Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Liepājas pusmaratons dārdēs rokmūzikas ritmos

Liepājas pusmaratons dārdēs rokmūzikas ritmos
19.03.2018

 

Jau mazāk kā pēc mēneša, 7. aprīlī ar skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija pirmo posmu Liepājas pusmaratonu, skrējēji atklās 2018. gada aktīvo sacensību sezonu. Vēju pilsēta arī šogad gatava ne vien sagādāt aizraujošu cīņu ar kilometriem sacensību trasē, bet arī pamatīgi izklaidēt un likt matiem plīvot vējā, baudot kultūras programmu.

Starta laiki un sacensību norise

Liepājas pusmaratona pirmais starts sestdienas rītā tiks dots pusmaratonistiem, un tas paredzēts pulksten 11:00. Pēc desmit minūtēm skriešanas trasi papildinās desmit un piecu kilometru skrējēji un nūjotāji. Savukārt, kad mazie būs izdarījuši dienas lielāko darbu - atbalstījuši savus lielos cilvēkus- , tie dosies paši pēc saviem panākumiem. Mazuļu rāpošanas sacensības notiks plkst. 11:45, bet Bērnu skrējieni - 14:00. Savukārt stundu pēc Bērnu skrējieniem skriešanas seriāla jaunajā distancē - Mans skrējiens Latvijai ikvienam būs iespēja izskriet 2 kilometru īpaši patriotiskās noskaņās veidotu trasi un tādējādi uzsākt valsts simtgades svinību gadu. Liepājas pusmaratona kulminācija - apbalvošana un izloze - dalībniekus vēlreiz apvienot sacensību centrā pie Lielā Dzintara pulksten 15:30.

 

Liepājnieki rādīs savus spožākos talantus

Visas dienas garumā uz pasākuma lielās skatuves cits pēc cita kāps kā leģendāri un tautā pazīstami, tā arī jaunie mākslinieki. Starp tiem būs rokmūziķis Ivo Fomins, mūziķi Normunds Kalniņš, klavieru un saksafona taustiņu meistars Edgars Jānis Kārkliņš un dziedošais aktieris Viktors Ellers. Liepājas pusmaratona kultūras programmu skaļu un košu darīs arī vietējo bērnu un jauniešu radošo kolektīvu priekšnesumi. Pārsteigt sola Bungu šovs, Pop - roka skola, Liepājas Valsts tehnikuma jauniešu tautas deju ansamblis, kā arī  Liepājas bērnu un jauniešu centrs. Baudīt kultūru varēs vēju pilsētā uz vietas, mājās vedot pozitīvas emocijas.  Taču ko īpašu un atmiņas rosinošu par piedzīvoto Liepājas pusmaratonā, varēs izvēlēties vietējo ražotāju tirdziņā.

 

Izklaides bērniem

Liepājas pusmaratona organizatori nolēmuši arī īpaši parūpēties par pasākuma prasīgāko publiku - bērniem. Ne mirklis nedrīkst būt garlaicīgs - tāpēc līdztekus Mazuļu Rāpošanas sacensībām un Bērnu skrējieniem, sacensību centrā pasākuma jaunākie dalībnieki varēs iesaistīties vairākās radošajās darbnīcās. Tajās varēs veidot atbalsta karodziņus un putnu būrīšus.

 Vairāk informācijas un reģistrācija Liepājas pusmaratona distancēm - www.bigbankskrienlatvija.lv

PIETIKŠANĀS

KARTES

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

Baltic Events

Komunikācijas speciāliste

info@balticevents.lv

+371 25955235

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Daugavpils PM 2019