Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons 2019

Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons 2019
13.05.2019

25.maijā aicinām apmeklēt Salaspili un piedalīties pasākumā “Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons 2019”. Pasākumā plānots ne tikai skrējiens pilsētas trasē, bet arī sportiskas aktivitātes bērniem - “Mazais Stiprinieks”, radošās darbnīcas, par kurām rūpēsies Daugavas muzejs, Tūrisma informācijas centrs, Salaspils sociālais centrs un Salaspils novada bibliotēka.  Body Factory Latvija piedāvās savu sporta aktivitātes laukumu, kurā būs iespēja aktīvi atpūsties. Kā ierasts, katrs dalībnieks finišā saņems piemiņas medaļas un visiem būs iespēja piedalīties balvu izspēlē.

Salaspils pusmaratons norisinās jau 5.gadu un par tā norisi rūpējas atbalstītāji Ezerkauliņi, Knauf Latvija, Saulkalne S, Maxima. Aicinām izvēlēties atbilstošu distanci pasākumā “Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons 2019”, lai nezaudētu prieku izbaudīt sacensību prieku:

  • 21 km – Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons
  • 10 km – Knauf skrējiens
  • 5 km – Salaspils tautas skrējiens
  • 700 m – Saulkalne S bērnu skrējiens

21 km - Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons (4 apļi pilsētas trasē)

Par pusmaratona distanci jau 5.gadu rūpējas atbalstītājs Ezerkauliņi, kuri ātrākajam pusmaratona puisim un meitenei dāvās 100 kg gurķu. Tāpēc garo distanču cienītājiem, kuri izvirzījuši mērķi uzvarēt, aicinām ņemt līdzi draugus un radus, lai vieglāk būtu nogādāt balvas mājās. Tāpat 21 km distancē kārdinošas ir naudas balvas pirmajam desmitniekam sieviešu un vīriešu konkurencē. Naudas balvu fonds ir 1860 EUR. Tāpat atbalstītājs Ezerkauliņi piedāvās visiem sportistiem svaigus gurķīšus enerģijas atjaunošanai.

 

10  km – Knauf skrējiens (2 apļi pilsētas trasē)

10 km distance ir atbalstītāja Knauf Latvija pārziņā un šajā distancē sešās vecumu grupās sieviešu un vīriešu konkurencē balvas saņems top 3 skrējēji.

Atbalstītājs Knauf Latvija 10km distances skrējējiem balvu izspēlei piedāvās divriteni, kurš tiks izspēlēts tieši 10 km sportistu vidū.

5km – Salaspils tautas skrējiens (1 aplis pilsētas trasē)

Par Salaspils tautas skrējienu rūpējas Salaspils novads. Šajā distancē tiks apbalvoti top 3 skrējēji septiņās vecuma grupās – sieviešu un vīriešu konkurencē.

700 m – Saulkalne S bērnu skrējiens

Bērnu skrējienu jau vairākus gadus atbalsta uzņēmums “Saulkalne S”. Starts skrējienam tiks dots nekavējoties pēc pieaugušo starta un tā ir 700 metru gara distance pilsētas trasē. Bērniem tā ir lieliska iespēja gūt prieku par dalību sacensībās un nopelnīt medaļu savu pirmo medaļu. Pēc skrējiena bērnus gaidīs saldējums un radošās aktivitātes.

 

Aicinām piedalīties 5.Ezerkauliņu Salaspils pusmaratonā 25.maijā

Reģistrējies pasākumam ŠEIT

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

  • Attēls

    Jurijs Vilks 25.05.2019 (21:22:34)

    Cienāmie dalibnieki!Šodien,25.05.19. mes noskrejam Ezerkauliņu pusmaratona .Es ari ar rezultātu 1:41:41.Bet.Es piegāju pie finiša lai dalīt medaļas saviem draugiem, kuri atskrēja vēlāk .Un ko Jus domājat. Sistēmā finiša redz saskaitīja mani 3 reizes. Kāpēc? Šis jautājums ir jau organizatoriem. Kā sistēmā skaita cilvēkus ja tie atrodas pie finiša ar numuriem? Vai nu lētā sistēma, vai nu vel kaut kas . Enyway, dārgie dalībnieki uz nākotni: Jā Jūs atskrejat ar savu laiku , ejiet prom no finiša pēc iespējas tālāk ,savādāk Jums pieskaitīs minūtes klāt ka mana gadījumā 10 minūtes un dēļ tā Jūs zaudēsiet iespēju kļūt pie balvām . Organizatoriem vēlos pateikt: Ludzu izliciet brīdinājumā zīmēs ka sistēmā strādā nekorekti un pieskaita klāt minūtes.