Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Edgars Cimermanis izcīna ceturto vietu smagās "Ironman 70.3" sacensībās Grieķijā

Edgars Cimermanis izcīna ceturto vietu smagās "Ironman 70.3" sacensībās Grieķijā
21.04.2019

Latvijas triatlonists Edgars Cimermanis izcīnījis ļoti augsto, ceturto, vietu "Ironman 70.3" sacensībās Peloponesas pussalā Grieķijā.

 

Sacensībās uzvaru guva Puertoriko sportists Ernesto Espinosa, kurš finišēja pēc četrām stundām, 22 minūtēm un 28 sekundēm, viņam sekoja divi mājinieki, bet E. Cimermanis no uzvarētāja atpalika par nepilnām piecām minūtēm. Viņš guva otro vietu grupā starp 30-34 gadus veciem triatlonistiem.

 

Vēl no Latvijas Triatlona federācijas sportistiem Artūrs Dedzis distanci veica piecās stundās, 40 minūtēs un četrās sekundēs, bet Edžus Bertmanis finišēja pēc sešām stundām, sešām minūtēm un sešām sekundēm. Kopā sacensībās finišu sasniedza 1111 atlēti.

  

"Grūti gāja," savu stāstījumu iesāk Dedzis. "Peldēšanā atklātā jūrā bija milzīgi viļņi un daudzi izstājās uzreiz. Pēc tam velosacensībās bija paliels kāpums. Kopumā trase grūta, par to liecina arī pirmās vietas laiks - četras stundas un 22 minūtes augstākā līmeņa čaļiem ir salīdzinoši daudz."

 

"Ironman 70.3" sacensībās sportisti veic pusi no "Ironman" distances. Grieķijā vispirms bija 1,9 kilometru peldējums Jonijas jūrā, sekoja 90 kilometru velobrauciens pa senām olīvkoku audzēm un priežu klātiem kalniem, nekad nezaudējot skatu uz jūru. Savukārt noslēgumā sportistiem bija jānoskrien pusmaratons.

 

"Ironman 70.3" sezona daudziem augstākā līmeņa sportistiem sākās tieši pagājušajā nedēļas nogalē, svētdien notiekot sacensībām arī ASV, Peru un Ķīnā. Arī Latvijā šogad ir plānotas šādas sacensības, tomēr pagaidām līdz nav oficiāli apstiprināts, kur tās notiks. Savukārt Dedzis atklāj, ka viņu šogad būs iespējams redzēt visās nozīmīgākajās Latvijas sacensībās - 29. jūnijā paredzētajā Vaidavas triatlonā, 14. jūlijā Ventspilī gaidāmajā Latvijas čempionātā olimpiskajā distancē, 11. augustā galvaspilsētas centrā notiekošajā Rīgas triatlonā un nedēļu pēc tam jau tradicionāli Jēkabpilī paredzētajā Latvijas čempionātā krostriatlonā.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji