Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Izjūti biatlona garšu ziemas sezona noslēgusies

Izjūti biatlona garšu ziemas sezona noslēgusies
19.03.2018

Sacensību seriāla "Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss biatlonā 2018" ziemas sezona noslēgusies, aizvadīti 4 posmi - Plaviņās, Madonā, Talsos un pēdējais 4. posms Daugavpilī - 17.martā.

Skaistā priežu mežā, saulainā, bet aukstā dienā, kur izbūvēta slēpošanas trase, norisinājās 4.posms. Pēdējo dienu laikapstākļu ietekmē, tāpat kā 1.posmā Pļaviņās, slēpošana tika aizstāta ar skriešanu. Sportisti startēja ar individuālo startu ik pēc 30 sekundēm. Daudziem jaunajiem sportistiem šī bija pirmā iepazīšanās ar biatlonu. Tā kā netika veikti soda apļi, bet tika pielikts laiks finiša rezultātam, tad dažiem sportistiem, kas bija precīzi šāvuši, bet ne tik ātri skrējuši, patīkams pārsteigums bija kāpšana uz goda pjedestāla.

REZULTĀTI

Paldies Daugavpils pilsētas domei, Daugavpils Sporta un jaunatnes departamentam, sacensību galvenajam tiesnesim olimpietim Oļegam Maļuhinam, visiem tiesnešiem un iesaistītajām personām, kas palīdzēja pasākumam notikt. Paldies personīgi Pēterim Sardiko un viņai kundzei par gardo zupu!

Priekšā sacensību seriāla 2.sezona ar 4 interesantiem posmiem 4 dažādās Latvijas pilsētās - 09.jūnijā Rēzeknē, 11.augustā Valmierā, 29.septembrī Kuldīgā un noslēdzošais posms 20.oktobrī Jelgavā.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024