Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

3.jūlijā norisināsies KRONIS Vaidavas triatlons 2022

3.jūlijā norisināsies KRONIS Vaidavas triatlons 2022
01.06.2022

Svētdien, 3.jūlijā Valmieras novada Vaidavā starts tiks dots tradicionālajam Vaidavas triatlonam.

Atkarībā no vecuma grupas un sagatavotības pakāpes būs pieejamas sekojošas distances – (peldēšana 0,1 km + riteņbraukšana 5 km + skriešana 1 km) un (0,375 + 10 + 2.5km). Šogad tiek piedāvāta arī Vaidavas Standarta distance (1,5km+40km+10km), kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts standarta distancē.

Sakarā ar to, ka Eiropā un Pasaulē, gan ņemot vērā Covid-19, gan citus apstākļus, tiek mainīti nozīmīgāko sacensību norises datumi – Baltijas čempionāts tiek pārcelts no Lietuvas uz Igauniju (24.07.2022.), no Eiropas Jaunatnes olimpiādes izņemtas triatlona sacensības un Eiropas čempionātā Minhenē tiks apvienoti vairāki sporta veidi, tajā skaitā triatlons, kā arī izvērtējot Latvijas vadošo sportistu nepieciešamību pēc startiem, standarta distance pārcelta no Ventspils uz Vaidavu. Bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē (skriešana pa ūdeni +braukšana+skriešana).

Šajā gadā turpinās iesāktā tradīcija Pirmais Triatlons, lai iedrošinātu  jebkuru Latvijā dzīvojošu pilsoni izmēģināt savus spēkus simboliskā Triatlona distancē (0,1+5+1). Šajā grupā var piedalīties bez dzimuma ierobežojuma un sākot no 13 gadu vecumu.

Startējušajam jāapliecina, ka nav iepriekš startējis triatlona sacensībās pasaulē. Aicinām pašiem izmēģināt, braukt skatīties un atbalstīt citus dalībniekus.

Vaidavas triatlona ietvaros turpinām sadarbību ar SIA “KRONIS”,  kuram viena no ražotnēm atrodas Kocēnos. Sagaidām interesantus startus, īpaši KROŅA distancē.

Sacensības organizē Latvijas Triatlona federācija, sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Mūs atbalsta Kronis,  LSFP, MILZU, BTA, ASTARTE nafta, CHARLOT, Valmiermuižas alus, Škoda, SMS credit.

Sacensību NOLIKUMS un REĢISTRĀCIJA

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024