Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Liepājas Mūzikas pusmaratons šogad skrējējus vedīs pa Karostas ielām!

Liepājas Mūzikas pusmaratons šogad skrējējus vedīs pa Karostas ielām!
03.10.2023

Skriešanas svētki atgriežas Liepājā! Jau 14. oktobrī ikviens tiek aicināts iepazīt vēsturiski burvīgo Liepāju un tās pilsētas daļu - Karostu -, piedaloties Liepājas Mūzikas pusmaratonā. Uz starta aicināti visi, sākot no pašiem mazākajiem, startējot bērnu skrējienos, līdz garo distanču skrējējiem.

Arī šogad skrējienā plānots pulcēt vērienīgu skaitu skriešanas entuziastu un profesionāļu, lai kopīgi mūzikas ritmā izskrietu Karostu. Liepājas Mūzikas pusmaratonā dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances - Baltais Bērnu skrējieni, BTA Jūdzes skrējiens, Sportland ID 5 km skrējiens, New Balance 10 km skrējiens, Velve pusmaratons, kā arī 10 km nūjošana! Finišā slāpju veldzēšanai un enerģijas atgūšanai ikvienu dalībnieku sagaidīs atbalstītāju sarūpētas dāvanas un, protams, unikāla dizaina, īpaši šim pasākumam izstrādāta dizaina medaļa.

Liepājas Mūzikas pusmaratons vienlaikus būs arī skriešanas sezonas noslēgums, kur tiks apbalvoti ne vien Liepājas Mūzikas pusmaratona ātrākie dalībnieki, bet arī Jelgavas Nakts pusmaratona, Valmieras Garšas pusmaratona un Liepājas Mūzikas pusmaratona kopvērtējuma uzvarētāji.

Šis būs iespaidīgs muzikāls piedzīvojums, kas ļaus uzlādēties kā dalībniekiem, kurus trasē sagaidīs dažādi muzikālie punkti, tā arī atbalstītājiem, kurus sacensību centrā - Lāčplēšā dārzā - priecēs mūzika un aktivitātes visas dienas garumā! Dienas noslēgumā – pirms pusmaratona un kopvērtējuma apbalvošanas – dalībniekus un pasākuma apmeklētājus ar mūzikālu priekšnesumu priecēs dziedātāja PATRISHA!

  1. oktobra programma:

No 9.00 numuru izņemšana un reģistrācija
12.00 STARTS Baltais bērnu skrējieniem
12.45 STARTS BTA jūdzes skrējienam
13.30 STARTS VELVE-AE 21km skrējienam jeb pusmaratonam, NEW BALANCE 10km skrējienam, 10km nūjošanai un Sportland ID 5km skrējienam
14.15 Apbalvošana BTA jūdzes un Sportland ID 5km skrējienam
15.00 Apbalvošana NEW BALANCE 10km skrējienam
15.40 Uzstājas PATRISHA
16.15 Apbalvošana VELVE-AE 21km skrējienam jeb pusmaratonam, NEW BALANCE sprintam un seriāla kopvērtējumam

Reģistrēties dalībai Liepājas Mūzikas pusmaratonam var jebkurā SPORTLAND veikalā visā Latvijā vai pasākuma mājaslapā www.liepajaspusmaratons.lv

Sīkāka informācija par pasākumu atrodama arī Liepajas Mūzikas pusmaratona Facebook lapā.

Tiekamies 14. okotbrī Liepājā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Rojas pusmaratona festivals 2024