Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Lieli un mazi rūķi tiekas Ģimenes sporta dienā

Lieli un mazi rūķi tiekas Ģimenes sporta dienā
27.12.2019

Vairāk nekā 300 ģimenes izmantoja iespēju visas dienas garumā  Otrajos Ziemassvētkos Rīgas Nacionālajā sporta manēžā Ģimenes sporta dienā “Sniegbaltīte un 15 rūķīši” izmēģināt dažādas sporta aktivitātes - dāvanu piegāde, braukšana ar Rūdolfa kamanām, Ziemassvētku vecīša pasta piegāde, brīnumainais hokejs, bing bongs, maģiskais futbols u.c. atrakcijas un piedalīties radošajās darbnīcās - masku, egļu mantiņu un Ziemassvētku kartiņu izgatavošanā. Piedaloties vismaz 11 aktivitātēs, dalībnieki varēja doties pie Ziemassvētku vecīša un, noskaitot pantiņu, saņemt dāvanas no pasākuma atbalstītājiem.

Par jautrību pasākumā gādāja Sniega cilvēks, kurš izmēģināja spēkus visās aktivitātēs un veica sev raksturīgās palaidnības. Pasākuma vadītāja Sniegbaltīte, kura ar saviem rūķiem radīja īstu svētku atmosfēru. Ar sporta dejām uzstājās jaunie dejotāji.

Paraugdemonstrējumus veica daudzkārtēja Latvijas čempione augstlēkšanā Madara Onužāne. Sacensību gars bija jūtams arī tāllēkšanas aktivitātē, par kuru lielu interesi izrādīja liels skaits bērnu, kuriem bija iespēja sacensties ar Rīgas sportistu, Latvijas labāko tāllēcēju Elviju Misānu. Spēkus izmēģināja arī vecāki, iepriekš kopā ar bērniem apgūstot tāllēkšanas pamatelementus.

Pozitīvā gaisotnē visi apmeklētāji, veicot aktivitātes un izbaudot svētku atmosfēru, nokļuva pie Ziemassvētku vecīša un izbaudīja Otro Ziemassvētku prieku.

FOTO

VIDEO

Pasākumu rīkoja biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Paldies atbalstītājiem: Aloja Starkelsen, Karavella, Kronis, Charlot.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Klindžāne

Projekta vadītāja

Biedrība Sporta klubs “SportLat”

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Madonas tautas slēpojums 2024

Madonas tautas slēpojums 2024

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Madonas tautas slēpojums 2024