Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Noslēdzies sestais Sieviešu skrējiens Lucavsalā

Noslēdzies sestais Sieviešu skrējiens Lucavsalā
04.06.2018

Jūnija pirmajā brīvdienā, saulainu un pozitīvu emociju piepildītā gaisotnē, sesto reizi tika aizvadīts Latvijā lielākais skriešanas pasākums, kurš uz starta pulcē tikai daiļā dzimuma pārstāves. Līdz šim tas tradicionāli norisinājies Mežaparkā, taču šogad mājvietu rada vienā no galvaspilsētas ainaviskākajām vietām - Lucavsalā - un kopīgā aktīva dzīvesveida dienā apvienoja ap 4000 dalībnieču.

 

Distances visiem

No rīta startēja pasākuma jaunākie dalībnieki Mazuļu rāpošanas sacensībās un Bērnu skrējienos. Dienai iesilstot, tika dots starts pasākuma jaunajai distancei - 2km pāru skrējienam. Savukārt pēcpusdienā skrienot, ejot, nūjojot meitenes un dāmas baudīja kopā sportošanas prieku 4 un 8km distancēs. Līdz ar dalībniecēm trasē devās arī pasākuma vēstneses - sabiedrībā atpazīstamas sievietes, kuras skrējiena gatavošanās posmā ikvienu iedvesmoja un mudināja noticēt sev, uzdrīkstēties un nepadoties. Sacensību garākās distances finišu pirmā sasniedza Līga Girgensone (0:32:49). Viņa atklāj, ka pasākums sagādājis prieku : “Lucavsalā skrēju pirmo reizi, un trase šķita ātra un pievilcīga. Īpaši patika Salu tilta posms un kopumā uzskatu, ka pasākums bija labi organizēts.” Otrā labākā rezultāta īpašniece - Agita Kaļva (36:04), bet trešā - MyFitness trenere Evelīna Parhomenko (0:36:46), kura dalībnieces pirms abu distanču startiem iesildīja un palīdzēja sagatavoties. Ātrākās četru kilometru distancē bija dāmas, kuras teicamus rezultātus jau vairāku gadu garumā uzrāda Latvijā lielākajos šosejas skrējienos: Karīna Helmane - Soročenkova (0:14:46), Gundega Heidingere (0:14:54) un Baiba Ažusele (0:14:58).

 

Brīvdiena labsajūtai

Visas dienas garumā Sieviešu skrējiena sacensību centrā apmeklētājus uzmundrināja un aktivitātēs iesaistīties aicināja pasākumu vadītājs Armands Simsons un radio personība Jānis Romanovskis. Uz skatuves akustisku koncertu sniedza Roberts Memmēns, bet dienas otrā pusē pasākuma muzikālā atmosfēra bija Mika Galvanovska un viņa pavadošās grupas pārziņā. Pasākuma apmeklētājas un viņu atbalstītāji varēja piedalīties Sieviešu skrējiena draugu sagatavotos izaicinājumos, produktu testos, kā arī treniņos. Bet bērni - darboties radošajās darbnīcās un asināt prātu atjautības un veiklības spēlēs. Īpaši vasarīgā sestdiena bija sportisks un aktīvs piedzīvojums visai ģimenei. Stiprinot sieviešu kopības spēku un to, cik daudz var izdarīt vienai otru atbalstot, pozitīvas emocijas virmoja kā trasē, tā arī finiša zonā un atbalstītāju rindās.

 

Sacensību REZULTĀTI

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

Baltic Events

komunikācijas speciāliste

info@balticevents.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji