 15,55 km skrējienu, 7,3 km skrējienu vai 7,3 km nūjošanu. Trase marķēta apvienojot Valmieras pilsētas Gaujas abus krastus, ar startu un finišu pie Vidzemes Olimpiskā centra (VOC), vēlāk šķērsojot Dzelzs tiltu (valmieriešiem zināmo Dzelzīti), veicot apli Pārgaujas mežos, atgriežoties uz Dzelzīša un finišējot pie Vidzemes Olimpiskā centra, pirms tam apskrienot arī goda apli apkārt Māra Štromberga BMX trasei „Valmiera”. Trases segums apmēram 70% - 80% asfalts, 20 % - 30% grants ceļš. Pēc finiša, turpat blakus Vidzemes Olimpiskajam centram, dalībniekiem būs iespēja izmantot īpašus piedāvājumus Valmieras peldbaseina atpūtas zonā.

Mazākajiem, protams, tiks izveidotas bērnu distances (400m, 600m, 900m, 1200 m). Trases segums 100% asfalts. Un pēdējos gados iemīļotā disciplīna vismazākajiem – mazuļu rāpošana, kuri jau rāpo, bet vēl nestaigā. Katram mazulim pēc iespējas ātrāk jānorāpo 10 m distance. Kā mudināt mazo rāpotāju un sasniegt finiša līniju, paliek vecāku un līdzjutēju ziņā. Sacensības notiks atkarībā no laika apstākļiem starta/ finiša zonā vai VOC iekštelpās.

Skriešanas svētku ietvaros norisināsies arī Valmieras labdarības kilometrs, kurā tiks vākti ziedojumi Valmieras pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestādei „Bitīte”, lai iegādātos specifiskas attīstošās rotaļlietas un īpašus materiālus veselības attīstībai bērniem. Dalība skrējienā iepriekš nav jāpiesaka. Dalībniekiem būs iespēja brīvprātīgi veikt ziedojumu reģistrējoties skrējienam vai veikt ziedojumu tam īpaši paredzētā dāvanu kastē pasākuma dienā.

 

SACENSĪBU PROGRAMMA

8:30 -10:30 Reģistrēšanās 20. Septembrī, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Čempiona iela 3. (Iepriekšējā reģistrācija www.sportlat.lv sacensībām beidzas 16.septembrī plkst. 23:59)

11: 00 Starts 7, 3 km skriešana, nūjošana

11: 00 Starts 15,3 km

12:00 Starts mazuļu rāpošana

13:00 Starts labdarības kilometram

13:15 Starts bērnu skrējiens 400 m

13: 25 Starts bērnu skrējiens 600 m

13:35 Starts bērnu skrējiens 900 m

13:45 Starts bērnu skrējiens 1200 m

   14:45 Apbalvošana visās distancēs, pārsteiguma balvas

NOLIKUMS,  un REĢISTRĒŠANĀS

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji