Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas čempions XCO Matīss Preimanis uzvar "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016"

Latvijas čempions XCO Matīss Preimanis uzvar "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016"
09.07.2016

Pozitīva gaisotne, vasarīgi laika apstākļi, riteņbraukšanas entuziasti, sportiskas ģimenes un atraktīvi līdzjutēji – tas viss bija vērojams 9. jūlijā, dabas parka "Zilie kalni" teritorijā, kur norisinājās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības – "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016". Šis pasākums jau ir kļuvis par tradīciju, kurš šogad norisinājās jau sesto gadu pēc kārtas.

 

Sacensības atklāja paši mazākie dalībnieki, kuri veica 200 līdz 800 m garu distanci. Starts tika dots katram individuāli ar laika intervālu, lai ievērojami samazinātu bērnu traumu iespējas.  Finišā katrs bērns saņēma piemiņas medaļu.

Bērnu rezultāti aplūkojami šeit: http://www.sportlat.lv/results.php?id=714&dist=1752&type=total

 

Pirms galvenajiem notikumiem un startiem, dalībniekus uzmundrināja un sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis un Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kur abi atklāja, cik nozīmīgi ir šāda veida pasākumi dabas parkam „Zilie kalni”, un tikai kopā sadarbojoties ir iespēja to attīstīt un pilnveidot, kā arī nobeigumā novēlēja visiem veiksmīgus startus.

 

"Maratona" distance bija 48 km gara, kur uzvaru pašā finiša taisnē izcīnīja viens no Latvijas „TOP” MTB riteņbraucējiem – Matīss Preimanis no komandas Sportlife.lv, otrā vietā iepriekšējo trīs gadu uzvarētājs Dmitrijs Sorokins no rietumu-delfin@velo.lv komandas, savukārt trešais ātrākais bija Reinis Nartišs, kurš pārstāv Havaii Express komandu. Dāmām ātrākā bija Katrīna Jaunslaviete (Ebike Machine), otrā Madara Fūrmane (Belo Cycling Project), bet trešā Inese Zvirgzdiņa (Baltijas Sports).

 

"Pusmaratona" distancē (32 km) absolūtajā vērtējumā uzvaru izcīnīja sportists no Ogres – Oskars Urbanovičs (Ogre/Nesēdi mājās), otro vietu izcīnīja Atis Paksis (Filtre), savukārt trešo vietu sīvā cīņā izcīnīja ikšķilietis Kārlis Smilktens (RK KSSK - veloskola.com).  No dāmām nepārspēta palika Elīna Brigmane (SS Arkādija), otrā Rita Golvera (Twix), trešā Rita Rjabiņina no Lizuma.

 

Ātrākie jaunieši (S12, V12) no 16 km distances bija Artūrs Nummurs (RRS Purvciems/Filter) un ogrēniete Elēna Selga (HAWAII EXPRESS).

 

Pilnus sacensību dalībnieku rezultātus ir iespējams aplūkot: http://www.sportlat.lv/results.php?id=714

 

Komandu ieskaitē "Maratona" distancē uzvaru izcīnīja „Ikšķile Velo”, otrie „Nacionālā aizsardzības akadēmija”, bet trešie „Izturība”. "Pusmaratona" distancē čempioni „Ogre/Nesēdi mājās”, otrā vietā „Ikšķile Velo”, trešie RK KSSK –veloskola.com.

 

Finišā visiem dalībniekiem bija iespēja baudīt kopīgu putras ēšanu, savukārt sacensību nobeigumā norisināsies uzvarētāju apbalvošana, kur ātrākos dalībniekus apbalvoja ar organizatoru sarūpētām balvām.

 

Sacensības organizēja sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs "SportLat" sadarbībā ar Ikšķiles un Ogres novada pašvaldībām, kā arī "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksu "Zilie kalni"".

 

Informāciju sagatavoja Jānis Dreiškins,

sacensību organizators

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Iksķiles MTB