Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

AICINA STARTĒT KROSA SKRIEŠANAS SACENSĪBĀS “OLAINES APĻI 2017” UN SVINĒT OLAINES DZIMŠANAS DIENU KOPĀ

AICINA STARTĒT KROSA SKRIEŠANAS SACENSĪBĀS “OLAINES APĻI 2017” UN SVINĒT OLAINES DZIMŠANAS DIENU KOPĀ
15.05.2017

Olaines novada pašvaldība aicina visus skriešanas entuziastus piedalīties krosa skriešanas sacensībās "Olaines Apļi 2017" - 21.maijā.

Šis ir īpašs gads, jo Olaines pilsēta svin 50.gadu jubileju un skrējējiem ir sarūpēti daži jaunumi. Olaines pilsētas 50 gadu jubilejas balva “50 km Olainei” komandu vērtējumā 10 km distancē - 1.-3.vietas izcīnījušās  komandas tiks apbalvotas ar naudas balvām. Kā arī visiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē, kur viens laimīgais tiks pie galvenā dienas laimesta - jauna pulsometra.

 

Ik gadu sacensības pulcē vairāk nekā 600 lielus un mazus skrējējus – ne tikai no Olaines, bet visas Latvijas.

Sacensības ir BEZMAKSAS un pieejamas ikvienam skriešanas cienītājam! Tiek piedāvātas trīs dažāda garuma distances. Netiks aizmirsts arī par pašiem mazākajiem dalībniekiem. Aicinām pieteikties vienai no distancēm jau tagad:

  • "Olaines Sporta centra" 5 km skrējiens
  • "Isostar" 10 km skrējiens
  • "Olainfarm" 16 km skrējiens
  • Sporta studija “Active" bērnu skrējieni.

Pasākuma laikā darbosies “Sporta laboratorija”, kurā skrējēji varēs gūt sev noderīgu informāciju par skriešanu, kā arī veikt dažādus testus un tikt pie noderīga padoma. “Isostar” uztura stends piedāvās un neliegs padomu par sporta uztura bagātinātājiem.

Sacensības organizē Olaines sporta centrs sadarbībā ar sporta biedrību “Sportlat” un norisināsies 21.maijā Olaines Mežaparkā, Olaines novada svētku ietvaros. Pirmie starti plkst. 12:00, mazākajiem skrējējiem plkst. 11:00.

Sacensību nolikums un pieteikšanās – www.sportlat.lv un www.olainesports.lv mājas lapās.

 

UZ TIKŠANOS SKRIEŠANAS SVĒTKOS OLAINĒ!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Daugavpils PM 2018