Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Dabas parka "Zilie kalni" apkaimē norisināsies tradicionālās riteņbraukšanas sacensības

Dabas parka "Zilie kalni" apkaimē norisināsies tradicionālās riteņbraukšanas sacensības
16.06.2016

9. jūlijā - dabas parka "Zilie kalni" teritorijā norisināsies tradicionālās riteņbraukšanas sacensības – "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016".

 

Domājot par to, lai pēc iespējas vairāk interesentu varētu izbaudīt sacensību "garšu" un nenobīties no garajiem kilometriem, organizatori ir izveidojoši distanci, kas būs piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan iesācējiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

 

Viena apļa garums būs 16 km, veicot to, dalībniekiem būs iespēja izbaudīt Zilo kalnu dabas parka reljefu, visā garumā izbraukt jauno distanču slēpošanas trasi no Ogres līdz Ikšķilei un apskatīt citus objektus dabas parka teritorijā, piemēram, 30 metrus augsto Zilo kalnu skatu torni, kas uzcelts augstākajā Zilo kalnu punktā.

 

Dalībniekiem tiks piedāvāta "maratona" distance 48 km (trīs apļi), "pusmaratona" distance 32 km (divi apļi), un "ģimenes" distance 16 km (viens aplis). Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 200 – 800 m garumā. Visas trases shēmas meklējamas ŠEIT.

 

Sacensību centrs un reģistrācija no plkst. 10:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā. Plkst. 11:00 pirmie uz starta līniju stāsies paši mazākie dalībnieki, bet plkst. 12:30 starta šāviens tiks dots visām pārējām distancēm.

 

Sacensību iepriekšējā online reģistrēšanās notiks līdz 7. jūlija plkst. 24:00. Pieteikties sacensībām var "SportLat" birojā (Ganību dambis 25 D, Rīgā) kā arī mājas lapā www.sportlat.lv

 

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs "SportLat" sadarbībā ar Ikšķiles un Ogres novada pašvaldībām, kā arī "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksu "Zilie kalni"".

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas