Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Jau sestdien “Rīgas sporta naktī” sporto pats un izklaidējies kopā ar Latvijas labākajiem sportistiem

Jau sestdien “Rīgas sporta naktī” sporto pats un izklaidējies kopā ar Latvijas labākajiem sportistiem
30.08.2018

Jau sestdien, 1. septembrī, pašā Rīgas centrā, Esplanādē, astoto gadu pēc kārtas notiks pasākums “Rīgas sporta nakts”, kurā būs iespējams sportot kopā ar pazīstamiem sportistiem, vērot populāru mūzikas grupu priekšnesumus, iepazīt dažādus sporta veidus, kā arī redzēt sportistu hobijus ārpus sporta trasēm.

“Rīgas sporta nakts” notiks no plkst. 15.00 līdz 22.00, apmeklētājiem dodot iespēju pie vairāk nekā 30 sporta veidu organizācijām, federācijām un klubiem izmēģināt savus spēkus visdažādākajās sportiskajās aktivitātēs.

 

Plkst. 15:30 “Rīgas sporta nakts” ietvaros sāksies skriešanas koptreniņš ar “Maratona kluba” Rīgas nodaļas biedriem, turklāt treniņā piedalīsies arī viens no šī brīža Latvijas labākajiem garo distanču skrējējiem un treneris Jānis Girgensons. Šajā treniņā aicināts piedalīties ikviens interesents – skrējēji gan kopā pavingros, gan arī izskries Rīgas parkus, turklāt Jānis Girgensons dalīsies ar ieteikumiem skriešanā.

Savukārt pārsteiguma balvas tiek solītas skrējējiem, kuru uzvārds saistīts ar kokiem.

 

Vēlāk plkst. 18:30 pie Raiņa pieminekļa sāksies “Nike Run Club RIGA”

koptreniņš, kuru vadīs Arnis Ozoliņš. “Nike Run Club” jeb NRC treniņi tiek aizvadīti lielākajās pasaules pilsētās un guvuši lielu popularitāti skrējēju vidū.

Tikmēr noteikti nedrīkst palaist garām plkst. 19:30 gaidāmo koptreniņu, jo tas būs ar ātrslidotāju Haraldu Silovu, kurš šogad Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja 4. vietu!

 

Nav aizmirsts arī par izklaides programmu. Pasākuma apmeklētājiem koncertēs gan 2017. gadā balvu par labāko popmūzikas albumu Latvijā saņēmušie jaunieši no grupas “Rīgas modes”, gan šogad konkursā Supernova lielu slavu ieguvušie “Sudden Lights”, gan arī jaunā grupa “Pirmais kurss”, turklāt ar to kopā uz skatuves plkst. 16.30 kāps arī Latvijas rekordiste 100 metru sprintā Sindija Bukša. Savukārt drīz pēc tam jaunie skeletonisti Krists Netlaus un Endija Tērauda apsolījuši nodejot valsi.

Ar saviem hobijiem skatītājus iepazīstinās arī olimpiskie kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš.

 

“Rīgas sporta naktī” sev piemērotu pasākumu būs iespējas atrast ikvienam. Tur varēs vērot velotriāla sacensības, uzzināt sīkāk par 8.

septembrī gaidāmo Vecāķu skrējienu, kā arī 22. septembrī Krastmalā paredzēto “We Fly Riga” skrējienu, uzzināt, kas ir “Laser Run”, un pat piedalīties sacensībās. Vēl ikviens varēs startēt airēšanas sacensībās, sportot kopā ar “Sporto Rīga”, Latvijas Vieglatlētikas savienības stendā iepazīt “sporta karalienes'” disciplīnas, kā arī sīkāk uzzināt par vēl daudziem citiem sporta veidiem un satikt to labākos sportistus. “Rīgas sporta naktī”, kā ierasts, neiztiks arī bez biljarda un galda hokeja cīņām, armvrestlinga un pauerliftinga. Ja vēlies sākt sportot, bet baidies, triatlona stendā satiec programmas “Tavs pirmais triatlons”

dalībniekus, kuri nenobijās un augustā pievarēja Rīgas triatlonu.

 

Pasākumu vadīs divu olimpisko spēļu dalībnieks biatlonā Jēkabs Nākums, turklāt uz skatuves katru pusstundu paredzēta kāda aktivitāte, loterija vai priekšnesums. Plkst. 18:00 apmeklētāji redzēs vingrotāju paraugdemonstrējumus, bet plānoti arī kikboksa paraugdemonstrējumi un bodibildinga paraugdemonstrējumi.

 

Tiekamies sestdien Esplanādē jau no plkst. 15.00! Savukārt aktuālo informāciju meklē www.rigassportanakts.lv Pasākumu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Organizē biedrība Sporta klubs Sportlat.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024