Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ar jaunu Akvatlona dalibnieku skaita rekordu ir noslēdzies 1. Latvijas kausa posms akvatlonā( Siguldas Akvatlons).

Ar jaunu Akvatlona dalibnieku skaita rekordu ir noslēdzies 1. Latvijas kausa posms akvatlonā( Siguldas Akvatlons).
18.04.2018

                                                                                                                                                                                                                   AKVATLONS SIGULDĀ

Sestdien, 14.aprīlī Siguldas Sporta centrā ar 1. Latvijas kausa posmu akvatlonā tika atklāta 2018. gada triatlona sezona. Lielisko Siguldas sporta centru bija iespēja izbaudīt sportistiem no visas Latvijas, kā rezultātā šīs kļuva par apmeklētākajām Akvatlona sacensībām Latvijas vēsturē. Dažādās vecuma grupās startēja 139 dalībnieki (35 Siguldieši, 29 OSC Rīdzene jaunie peldētāji, 18 DTC Jaunība jaunie triatlonisti no Daugavpils, kā arī sportisti no Valmieras , Jelgavas , Krāslavas, Engures, u.c.)

Akvatlons ir aizraujošas sacensības, kurās jāveic peldēšanas un skriešanas distances. Pirmā no tām ir peldēšana, pēc kuras seko skriešana. Labākais peldētājs startē pirmais un pēc handikapa sistēmas startē nākamie sportisti. Uzvarētājs ir tas, kurš finiša līniju šķērso pirmais.

Aizraujošā cīņā tika sadalītas medaļas dažādās vecuma grupās un dažās no tām intriga saglabājās līdz pat finiša līnijai. Meiteņu F15 grupā Kamilla Vanadziņa (labākā Latvijas vidējo distanču skrējēja savā vecuma grupā) spēja no pēdējās vietas peldēšanā apsteigt visas dalībnieces un finiša spurtā par sekundi apsteigt jauno peldētēju Mari Sārtu no OSC Rīdzene. Interesanta cīņa bija arī M15 un M19 grupās, kur  jaunieši Artūrs Liepa un Sandis Korņijenko, kā arī Artjoms Gajevskis un Savēlijs Suharževskis visas distances garumā cīnījās līdz pat finišam. M15 grupā par uzvarētāju kļuva talantīgais un perspektīvais jaunietis Artūrs Liepa , bet M19 grupā Savēlijs Suharževskis. 

Lieliskus rezultātus sacensībās uzrādīja arī Siguldieši. Pirmās vietas  izcīnīja Anete Anspoka F9, Inese Briede F60, otrās vietas - Laura Pigore F11, Anita Zālīte F60, Knuts Lapiņš M9 un Viesturs Veits MO, trešās vietas - Emīlija Pīgožņe F9, Paula Gintere F11, Klāvs-Armands Nimma M9, Miks Meijers M11 un Ivars Anspoks M17.

Sacensību organizatori - Ainārs Veģeris, Kaspars Kārkliņš un Siguldas Maratona Klubs kopā ar draugiem - bija parūpējušies par šī pasākuma veiksmīgu norisi, kā arī patīkamo atmosfēru radīja siltā un saulainā diena.

Vislielākā pateicība sacensību atbalstītājiem – Siguldas pašvaldībai, Siguldas Sporta centram, Latvijas Triatlona federācijai, uzņēmumiem BG, Orthomol, Piedzīvojumu parkam Tarzāns, kafejnīcai Eklers, Venden, Elvi, Balteco, My Sport, Latswimshop un Orkla Helth.

Liels paldies arī treneriem Andrai Fridrihsonei un Gustavam Zālītim.

Uz tikšanos nākamgad!

Rezultāti un foto- www.triatlons.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji