Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Jau svētdien Priekules MTB Velomaratons 2016

Jau svētdien Priekules MTB Velomaratons 2016
27.04.2016
Jau sesto gadu Priekules veloklubs ar Priekules novada pašvaldības un vietējo uzņēmēju atbalstu organizēs ’’Priekules MTB velomaratonu 2016’’.  2015.gadā krita visi iepriekšējo gadu dalībnieku rekordi un tas kopā pulcēja 217 velobraucējus.  Liels gandarījums bija arī par to, ka daudzas balvas un medaļas  palika Priekulē, jo riteņbraukšana ar katru gadu kļūt populārāka un piesaista jaunus dalībniekus, arī no paša novada ļaudīm.
 
Priekules MTB maratonā un pusmaratonā aicināti piedalīties Latvijas MTB velobraucēji -  sportisti, amatieri, tautas klases braucēji. Šogad jaunums būs jauniešu maratons, kad savu meistarību  dosim iespēju pierādīt 12-14 gadu jauniem velobraucējiem, izveidojot 15 km garu maratona klasi.
 
Dalībnieku reģistrācija sāksies pulksten 9 pie Priekules daudzfunkcionālās Sporta halles un beigsies 10:45.  Starts garajai distancei vai maratona braucienam līdz 70km tiks dots pulksten 11! Tiesnešu pakalpojumus un laika kontroli nodrošinās SIA ’’SPORTLAT’’.  ’’Priekules velobanka’’ IK rūpēsies par tehnisko palīdzību un uzraudzību trasēs. Pusmaratona braucēji līdz 35km trasēs dosies pēdējie, jo daudzi bērnu vecāki, kas startēs pusmaratonā vēlētos redzēt savu bērnu startus, kas notiks jau pēc pulksten 11tiem.
 
Pilnīgi jauna distance šogad tiks veidota jauniešiem – tā būs maratona trase lidz 15km. Jauniešiem no 12-14gadu vecumam tiks dota iespēja startēt pa jaunizveidotu MTB trasi un iegūt jaunā dizaina medaļas.
 
Velotūristiem tiek veidots jauns maršruts, kas vedīs pa Priekules tuvējo apkārtni. Tam gatavojam izziņas materiālu par interesantākajiem vēstures un kultūras objektiem, ko skatīsim  brauciena laikā. Velotūristu klasē līdz 20km brauksim tikai savam priekam, bez laika kontroles un to vadīs Priekules velokluba pārstāvji. Starts velotūristiem tiks dots pulksten 11:30!
 
Īpaši gaidīti mazie velobraucēji! Proti, bērniem, kas vēlēsies piedalīties bērnu velobraucienos, būs jāreģistrējas uz vietas sacensību dienā  no pulksten 9 līdz 10:45 (jā, bērnus var piereģistrēt ari Sportlatā). Bērni startēs 9 grupās, kam tiks veidoti atbilstoša garuma maršruti. Bērnu vecumu – gadus lūdzam skatīt Nolikumā, kā arī vecumam atbilstoša garuma maratona trases. Bērnu klasēm starts tiks dots pulksten 11:10, turpat pie Sporta halles pēc tam, kad Lielā maratona  klase  būs devusies ceļā. Bērniem būs daudz pārsteigumu, ko sarūpējuši sacensību organizatori un sponsori, pasākumus bērniem atbalstīs Priekules baptistu draudze.
 
No pulksten 13:30 – 15:30 plānojam maratona dalībnieku finišu, kad atpakaļ sagaidīsim visu braucienu dalībniekus. Ap pulksten 16tiem notiks apbalvošana. Par visu pasākuma dalībnieku, līdzjutēju ēdināšanu un servisu Sporta  hallē rūpēsies kafejnīca ’’Ikars’’, atbalstu dalībnieku ēdināšanai sniegs arī SIA ’’Gaisma 2’’.
 
Velo pasākumu  tiesās  - SIA ’’Sportlat’’, sponsorēs SIA ’’Priekules Bioenerģija’’, SIA ’’Revor’’ – STIHL un VIKING, SIA ‘’Kings’’, SIA ‘’SC Grand’’, atbalstīs SIA ’’Inerto Materiālu serviss’’, SIA ‘’Wenden’’, SIA ’’Gaisma 2’’, SIA ’’LPB’’ Priekules maiznīca,  SIA ’’Zviedru vārti’’, kafe ‘’Ikars’’,‘’Squeezy Sport Nutrition’’’, SIA ‘’Sanitex’’.
 
Galvenās balvas - VELOSIPĒDA īpašnieku noskaidrosim apbalvošanas ceremonijā pēc visu distanču veikšanas un tas tiks izlozēts no dalībnieku numuriem.  Tāpēc dalībniekiem, kas piedalīsies Maratona, Pusmaratona un Jauniešu distancēs ar laika kontroli, būs iespēja iegūt jaunu VELOSIPĒDU! Bez velosipēda tiks izlozētas arī 20(divdesmit) sponsoru dāvātās, noderīgas balvas velobraucējiem! Velosipēdu sponsorēs SIA ’’Priekules Bioenerģija’’, kas atbalsta maratonu ar VELO jau trešo  gadu!
 
Galvenais nosacījums ir ticība saviem spēkiem, labs garastāvoklis un vēlēšanās piedalīties maratonā, sev piemērojot noteikumos attiecīgajās Maratona, Pusmaratona, Jauniešu, Bērnu vai  Velotūristu klasēs. Dalības maksas lūdzam skatīt Nolikumā, ja reģistrāciju veiksiet internetā www.sportlat.lv, tad dalības maksa būs zemāka nekā sacensību dienā. Internetā var reģistrēties līdz 2016.gada 29.aprīlim(ieskaitot!). Velotūristiem un bērniem dalība braucienā –  liels prieks un par brīvu! Vislielākā uzmanība jāpievērš savai drošībai – neaizmirstiet līdzi paņemt velo aizsargķiveres, bez kurām nebūs iespējams piedalīties distancēs, kā arī  - tas ir un paliek obligāts nosacījums visos bērnu velobraucienos!
 
Tiksimies 1.maija rītā pie Sporta halles Priekulē, Priekules novadā!

Skatīt NOLIKUMU, reģistrēties var -  www.sportlat.lv , bet sekot jaunākai informācijai par ’’Priekules MTB velomaratonu 2016’’ -  www.priekulesnovads.lv un www.priekulesveloklubs.lv!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji