Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Gada nogalē, spītējot laikapstākļiem, notika Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls

Gada nogalē, spītējot laikapstākļiem, notika Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls
02.01.2020

2019.gada nogalē, 28.decembrī galvaspilsētā Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 15 ar Rīgas domes finansiālu atbalstu notika Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls. Lai gan laika apstākļi nelutināja un sniegu tā arī nesagaidījām, tomēr plānotās aktivitātes notika.

Katrs dalībnieks, liels vai mazs, no plkst. 11.00 līdz 16.00 varēja izmēģināt piedāvāto atrakciju klāstu, sākot ar tādām aktivitātēm kā „Kastes hokejs”, „Šļūdonis”, „Miedziņa bobslejs”, „Kosmonauti”, „Kērlings” u.c.. Liela piekrišana bija atrakcijai biatlona šautuvei, kur varēja izmēģināt šaut pa biatlona mērķiem kā to dara sportisti lielajās sacensībās.

Pēc spēku izmēģināšanas visās atrakciju stacijās, katrs dalībnieks varēja saņemt diplomu, piemiņas medaļu un dāvaniņu non pasākuma atbalstītājiem. Paralēli atrakcijām, jebkurš, slēpošanas vietā, varēja izmēģināt spēkus skriešanas ātrumposmā, noskaidrojot savu laiku. Pasākumu vadīja 2 Olimpisko spēļu dalībnieks Jēkabs Nākums, kurš neliedza savus padomus gan slēpošanas, gan biatlona jautājumos. Mazos dalībniekus izklaidēja un nofotografēties varēja ar Sniega cilvēku. Visiem klātesošajiem organizatori piedāvāja bezmaksas tēju, kā arī varēja sasildīties pie ugunskuriem.

Lai gan šis pasākums nebija augstu rezultātu un čempionu noteikšanai, noteikti ir cerība, ka šāds, aktīva dzīvesveida pasākums ar īstenu prieka devu, izraisīs interesi par sportošanu ziemas laikā svaigā gaisā.

FOTO

VIDEO

Pasākumu rīkoja Sporta klubs SportLat, ar Rīgas domes un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Paldies atbalstītājiem Aloja Starkelsen un Karavella.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Klindžāne

Biedrība Sporta klubs “SportLat”

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas