Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

BURTNIEKU NOVADA KAUSS MTB 2016 „Apkārt Burtnieku ezeram”

BURTNIEKU NOVADA KAUSS MTB 2016 „Apkārt Burtnieku ezeram”
31.05.2016

18. jūnijā, riteņbraukšanas entuziasti pulcēsies Vecatē, kur jau desmito gadu pēc kārtas notiks BURTNIEKU NOVADA KAUSS MTB 2016 „Apkārt Burtnieku ezeram”.

 

Velobrauciens „Apkārt Burtnieka ezeram” būs salīdzinoši ātra un viegli veicama ikvienam dalībniekam, kas papildinās lieliskās izjūtas, baudot ar nostāstiem un teikām bagāto Burtnieku ezeru un skaisto apkārtni, kas atšķiras no citām lauku ainavām.

 

Šogad dalībniekiem tiek piedāvāta tikai 47km gara distance, kā arī pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 300 – 800m.

 

Neizpaliks šī velobrauciena ietvaros, par tradīciju kļuvušās, 1-ātruma sacensības, jeb tautā sauktas par “fiksīšu sacensībām”, kurās dalībnieki varēs pieteikties bez maksas un sacensties 9km distancē.

 

Pēc finiša dalībnieki varēs mieloties ar auzu putru un tradicionālo zivju zupu. Godalgotās vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētām balvām, kā arī ar kausiem un piemiņas balvām. Tāpat visi sacensību dalībnieki piedalīsies loterijas izlozē, kur būs iespēja laimēt daudz un dažādas balvas.

 

Igors Korņējevs, idejas autors: “Pirms desmit gadiem kopā ar Ivaru Šmitu iedvesmojāmies no Sportlat organizētajām sacensībām. Toreiz mums radās ideja – organizēt velobraucienu “mūsu” pusē, kuru veiksmīgi arī realizējām, izveidojot trasi apkārt Burtnieka ezeram. Tagad tas ir ikgadējs pasākums, kuram šogad tiks svinēta desmitgade. Uzvarētājiem esam paredzējuši lieliskas balvas, visiem dalībniekiem – pārsteigumus. Atmosfēra kā vienmēr solās būt draudzīga un pozitīva.” dalījās velobrauciena idejas autors.

 

Sacensību reģistrācija sākot no plkst. 10:00 Vecates pagasta centra sporta laukumā, pirmie starti no plkst. 11:00

 

Sacensību iepriekšējā „online” reģistrēšanās notiks līdz 16. jūnijam plkst. 24:00 .

 

Pieteikties sacensībām var „SportLat” birojā (Ganību dambis 25 D, Rīgā), kā arī mājas lapā www.sportlat.lv

 

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību sporta klubs „SportLat”. 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

  • Attēls

    Rihards Zauska 18.06.2016 (07:22:56)

    Cerams, ka šis pasākums tiek pārcelts uz citu datumu, saaistībā ar vētru??????????

  • Attēls

    Rihards Zauska 18.06.2016 (10:18:15)

    Kad cilvēkus aizina mājās palikt, tad pasākumu nedomā pārlikt, žēl...<br/><br/>http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/223686/uzmanibu-piektdien-un-sestdien-latvija-gaidams-negaiss-un-tornado-postijumi

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas