Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas karogam plīvojot, tika atklāts skriešanas seriāls “100 km Latvijas simtgadei”

Latvijas karogam plīvojot, tika atklāts skriešanas seriāls “100 km Latvijas simtgadei”
11.04.2018

Vējaini saulainos laika apstākļos vairāk nekā 250 dalībnieki devās distancē un piedalījās skriešanas seriāla “100 km Latvijas simtgadei” pirmajā posmā, kurā ikviens varēja gan skriet, gan nūjot un soļot. Pasākumam ir izvēlēta simboliska starta un finiša vieta pie plīvojošā Latvijas karoga Rīgā, AB dambī, bet skrējiena maršruts ved pār Akmens un Salu tiltiem , dodot iespēju skrējējiem izbaudīt pilsētas skatu no Daugavas krastmalas, Zaķusalas un Lucavsalas.

Skrējiena trase ir izveidota tā,  lai nebūtu jāšķērso ielu braucamā daļa, izvietotas norādes un marķējums, lai katrs dalībnieks justos droši un bez satraukuma varētu veikt visu distanci. Pirmais dalībnieks, kas šķērsoja starta un finiša līniju bija Latvijas skrējēju leģenda Viktors Suborins. Skrējiens bez laika kontroles ar iespēju uz starta doties no plkst. 16.30 līdz 19.00, pulcēja individuālus skrējējus, ģimenes, darba kolektīvus un draugus.  Startēja gan dalībnieki, kas distanci veica skrienot, ātri soļojot, kā arī nūjotāji. Dalībnieka saņemtais starta numurs tiek piešķirts uz visu sezonu.

 

Savukārt bērnu distance bija izveidota uz AB dambja, kur varēja veikt vienu līdz četrus apļus, atbilstoši savam vecumam un spējām. Priecēja, ka bērniem līdzi bija atbalstītāji – tēti, mammas un vecvecāki. Daudzi vecāki noskrēja vienu apli kopā ar bērniem un tad devās tālāk 10 km distancē. Dažu ģimeņu jaunās atvases izvēlējās skriet kopā ar vecākiem 10 km apli.

 

Lai gan pirmais posms jau aizvadīts, tomēr nekas vēl nav nokavēts. Jau nākamo otrdien, 17.aprīlī no plkst. 16.30 līdz 19.00 AB dambī gaidīts ikviens, kurš vēlas skriet, nūjot un soļot, lai veiktu savus 100 kilometrus Latvijas jubilejai par godu. Padomāts arī par riteņbraucējiem, jo tiks nodrošināta velo novietne.

Startējot 10 posmos gandarījums būs ne tikai par fizisko aktivitāšu veikšanu, bet arī medaļa ar Latvijas jubilejas simboliku, ko rudenī svinīgā atmosfērā  saņems katrs kā apliecinājumu, ka piedzīvota valsts jubileja un noskrieti 100 kilometri.

Reģistrēties pasākumam, kā arī uzzināt vairāk par to, iespējams mājas lapā 100km.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Daugavpils PM 2019