Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

30.novembrī notiks Mežciema Sporta diena

30.novembrī notiks Mežciema Sporta diena
21.11.2019

30.novembrī “Sporta diena Rīgas apkaimēs” ietvaros notiks Mežciema Sporta diena, kurā Mežciema pamatskolas Sporta kompleksā gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem būs iespēja lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

 

Šī pasākuma mērķis nebūs noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un pieaugušajiem pārliecināties, ka aktivitātes svaigā gaisā un veselīgs dzīves veids var kļūt par priecīgu un veselīgu ikdienu ikvienam.

 

Pasākums sāksies 10.00 un turpināsies līdz pat 17.00 pēcpusdienā. Būs gan dažādas veiklības atrakcijas, sniega pikas ripināšana, futbola labirints, iespēja izmēģināt lāzerbiatlonu, milzu hokeju, lielās slēpes u.c. interesantas atrakcijas. Ierodoties katrs saņems aktivitāšu kartiņu un pēc uzdevumu veikšanas saņems diplomu. Visiem būs iespēja cienāties ar siltu tēju. Aicinām ierasties un visas jautrās aktivitātes iepazīt klātienē!

 

Uz tikšanos sestdien, 30.novembrī, Hipokrāta ielā 31, Rīgā.

 

 

Pasākumu rīko biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Iksķiles MTB