Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Aizraujošs slēpošanas trilleris Moller’s Madonas tautas slēpojumā

Aizraujošs slēpošanas trilleris Moller’s Madonas tautas slēpojumā
27.02.2018

 

                 Skaistā saulainā ziemas dienā, 24.februārī, lieliski sagatavotās trasēs notika ikgadējais Madonas slēpojums,  kas šoreiz bija arī noslēdzošais posms Moller’s slēpošanas seriālam Latvijas ziema 2018 . Pieteikušies bija vairāk nekā 350 dalībnieki. Laika prognozes solīja lielus mīnusus, taču laika apstākļi lutināja, kas padarīja šo dienu par īstiem ziemas sporta svētkiem.

                Šogad Madonā sniegs bija pietiekošā daudzumā, lai izveidotu 15 km garu apli, kas aizvijās līdz Smeceres krogam, kur bija viens no siltās tējas un ēdināšanas punktiem.

Īsta  intriga izvērtās garākajā 30 km distancē, kur uz starta stājās vairāk nekā 40 dalībnieki, tajā skaitā, tikko no Korejas atbraukušais Ilmārs Bricis un Madonas populārākais sportists Raimo Vīgants, un Latvijas biatlona izlases dalībnieki Roberts Slotņš un Aleksandrs Patrijuks.   Trīs biatlonisti un slēpotājs. Šis četrinieks jau no pirmajiem metriem izrāvās vadībā un tā arī brauca visus 30 km, arvien palielinota atrāvienu. Finišā, kas izvērtās pēc labākajiem sporta intrigas scenārijiem, kad pirmo vietu no ceturtās šķīra vien 4 sekundes, uzvarēja  Raimo Vīgants, kas par 1 sekundi apsteidza Robertu Slotiņu, kurš savukārt par 1 sekundi Aleksandru Patrijuku un ceturtais palika Ilmārs Bricis, kas zaudēja 2 sekundes Patrijukam. Olimpisks finišs, tā teica klātesošie skatītāji.

                Sieviešu konkurencē 30 km uzvarēja mūsu labākā biatloniste, olimpiete Baiba Bendika, kas saņēma vērtīgas balvas no Moller’s un arī  šī gada jaunievedumu - 100 olas no Madonas olu ražotnes. Otrajā vietā atstājot Madonas populārāko sportisti Kitiju Auziņu un trešajā Ļubovu Pavļukovu no Daugavpils.

                Jāatzīmē, ka ierasts, ka slēpošanas sacensībās uzvarētāji ir no Vidzemes un Latgales puses, konkrēti Daugavpils, tad  priecē, ka 15 km distancē V40 un V50 grupu uzvarētāji Mareks Birkentāls un Gatis Neimanis pārstāv Kurzemi, Talsus.

                Bērnu slēpojumi bija arī  azartiski, jo visās grupās izvērtās cīņa par pirmajām vietām. Mazajiem slēpotājiem pa priekšu slēpoja pats Smeceres sila vadītājs Gunārs Ikaunieks un asistēja Moller’s  atraktīvā zivtiņa.

                Madonas slēpojums ir viens no svarīgiem Madonas pilsētas zīmoliem un kā atklāšanas uzrunā uzsvēra Madonas mērs Agris Lungevics, tad Madonā, vienmēr ir sniegs un Smeceres sila sporta komplekss gaida slēpotājus ne tikai no Latvijas, bet arī no citām kaimiņzemēm.

                Jāatzīmē, ka Madonas slēpojums ir lielisks piemērs pašvaldības, uzņēmēju un sporta organizatoru sadarbībai, kas veicina sporta pasākumu kvalitāti, publicitāti un dod iespēju iedzīvotājiem piedalīties labi sagatavotā pasākumā.

                Paldies atbalstītājiem Madonas novada domei, Smeceres sils, Moller’s Latvija, Sportland, Madschus, Šlāgeris, 55 Mārītes, Papīrs, Madonas Maiznieks, Lazdonas piensaimnieks, Jāņkalni, Kalnu medus, Milzu, Skaistumkopšanas salonam Saulespuķe,  un personīgi Haraldam Pūcem.

REZULTĀTI

KOPVĒRTĒJUMS

FOTO

VIDEO

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Rojas pusmaratons